Šta ako te odbiju za uslugu MOJA TV???

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Post Reply
jasmina__

Šta ako te odbiju za uslugu MOJA TV???

Post by jasmina__ » 14/06/2012 15:11

Žalila sam se...opet odbijena...sad od drugostepene komisije...inace sam iz jednog sela kraj Zenice...navodno nemaju tehničkih mogućnosti za uslugu...koje su mi druge opcije za TV...Telekabel mi je nedostupan ovdje...imam ADSL pa rek'o dal postoje neki distributeri kao npr. BOSNA TV koje bih mogla koristiti preko interneta...ili npr. ovaj CARDSHARING...može li pomoć...prijedlog...bilo šta????

drndalo
Has thanked: 5 times
Been thanked: 8 times

Re: Šta ako te odbiju za uslugu MOJA TV???

Post by drndalo » 14/06/2012 15:25

Zasto Moja TV, jel' imaju programu nesto sto inace nema, ili ti jednostavno nemas nista iz tog "kablovskog" izbora, jer si "bogu iza nogu" (bez uvrede ikakve)? Ako je ovo zadnje, jesi li kontaktirala Total TV, motiraju ti Sat antenu, i pratis njihove kablovske kanale, pretplatu placas mjesecno...

jasmina__

Post by jasmina__ » 14/06/2012 15:31

drndalo wrote:Zasto Moja TV, jel' imaju programu nesto sto inace nema, ili ti jednostavno nemas nista iz tog "kablovskog" izbora, jer si "bogu iza nogu" (bez uvrede ikakve)? Ako je ovo zadnje, jesi li kontaktirala Total TV, motiraju ti Sat antenu, i pratis njihove kablovske kanale, pretplatu placas mjesecno...
Nisam kontaktirala Total , mada evo gledam na njihovom sajtu, nije loše...mada nema Arena sporta...a vjerovali ili ne zanima me sport....a kablovski internet mogu imati ali ne i kablovsku televiziju....takav je zenicki telekabel... :x

drndalo
Has thanked: 5 times
Been thanked: 8 times

Post by drndalo » 14/06/2012 15:43

Pa onda ili cardshering ili Total, ili nesto takvo...

Post Reply