.

Forum za humanitarne akcije.
Necko Hadzibajric
Posts: 59
Joined: 22/07/2014 00:14

#51 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by Necko Hadzibajric »

DaysleepeR wrote:Hoćeš li priložiti fotografiju uplatnice za troškove studiranja na kraju?

BTW. i ja sam recimo jedan od onih koji nije mogao da započne vanredni studij jer nisam imao para da platim. I mnogi od nas imaju poprilične probleme i crnjake u životu, ti si lijep momak, mlad, jak, voziš skuter, boli te briga. Ne stoji ti ova socijalna priča nikako.
Naravno da cu prilozit sliku uplatnice, to sam planirao svakako da ljudi budu ponosni na ono sto su ucinili.
Necko Hadzibajric
Posts: 59
Joined: 22/07/2014 00:14

#52 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by Necko Hadzibajric »

Zbog ovakvih gluposti i pokusaja da se meni naskodi, htio sam da zamolim admina da obrise moj post, al necu vam uciniti zadovoljstvo, jer zelim da objavim akobogda ako ispijem skupoti pare fotku indexa i uplatnice.. Zasto se pravite anonimni, i pisete svakojake ne istine. Bog postoji i Bog sve vidi. Kaznit ce onoga ko to zasluzuje. Nezelim da obrisem post jer ima ljidi koji nece povjerovat u ono sto vi upravo pokusavate. Svakome ko je od vas donirao a nije Nitko rado cu da izvrsim povrat novca, ali svoj obraz ne dam. Ne mogu ga uprljati ljudi poput vas koji ste pokusali ovakvu stvar. Dabogdom znam vasa imena , tuzio bih vas zbog pricanja ne istine... Zelim samo da se zahvalim ovim dobrim ljudima koji su pomogli svojim donacijama, a ostalim svaka cast. Bravo ali necete uspijeti, jer je uz mene neko visi, a to je Allah. Svako dobro !!
User avatar
Ljuska_u_BaklaFi
Posts: 2689
Joined: 27/06/2008 00:48
Location: Tu i tamo...vise tu, nego tamo..
Contact:

#53 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by Ljuska_u_BaklaFi »

Necko Hadzibajric wrote:
DaysleepeR wrote:
ja nisam odlikaš, a on je daleko od pismenog momka
Proklet bio !!
Nakon ovog, ne želim dalje ni da čitam :!:
Necko Hadzibajric
Posts: 59
Joined: 22/07/2014 00:14

#54 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by Necko Hadzibajric »

Ljuska_u_BaklaFi wrote:
Necko Hadzibajric wrote:
DaysleepeR wrote:
ja nisam odlikaš, a on je daleko od pismenog momka
Proklet bio !!
Nakon ovog, ne želim dalje ni da čitam :!:
Ne moras ! Sta ocekujete da odgovorim nakon tolikohg vrijedjanja.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14496
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#55 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by DaysleepeR »

nije te niko vrijeđao, a da si šuhveli, malo je reći

Image
Necko Hadzibajric
Posts: 59
Joined: 22/07/2014 00:14

#56 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by Necko Hadzibajric »

DaysleepeR wrote:nije te niko vrijeđao, a da si šuhveli, malo je reći

Image
K :lol: :lol: akve veze ima sada ovo molim te, sem sto dokazuje da sam isao u Medicinsku skolu i imao praksu u bolnici !!! Sta si ovim htio reci, bgt, sebe si izblamirao
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14496
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#57 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by DaysleepeR »

slušaj momak, sam tvoj razlog traženja para je tako lako rješiv da si šuhveli pravo

jednostavnom molbom studentskoj službi u kojoj ćeš pojasniti svoju situaciju (pod uslovom da je istina) će ti bez problema omogućiti ili da školarinu plaćaš u ratama (što mislim da je moguće svakako) ili da ti produže rok do stipendije Kantona koju bi trebao bez problema dobiti (opet ako je istina da si odlikaš).

