.

Forum za humanitarne akcije.
Necko Hadzibajric
Posts: 59
Joined: 22/07/2014 00:14

#76 Re: .

Post by Necko Hadzibajric »

Not My Idea wrote:Zao mi ljudi kojima stvarno treba pomoc a ljudi im ne vjeruju I ne dadnu zbog ovakvih prevaranata
Pa kako vas nije stid ??? Gdje je ovdje prevara, sem sto sam svijetu iznio svoju situaciju. Sta me vise unistavate, pokajao sam se sto sam ista postavio !!
smijesni_ste
Posts: 5976
Joined: 09/10/2009 16:46

#77 Re: .

Post by smijesni_ste »

Da, ponudio mu je posao, ali se prvo propisno pos*** na momka :D :o :roll:
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#78 Re: .

Post by seoBIH »

Sta bi, što editova?
Necko Hadzibajric
Posts: 59
Joined: 22/07/2014 00:14

#79 Re: .

Post by Necko Hadzibajric »

seoBIH wrote:Sta bi, što editova?
Zato sto sam poceo dobijati raznorazne emailove od svakojakih osoba. Stvarno sam mislio da cu bar ovdje od nekoga pomoc naci, a stigle me samo uvrede :'(
Necko Hadzibajric
Posts: 59
Joined: 22/07/2014 00:14

#80 Re: .

Post by Necko Hadzibajric »

smijesni_ste wrote:Da, ponudio mu je posao, ali se prvo propisno pos*** na momka :D :o :roll:
Nema veze, od rodjenog oca sam dozivio svasta nesta tako da me od njih nista ne iznenadjuje :'( :'( :'(
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#81 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by seoBIH »

L u c i f e r wrote:
Necko Hadzibajric wrote:
L u c i f e r wrote:Sklon sam Sleeperovoj dijagnozi.
Malo ti je prepatetičan uvodni post, i ne sviđa mi se što tražiš pare umjesto posao.
Ne sviđa mi se ni ono tvoje "Proklet bio", pa nije ti ništa strašno rekao, samo da nisi pismen, pa šta...
I ja sam svojevremeno bio u istoj situaciji, ali nisam tražio nego sam zapeo i otimao posao.
Bruka je mlad zdrav da traži, nisi ni star ni invalid ni nemoćan.
Veći bi efekat postigao da ideš od vrata do vrata i pitaš ljude i firme da im nešto uradiš za pare.

Postoji mogućnost da mi u idućih par sedmica ispadne nešto.
Ako bude, dobićeš priliku da zaradiš.
Ako odbiješ posao ili ga budeš mrljavio pa izgubio, postaraću se da to bude objavljeno...
E sad ga nebi prihvatio samo zbog tih prijetnji. Javila mi se djevojka sa foruma, svaka joj cast. to su ljudi koji vrijede !!! A posao taj cuwajte za sebe pa ga objavljujte kome hocete .
E dobićeš sad kurac moj. :izet:
Citam redom, pa dođoh na ovo. Luficere, naklon do poda. Lik je malo reći debil. Ljudi mu nude posao, on kaže neće zbog prijetnji. Sine moj, tebe treba natamburat.
Necko Hadzibajric
Posts: 59
Joined: 22/07/2014 00:14

#82 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by Necko Hadzibajric »

Citam redom, pa dođoh na ovo. Luficere, naklon do poda. Lik je malo reći debil. Ljudi mu nude posao, on kaže neće zbog prijetnji. Sine moj, tebe treba natamburat.[/quote]
Allah da Vam oprosti !!! Amin !
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#83 Re: .

Post by seoBIH »

Momčino, malo poštovanja pokaži. Svi smo većinom starij od tebe, pa tako kao i članovi na forumu.

Sada malo o tebi:

- imaš finu odjeću
- imaš za gel i razne preparate
- imaš za nove tene
- imaš za narukvice i razne điđe na sebi
- imaš za naušnicu
- puše se cigare, pije se kafa po kafićima
- itd.

Moram napomenuti da nemam ništa protiv da se neko oblači i priušti sebi zadovoljstva, ALI MI TI NE LIČIŠ NA NEKOGA KOME JE POTREBNA NAŠA POMOĆ! Ne ličiš na nekoga ko je u toliko lošoj situaciji pa da mu trebaju donacije.

