Zna li neko naziv filma???

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#726 Re: Zna li neko naziv filma???

Post by Tomahawk11 »

@Bulvaj :thumbup: to je taj.
Hvala velika :)
User avatar
Tesla10
Posts: 1894
Joined: 14/05/2013 14:44

#727 Re: Zna li neko naziv filma???

Post by Tesla10 »

Radnja filma se odvija u pustinji gdje jedan čovjek (šerif) bježi od jedne cisterne koju vozi misteriozni vozač. Misteriozni vozač svojom cisternom prati ovog čovjeka te ga njome pokušava ubiti. Zanima me samo naziv ovog filma, ako neko zna.
User avatar
brown.sugar
Posts: 1131
Joined: 09/09/2013 19:32
Location: I'm a female. :D

#728 Re: Zna li neko naziv filma???

Post by brown.sugar »

Tesla10 wrote:Radnja filma se odvija u pustinji gdje jedan čovjek (šerif) bježi od jedne cisterne koju vozi misteriozni vozač. Misteriozni vozač svojom cisternom prati ovog čovjeka te ga njome pokušava ubiti. Zanima me samo naziv ovog filma, ako neko zna.
Duel (1971)?
User avatar
Tesla10
Posts: 1894
Joined: 14/05/2013 14:44

#729 Re: Zna li neko naziv filma???

Post by Tesla10 »

brown.sugar wrote:
Tesla10 wrote:Radnja filma se odvija u pustinji gdje jedan čovjek (šerif) bježi od jedne cisterne koju vozi misteriozni vozač. Misteriozni vozač svojom cisternom prati ovog čovjeka te ga njome pokušava ubiti. Zanima me samo naziv ovog filma, ako neko zna.
Duel (1971)?
Bravo majstore :thumbup: . Jeste to je taj film :) .
User avatar
brown.sugar
Posts: 1131
Joined: 09/09/2013 19:32
Location: I'm a female. :D

#730 Re: Zna li neko naziv filma???

Post by brown.sugar »

Majstorice! :wink: :thumbup:
User avatar
Rootboi
Posts: 20606
Joined: 07/06/2011 17:14

#731 Re: Zna li neko naziv filma???

Post by Rootboi »

da i ja okušam sreću :okac:

davno davno ima preko 10 godina naveče na tv-u kasno gledah
fulio sam početak a i sjećam se da je bio na nekom drugom jeziku nije engleski ali se ne mogu sad sjetiti kojem :oops:
dakle čega se sjećam
film se vrti oko klinca jednog
on ima starijeg brata koji diže tegove hoda u kući u štiklama radi listova :lol:
i on je strahi trepet u naselju svi ga se boje dok ga jednom neko ne ošamari i rasplače se
a on i brat ne znam kojim redom ali jedan roni i presjeca ribarima udice ili skida ribu s udice i onda ih primoravaju da otkupe od njih istu :lol:

i zaljubljen je u neku djevojčicu koja nekom dedi ne znam da li njegovom pere noge u kadi
i on viri kroz ventilaciju i jednom je čak bio ljubomoran i pokušao nekom žicom zadaviti tog dedu kroz ventilaciju tako nešto :lol:

eto nadam se da će ovo pomoći nekom da se sjeti da pomogne i meni :oops:
unaprijed hvala :run:
User avatar
Rootboi
Posts: 20606
Joined: 07/06/2011 17:14

#732 Re: Zna li neko naziv filma???

Post by Rootboi »

svi na odmoru valjda :komi:
neregistrovan
Posts: 108
Joined: 18/04/2014 18:04

#733 Re: Zna li neko naziv filma???

Post by neregistrovan »

davno sam geldao film pa se pokušavam sjetiti. brat otprilike 14-15 godina i starija sestra 16-17 dolaze kod tetke i tetka ili strica. ne znam da li imaju ili ne roditelje, mislim da ne, zato dolaze kod ovog (hajdmo reći) strica. strci i žena imaju neke tajne, koje djeca otkriju ( ne mogu se sada sjetiti koje) pokušavaju ih uhvatiti, svezati. dječak uspije pobjeći i pokušava spasiti sestru. sjećam se samo scene kad dječak hodajući po krovu stane na telefonsku žicu nogom i prekine je dok mu tetak ili strina pokušava nazvati nekoga i njega spriječiti da pobjegne. zna li neko naziv filma ?
duboka_misao
Posts: 4333
Joined: 30/08/2008 15:08
Location: malta

#734 Re: Zna li neko naziv filma???

Post by duboka_misao »

neregistrovan wrote:davno sam geldao film pa se pokušavam sjetiti. brat otprilike 14-15 godina i starija sestra 16-17 dolaze kod tetke i tetka ili strica. ne znam da li imaju ili ne roditelje, mislim da ne, zato dolaze kod ovog (hajdmo reći) strica. strci i žena imaju neke tajne, koje djeca otkriju ( ne mogu se sada sjetiti koje) pokušavaju ih uhvatiti, svezati. dječak uspije pobjeći i pokušava spasiti sestru. sjećam se samo scene kad dječak hodajući po krovu stane na telefonsku žicu nogom i prekine je dok mu tetak ili strina pokušava nazvati nekoga i njega spriječiti da pobjegne. zna li neko naziv filma ?
da nije ovo http://en.wikipedia.org/wiki/The_Glass_ ... 2001_film)
1Dante1
Posts: 1208
Joined: 21/07/2012 20:09
Location: GB
Contact:

#735 Re: Zna li neko naziv filma???

