.

Pravna pitanja, dileme, problemi... Razmijenite svoja iskustva.

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
BJB
Posts: 4520
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#1 .

Post by BJB »

.
Last edited by BJB on 23/06/2018 18:30, edited 4 times in total.
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15461
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#2 Re: KRedit sa produžecima

Post by problemnatravunu »

.
User avatar
muminovic
Posts: 3306
Joined: 17/08/2013 15:10

#3 Re: Zombie kredit aka preporođeni kredit

Post by muminovic »

svoj problem ne mozes rijesiti na ovom forumu.

otidji u banku vidi sta se desilo i kada i kako.
BJB
Posts: 4520
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#4 Re: Zombie kredit aka preporođeni kredit

Post by BJB »

Posto Sparkasse u mom gradicu ne radi subotom zvala sam Mostar i saznala da doticna nema dug gdje sam ja jemac, vec prekoracenje do 2000,00KM.
Zvala sam i doticnu, i ona je navodno iznenađena i šokirana, u ponedjeljak ce poslati sina u nasu poslovnicu da zatvori minus po kojem sam ja jemac.
Iskreno se nadam, zbog onih koji rade u nasoj poslovnici da je ovo greska ali ako se ispostavi da nije, neko ce nadrljati, ali taj neko necu biti ja.
Ovaj ugovor za koji je doslo obavjestenje je ugovor o prekoračenju, a kredit za koji sam ja bila zirant je isplacen 2011. godine.
Ova zena nema pravo na veci limit od dvije hiljade, na moju srecu. Pitala sam ovu iz Mostara da duznica umre ko bi vratio prekoracenje, kaze ona mrtva hladna "pa jemac".
Ja njenoj djeci ne vjerujem. U ponedjeljak cu ih docekati pred bankom, bankare mislim, ne njenu djecu.
Pouka za sve koji vide ovu temu- SParkasse sucks, muljaju, lažiraju i oživaljavaju stare kredite.
Sto dalje od SParkasse, to bolje...Ja u ponedjeljak zatvaram račun
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15461
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#5 Re: Zombie kredit aka preporođeni kredit

Post by problemnatravunu »

Napisi nam kako to zavrsi, sta bi na kraju!Sretno
User avatar
basicm
Posts: 10393
Joined: 16/01/2012 21:38

#6 Re: Zombie kredit aka preporođeni kredit

Post by basicm »

A kako si ti dospjela da budes jemac i za to prekoracenje? Jos ste vi nesto surovali izgleda.
BJB
Posts: 4520
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#7 Re: Zombie kredit aka preporođeni kredit

Post by BJB »

Evo rijeseno, sistemska greska, povuklo joj cjelokupna zaduzenja od 2006. do 2018., a zena nema nikakvih kredita ni prekoracenja vise...
u ponedjeljak se zatvara prekoracenje..
Navodno one tri nule iza zareza znače da je to ukupan promet po tom prekoračenju, sto je sasvim moguce, znacu zasigurno u ponedjeljak.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#8 Re: Zombie kredit aka preporođeni kredit

Post by channel10 »

BJB wrote:Evo rijeseno, sistemska greska, povuklo joj cjelokupna zaduzenja od 2006. do 2018., a zena nema nikakvih kredita ni prekoracenja vise...
u ponedjeljak se zatvara prekoracenje..
Navodno one tri nule iza zareza znače da je to ukupan promet po tom prekoračenju, sto je sasvim moguce, znacu zasigurno u ponedjeljak.
De vi trazite od banke mjenice po tom otplacenom kreditu, ebes budale...
Post Reply