Preliminarni rezultati popisa stanovništva 2013

Stranke, političari... Recite i Vi svoje mišljenje!
Post Reply
The Great Heisenberg

Post by The Great Heisenberg » 11/05/2014 23:12

Pogledajte obavezno!!!

http://www.fzs.ba/PopisNaseljenaM.pdf - PRELIMINARNI REZULTATI PO OPĆINAMA I NASELJENIM MJESTIMA U FEDERACIJI BOSNE I HERCEGOVINE

http://www.fzs.ba/Novo%20saopstenje%2020133.pdf - PRELIMINARNI REZULTATI PO OPĆINAMA U FEDERACIJI BOSNE I HERCEGOVINE

Malo sam zakasnio ali dosta raje ovo nije vidjelo... :D

Djuro11

Re: Preliminarni rezultati popisa stanovništva 2013

Post by Djuro11 » 29/06/2014 12:03

Pa u agenciji za statistiku Bih.Rade dva kljucna igraca

Jedan je Z.M.On igra kako Cova kaze.Drugi je LJ.P.Poznati kadar Snsd.Sta si ocekivao.Da ce brisati popisnice Hrvata i Srba.A,jeste vi naivni

:lol:

dječak sa šibicama

Post by dječak sa šibicama » 29/06/2014 12:07

Jack je razotkrio jos jednu antibosnjacu zavjeru.

Shaft mu nije ravan 8-)

MuaDib

Post by MuaDib » 29/06/2014 12:10

Bošnjačka elita je smislila vrlo jasan plan, slaži narod, dok zakon prođe i sada se kao čude neke bošnjačke glave, kako nisu uspjeli zajebati kompjuter. Pa i vrapcima na grani je jasno da jedna osoba ne može živjeti u dva mjesta.

Djuro11

Post by Djuro11 » 29/06/2014 12:18

Ne znam ko je Jack o kojem pricas?

Iako procitao sam na facebook stranici doticni link.Sasvim je jasno da ce se Bosnjaci sjebati i zajebati.Pa pogledaj malo sve to

Haris,Zlaja i Bakir.Smusen i smuseniji.

cyprus

Post by cyprus » 29/06/2014 12:44

Ma ja, prvo Lavić i slične opskurne persone i organizacije jasno i nedvosmisleno pozivaju ljude da daju pogrešne informacije... Onda poslije popisa sa šatro nekim podacima od preko 50% Bošnjaka izlaze ne samo umni bolesnici kakvi su Jack i Bošnjo, nego i bošnjački političari, bez obzira što do bilo kakvog ozbiljnog podatka o etničkoj strukuri nije bilo moguće doći prije ovog centralnog prebrojavanja... A sve u cilju da se na nacionalističkoj osnovi ospore rezultati popisa kakvi god oni bili... To spada u opis djelovanja svakog nacionaliste - viktimizacija njegove grupacije i osporavanje svega što ne ide u prilog njegovoj mitologiji...

A niko ne zna u čemu je poenta i da Bošnjaka bude iznad 50%... Bil se išta promjenilo? Bi qrac moj... Dakle, iz toga je jasno da se ova histerija gura iz nečijih personalnih interesa... Možda Bošnjacima i neće biti bolje ako se izbaci magična brojka od 50%, ali 'intelektualci' tipa Lavić i slične moralne nakaze će se sigurno naći u tome...

Djuro11

Post by Djuro11 » 29/06/2014 13:04

i, bez obzira što do bilo kakvog ozbiljnog podatka o etničkoj strukuri nije bilo moguće doći prije ovog centralnog prebrojavanja... A sve u cilju da se na nacionalističkoj osnovi ospore rezultati popisa kakvi god oni bili... To spada u opis djelovanja svakog nacionaliste - viktimizacija njegove grupacije i osporavanje svega što ne ide u prilog njegovoj mitologiji...

Umno porecen je svak onaj ko ne razmislja poput tebe.Interesantno

Zato sto si siguran da nisi dostojan da pricas s nekim.Ili ti je ovdje s tvojim Nome de Plume omoguceno da pricas i laprdas gluposti.Interesantno.I ovdje se tolerisu tvoje uvrede i epiteti.Jos interesantnije

Nauci se izrazavati.Nismo seljacine i to nepismene.Ako se ne znas dostojno drzati konverzacije sto siguran sam da nikad i nisi znao.I imas nemoc u pisanoj rijeci.Ne trebas se spustati na nivo kocijasa.Ako nisi citao knjige u mladosti.Mozes u starosti da krenes i naucis osnove KULTURE

Ako znas sta je to.Sapienti sat za tebe.A za ostalo.Kad krenes s in media res.Probaj da znam sta je pisac htio da kaze.Jer sem sto blatis ljude i pricas gluposti.Ne znam sta si htio da kazes?

