Prenos mobilnog broja u drugu mrežu

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Bobi

Post Reply
Grile

Prenos mobilnog broja u drugu mrežu

Post by Grile » 16/01/2016 00:13

Raja da li neko ima iskustva sa ovim? Htio bih da se "skinem" sa BH telekoma, nešto su mi petljali oko ovih paketa i sad mi se nikako ne sviđa. Prešao bih npr. u mtel, vidio sam da imaju par paketa koji mi više odgovaraju. I kakva je pokrivenost mtela u Federaciji( Zenica, Sarajevo) ?

doff

Re: Prenos mobilnog broja u drugu mrežu

Post by doff » 16/01/2016 00:41

Najbolje ti je da uzmeš start paket, furaš koji dan i testiraš. Onda iz prve ruke znaš kakva je pokrivenost na mjestima na kojima se krećeš

krakatoa

Post by krakatoa » 16/01/2016 01:12

Grile wrote:Raja da li neko ima iskustva sa ovim? Htio bih da se "skinem" sa BH telekoma, nešto su mi petljali oko ovih paketa i sad mi se nikako ne sviđa. Prešao bih npr. u mtel, vidio sam da imaju par paketa koji mi više odgovaraju. I kakva je pokrivenost mtela u Federaciji( Zenica, Sarajevo) ?

Još jedan klon koji reklamira mtel a pljuje BH telecom-u. Svega 3 posta i odmah po telekomu. Ofiran si mali gilipteru, butmanu, dilejo, anonimni,...

supercali

Post by supercali » 16/01/2016 10:13

krakatoa wrote:
Grile wrote:Raja da li neko ima iskustva sa ovim? Htio bih da se "skinem" sa BH telekoma, nešto su mi petljali oko ovih paketa i sad mi se nikako ne sviđa. Prešao bih npr. u mtel, vidio sam da imaju par paketa koji mi više odgovaraju. I kakva je pokrivenost mtela u Federaciji( Zenica, Sarajevo) ?

Još jedan klon koji reklamira mtel a pljuje BH telecom-u. Svega 3 posta i odmah po telekomu. Ofiran si mali gilipteru, butmanu, dilejo, anonimni,...

A ti si gelipter koji reklamira bh telecom a pljujes ostale

krakatoa

Post by krakatoa » 16/01/2016 10:20

h

Grile

Post by Grile » 16/01/2016 11:46

doff wrote:Najbolje ti je da uzmeš start paket, furaš koji dan i testiraš. Onda iz prve ruke znaš kakva je pokrivenost na mjestima na kojima se krećeš

Odličan prijedlog, to ću i uraditi pa testirati.

krakatoa wrote:Još jedan klon koji reklamira mtel a pljuje BH telecom-u. Svega 3 posta i odmah po telekomu. Ofiran si mali gilipteru, butmanu, dilejo, anonimni,...

Kako ja pljujem po telekomu? Tako što kažem da nisam zadovoljan njihovom uslugom, nakon što su mi uslovi paketa promijenjeni i sada mi ne odgovara? A i da pljujem, mi živimo u slobodnoj demokratskoj zemlji i svim građanima je ustavno zagarantovano pravo slobode govora. :bih:
A ti bolje nemoj da spamuješ jednoslovnim i nekonstruktivnim odgovorima u postovima ako već hoćeš sebe da nazivaš "starim" članom foruma, to su osnovna pravila forumske zajednice.

P.S. Koristim BH telekom već 10 godina :)

krakatoa

Post by krakatoa » 16/01/2016 11:49

Grile wrote:
doff wrote:Najbolje ti je da uzmeš start paket, furaš koji dan i testiraš. Onda iz prve ruke znaš kakva je pokrivenost na mjestima na kojima se krećeš

Odličan prijedlog, to ću i uraditi pa testirati.

krakatoa wrote:Još jedan klon koji reklamira mtel a pljuje BH telecom-u. Svega 3 posta i odmah po telekomu. Ofiran si mali gilipteru, butmanu, dilejo, anonimni,...

Kako ja pljujem po telekomu? Tako što kažem da nisam zadovoljan njihovom uslugom, nakon što su mi uslovi paketa promijenjeni i sada mi ne odgovara? A i da pljujem, mi živimo u slobodnoj demokratskoj zemlji i svim građanima je ustavno zagarantovano pravo slobode govora. :bih:
A ti bolje nemoj da spamuješ jednoslovnim i nekonstruktivnim odgovorima u postovima ako već hoćeš sebe da nazivaš "starim" članom foruma, to su osnovna pravila forumske zajednice.

P.S. Koristim BH telekom već 10 godina :)

Provaljnen si 2G to 3G konvertoru, prijavljen si zbog kloniranja i razligu!

Post Reply