Nešto protiv podočnjaka

Sve o zdravlju...
Post Reply
feferon

Nešto protiv podočnjaka

Post by feferon » 14/05/2015 09:57

pozdrav ljudi, trebam pomoć
inače imam problema sa podočnjacima/crnilom ispod očiju jer radim mnogo za računarom (pretpostavljam da je od toga)
nisu oni pretjerano izraženi, što neki kažu samo ja to vidim, međutim kako imam alergiju sada na sve ovo što leti po zraku postaju uočljiviji tako da ih i drugi primjete :-x
da li mi možete savjetovati neki prirodni lijek protiv toga ili neku kremu, ne baš preskupu??
u ljekarnoj su mi savjetovali različite od 4.5 KM pa do 80KM, ali kako ne znam koja valja reko da pitam prvo nekoga da zna ili je imao sličan problem

Donnie Smith

Re: Nešto protiv podočnjaka

Post by Donnie Smith » 21/05/2015 17:14

Nije ti to od računara 100 %, ne zamajavaj se nego prekontroliši malo zdravlje. A za svaki slučaj se malo makni od kompa.
ps. kod otegnuća, hoće meni tako koji put kad zarakijam, pomognu kašike, one kafene, prethodno držane malo u zamrzivaču :)
djeluje fino, osvježavajuće, procirkuliše :thumbup:

feferon

Post by feferon » 22/05/2015 21:45

išao sam kod očnog specijalista i rekao mi je da mi vid ne može biti bolji
propisao mi je bio neke kapi i mast za oči kao i zaštitne naočale, sve sam koristio, naočale nosim kad mogu jer me glava navečer zaboli od njih, po danu nemam problema
to sa kašikama sam pročitao da nije najbolja opcija jer prehladnu stvar stavljati na područje oko očiju može dovesti do pucanja sitnih kapilara i pojavu crnila, a probao sam već razno-razne stvari počev od krastavaca, jagoda, meda, sira do obloga od čajeva, reko sad je red neku kremu isprobati :)

Sephora

Post by Sephora » 27/05/2015 22:42

Donnie Smith wrote:Nije ti to od računara 100 %, ne zamajavaj se nego prekontroliši malo zdravlje. A za svaki slučaj se malo makni od kompa.
ps. kod otegnuća, hoće meni tako koji put kad zarakijam, pomognu kašike, one kafene, prethodno držane malo u zamrzivaču :)
djeluje fino, osvježavajuće, procirkuliše :thumbup:

Kesice od caja kamilice ( nakon sto se caj popije) ostaviti u fizider da prenoce i ujutru ih ostavit 10ak minuta na podosnjake - takoder bude efikasno( nisam licno probala, vidjeh u jednom magazinu ) ..pa eto.. isprobajte i to..

Post Reply