Got it?Verstehen?Hoces li na Spanskom

Procitao sam vise knjiga nego sto si ti Dnevnih Avaza otvorio u ''seheru'' kraj Miljacke.

Toliki grad a psujes kao kocijas i ne znas se izrazavati.

:wink:

cyprus

Post by cyprus » 29/06/2014 13:41

Djuro11 wrote:
i, bez obzira što do bilo kakvog ozbiljnog podatka o etničkoj strukuri nije bilo moguće doći prije ovog centralnog prebrojavanja... A sve u cilju da se na nacionalističkoj osnovi ospore rezultati popisa kakvi god oni bili... To spada u opis djelovanja svakog nacionaliste - viktimizacija njegove grupacije i osporavanje svega što ne ide u prilog njegovoj mitologiji...

Umno porecen je svak onaj ko ne razmislja poput tebe.Interesantno

Zato sto si siguran da nisi dostojan da pricas s nekim.Ili ti je ovdje s tvojim Nome de Plume omoguceno da pricas i laprdas gluposti.Interesantno.I ovdje se tolerisu tvoje uvrede i epiteti.Jos interesantnije

Nauci se izrazavati.Nismo seljacine i to nepismene.Ako se ne znas dostojno drzati konverzacije sto siguran sam da nikad i nisi znao.I imas nemoc u pisanoj rijeci.Ne trebas se spustati na nivo kocijasa.Ako nisi citao knjige u mladosti.Mozes u starosti da krenes i naucis osnove KULTURE

Ako znas sta je to.Sapienti sat za tebe.A za ostalo.Kad krenes s in media res.Probaj da znam sta je pisac htio da kaze.Jer sem sto blatis ljude i pricas gluposti.Ne znam sta si htio da kazes?

Got it?Verstehen?Hoces li na Spanskom

Procitao sam vise knjiga nego sto si ti Dnevnih Avaza otvorio u ''seheru'' kraj Miljacke.

Toliki grad a psujes kao kocijas i ne znas se izrazavati.

:wink:

Jebote :mrgreen:

Ja možda imam problema sa izražavanjem, a ti meni se čini imaš problema sa razumijevanjem onoga što pročitaš... Gdje sam napisao da je svak ko se sa mnom ne slaže umno poremećen? Red bi bio da ne izmišljaš... Jasno sam adresirao epitet umno bolesnog... A ako lik koji je otvorio 1000 tema sa porukom kako psuje mater ''mUdoratoru srpčetu vlahčetu Čmolji'', ja ne znam ko jeste umno bolestan... U tom slučaju umne bolesti i ne postoje... Sad da ne obrazlažem u čemu se još ogleda njegova bolest... Uglavnom žalosno je da se takvi ljudi kreću među nama, imaju pristup internetu i vjerovatno nisu pod ključem... A upito je da li imaju i ikakvu terapiju...

Dakle, ne lagat i podmetat...

A ovo dalje, sapienti sat kažeš? :mrgreen: In media res? :mrgreen: Quidquid latine dictum sit, altum videtur, jelde? :mrgreen: Pitaj šta ti nije jasno, pa ti odgovorim...

Djuro11

Post by Djuro11 » 29/06/2014 13:50

Ja možda imam problema sa izražavanjem, a ti meni se čini imaš problema sa razumijevanjem onoga što pročitaš.

Sasvim sigurno je da nemam problem ako mi neko kaze da sam lud,ili da sam kreten,pa cak i umno poremecen.Nije to nista novo

No,takodjer nemam problem da odsutim i okrenem glavu.Jer realno

Sve je napisano.Pa zna se.Cekaj rezultat,cekaj datume,cekaj sta je napisano.A ne da poletis i trcis pred rudu.Uostalom

Ja nikad ne bih rekao covjeku preko tastature da je kreten.Nisam ja bog da sudim ljude.Nek on radi takvo sta

ParadigmaMogUma

Post by ParadigmaMogUma » 29/06/2014 13:55

Bosnjaci cine preko 50%. Samo neko lud ili zlonamjeran moze tvrditi suprotno

cyprus

Post by cyprus » 29/06/2014 13:59

Djuro11 wrote:
Ja možda imam problema sa izražavanjem, a ti meni se čini imaš problema sa razumijevanjem onoga što pročitaš.

Sasvim sigurno je da nemam problem ako mi neko kaze da sam lud,ili da sam kreten,pa cak i umno poremecen.Nije to nista novo

No,takodjer nemam problem da odsutim i okrenem glavu.Jer realno

Sve je napisano.Pa zna se.Cekaj rezultat,cekaj datume,cekaj sta je napisano.A ne da poletis i trcis pred rudu.Uostalom

Ja nikad ne bih rekao covjeku preko tastature da je kreten.Nisam ja bog da sudim ljude.Nek on radi takvo sta

Čekaj bolan... Koji je tvoj problem? Ko je tebi reko išta? Kome sam ja rekao da je kreten? O čemu pričaš?

