NAJŽEŠĆI POLITIČKI RAT I OSVETE

Stranke, političari... Recite i Vi svoje mišljenje!
sweet dreams

NAJŽEŠĆI POLITIČKI RAT I OSVETE

Post by sweet dreams » 13/02/2016 20:53

Godinama je tinjalo, bilo je raznih prepucavanja, optuživanja, prljavih predizbornih kampanja, ali sada je jasno da je počeo najžešći politički rat od nastanka BIH! Ranije su to bila bezazlena optuživanja u svrhu prikupljanja jeftinih poena kod glasača gdje bi obično "sukobljene" strane daleko od očiju javnosti zajedno kovali planove za budućnost. Sada je drugačije i mnogo ozbiljnije jer su počela padati velika imena.
Prvi uhapšeni je Radončić, a javna je tajna da u tužiteljstvu rade ljudi koje je instalirao Zlatko Lagumdžija! Isti oni ljudi koji su od sigurnog zatvora spasili Damira Hadžića i Zlatka Lagumdžiju u aferi "Reket". Brojni dokazi, čak i audio zapisi nisu bili dovoljni za podizanje optužnice, a dokaz da je Zlatko lagumdžija tada žario i palio bilo je postavljanje Jadranke Lokmić-Misirača na mjesto glavnog tužitelja. Za neupućene, Jadranka Lokmić-Misirača je kuma Zlatka Lagumdžije. Njena protukandidatkinja bila je Vesna Budimir sestra Lidije Korać.
Nije da ni Bakir Izetbegović nema svojih ljudi tamo. Ako se sjetimo da niko nije odgovarao za kupovinu Talgo vozova jasno je da o neovisnom pravosuđu možemo samo sanjati. Fahrudin Radončić tamo nema nikoga i upravo zato se i nalazi tu gdje jeste. Nije Radončić ni gori ni bolji od pomenute dvojice, ali je činjenica da je prva velika uhapšena riba koja nema "zaleđinu".

Pitanje svih pitanja jeste kakav će biti rasplet? Da li se Bakir i Zlatko svete Fahrudinu za neke ranije neraščišćene račune? Šta će biti ako Fahrudin izađe, jer je jasno da je ranjena zvijer najopasnija. Možemo li očekivati revanšizam i konačno podizanje optužnica protiv prijašnjeg vrha SDP-a i SDA-a?

Ja sam siguran da ovaj rat neće stati dok krupna riba ne završi na dugogodišnjoj robiji! Ko će to biti po vašem Mišljenju? Da li će Fahrudin Radončić ostati tamo ili će ga zamijeniti neko od ovih: Zlatko Lagumdžija, Damir Hadžić, Bakir Izetbegović, Nedžad Branković???
Last edited by sweet dreams on 13/02/2016 23:48, edited 1 time in total.

HM 2011

Re: NAJŽEŠĆI POLITIČKI RAT I OSVETE

Post by HM 2011 » 13/02/2016 22:27

sweet dreams wrote:Godinama je tinjalo, bilo je raznih prepucavanja, optuživanja, prljavih predizbornih kampanja, ali sada je jasno da je počeo najžešći politički rat od nastanka BIH! Ranije su to bila bezazlena optuživanja u svrhu prikupljanja jeftinih poena kod glasača gdje bi obično "sukobljene" strane daleko od očiju javnosti zajedno kovali planove za budućnost. Sada je drugačije i mnogo ozbiljnije jer su počela padati velika imena.
Prvi uhapšeni je Radončić, a javna je tajna da u tužiteljstvu rade ljudi koje je instalirao Zlatko Lagumdžija! Isti oni ljudi koji su od sigurnog zatvora spasili Damira Hadžića i Zlatka Lagumdžiju u aferi "Reket". Brojni dokazi, čak i audio zapisi nisu bili dovoljni za podizanje optužnice, a dokaz da je Zlatko lagumdžija tada žario i palio bilo je postavljanje Jadranke Lokmić-Misirača na mjesto glavnog tužitelja. Za neupućene Jadranka Lokmić-Misirača je kuma Zlatka Lagumdžije. Njena protukandidatkinja bila je Vesna Budimir sestra Lidije Korać.
Nije da ni Bakir Izetbegović nema svojih ljudi tamo. Ako se sjetimo da niko nije odgovarao za kupovinu Talgo vozova jasno je da o neovisnom pravosuđu možemo samo sanjati. Fahrudin Radončić tamo nema nikoga i upravo zato se i nalazi tu gdje jeste. Nije Radončić ni gori ni bolji od pomenute dvojice, ali je činjenica da je prva velika uhapšena riba koja nema "zaleđinu".

