Zašto ih ne banujete?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Locked
pedeset

Zašto ih ne banujete?

Post by pedeset » 25/05/2015 11:26

Jutros sam otvorio ovu temu i ugašena je u roku od dvije minute. Ne razmijem zašto, nisam ništa loše pisao. Samo sam tražio da Klix banuje "kiksermanking" i njemu slične koji neprestano vrijeđaju vjeru, ljude, poginule i ostale svetinje. Čisto sumnjam da ovakvi tipovi trebaju Kliksu zarad komentara. Klix je cijenjen i čitan na cijelom balkanu tako da bi morao da reaguje na ovakve "ljude" otrovnog jezika. Svi mi volimo čitati članke zbog jako duhovitih i zanimljivih komentara, ali u zadnje vrijeme mi se gadi otvarati članak jer znam da su ga "kiksermanking & kompanija" zatrovali mržnjom u komentarima.

HVALA!!!

insomnia78

Re: Zašto ih ne banujete?

Post by insomnia78 » 25/05/2015 11:50

Jedino zbog komentara
Bezobrazno al je tako
Kad je neki clanak gdje mogu dobiti po picki, npr Stojinic il po novcaniku i po picki, npr teroristicki napad u Parizu onda se komentari gase
A ovo, Srebrenicu, zrtve na Kapiji, tu skupljaj klikove

Banuju te ako ukazes na pravopisnu gresku a onih nekoliko koji pljuju i vrjedjaju sve moguce ostavljaju

Ostali portali, Blic npr, prvo salju komentare na odobravanje pa onda ovjavljuju

Nego se mi trebamo skupiti, i svi kolektivno slati mailove vijecu za stampu neka ih kazne zbog toga
Ja sam slao mail RAK-u, sa SC-ma komentara pa su me ovi upitili na vijece za stampu

Edin H.

Post by Edin H. » 25/05/2015 13:41

Malo vi to preozbiljno shvatate, ja se kikserovim komentarima bas ismijem i primjetio sam da nikoga ne vrijedja, za razliku od onih koji komentarisu njegove komentare.

Momak se ocigledno zeza, ima tu mnogo indoktriniranijih komentara.

_BataZiv_0809

Post by _BataZiv_0809 » 25/05/2015 13:49

Edin H. wrote:Malo vi to preozbiljno shvatate, ja se kikserovim komentarima bas ismijem i primjetio sam da nikoga ne vrijedja, za razliku od onih koji komentarisu njegove komentare.

Momak se ocigledno zeza, ima tu mnogo indoktriniranijih komentara.

Ne znam ko je lik, ali ovo boldano je itekako cesta pojava.

Locked