Da, ne bi ti nekog nazvao kretenom preko tastature, ali uvrede i omalovažavanja druge vrste nisu na odmet, jelde? :mrgreen:

cyprus

Post by cyprus » 29/06/2014 14:00

ParadigmaMogUma wrote:Bosnjaci cine preko 50%. Samo neko lud ili zlonamjeran moze tvrditi suprotno

Samo neko ko je vidovit može potvrditi ili opovrgnuti to prije izbacivanja konačnih rezultata :wink:

Djuro11

Post by Djuro11 » 29/06/2014 14:03

Od uvrede moze da ti samo sujeta potencira.Nemas nikakvog moralnog zadovoljstva.

Bosnjaci cine preko 50%. Samo neko lud ili zlonamjeran moze tvrditi suprotno

Pa evo sad

Mozda Bosnjaci ne cine 50%

Ali cine 56% ucenika Osnovnih skola ove skolske godine,57,5% prvacica i 59% zivorodjenih.Sad sve zavisi ako je svaki drugi stariji od preko 60 godina Srbin ili Hrvat.Tad mozda moze da bude ispod 50% Bosnjaka

Sujeta je ok.Imas koristi da se ispuses.Obicno preferiram 12-16 sati seksa radi tog s curom.No ako bas i zelis da uradis konkretno.Moras da radis nesto konstruktivno.Moras da radis na edukaciji sebe i drugih.I da imas plan za buducnost

cyprus

Post by cyprus » 29/06/2014 14:15

Djuro11 wrote:Obicno preferiram 12-16 sati seksa radi tog s curom.

Vrh :lol: :lol:

Aaaa, sad mi je sinulo... Ti si zapravo Jack? :mrgreen: Spor sam...

Inače, da, smatram da je razvrstavanje djece u bolesne nacionalističke kalupe bolesno... I da, nazivat ću onoga ko to radi iz nacionalno-političkih pobuda bolesnim... Onaj ko drugačije vidi bošnjačko dijete od srpskog djeteta, za mene je bolestan...

Na kraju, koji je smisao toga svega? Da znamo koliko ko raspolaže sa topovskog mesa? Eto za 30-40 godina, Bošnjaka možda i bude 60-70% u Bosni i Hercegovini... Šta onda? Dobro se zna koliko su uspješne politike kojima su natalitet i kvantitet glavni metod ostvarivanja ciljeva...

Djuro11

Post by Djuro11 » 29/06/2014 14:19

12-16 sati sexa je prilicno zdravo za ljudsko tijelo.Umjesto uvreda mozete na tom da poraditi.Ne moze svak.No nisam ja tu kriv

Inače, da, smatram da je razvrstavanje djece u bolesne nacionalističke kalupe bolesno... I da, nazivat ću onoga ko to radi iz nacionalno-političkih pobuda bolesnim... Onaj ko drugačije vidi bošnjačko dijete od srpskog djeteta, za mene je bolestan...

S tim da sam ja vidio djecu od 6 godina koji su sve Bosnjake nazivali Psima i Turcima.I s tim da ti jednostavno ne vidis pojam zivota.

Naravno da je drugacije.Zasto je to bolesno?Jer ti kazes?Sinko,bez uvrede?Ali koliko ti imas godina?

cyprus

Post by cyprus » 29/06/2014 14:29

Nacionalistička politika sortiranja djece je zlo... Nacionalizam je zlo... Naravno, zatrovanim i bolesnim ljudima se to ne može objasniti... To je kao da slijepom čovjeku objašnjavaš razliku među bojama... Zato ovom prilikom odustajem...

Djuro11

Post by Djuro11 » 29/06/2014 14:38

Najbolje ti je da odustanes jer ja sam gledao kolonu od 500 Srpske djece koja je na desetine i stotine Bosnjaka vrijedjala iz dana u dan.I To dosta Srpskih djevojcica od 9-10 godina.

