...

Vijesti sa cijele zemaljske kugle o dešavanjima u bh. dijaspori, zanimljivosti o drugim državama i slično.

Moderator: Bloo

Post Reply
peacer
Posts: 34
Joined: 23/12/2017 00:53

#1 ...

Post by peacer »

...
Last edited by peacer on 16/01/2018 21:50, edited 1 time in total.
User avatar
muminovic
Posts: 3306
Joined: 17/08/2013 15:10

#2 Re: Mala pomoc u vezi vize

Post by muminovic »

Imas sve napisano ljudi mjesecima pisali, samo sjedi i procitaj: viza-za-njemacku-t60793s1450.html
peacer
Posts: 34
Joined: 23/12/2017 00:53

#3 Re: Mala pomoc u vezi vize

Post by peacer »

Ma drug mene interesuje mogul ja sa vizom u svrhu spajanja djece sa roditeljima proci jer mi je 20 godina ?
developer10
Posts: 785
Joined: 12/12/2012 13:45
Location: München, DE

#4 Re: Mala pomoc u vezi vize

Post by developer10 »

peacer wrote:Ma drug mene interesuje mogul ja sa vizom u svrhu spajanja djece sa roditeljima proci jer mi je 20 godina ?
Najbolje da ovo pitanje postavis na FB grupi "Idemo u Njemacku - BiH" ili tako nesto, siguran sam da ih ima koji su bili u tvojoj situaciji.
peacer
Posts: 34
Joined: 23/12/2017 00:53

#5 Re: Mala pomoc u vezi vize

Post by peacer »

developer10 wrote:
peacer wrote:Ma drug mene interesuje mogul ja sa vizom u svrhu spajanja djece sa roditeljima proci jer mi je 20 godina ?
Najbolje da ovo pitanje postavis na FB grupi "Idemo u Njemacku - BiH" ili tako nesto, siguran sam da ih ima koji su bili u tvojoj situaciji.
Ne ulazim bas na fejs.Ma samo nisam toliko siguran za dokumentaciju,pa zato pitam,ma da mi je to jedina solucija da ganjam.I cuo sam da pitaju tamo osobe mladje u Ambasadi,pa zna li ko sta tacno pitaju?
User avatar
muminovic
Posts: 3306
Joined: 17/08/2013 15:10

#6 Re: Mala pomoc u vezi vize

Post by muminovic »

peacer wrote:Ma drug mene interesuje mogul ja sa vizom u svrhu spajanja djece sa roditeljima proci jer mi je 20 godina ?
Imas temu gore navedenu, sjedi procitaj imaju vec odgovori na pitanje koje je identicno tvom.
peacer
Posts: 34
Joined: 23/12/2017 00:53

#7 Re: Mala pomoc u vezi vize

Post by peacer »

muminovic wrote:
peacer wrote:Ma drug mene interesuje mogul ja sa vizom u svrhu spajanja djece sa roditeljima proci jer mi je 20 godina ?
Imas temu gore navedenu, sjedi procitaj imaju vec odgovori na pitanje koje je identicno tvom.
Znam evo gledam drug nisam jos nasao,Buljavina znaci ima svega :lol: necu ja ovo za sedmicu dana naci :-)
peacer
Posts: 34
Joined: 23/12/2017 00:53

#8 Re: Mala pomoc u vezi vize

Post by peacer »

Procitao sam sve i nema ono sto ja trazim pa zato ako neko zna moze da mi odgovori na moj post ovde :skoljka: :thumbup:
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#9 Re: Mala pomoc u vezi vize

Post by vjesticanametli »

Mislim da nece moci jer si trebao makar predat u obradu zahtjev dok si bio maloljetan. Jedan od razloga koji sam vidjela u odbijenici kad se niste do sada spajali cemu se sad spajate i slicno....ma uzas....ali zovi amb. Pitaj i vkdi na fb grupu imas na temi ja sam postavila grupu. Puno srece
peacer
Posts: 34
Joined: 23/12/2017 00:53

#10 Re: Mala pomoc u vezi vize

Post by peacer »

vjesticanametli wrote:Mislim da nece moci jer si trebao makar predat u obradu zahtjev dok si bio maloljetan. Jedan od razloga koji sam vidjela u odbijenici kad se niste do sada spajali cemu se sad spajate i slicno....ma uzas....ali zovi amb. Pitaj i vkdi na fb grupu imas na temi ja sam postavila grupu. Puno srece
Da sam Bogdom znao da cu ici predao bih ja davno a tek sada imam priliku.Koja glupost ako je taj razlog odbijenice.Ali opet gledam u informacijama u spajanju djece sa roditeljima da spominju djecu stariju od 16 godina i smatram da je opet moguce.Ali cut cu se sa Ambasadom.Hvala puno :) :D
Post Reply