O kako tužnih ljubavi ima, baš nešto razmišljam...

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
-maggie-
Posts: 124
Joined: 06/07/2011 23:13

#1 O kako tužnih ljubavi ima, baš nešto razmišljam...

Post by -maggie- »

Dragi forumaši/ce, baš maloprije razmišljam o neuspjelim ljubavnim vezama koje su bile kao iz filmova, al' neslavno završiše, pa odlučih da otvorim temu (čini mi se da nema slične), i pitam vas za vaša iskustva. Koja je "najljepša" nesretna veza za koju ste čuli?

Evo, ja ću prva... Znam osobu koja se zabavljala s momkom duži niz godina. Bili su kao stvoreni jedno za drugo - kad ih čovjek pogleda, pomisli da su najljepši par koji je ikad vidio. Zajedno su proputovali pola Evrope, bili nerazdvojni, voljeli se k'o što nikad nisam vidjela da se neko voli. Međutim, nakon 5e godine, došlo je do nekih problema, često se počeli svađati, njemu smetalo kako se ona oblači, što izlazi s drugovima... i nakon izvjesnog vremena ona raskine sa njim. Momak je inače malo vjerski nastrojen, i otišao kod hodže da pita da nije neko drugi umiješao prste u njihovu vezu - sad ne znam ko vjeruje u te sihre, ko ne..., al' se ispostavilo da je njena rodbina bila ljubomorna na tu vezu, i "načvatala" nešto. On je pokušavao da je vrati na sve načine, ali ona nije htjela. I kad je ona došla sebi, nakon nekoliko mjeseci i kad je shvatila da je on čovjek njenog života, odluči da mu se javi, i vrati, međutim, eto ti čuda - on se oženio nekom "fitmijom" na NJEN ROĐENDAN. Za nju je to bio šok, ali nakon izvjesnog vremena (nekoliko godina), i ona se udala, zatrudnila... On joj se javljao da se vide, međutim, već je bila trudna, nije htjela sada kvariti svoj brak. Sad i on ima dijete... Prije nego što se udala, srela je njegovu rodicu i isplakale su se i jedna i druga, rodica joj rekla da nikad neće prihvatiti da joj je ta druga snaha, i da ovu i dalje vidi kao dio svoje porodice. Sad srećem ponekad i nju i njega, i vidim da oboje pokušavaju da budu sretni i da žive svoje živote, ali po njima se vidi da im fali nešto, ili neko, i da nisu sretni onako kako su bili dok su bili zajedno. :sad:

"O kako tužnih ljubavi ima, ovaj svet je ispunjen njima, sve više sumnjam da neko sretno i voli još.
Pišu romane, pesme, novele, o tome kako ljubav uvek nadje put. Znam neke sive, tužne hotele i neke prazne sobe gde je uvek onaj strašni mir.
O kako tužnih ljubavi ima, baš nešto razmišljam: da l' je i naša, tu među njima, brinem se ponekad."
User avatar
seda
Posts: 100
Joined: 06/07/2009 20:52

#2 Re: O kako tužnih ljubavi ima, baš nešto razmišljam...

Post by seda »

Kako se zovu to dvoje? Da nisu Gabrijela i Jose Luis, a ta prijateljica je vjerovatno sluzavka od Jose Luisa ..
User avatar
-maggie-
Posts: 124
Joined: 06/07/2011 23:13

#3 Re: O kako tužnih ljubavi ima, baš nešto razmišljam...

Post by -maggie- »

seda wrote:Kako se zovu to dvoje? Da nisu Gabrijela i Jose Luis, a ta prijateljica je vjerovatno sluzavka od Jose Luisa ..
Samo se ti zezaj! Znam i nju i njega, pouzdane informacije 100%. :-) Eto koliko se to sve nesretno završilo da te podsjeća na neku špansku tragediju. :-D :sad: :sad: :sad:
User avatar
newklear
Posts: 1384
Joined: 10/12/2009 15:59

#4 Re: O kako tužnih ljubavi ima, baš nešto razmišljam...

Post by newklear »

Samo da se pribilježim... :run:
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#5 Re: O kako tužnih ljubavi ima, baš nešto razmišljam...