Pitanje svih pitanja jeste kakav će biti rasplet? Da li se Bakir i Zlatko svete Fahrudinu za neke ranije neraščišćene račune? Šta će biti ako Fahrudin izađe, jer je jasno da je ranjena zvijer najopasnija. Možemo li očekivati revanšizam i konačno podizanje optužnica protiv prijašnjeg vrha SDP-a i SDA-a?

Ja sam siguran da ovaj rat neće stati dok krupna riba ne završi na dugogodišnjoj robiji! Ko će to biti po vašem Mišljenju? Da li će Fahrudin Radončić ostati tamo ili će ga zamijeniti neko od ovih: Zlatko Lagumdžija, Damir Hadžić, Bakir Izetbegović, Nedžad Branković???

Samo spominjanje Bakira Izetbegovića kao člana predsjedništva, u ovom postu, je krajnje degutantno i predstavlja vrijeđanje kompletnog naroda....

XXS

Post by XXS » 13/02/2016 23:08

HM 2011 wrote: Samo spominjanje Bakira Izetbegovića kao člana predsjedništva, u ovom postu, je krajnje degutantno i predstavlja vrijeđanje kompletnog naroda....
Po tvome Bakir ispade Hitler, a Bosnjaci fasisti.

Malo razmisli ko vrijedja Bosnjake.

Poserem ti se Bakiru u usta i pustim Fahru da nogom nagura.

HM 2011

Post by HM 2011 » 13/02/2016 23:11

XXS wrote:
HM 2011 wrote: Samo spominjanje Bakira Izetbegovića kao člana predsjedništva, u ovom postu, je krajnje degutantno i predstavlja vrijeđanje kompletnog naroda....
Po tvome Bakir ispade Hitler, a Bosnjaci fasisti.

Malo razmisli ko vrijedja Bosnjake.

Poserem ti se Bakiru u usta i pustim Fahru da nogom nagura.
opet ti sa fekalijama....

Iznjeo sam misljenje da se spominjanjem u kontektu odlaska u zatvor clana predsjednistva iz reda bosnjackog naroda vrijedja kompletan narod i stojim pri tom stavu kao krajnje razboritom...

Posto cesto plasiras misli o fekalijama smatrat cu gornji post tokom tvojih misli.

U jedinstvu je snaga...

XXS

Post by XXS » 13/02/2016 23:21

HM 2011 wrote: opet ti sa fekalijama....

U jedinstvu je snaga...
A ti kobajagi gadljiv.

A svaki dan u centralu po porciju, da se sacuvaju fotelje.

Nego, ne rece ti meni ko je naredio postavljanje eksploziva na mezar Bakirovog babe?
To bi trebao znati, dolazi iz vase koalicije.

HM 2011

Post by HM 2011 » 13/02/2016 23:28

XXS wrote:
HM 2011 wrote: opet ti sa fekalijama....

U jedinstvu je snaga...
A ti kobajagi gadljiv.

A svaki dan u centralu po porciju, da se sacuvaju fotelje.

Nego, ne rece ti meni ko je naredio postavljanje eksploziva na mezar Bakirovog babe?
To bi trebao znati, dolazi iz vase koalicije.
i ovo pripisujem tvom tekucem toku misli... a bas ti misli teku....

XXS

Post by XXS » 13/02/2016 23:36

HM 2011 wrote: i ovo pripisujem tvom tekucem toku misli... a bas ti misli teku....
Dobro, ako ne znas ko je naredio postavljanje eksploziva na Alijin mezar, reci nam koliko je vreca para i zlata Bakirova mater ukrala od naroda i poslala Bakiru?

HM 2011

Post by HM 2011 » 13/02/2016 23:38

XXS wrote:
HM 2011 wrote: i ovo pripisujem tvom tekucem toku misli... a bas ti misli teku....
Dobro, ako ne znas ko je naredio postavljanje eksploziva na Alijin mezar, reci nam koliko je vreca para i zlata Bakirova mater ukrala od naroda i poslala Bakiru?
uzmi Linex brate..... kazu da radi.....

XXS

Post by XXS » 13/02/2016 23:43

Ko je doveo i ko stiti ekstremne islamske elemente?