tvoj problem zbog kojeg tražiš pomoć je tako čest da i nije problem već skoro pa normalna stvar za svakog drugog brucoša...

na stranu da si se do sad 5 puta zapeljao u priči, puna su ti usta boga a vamo imaš slike sa kokama, na skuteru, malo se repuje po yotube o utokama, drogi, psovke laganini, gangsta vako nako...

mali šuhveli si pravo, a nije svako vesla sisao. nemam se ja šta provaljivat
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#58 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by dezurni_ucenik »

Hajd recimo da ti stvarno trebaju pare za upis.Eto povjerovacu ti.Ali mislim da glumis vecu fukaru nego sto jesi.Hodas bos ulicama,led niz lice,u podrumu se slavi rodjendan-ma daaaj.A vidim ti preko fejsa ,trebice se vodaju,puse se cigare,neko jezerce...

U svakom slucaju,nadam se da ces se upisati na fakultet i zavrsiti ga.Samo znaj jednu stvar:ako blefiras,provalice ce te ljudi.I valja ti zivjeti sa tom sramotom do kraja zivota.
L u c i f e r
Posts: 12308
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#59 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by L u c i f e r »

Da li bi radio naporan fizički posao za dnevnicu od 20 KM?

ps: Otkud Denver?

pps: Da li ti je do sad iko išta uplatio po ovoj molbi?
Necko Hadzibajric
Posts: 59
Joined: 22/07/2014 00:14

#60 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by Necko Hadzibajric »

dezurni_ucenik wrote:Hajd recimo da ti stvarno trebaju pare za upis.Eto povjerovacu ti.Ali mislim da glumis vecu fukaru nego sto jesi.Hodas bos ulicama,led niz lice,u podrumu se slavi rodjendan-ma daaaj.A vidim ti preko fejsa ,trebice se vodaju,puse se cigare,neko jezerce...

U svakom slucaju,nadam se da ces se upisati na fakultet i zavrsiti ga.Samo znaj jednu stvar:ako blefiras,provalice ce te ljudi.I valja ti zivjeti sa tom sramotom do kraja zivota.
To sto sam napisao, je bilo dok nismo zavrsili u domu ja i brat, takva je situacija. Hvala ti na pozeljenoj sreci ;-)
Necko Hadzibajric
Posts: 59
Joined: 22/07/2014 00:14

#61 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by Necko Hadzibajric »

DaysleepeR wrote:slušaj momak, sam tvoj razlog traženja para je tako lako rješiv da si šuhveli pravo

jednostavnom molbom studentskoj službi u kojoj ćeš pojasniti svoju situaciju (pod uslovom da je istina) će ti bez problema omogućiti ili da školarinu plaćaš u ratama (što mislim da je moguće svakako) ili da ti produže rok do stipendije Kantona koju bi trebao bez problema dobiti (opet ako je istina da si odlikaš).

tvoj problem zbog kojeg tražiš pomoć je tako čest da i nije problem već skoro pa normalna stvar za svakog drugog brucoša...

na stranu da si se do sad 5 puta zapeljao u priči, puna su ti usta boga a vamo imaš slike sa kokama, na skuteru, malo se repuje po yotube o utokama, drogi, psovke laganini, gangsta vako nako...

mali šuhveli si pravo, a nije svako vesla sisao. nemam se ja šta provaljivat
Mogli ste mi davno napraviti lijep pristup lijepim rijecima a ne uvredama. Nisam upucen u takve stvari, pa ako moze pomoc ?? Kako da se obratim faxu sa tim zahtjevom ? Kome ? Hvala ti ! A slike sa kokama su moja sestra, Sos sestre iz Sos djecijeg sela, i moja djevojka kao i kolegice iz srednje. A pjesma na youtube, hahaha, to je budalastina teenagerska. Skuter nije moj, kao sto mozete i pretpostaviti. U pp mi samo javi kako i sta to za zahtjev.
Necko Hadzibajric
Posts: 59
Joined: 22/07/2014 00:14