Post by pirmin »

Mene brine sto ti oplakujes njihovu ljubav a sta je sa tvojom? :)
TheGodfather001
Posts: 1554
Joined: 24/05/2004 10:44
Location: Sarajevo

#6 Re: O kako tužnih ljubavi ima, baš nešto razmišljam...

Post by TheGodfather001 »

-maggie- wrote:života, odluči da mu se javi, i vrati, međutim, eto ti čuda - on se oženio nekom "fitmijom" na NJEN ROĐENDAN. Za nju je to bio šok, ali nakon izvjesnog vremena (nekoliko godina), i ona se udala, zatrudnila... On joj se javljao da se vide, međutim, već je bila trudna, nije htjela sada kvariti svoj brak. Sad i on ima dijete... Prije nego što se udala, srela je njegovu rodicu i isplakale su se i jedna i druga, rodica joj rekla da nikad neće prihvatiti da joj je ta druga snaha, i da ovu i dalje vidi kao dio svoje porodice. Sad srećem ponekad i nju i njega, i vidim da oboje pokušavaju da budu sretni i da žive svoje živote, ali po njima se vidi da im fali nešto, ili neko, i da nisu sretni onako kako su bili dok su bili zajedno. :sad:
Po meni je ovo tuzna ljubav http://www.klix.ba/vijesti/bih/sarajevs ... /120518050, a ovo o cemu ti pises je o osobi koja je ostala "nedo.ebana" pa skontala da bi trebala nesto proziviti, ostavila decka i onda "dosla tobe namah". I povrh svega, natakarila se sada na forum i prosipa izlizani sentiš... :run:
leo_
Posts: 632
Joined: 02/06/2011 23:11

#7 Re: O kako tužnih ljubavi ima, baš nešto razmišljam...

Post by leo_ »

jah, one uvijek tek nakon 5 mjeseci skontaju ko ih voli i koga vole, a do tad... :roll: :run:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#8 Re: O kako tužnih ljubavi ima, baš nešto razmišljam...

Post by insomnia78 »

Definitivno se slazem.
Al pazi opravdanja: idem se malo droljasto oblaciti i izlaziti sa "drugovima" zato sto mi je neko sihire postavio

Sent sa mog sokocala using tapatalk
User avatar
-maggie-
Posts: 124
Joined: 06/07/2011 23:13

#9 Re: O kako tužnih ljubavi ima, baš nešto razmišljam...

Post by -maggie- »

TheGodfather001 wrote:
-maggie- wrote:života, odluči da mu se javi, i vrati, međutim, eto ti čuda - on se oženio nekom "fitmijom" na NJEN ROĐENDAN. Za nju je to bio šok, ali nakon izvjesnog vremena (nekoliko godina), i ona se udala, zatrudnila... On joj se javljao da se vide, međutim, već je bila trudna, nije htjela sada kvariti svoj brak. Sad i on ima dijete... Prije nego što se udala, srela je njegovu rodicu i isplakale su se i jedna i druga, rodica joj rekla da nikad neće prihvatiti da joj je ta druga snaha, i da ovu i dalje vidi kao dio svoje porodice. Sad srećem ponekad i nju i njega, i vidim da oboje pokušavaju da budu sretni i da žive svoje živote, ali po njima se vidi da im fali nešto, ili neko, i da nisu sretni onako kako su bili dok su bili zajedno. :sad:
Po meni je ovo tuzna ljubav http://www.klix.ba/vijesti/bih/sarajevs ... /120518050, a ovo o cemu ti pises je o osobi koja je ostala "nedo.ebana" pa skontala da bi trebala nesto proziviti, ostavila decka i onda "dosla tobe namah". I povrh svega, natakarila se sada na forum i prosipa izlizani sentiš... :run:
Smiri doživljaj, djevojka je sa njim proživjela sve što je trebala, ali je on imao napade ljubomore što ona izlazi poslije posla s kolegicama i kolegama i sl. I priča nije o meni - nit' sam udata, nit' imam dijete (da jesam, ne bih ni visila na forumu).
Lijep pozdrav!
User avatar
-maggie-
Posts: 124
Joined: 06/07/2011 23:13

#10 Re: O kako tužnih ljubavi ima, baš nešto razmišljam...