Sta u koaliciji kazu na ovo pitanje?

sweet dreams

Post by sweet dreams » 13/02/2016 23:46

HM 2011 wrote:
XXS wrote:
uzmi Linex brate..... kazu da radi.....
Nema potrebe za takvom vrstom "diskusije"! Svako ima pravo na svoje mišljenje a ti ako imaš kakvih argumenata koji to pobijaju slobodno ih iznesi.

HM 2011

Post by HM 2011 » 13/02/2016 23:50

sweet dreams wrote:
HM 2011 wrote:
Nema potrebe za takvom vrstom "diskusije"! Svako ima pravo na svoje mišljenje a ti ako imaš kakvih argumenata koji to pobijaju slobodno ih iznesi.
fabrikovani pokusaji oblate naseg predsjednika i nase SDA....

takvo nesto je uvreda za zdrav razum i sijanje razdora medju Bosnjacima.....

medjutim xxs je zapeo za fekalije - poznat je po tome....

XXS

Post by XXS » 14/02/2016 00:03

HM 2011 wrote:
Ja, ja, fabrikovano, nego sta.
Samo je problem sto svi znaju sta je Fahro godinama pricao i pisao o SDA i Izetbegovicima.
Isto tako i u sudu imaju transkripti razgovora nakon sto ste usli u koaliciju sa njim.

HM 2011

Post by HM 2011 » 14/02/2016 00:09

XXS wrote:
HM 2011 wrote:
Samo je problem sto svi znaju sta je Fahro godinama pricao i pisao o SDA i Izetbegovicima.
Isto tako i u sudu imaju transkripti razgovora nakon sto ste usli u koaliciju sa njim.

za ovo prvo - jakako da narod zna - posto su donacije u pitanju bez jasnog vodjenja racuna - lahko je sijati smutnju na temu koliko je donacija skrenuto u privatne dzepove....

vezano za drugo ptiamje ko je minirao - ja znam da ja nisam , Fahro kaze da je Bakir - ja Fahri ne vjerujem nista - i opet sijanje smutnje, jer niti ima presude niti bilo cega....

obzirom da smutljivci pokusavaju u meni je sve jaca podrska prema SDA ...... Samo SDA i to na svim nivoima - U jedinstvu je snaga - braco i sestre....

podrzi ih i trazi rezultate.....
Last edited by HM 2011 on 14/02/2016 00:14, edited 1 time in total.

XXS

Post by XXS » 14/02/2016 00:14

HM 2011 wrote: ja nisam , Fahro kaze da je Bakir - ja Fahri ne vjerujem nista....
Zato mu vjeruje Bakir, pa nebi u koaliciji sa njim bio da mu ne vjeruje.
Da nije istina ovo sto Fahro prica za Alijin mezar, Bakir bi ga tuzio.
Umjesto toga Bakir neki dan jasno i glasno poziva sud da puste Fahru na slobodu.

HM 2011

Post by HM 2011 » 14/02/2016 00:17

XXS wrote:
HM 2011 wrote: ja nisam , Fahro kaze da je Bakir - ja Fahri ne vjerujem nista....
Zato mu vjeruje Bakir, pa nebi u koaliciji sa njim bio da mu ne vjeruje.
Da nije istina ovo sto Fahro prica za Alijin mezar, Bakir bi ga tuzio.
Umjesto toga Bakir neki dan jasno i glasno poziva sud da puste Fahru na slobodu.
zbog mene mora u koaliciju - zbog zena, djece, penzionera, rvi....

znog njih mora u koaliciju pa i sa crnim djavolom ako treba..... jer prva koalcija je pukla kao ledenica zbog prava na imenovanja u elektro energetskom sektoru - obicna ucjena ucjenjivaca....

zato taj luksuz sebi - kao narod - vise ne smijemo dopustiti....

samo SDA na svim nivoima.... U jedinstvu je snaga.....

XXS

Post by XXS » 14/02/2016 00:21

HM 2011 wrote: znog njih mora u koaliciju pa i sa crnim djavolom ako treba..... jer prva koalcija je pukla kao ledenica zbog prava na imenovanja u elektro energetskom sektoru - obicna ucjena ucjenjivaca....
A ja neki dan citam da je ustavni sud BIH presudio da su SDA i HDZ ministri prekrsili ustav i da je koalicija pukla zbog toga.

Fabrikujel' se, Fabrikujel' se?

Gdje je sad odgovornost?

It_is_a_Leclerc

Post by It_is_a_Leclerc » 14/02/2016 01:18

Ja se nadam da postoje dovoljni kapaciteti u ustanovama zatvorenog tipa u koje možemo smjesttiti sve one koji vjeruju da su Sud i Tužilaštvo BiH "nezavisna pravosudna tijela".