#62 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by Necko Hadzibajric »

[quote="L u c i f e r"]Da li bi radio naporan fizički posao za dnevnicu od 20 KM?

ps: Otkud Denver?

pps: Da li ti je do sad iko išta uplatio po ovoj molbi?[
Sa foruma nije, a moji prijatelji iz Amerike su skupili za mene 600KM,
Last edited by Necko Hadzibajric on 31/07/2014 20:54, edited 1 time in total.
L u c i f e r
Posts: 12308
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#63 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by L u c i f e r »

Necko Hadzibajric wrote:
L u c i f e r wrote:Da li bi radio naporan fizički posao za dnevnicu od 20 KM?

ps: Otkud Denver?

pps: Da li ti je do sad iko išta uplatio po ovoj molbi?[
Sa foruma nije, a moji prijatelji su skupili za mene 600KM,
A ova druga dva pitanja, naročito ono prvo?
Necko Hadzibajric
Posts: 59
Joined: 22/07/2014 00:14

#64 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by Necko Hadzibajric »

L u c i f e r wrote:
Necko Hadzibajric wrote:
L u c i f e r wrote:Da li bi radio naporan fizički posao za dnevnicu od 20 KM?

ps: Otkud Denver?

pps: Da li ti je do sad iko išta uplatio po ovoj molbi?[
Sa foruma nije, a moji prijatelji su skupili za mene 600KM,
A ova druga dva pitanja, naročito ono prvo?
Denver - mjesto rodjenja moga brata !! Prvo , naravno da bi radio bilo kakav posao !!
L u c i f e r
Posts: 12308
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#65 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by L u c i f e r »

Sklon sam Sleeperovoj dijagnozi.
Malo ti je prepatetičan uvodni post, i ne sviđa mi se što tražiš pare umjesto posao.
Ne sviđa mi se ni ono tvoje "Proklet bio", pa nije ti ništa strašno rekao, samo da nisi pismen, pa šta...
I ja sam svojevremeno bio u istoj situaciji, ali nisam tražio nego sam zapeo i otimao posao.
Bruka je mlad zdrav da traži, nisi ni star ni invalid ni nemoćan.
Veći bi efekat postigao da ideš od vrata do vrata i pitaš ljude i firme da im nešto uradiš za pare.

Postoji mogućnost da mi u idućih par sedmica ispadne nešto.
Ako bude, dobićeš priliku da zaradiš.
Ako odbiješ posao ili ga budeš mrljavio pa izgubio, postaraću se da to bude objavljeno...
Necko Hadzibajric
Posts: 59
Joined: 22/07/2014 00:14

#66 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by Necko Hadzibajric »

L u c i f e r wrote:Sklon sam Sleeperovoj dijagnozi.
Malo ti je prepatetičan uvodni post, i ne sviđa mi se što tražiš pare umjesto posao.
Ne sviđa mi se ni ono tvoje "Proklet bio", pa nije ti ništa strašno rekao, samo da nisi pismen, pa šta...
I ja sam svojevremeno bio u istoj situaciji, ali nisam tražio nego sam zapeo i otimao posao.
Bruka je mlad zdrav da traži, nisi ni star ni invalid ni nemoćan.
Veći bi efekat postigao da ideš od vrata do vrata i pitaš ljude i firme da im nešto uradiš za pare.