Ja iskreno kažem, vidio sam dosta ugroženijh ljudi i porodica pa NE TRAŽE PARE! Kažu skromno, daj mi posao, da zaradim nešto para, da mi djeca imaju OSNOVNO i da me posao ne ubije.

Šta ti tražiš, šta ti imaš, a šta nemaš?
User avatar
kucniljubimac
Posts: 700
Joined: 05/01/2014 02:02

#84 Re: .

Post by kucniljubimac »

Ma hajde i vas, ne trazi momak za hljeba nego za studije, vjerovatn'o hljeba hvala Bogu ima, zeli studirat i za to mu trebaju pare.
Malo mu jest agresivan pristup al' probajte se staviti u njegov polozaj treba mu, ponizio se trazi a ovdje pola nas/vas ga dribla :-D


P.S. prestani pusiti druze
User avatar
CaneBos
Posts: 1098
Joined: 27/07/2012 20:57

#85 Re: .

Post by CaneBos »

Ako vara, vara amaterski. Ako ne vara, trazi pogresnim pristupom :-?
Kako god okrenes, nece dobiti sto trazi, ali i ovo mu je nauk, pa nek makar izvuce nesto iz toga.
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#86 Re: .

Post by seoBIH »

Za studije se traži na drugačij način. Priloži svjedočanstva gdje se vidi da je odlikaš i da zaslužuje da NEKO OD SEBE DA PARE. Ukoliko ne, neka radi i studira. Nije ni prvi ni zadnji.
User avatar
RoastedPumpkin
Posts: 112
Joined: 19/06/2012 14:11

#87 Re: .

Post by RoastedPumpkin »

znam najmanje 10 slucajeva tezih od tebe, a da ne spominjem ove koji su tu negdje s tobom. ja ne kazem da tebi ne treba pomoc, ali okreni se malo oko sebe, necko na svakom koraku :roll:
ti se prvo trebao dobro informisati o svojim pravima, stipendijama, molbama i sl. (sto ocigledno nisi), ali ocigledno je lakse jednostavno traziti potpunim anonimusima po internetu pare. i jos uz to ih proklinjes ako su skepticni :roll:

ja svoju zadnju godinu studija nisam mogla platiti regularno kao prethodne, pa sam fino uputila molbu i ljudi mi odmah dozvolili da podijelim u cetiri rate. ti mozes postici i vise jer si u tezoj situaciji i bolji ucenik od mene.

ali ako bas zelis ovisiti o drugima, promijeni stav. ako ti malo nesto ne ide na ruku, proklinjes, psujes i spominjes neke allahove kazne. mnogo si antipatican.
pa i psa koji je najumiljatiji u mahali ljudi najvise hrane.
User avatar
karanana
Posts: 47242
Joined: 26/02/2004 00:00

#88 Re: .

Post by karanana »

RoastedPumpkin wrote:znam najmanje 10 slucajeva tezih od tebe, a da ne spominjem ove koji su tu negdje s tobom. ja ne kazem da tebi ne treba pomoc, ali okreni se malo oko sebe, necko na svakom koraku :roll:
ti se prvo trebao dobro informisati o svojim pravima, stipendijama, molbama i sl. (sto ocigledno nisi), ali ocigledno je lakse jednostavno traziti potpunim anonimusima po internetu pare. i jos uz to ih proklinjes ako su skepticni :roll:

ja svoju zadnju godinu studija nisam mogla platiti regularno kao prethodne, pa sam fino uputila molbu i ljudi mi odmah dozvolili da podijelim u cetiri rate. ti mozes postici i vise jer si u tezoj situaciji i bolji ucenik od mene.

ali ako bas zelis ovisiti o drugima, promijeni stav. ako ti malo nesto ne ide na ruku, proklinjes, psujes i spominjes neke allahove kazne. mnogo si antipatican.
pa i psa koji je najumiljatiji u mahali ljudi najvise hrane.

tako nekako.
to je otprilike i moje misljenje i ono sto sam htio da kazem vezano za ovo.
Necko Hadzibajric
Posts: 59
Joined: 22/07/2014 00:14

#89 Re: .

Post by Necko Hadzibajric »

seoBIH wrote:Za studije se traži na drugačij način. Priloži svjedočanstva gdje se vidi da je odlikaš i da zaslužuje da NEKO OD SEBE DA PARE. Ukoliko ne, neka radi i studira. Nije ni prvi ni zadnji.
Rado bi prilozio svjedocanstva ali oni su na fakultetu trenutno. Mozes predpostaviti, na osnovu zbira opceg uspijeha na stranici fakulteta gdje se vidi da sam primljen !!!
User avatar
Troll_Happens
Posts: 2795
Joined: 25/04/2007 20:04
Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...