HM 2011

Post by HM 2011 » 14/02/2016 08:29

XXS wrote:
HM 2011 wrote: znog njih mora u koaliciju pa i sa crnim djavolom ako treba..... jer prva koalcija je pukla kao ledenica zbog prava na imenovanja u elektro energetskom sektoru - obicna ucjena ucjenjivaca....
A ja neki dan citam da je ustavni sud BIH presudio da su SDA i HDZ ministri prekrsili ustav i da je koalicija pukla zbog toga.

Fabrikujel' se, Fabrikujel' se?

Gdje je sad odgovornost?
nije to presudio - potvrdio je da su izmjene navedenog zakona donesene od strane druge koalicije..

koalicija je pukla sto je df-u bilo malo teleca glava i da do tog cilja spremno koriste i ucjene....

sa tim su pokazali ko su i sta su i tu nema opravdanja.....

eto to je sud presudio....

Point.

Post by Point. » 14/02/2016 09:27

E jebo stranku koju Bakir vodi.

Cherry-Cherry

Post by Cherry-Cherry » 14/02/2016 09:41

Meni je vrh, kada neko kaže, da je vrijeđanje Bakira vrijeđanje svih Bošnjaka. Pa čim kažeš nešto protiv njega, automatski si četnik, salonac, iz kamenjara... A pali to kod polupismenih...

GeeTnT

Post by GeeTnT » 14/02/2016 09:49

Cherry-Cherry wrote:Meni je vrh, kada neko kaže, da je vrijeđanje Bakira vrijeđanje svih Bošnjaka. Pa čim kažeš nešto protiv njega, automatski si četnik, salonac, iz kamenjara... A pali to kod polupismenih...
Nisam jos vidio da je neki Bosnjak obukao majicu sa likom Bakira, sto znaci da ti ta logika nema veze...

Cherry-Cherry

Post by Cherry-Cherry » 14/02/2016 10:00

GeeTnT wrote:
Cherry-Cherry wrote:Meni je vrh, kada neko kaže, da je vrijeđanje Bakira vrijeđanje svih Bošnjaka. Pa čim kažeš nešto protiv njega, automatski si četnik, salonac, iz kamenjara... A pali to kod polupismenih...
Nisam jos vidio da je neki Bosnjak obukao majicu sa likom Bakira, sto znaci da ti ta logika nema veze...
Kakve veze ima, da li neko oblači takve majice? Govorim o načinu razmišljanja HM -a, a takvih kao on je puno. Tako da nije nigdje veze.

GeeTnT

Post by GeeTnT » 14/02/2016 10:27

Cherry-Cherry wrote:
GeeTnT wrote:
Kakve veze ima, da li neko oblači takve majice? Govorim o načinu razmišljanja HM -a, a takvih kao on je puno. Tako da nije nigdje veze.
HM barem ne vrijedja, za razliku od onih koje si sama nabrojala...Nasu ukupnu nesrecu cine oni koji mrze BiH, a to su likovi koji su cetnicke i ustaske orijentacije, a ne Bakir i Bosnjaci. Osim salonaca i onih sa kamenjara imas i njihove polupismene koje navodis, a kasnije su im se pridruzili i malobrojni vehabijski kreteni...to je sustina!

howdy

Post by howdy » 14/02/2016 11:08

HM 2011 wrote:
XXS wrote:
HM 2011 wrote:

za ovo prvo - jakako da narod zna - posto su donacije u pitanju bez jasnog vodjenja racuna - lahko je sijati smutnju na temu koliko je donacija skrenuto u privatne dzepove....

vezano za drugo ptiamje ko je minirao - ja znam da ja nisam , Fahro kaze da je Bakir - ja Fahri ne vjerujem nista - i opet sijanje smutnje, jer niti ima presude niti bilo cega....

obzirom da smutljivci pokusavaju u meni je sve jaca podrska prema SDA ...... Samo SDA i to na svim nivoima - U jedinstvu je snaga - braco i sestre....

HM 2011 je najveci cetnicki trol ikad vidjen na forumu.

HM 2011

Post by HM 2011 » 14/02/2016 16:02

howdy wrote:
HM 2011 wrote:
XXS wrote: Ja, ja, fabrikovano, nego sta.

HM 2011 je najveci cetnicki trol ikad vidjen na forumu.
Po kojem osnovu sada ta tvrdnja ?

Post Reply