Postoji mogućnost da mi u idućih par sedmica ispadne nešto.
Ako bude, dobićeš priliku da zaradiš.
Ako odbiješ posao ili ga budeš mrljavio pa izgubio, postaraću se da to bude objavljeno...
E sad ga nebi prihvatio samo zbog tih prijetnji. Javila mi se djevojka sa foruma, svaka joj cast. to su ljudi koji vrijede !!! A posao taj cuwajte za sebe pa ga objavljujte kome hocete .
L u c i f e r
Posts: 12308
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#67 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by L u c i f e r »

Necko Hadzibajric wrote:
L u c i f e r wrote:Sklon sam Sleeperovoj dijagnozi.
Malo ti je prepatetičan uvodni post, i ne sviđa mi se što tražiš pare umjesto posao.
Ne sviđa mi se ni ono tvoje "Proklet bio", pa nije ti ništa strašno rekao, samo da nisi pismen, pa šta...
I ja sam svojevremeno bio u istoj situaciji, ali nisam tražio nego sam zapeo i otimao posao.
Bruka je mlad zdrav da traži, nisi ni star ni invalid ni nemoćan.
Veći bi efekat postigao da ideš od vrata do vrata i pitaš ljude i firme da im nešto uradiš za pare.

Postoji mogućnost da mi u idućih par sedmica ispadne nešto.
Ako bude, dobićeš priliku da zaradiš.
Ako odbiješ posao ili ga budeš mrljavio pa izgubio, postaraću se da to bude objavljeno...
E sad ga nebi prihvatio samo zbog tih prijetnji. Javila mi se djevojka sa foruma, svaka joj cast. to su ljudi koji vrijede !!! A posao taj cuwajte za sebe pa ga objavljujte kome hocete .
E dobićeš sad kurac moj. :izet:
Necko Hadzibajric
Posts: 59
Joined: 22/07/2014 00:14

#68 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by Necko Hadzibajric »

L u c i f e r wrote:
Necko Hadzibajric wrote:
L u c i f e r wrote:Sklon sam Sleeperovoj dijagnozi.
Malo ti je prepatetičan uvodni post, i ne sviđa mi se što tražiš pare umjesto posao.
Ne sviđa mi se ni ono tvoje "Proklet bio", pa nije ti ništa strašno rekao, samo da nisi pismen, pa šta...
I ja sam svojevremeno bio u istoj situaciji, ali nisam tražio nego sam zapeo i otimao posao.
Bruka je mlad zdrav da traži, nisi ni star ni invalid ni nemoćan.
Veći bi efekat postigao da ideš od vrata do vrata i pitaš ljude i firme da im nešto uradiš za pare.

Postoji mogućnost da mi u idućih par sedmica ispadne nešto.
Ako bude, dobićeš priliku da zaradiš.
Ako odbiješ posao ili ga budeš mrljavio pa izgubio, postaraću se da to bude objavljeno...
E sad ga nebi prihvatio samo zbog tih prijetnji. Javila mi se djevojka sa foruma, svaka joj cast. to su ljudi koji vrijede !!! A posao taj cuwajte za sebe pa ga objavljujte kome hocete .
E dobićeš sad kurac moj. :izet:
Daj ga nekome drugom !
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#69 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by ćiribiribela »

Previse si ti meni bahat i agresivan za nekog ko je u takvoj situaciji i moli ljude za pomoc, prica ti ima milion supljina i ne znas fino komunicirati. :run:
Necko Hadzibajric
Posts: 59
Joined: 22/07/2014 00:14

#70 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by Necko Hadzibajric »

ćiribiribela wrote:Previse si ti meni bahat i agresivan za nekog ko je u takvoj situaciji i moli ljude za pomoc, prica ti ima milion supljina i ne znas fino komunicirati. :run:
A kako ocekujete da reagujem i razgovaram sa ljudima koji mi konstantno salju uvreede ?? Ni ja ne zelim da mene neko ugrozava ! Primam emailove pedofilskog karaktera ali ne znam dali je ta osoba sa foruma. Krivo mi je sto sam dao previse svojih informacija, i pocele su se zloupotrebljavat !
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#71 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by HAVANA »