#90 Re: .

Post by Troll_Happens »

Necko Hadzibajric wrote:
seoBIH wrote:Za studije se traži na drugačij način. Priloži svjedočanstva gdje se vidi da je odlikaš i da zaslužuje da NEKO OD SEBE DA PARE. Ukoliko ne, neka radi i studira. Nije ni prvi ni zadnji.
Rado bi prilozio svjedocanstva ali oni su na fakultetu trenutno. Mozes predpostaviti, na osnovu zbira opceg uspijeha na stranici fakulteta gdje se vidi da sam primljen !!!
Jesi bio kod bbi i muvo trebu danas. Ako jesi onda nije ni cudo sto nisi stigo i imo vremena za poslove... :skoljka:
Necko Hadzibajric
Posts: 59
Joined: 22/07/2014 00:14

#91 Re: .

Post by Necko Hadzibajric »

Troll_Happens wrote:
Necko Hadzibajric wrote:
seoBIH wrote:Za studije se traži na drugačij način. Priloži svjedočanstva gdje se vidi da je odlikaš i da zaslužuje da NEKO OD SEBE DA PARE. Ukoliko ne, neka radi i studira. Nije ni prvi ni zadnji.
Rado bi prilozio svjedocanstva ali oni su na fakultetu trenutno. Mozes predpostaviti, na osnovu zbira opceg uspijeha na stranici fakulteta gdje se vidi da sam primljen !!!
Jesi bio kod bbi i muvo trebu danas. Ako jesi onda nije ni cudo sto nisi stigo i imo vremena za poslove... :skoljka:
Zar nemam pravo izaci sa svojom djevojkom, ne zabadaj svoju nosinu tamo gdje joj nije mjesto :)
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#92 Re: .

Post by julisiz es grant »

Heftu dana ne izađem na internet nikako, i kad dođem ponovo frajer i dalje traži :D
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#93 Re: .

Post by julisiz es grant »

RoastedPumpkin wrote:znam najmanje 10 slucajeva tezih od tebe, a da ne spominjem ove koji su tu negdje s tobom. ja ne kazem da tebi ne treba pomoc, ali okreni se malo oko sebe, necko na svakom koraku :roll:
ti se prvo trebao dobro informisati o svojim pravima, stipendijama, molbama i sl. (sto ocigledno nisi), ali ocigledno je lakse jednostavno traziti potpunim anonimusima po internetu pare. i jos uz to ih proklinjes ako su skepticni :roll:

ja svoju zadnju godinu studija nisam mogla platiti regularno kao prethodne, pa sam fino uputila molbu i ljudi mi odmah dozvolili da podijelim u cetiri rate. ti mozes postici i vise jer si u tezoj situaciji i bolji ucenik od mene.

ali ako bas zelis ovisiti o drugima, promijeni stav. ako ti malo nesto ne ide na ruku, proklinjes, psujes i spominjes neke allahove kazne. mnogo si antipatican.
pa i psa koji je najumiljatiji u mahali ljudi najvise hrane.
Kakve stipendije? Kako će mu joja mjesečno pomoći (a i to se obično odobri sa kašnjenjem od nekoliko mjeseci) kad liku trebaju dvije i po milje sada?
Dedijeva mala
Posts: 2
Joined: 01/08/2014 17:07

#94 Re: .

Post by Dedijeva mala »

Halo ljudi, malojereci da ste jedni obicni debili. Svi fol nesto pokusavate a nista da ucinite. Ja sam danas momka zvala, licno se upoznala sa njim. Momak je na svom mjestu, ne samo da je pismen, nego je daleko skolovaniji i zreliji od vas. Necko mi je danas pokazao sve dokumente, koji potvrdjuju njegovu pricu, upoznala njegovu majku i imala sam sta da vidim. Nisam ni ja vjerovala nista sto je rekao, ali , htjela sam da pomognem i upoznala momka, koji je dusa od covjeka, i rado cu mu pomoci. Vi kao da ste iz podzemlja a ne iz sarajeva. Pa kako mozete reci da je prica prevara, kad vam frajer iznese sve crno na bijelo, da vam soju kucno adresu ( koja je prava ), jer sam na toj adresi danas bila. Ako vec zelite pomoci, upoznajte se, vidjet cete da je zaista ovako kako je receno, svojim ocima sam vidjela ,i da nemojte biti ovakvi prema nekome kome je odista vasa pomoc potrebna.