Rekao sam da ne znas sta je mrznja.Ne znas sta je kad ti neko dodje,zakolje familiju.Kolje kraj tebe.Slusas lavez pasa.Povike Srpskih komsija.Ovdje je jos jedna balijska kuca.I slusas klanje kasno u vecer.Masalah

Zelen si iza usiju.Vjerujes u bajke i crtane filmove.One te vode u smrt a takvih sam vidio.Ljudi koji mole za zivot.Krvavih glava da bi ta ista ''Srpska'' djecica bacala kamenje na nekih.Ranjenici koji su stotinjak metara kasnije odvedeni iza kuce i ubijani kao psi

Samo znas da vrijedjas.I da spominjes retrogradnu politiku osoba koja nije dozivjela nista sem neceg sto su im roditelji pricali.U tvom slucaju

Veoma,veoma malo

BadCopy

Post by BadCopy » 29/06/2014 14:39

Samo se budala dala popisivati iz tih razloga.
Svabe su 70ih bojkotovale popis zbog ovog a balkan rulz i dalje pici po torovima

Hafis

Post by Hafis » 29/06/2014 14:47

Djuro11 wrote:Obicno preferiram 12-16 sati seksa radi tog s curom.

jadan ne bio, taman ćeš je u tom jahanju šupnuti negdje gdje ne treba, pa ćeš joj poremetiti anatomiju.
Tako se ne radi s curom koje želiš oženiti i praviti demografsku ekspanziju po Krajini. Pa čemu služe druge ženske, nego za maraton i rekorde.
A svoju moraš čuvati i štediti, to će biti sutra majka tvoje djece i drug u starosti....eee, nikad ti nećeš kuće u NeHumu s takvom pameću :zoka:

Kikibombona

Post by Kikibombona » 29/06/2014 15:57

Nakon Jacka (Djuro), stigao nam i cuveni Bosnjo. :D

Hafis

Post by Hafis » 29/06/2014 17:22

Ekipa je tu.
Sada imamo demografila, neHumofila... :) ...samo ne znam što je s onim turkofilom iz Nizozemske. Nije se klonirao ima puna tri dana.
Da nije gluho bilo hasta?

Bodkin

Post by Bodkin » 29/06/2014 18:51

Bossnjo sultan wrote:
cyprus wrote:Ma ja, prvo Lavić i slične opskurne persone i organizacije jasno i nedvosmisleno pozivaju ljude da daju pogrešne informacije... Onda poslije popisa sa šatro nekim podacima od preko 50% Bošnjaka izlaze ne samo umni bolesnici kakvi su Jack i Bošnjo, nego i bošnjački političari, bez obzira što do bilo kakvog ozbiljnog podatka o etničkoj strukuri nije bilo moguće doći prije ovog centralnog prebrojavanja... A sve u cilju da se na nacionalističkoj osnovi ospore rezultati popisa kakvi god oni bili... To spada u opis djelovanja svakog nacionaliste - viktimizacija njegove grupacije i osporavanje svega što ne ide u prilog njegovoj mitologiji...

A niko ne zna u čemu je poenta i da Bošnjaka bude iznad 50%... Bil se išta promjenilo? Bi qrac moj... Dakle, iz toga je jasno da se ova histerija gura iz nečijih personalnih interesa... Možda Bošnjacima i neće biti bolje ako se izbaci magična brojka od 50%, ali 'intelektualci' tipa Lavić i slične moralne nakaze će se sigurno naći u tome...

na tvoju jebenu žalost Bošnjaka će biti i preko 50% ako ne sada, ono zasigurno u budućnosti kad matore generacije srba i hrvata nestanu,tako da možete brisati do mile volje i lažirati popis, srbi i hrvati nestaju kako u Bosni takoi u matičnim državama...pa samo u srbiji je za posljednjih 10 godina nestalo tvoje braće kao čitavo jedno Sarajevo :lol: :lol:

Image

Djuro11

Post by Djuro11 » 29/06/2014 19:39

Sta ima Pantelija.?Jesu li jos jednu nasli masovnu grobnicu na teritoriji manjeg entiteta.Cujem zadnja je bila kraj Doboja

IzSrcaKrajine

Post by IzSrcaKrajine » 29/06/2014 19:46

Bilo bi lijepo da se provjere IP adrese od Bossnjo sultan i ovog Djure... da vidimo odakle oni pisu.

Bosnjo sultan je Jack (prijasnji nalog), zivi u americi i svrsava na te demografske podatke koga ima vise. :lol:

Djuro mi je nepoznanica ali ja tipujem na Skandinaviju, recimo onaj fini grad Malme.. otisao '92, kao i kod vecine njih gore, nacionalno napaljen, uspaljen, zeljan internet fajta.. pravi ratnik. Vodi se da je na socijali, ali radi na crno, zali se kako je zivot u dijaspori tezak, mrznju ispoljava preko interneta i stedi pare da dodje u Bosnu..

Pozdrav za sve normalne ljude iz ove teme.

Djuro11

Post by Djuro11 » 29/06/2014 19:49

Sta je ovo.Najezda velikosrpskih i velikohrvatskih forumasa s foruma.hr i ercegsrpske.

Post Reply