Zvučna izolacija u kući

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
XeoNeQ
Posts: 2
Joined: 16/09/2017 00:09

#1 Zvučna izolacija u kući

Post by XeoNeQ »

Je li iko radio zvučnu izolaciju u kući ili stanu pa da mi može reći ko mu je to radio? Ima li kakva firma koja se time bavi ili samo privatni majstori? Nije sad bitno šta je izvor buke, suština je da je u jednoj prostoriji kuće potrebna zvučna izolacija.
User avatar
Streptokok
Posts: 3459
Joined: 27/10/2014 08:18

#2 Re: Zvučna izolacija u kući

Post by Streptokok »

XeoNeQ wrote:Je li iko radio zvučnu izolaciju u kući ili stanu pa da mi može reći ko mu je to radio? Ima li kakva firma koja se time bavi ili samo privatni majstori? Nije sad bitno šta je izvor buke, suština je da je u jednoj prostoriji kuće potrebna zvučna izolacija.
Je li buka iznutra ili sa vana?
XeoNeQ
Posts: 2
Joined: 16/09/2017 00:09

#3 Re: Zvučna izolacija u kući

Post by XeoNeQ »

Streptokok wrote:
XeoNeQ wrote:Je li iko radio zvučnu izolaciju u kući ili stanu pa da mi može reći ko mu je to radio? Ima li kakva firma koja se time bavi ili samo privatni majstori? Nije sad bitno šta je izvor buke, suština je da je u jednoj prostoriji kuće potrebna zvučna izolacija.
Je li buka iznutra ili sa vana?
Buka potiče iznutra, iz prostorije u prizemlju a prostorija u kojoj je potrebna zvučna izolacija je na prvom spratu.
User avatar
Streptokok
Posts: 3459
Joined: 27/10/2014 08:18

#4 Re: Zvučna izolacija u kući

Post by Streptokok »

XeoNeQ wrote:
Streptokok wrote:
XeoNeQ wrote:Je li iko radio zvučnu izolaciju u kući ili stanu pa da mi može reći ko mu je to radio? Ima li kakva firma koja se time bavi ili samo privatni majstori? Nije sad bitno šta je izvor buke, suština je da je u jednoj prostoriji kuće potrebna zvučna izolacija.
Je li buka iznutra ili sa vana?
Buka potiče iznutra, iz prostorije u prizemlju a prostorija u kojoj je potrebna zvučna izolacija je na prvom spratu.
ništa ti tu ne pomaže, osim selidbe.
Post Reply