P.S Necko glavu gore ne odustaj, ja sam pomogla koliko sam mogla. Ne obaziri se na ove anonimne. Bices nas ponos. :) :) :)
Dedijeva mala
Posts: 2
Joined: 01/08/2014 17:07

#95 Re: .

Post by Dedijeva mala »

julisiz es grant wrote:
RoastedPumpkin wrote:znam najmanje 10 slucajeva tezih od tebe, a da ne spominjem ove koji su tu negdje s tobom. ja ne kazem da tebi ne treba pomoc, ali okreni se malo oko sebe, necko na svakom koraku :roll:
ti se prvo trebao dobro informisati o svojim pravima, stipendijama, molbama i sl. (sto ocigledno nisi), ali ocigledno je lakse jednostavno traziti potpunim anonimusima po internetu pare. i jos uz to ih proklinjes ako su skepticni :roll:

ja svoju zadnju godinu studija nisam mogla platiti regularno kao prethodne, pa sam fino uputila molbu i ljudi mi odmah dozvolili da podijelim u cetiri rate. ti mozes postici i vise jer si u tezoj situaciji i bolji ucenik od mene.

ali ako bas zelis ovisiti o drugima, promijeni stav. ako ti malo nesto ne ide na ruku, proklinjes, psujes i spominjes neke allahove kazne. mnogo si antipatican.
pa i psa koji je najumiljatiji u mahali ljudi najvise hrane.
Kakve stipendije? Kako će mu joja mjesečno pomoći (a i to se obično odobri sa kašnjenjem od nekoliko mjeseci) kad liku trebaju dvije i po milje sada?
Vidis da su na frajera navalili i sakom i kapom, ne mogu oni to skontati nikako. Momku treba da plati 2.500 KM samo da pohadja fakultet, a tek kad dobije index moze izganjati stipendije. Fkt nezz u kojem svijetu ovi gore zive ??
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#96 Re: .

Post by julisiz es grant »

Dedijeva mala wrote:Halo ljudi, malojereci da ste jedni obicni debili. Svi fol nesto pokusavate a nista da ucinite. Ja sam danas momka zvala, licno se upoznala sa njim. Momak je na svom mjestu, ne samo da je pismen, nego je daleko skolovaniji i zreliji od vas. Necko mi je danas pokazao sve dokumente, koji potvrdjuju njegovu pricu, upoznala njegovu majku i imala sam sta da vidim. Nisam ni ja vjerovala nista sto je rekao, ali , htjela sam da pomognem i upoznala momka, koji je dusa od covjeka, i rado cu mu pomoci. Vi kao da ste iz podzemlja a ne iz sarajeva. Pa kako mozete reci da je prica prevara, kad vam frajer iznese sve crno na bijelo, da vam soju kucno adresu ( koja je prava ), jer sam na toj adresi danas bila. Ako vec zelite pomoci, upoznajte se, vidjet cete da je zaista ovako kako je receno, svojim ocima sam vidjela ,i da nemojte biti ovakvi prema nekome kome je odista vasa pomoc potrebna.

P.S Necko glavu gore ne odustaj, ja sam pomogla koliko sam mogla. Ne obaziri se na ove anonimne. Bices nas ponos. :) :) :)
Daj ba, Nečko... :roll:
L u c i f e r
Posts: 12309
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#97 Re: .

Post by L u c i f e r »

dedijeva mala
:D :roll:

Image

:izet:
User avatar
basicm
Posts: 10474
Joined: 16/01/2012 21:38

#98 Re: .

Post by basicm »

Ovo je Nedzada :)
User avatar
friskyoreo
Posts: 1898
Joined: 21/11/2011 16:55
Location: Wysteria Lane

#99 Re: .

Post by friskyoreo »

hahhahahahahahhaha, imam osjecaj da ce ovo biti zabavno... :D :D :D :D
Necko Hadzibajric
Posts: 59
Joined: 22/07/2014 00:14

#100 Re: .

Post by Necko Hadzibajric »

friskyoreo wrote:hahhahahahahahhaha, imam osjecaj da ce ovo biti zabavno... :D :D :D :D
Zar vas nije sram fuj gadovi boziji !
Locked