'materijal'

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
svirac
Posts: 96
Joined: 23/03/2004 22:34
Location: Sarajevo

#1 'materijal'

Post by svirac »

Ima par stvari od kojih se najezim kada ih cujem: prodavala se karta vise, snimam novi materijal, snimam novi CD, svirali smo u...(mislim na DJ-eve..sta si ti svir'o, pust'o si bolan ploce i okret'o reglere!!!). Zna li iko u ovom gradu za rijec ALBUM, a ne CD, materijal i sl. Je*em ti urbanu sredinu! :x
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14667
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#2

Post by DaysleepeR »

Pitanje "kada mozemo ocekivati novi materijal" povodom promocije trenutnog.
Pitanje "Ko ti je radio muziku ko tekstove a ko aranzmane" - valjda kod nas niko nije talentovan pa se podrazumjeva da unajmis talenta da ti radi.
"Spremam novi projekat"
"Koncert i turneja su bili fenomenalni" - a frajer tezgario po diskotekama.
"Ko ti je radio styling?"
Hendrix
Posts: 4114
Joined: 27/02/2004 00:00

#3

Post by Hendrix »

Definitvno najmrža rečenica je "Ulazim u studio u slijedećih par dana..." :x To svi govore od tatine kćerkice Lily do Nine Pršeša.
Materijala ima raznih,npr. cement,kamen,kreč,beton......... :lol:
Stari
Posts: 6797
Joined: 10/10/2003 00:00

#4

Post by Stari »

hendrix:
npr. cement,kamen,kreč,beton

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

stari:
:lol: eh ova ti je prava .....Dodao bih jos ...katran, zeljezna armatura, ...i tako ima toga :D :lol:
MRAVOJED
Posts: 5224
Joined: 03/12/2003 00:00
Location: temple of vtec

#5

Post by MRAVOJED »

Ja se razbolim kad se ˝počmu˝ međusobno nazivati artistima. Idi bre, malteriši zid!
User avatar
svirac
Posts: 96
Joined: 23/03/2004 22:34
Location: Sarajevo

#6

Post by svirac »

" :lol: projekat" sam bio zaboravio
Tisina
Posts: 1603
Joined: 21/03/2004 14:24
Contact:

#7

Post by Tisina »

hehe da da rijeci poput porjekat, instalacija, performans..ludilooo

:) a od zanimanja najbolja su Intelektualac :D, umjentik ;) i menadzer hehehe
Hendrix
Posts: 4114
Joined: 27/02/2004 00:00

#8

Post by Hendrix »

Takozvana muzička nagrada Davorin je nešto najsmješnije sa ove strane planete.Još čitam u novinama :"mnogi ovu nagradu uspoređuju sa Grammy-em" hahahahah,jao nama. :lol:
Lily dobija Grammy-a,ili možda njen tata dobija?!?Hmmmmm :D
Priznajmo,naša muzička scena ja potonula ko Titanik i nema više vraćanja.
r_faruk
Posts: 4686
Joined: 20/01/2003 00:00

#9

Post by r_faruk »

hehe............ili upravo sam zavrsio novu plocu,
onda kaze, " na albumu su radili taj i taj (nije vazno) nabroji svakog osim sebe (jer on nije nista radio)
[/i]
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14667
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#10

Post by DaysleepeR »

Isto tako je uvezeno novo zvanje u pop ili rock muziku koje nije postojalo a to je "aranzer".
To zvanje u oblasti rock ili pop muzike ne postoji nigdje izvan ex Yu, a valjda je to nacin da se jos neko prihefta na budzet onog ko hoce da postane zvijezda.

Dobro je reko Elvis J. Kurtovich, nema vise donesi demo snimak da cujemo, nego donesi 5000 KM i dvije slike i imaces CD do ponedjeljka.
Post Reply