Daj ti kurac da izbijes oko. :-)
Kako te bolan nije stid?Covjek ti nudi posao a ti mu tako odgovaras?
Radi,radi ujutro,popodne i predvece... a navece uci, pa odspavaj par sati, pa opet...Imaces,zagarantovano.
Pored toliko bolesnih,nemocnih ...ti mudonja se nasao kamcit nesta na guzove.
Koga bolan boli kurac za tvojim skolovanjem,radi i skoluj se ako ti se skoluje.
Goli,bosi,izranjavani,sjebani smo izasli iz rata.Prekinuli nam mladost,skolu,zivot,sjebali nam zdravlje...pa jedva docekali kraj,radili,borili se i stvorili nesto.Zdravom i jakom momku mogu samo posla dat, a para na guzove nema.Al je strasno tesko naci momka koji stvarno hoce da radi.Onaj koji hoce,taj vec i ima.U vecini slucajeva.
Necko Hadzibajric
Posts: 59
Joined: 22/07/2014 00:14

#72 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by Necko Hadzibajric »

HAVANA wrote:Daj ti kurac da izbijes oko. :-)
Kako te bolan nije stid?Covjek ti nudi posao a ti mu tako odgovaras?
Radi,radi ujutro,popodne i predvece... a navece uci, pa odspavaj par sati, pa opet...Imaces,zagarantovano.
Pored toliko bolesnih,nemocnih ...ti mudonja se nasao kamcit nesta na guzove.
Koga bolan boli kurac za tvojim skolovanjem,radi i skoluj se ako ti se skoluje.
Goli,bosi,izranjavani,sjebani smo izasli iz rata.Prekinuli nam mladost,skolu,zivot,sjebali nam zdravlje...pa jedva docekali kraj,radili,borili se i stvorili nesto.Zdravom i jakom momku mogu samo posla dat, a para na guzove nema.Al je strasno tesko naci momka koji stvarno hoce da radi.Onaj koji hoce,taj vec i ima.U vecini slucajeva.
Bravo, ovo je najbolji post koji sam dobio ! Svaka cast, sad imam jos vise snage da se izborim. Nije da se zezam, al fkt hvala ti na postu :-)
Mutivoda
Posts: 12506
Joined: 03/10/2013 13:09

#73 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by Mutivoda »

Necko Hadzibajric wrote: E sad ga nebi prihvatio samo zbog tih prijetnji. Javila mi se djevojka sa foruma, svaka joj cast. to su ljudi koji vrijede !!! A posao taj cuwajte za sebe pa ga objavljujte kome hocete .
Ovo ti je baš niĐe veze. :-)
Što si bezbrazan? Treba te neko tetošit' ovdje? Čovjek ti ništa ružno nije rekao, + ponudio da će ti javiti ako iskrsne nešto. :roll:
HAVANA wrote:Daj ti kurac da izbijes oko. :-)
Kako te bolan nije stid?Covjek ti nudi posao a ti mu tako odgovaras?
Radi,radi ujutro,popodne i predvece... a navece uci, pa odspavaj par sati, pa opet...Imaces,zagarantovano.
Pored toliko bolesnih,nemocnih ...ti mudonja se nasao kamcit nesta na guzove.
Koga bolan boli kurac za tvojim skolovanjem,radi i skoluj se ako ti se skoluje.
Goli,bosi,izranjavani,sjebani smo izasli iz rata.Prekinuli nam mladost,skolu,zivot,sjebali nam zdravlje...pa jedva docekali kraj,radili,borili se i stvorili nesto.Zdravom i jakom momku mogu samo posla dat, a para na guzove nema.Al je strasno tesko naci momka koji stvarno hoce da radi.Onaj koji hoce,taj vec i ima.U vecini slucajeva.
:thumbup:
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#74 Re: .

Post by Not My Idea »

Zao mi ljudi kojima stvarno treba pomoc a ljudi im ne vjeruju I ne dadnu zbog ovakvih prevaranata
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#75 Re: .

Post by dezurni_ucenik »

Ponudio ti covjek posao da zaradis nesto,ti ga napadas.Ruzno od tebe.
Locked