ZNAK

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Lace
Posts: 8206
Joined: 11/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#1 ZNAK

Post by Lace »

ko se sjeca te djecije emisije...teksa i njegovog vjernog konja groma i invazije somuna iz svemira...upravo je na BHT1

uloge: djuro, moreno debartoli...nekadasnja postava audicije

emisija se emitovala prije 20 godina :)
Last edited by Lace on 04/01/2006 23:42, edited 1 time in total.
micika
Posts: 3439
Joined: 27/02/2004 00:00
Location: ankara

#2

Post by micika »

Oj lace sto ga i ti zaseceri :D :D :D zar je tad postojao televizor :D :D :D

salim se...ja se jedino sjecam onog...dva lokvanja oko panja...maksicu sta je to? :lol: :lol: :lol: traume imam od njega :D :D
Ocean
Posts: 87
Joined: 17/11/2002 00:00
Location: Cairo, Egypt

#3

Post by Ocean »

Na satelitskoj BHT 1 pustaju tu emisiju. Bas sam je gledala prije par dana...proizvodnja, TV SA, 1986. :shock: :D
User avatar
Lace
Posts: 8206
Joined: 11/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#4

Post by Lace »

ma ja...prvo sam napisala prije 15-20 godina a on da na kraju vidjeh i godinu proizvodnje 1986 :D pa ispravih...mlad djuro...debartoli klinjo ko da sed ispao iz filma otac na sluzbenom putu...dobro malo stariji :) a sjetih se sebe (tada sam imala 9-10 godina..i gledala sam redovno tu emisiju)...i sjecam se i maksica...i šbb kbb (ШББ КББ) (sta bi bilo kad bi bilo)...па форе и фазони (namjerno cirilicom :D ) i one neke sobe /ne znam koji je broj al je bilo u nekoj bolnici desavanje/ i jos mnogo emisija uglavnom beogradske proizvodnje


pa ko se sjeca "niko kao ja"...tu sam sticala prvo muzicko obrazovanje...tu sam prvi put vidjela sladjanu milosevic u svom punk izdanju...s ogromnom krestom...bijelo dugme (imali su tada pramenove)...i mnoge druge :)

i da micika...bila je televizija i 1986-e...uglavnom crno bijela...a neki su sretnici imali i u koloru..a mislim da su i neki imali i video tada s daljinskim :D
Post Reply