Post by -maggie- »

pirmin wrote:Mene brine sto ti oplakujes njihovu ljubav a sta je sa tvojom? :)
Nemam vremena za svoje ljubavi zbog oplakivanja tuđih. :-D
User avatar
-maggie-
Posts: 124
Joined: 06/07/2011 23:13

#11 Re: O kako tužnih ljubavi ima, baš nešto razmišljam...

Post by -maggie- »

leo_ wrote:jah, one uvijek tek nakon 5 mjeseci skontaju ko ih voli i koga vole, a do tad... :roll: :run:
Bolje ikad nego nikad... A i on je požurio da se oženi. :D
User avatar
plejka2
Posts: 14586
Joined: 02/11/2009 20:47
Location: u dosluhu sa podzemljem

#12 Re: O kako tužnih ljubavi ima, baš nešto razmišljam...

Post by plejka2 »

A sto nas da interesuju njih dvoje i njihov ljubavni zivot? :razz:
User avatar
-maggie-
Posts: 124
Joined: 06/07/2011 23:13

#13 Re: O kako tužnih ljubavi ima, baš nešto razmišljam...

Post by -maggie- »

insomnia78 wrote:Definitivno se slazem.
Al pazi opravdanja: idem se malo droljasto oblaciti i izlaziti sa "drugovima" zato sto mi je neko sihire postavio

Sent sa mog sokocala using tapatalk
Joj, joj, niko nije ništa shvatio kako treba. Djevojka se sasvim normalno oblačila, ljeti je nosila haljinice i sl., i njemu to nikad nije smetalo do tada. A i za drugove... nije sama s njima izlazila, nego u društvu u kojem su bili i oni. Ne branim nju, al' samo objašnjavam situaciju. :)
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#14 Re: O kako tužnih ljubavi ima, baš nešto razmišljam...

Post by insomnia78 »

-maggie- wrote:
TheGodfather001 wrote:
-maggie- wrote:života, odluči da mu se javi, i vrati, međutim, eto ti čuda - on se oženio nekom "fitmijom" na NJEN ROĐENDAN. Za nju je to bio šok, ali nakon izvjesnog vremena (nekoliko godina), i ona se udala, zatrudnila... On joj se javljao da se vide, međutim, već je bila trudna, nije htjela sada kvariti svoj brak. Sad i on ima dijete... Prije nego što se udala, srela je njegovu rodicu i isplakale su se i jedna i druga, rodica joj rekla da nikad neće prihvatiti da joj je ta druga snaha, i da ovu i dalje vidi kao dio svoje porodice. Sad srećem ponekad i nju i njega, i vidim da oboje pokušavaju da budu sretni i da žive svoje živote, ali po njima se vidi da im fali nešto, ili neko, i da nisu sretni onako kako su bili dok su bili zajedno. :sad:
Po meni je ovo tuzna ljubav http://www.klix.ba/vijesti/bih/sarajevs ... /120518050, a ovo o cemu ti pises je o osobi koja je ostala "nedo.ebana" pa skontala da bi trebala nesto proziviti, ostavila decka i onda "dosla tobe namah". I povrh svega, natakarila se sada na forum i prosipa izlizani sentiš... :run:
Smiri doživljaj, djevojka je sa njim proživjela sve što je trebala, ali je on imao napade ljubomore što ona izlazi poslije posla s kolegicama i kolegama i sl. I priča nije o meni - nit' sam udata, nit' imam dijete (da jesam, ne bih ni visila na forumu).
Lijep pozdrav!
Naravno te napade je dobio tako iznenada nakon pet godina i nakon tolike ljubavi odjednom mu je to pocelo smetati (vjerovatno zbog sihira)
Sent sa mog sokocala using tapatalk
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#15 Re: O kako tužnih ljubavi ima, baš nešto razmišljam...

Post by insomnia78 »

-maggie- wrote:
leo_ wrote:jah, one uvijek tek nakon 5 mjeseci skontaju ko ih voli i koga vole, a do tad... :roll: :run:
Bolje ikad nego nikad... A i on je požurio da se oženi. :D
Ma trebo je cekati da se gospodja istrosi pa da mu se vrati

Sent sa mog sokocala using tapatalk
User avatar
plejka2
Posts: 14586
Joined: 02/11/2009 20:47
Location: u dosluhu sa podzemljem

#16 Re: O kako tužnih ljubavi ima, baš nešto razmišljam...

Post by plejka2 »

-maggie- wrote:
insomnia78 wrote:Definitivno se slazem.
Al pazi opravdanja: idem se malo droljasto oblaciti i izlaziti sa "drugovima" zato sto mi je neko sihire postavio

Sent sa mog sokocala using tapatalk
Ne branim nju, al' samo objašnjavam situaciju. :)
A sto objasnjavas kad nas to ne interesuje :razz:

Ovo se zove mahalanje a ja ne mahalam.
User avatar
-maggie-
Posts: 124
Joined: 06/07/2011 23:13

#17 Re: O kako tužnih ljubavi ima, baš nešto razmišljam...

Post by -maggie- »

insomnia78 wrote:
Naravno te napade je dobio tako iznenada nakon pet godina i nakon tolike ljubavi odjednom mu je to pocelo smetati (vjerovatno zbog sihira)
Sent sa mog sokocala using tapatalk

Pa izgleda da jeste. Ne mogu čitati tuđim ljudima misli, pa ne znam šta se odvijalo u njegovoj glavi, al' eto - završilo je tako kako je završilo! Nema potrebe za širenjem negativne energije, samo sam napisala kako je i bilo.
User avatar
-maggie-
Posts: 124
Joined: 06/07/2011 23:13

#18 Re: O kako tužnih ljubavi ima, baš nešto razmišljam...

Post by -maggie- »

insomnia78 wrote:
-maggie- wrote:
leo_ wrote:jah, one uvijek tek nakon 5 mjeseci skontaju ko ih voli i koga vole, a do tad... :roll: :run:
Bolje ikad nego nikad... A i on je požurio da se oženi. :D
Ma trebo je cekati da se gospodja istrosi pa da mu se vrati

Sent sa mog sokocala using tapatalk
Pa ne mora značiti ako su raskinuli da se "vucarala" uokolo.
User avatar
ortodont
Posts: 1834
Joined: 02/02/2011 12:34
Location: Sarajevo

#19 Re: O kako tužnih ljubavi ima, baš nešto razmišljam...

Post by ortodont »

Maggie, hoćeš li da ti i ja napišemo jednu lijepu ljubavnu priču? :? :mrgreen: :run:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#20 Re: O kako tužnih ljubavi ima, baš nešto razmišljam...

Post by insomnia78 »

Ne mora al obicno znaci

Sent sa mog sokocala using tapatalk
User avatar
-maggie-
Posts: 124
Joined: 06/07/2011 23:13

#21 Re: O kako tužnih ljubavi ima, baš nešto razmišljam...

Post by -maggie- »

ortodont wrote:Maggie, hoćeš li da ti i ja napišemo jednu lijepu ljubavnu priču? :? :mrgreen: :run:
:-D dobra ti ta!
User avatar
-maggie-
Posts: 124
Joined: 06/07/2011 23:13

#22 Re: O kako tužnih ljubavi ima, baš nešto razmišljam...

Post by -maggie- »

insomnia78 wrote:Ne mora al obicno znaci

Sent sa mog sokocala using tapatalk
Nisu sve žene "fitmije". :-D
User avatar
vesela_sveska
Posts: 56015
Joined: 06/01/2010 23:32
Location: na dekici za piknik

#23 Re: O kako tužnih ljubavi ima, baš nešto razmišljam...

Post by vesela_sveska »

Da se upisem ;-) :mrgreen:
samina_swe
Posts: 321
Joined: 18/12/2011 04:31

#24 Re: O kako tužnih ljubavi ima, baš nešto razmišljam...

Post by samina_swe »

edit
Last edited by samina_swe on 10/06/2012 17:45, edited 1 time in total.
samina_swe
Posts: 321
Joined: 18/12/2011 04:31

#25 Re: O kako tužnih ljubavi ima, baš nešto razmišljam...

Post by samina_swe »

A ja vjerujem da ljubav sve moze pobjediti,pa danas nije skandal razvesti se...pola djeca na zapadu tako zivi.
Locked