Post by 1Dante1 »

neregistrovan wrote:davno sam geldao film pa se pokušavam sjetiti. brat otprilike 14-15 godina i starija sestra 16-17 dolaze kod tetke i tetka ili strica. ne znam da li imaju ili ne roditelje, mislim da ne, zato dolaze kod ovog (hajdmo reći) strica. strci i žena imaju neke tajne, koje djeca otkriju ( ne mogu se sada sjetiti koje) pokušavaju ih uhvatiti, svezati. dječak uspije pobjeći i pokušava spasiti sestru. sjećam se samo scene kad dječak hodajući po krovu stane na telefonsku žicu nogom i prekine je dok mu tetak ili strina pokušava nazvati nekoga i njega spriječiti da pobjegne. zna li neko naziv filma ?
http://www.imdb.com/title/tt0221218/?ref_=nv_sr_1 ?
neregistrovan
Posts: 108
Joined: 18/04/2014 18:04

#736 Re: Zna li neko naziv filma???

Post by neregistrovan »

1Dante1 wrote:
neregistrovan wrote:davno sam geldao film pa se pokušavam sjetiti. brat otprilike 14-15 godina i starija sestra 16-17 dolaze kod tetke i tetka ili strica. ne znam da li imaju ili ne roditelje, mislim da ne, zato dolaze kod ovog (hajdmo reći) strica. strci i žena imaju neke tajne, koje djeca otkriju ( ne mogu se sada sjetiti koje) pokušavaju ih uhvatiti, svezati. dječak uspije pobjeći i pokušava spasiti sestru. sjećam se samo scene kad dječak hodajući po krovu stane na telefonsku žicu nogom i prekine je dok mu tetak ili strina pokušava nazvati nekoga i njega spriječiti da pobjegne. zna li neko naziv filma ?
http://www.imdb.com/title/tt0221218/?ref_=nv_sr_1 ?
hvala, dobar pokušaj, ali nije taj. gledao sam takodjer i ovaj, ali ovaj je iz 2001 godine, ovaj o kojem ja govorim mislim da je nekakva moglo bi se reći i slična ali starija verzija ovog The Glass Haus iz 2001.
ovaj za koji ja pitam mislim da je iz nekih 80-tih ili početak 90-tih
Ana Maria
Posts: 267
Joined: 13/11/2013 15:28

#737 Re: Zna li neko naziv filma???

Post by Ana Maria »

Da li zna neko gdje mogu na netu naci seriju Dolina Vukova, 7 sezona, da ima prevod? :-D
User avatar
moon_walker_90
Posts: 2355
Joined: 21/12/2012 18:16
Location: Ćućurak

#738 Re: Zna li neko naziv filma???

Post by moon_walker_90 »

Zdravo svima...nisam zelio da otvaram novu temu a nisam uspio da nadjem slicnu...trazim seriju ako neko zna,prikazivala se na federalnoj davno,americka serija,srednja skola,i neki je kovrdzavi mali igrao glavnu ulogu u toj seriji...to je sve sto znam :)
User avatar
karanana
Posts: 47254
Joined: 26/02/2004 00:00

#739 Re: Zna li neko naziv filma???

Post by karanana »

Image
?
User avatar
moon_walker_90
Posts: 2355
Joined: 21/12/2012 18:16
Location: Ćućurak

#740 Re: Zna li neko naziv filma???

Post by moon_walker_90 »

Nije....slican je ali nije taj.... ovaj je bio nizi... kosa je haman ista...sjecam se jedne scene kad su kao imali neku utakmicu i trener mu nije mogao prici od smrada čarapa :D i on ih pomirise,mrtav hladan, i govori:"Ma mogu jos 3 sedmice" :lol: :lol:

Edit: Jeste :D to je taj :D samo jos da nadjem seriju :D hvala ti :D
User avatar
karanana
Posts: 47254
Joined: 26/02/2004 00:00

#741 Re: Zna li neko naziv filma???

Post by karanana »

screech.
serija se zove u originalu saved by the bell.
interwal
Posts: 254
Joined: 01/06/2005 13:35

#742 Re: Zna li neko naziv filma???

Post by interwal »

Moon walker, jel se to ne sjećaš Tiffani iz te serije a sjećaš se ovog kudravog...
User avatar
karanana
Posts: 47254
Joined: 26/02/2004 00:00

#743 Re: Zna li neko naziv filma???

Post by karanana »

Ja se sjecam neke pice mislim topenga da se zvala
neregistrovan
Posts: 108
Joined: 18/04/2014 18:04

#744 Re: Zna li neko naziv filma???

Post by neregistrovan »

karanana wrote:Ja se sjecam neke pice mislim topenga da se zvala
to je ova picoka

Image

Image
User avatar
karanana
Posts: 47254
Joined: 26/02/2004 00:00

#745 Re: Zna li neko naziv filma???

Post by karanana »

jest jebote.

vidi je/ih sto su narasle.
kakav pich
davordule
Posts: 9
Joined: 16/05/2014 19:20

#746 Re: Zna li neko naziv filma???

Post by davordule »

dobar dan.
može li mi netko pomoći.
-naime gledao sam jako davno film i neznam naslov a i nejasno se sječam.
sječam se da neki tip luta po noći gradom i zapazi plavušu koja se bavi stavljanjem jambo reklame po gradu po noći.nisam siguran on ili ona vozi motor. on je počinje pratiti i biti opsjednut njome. mislim i da ima jednog prijatelj kojem priča događaje. sječam se još scene kada su večerali i nekom restoranu kako ga ona bari preko puta stola i on totalno poludi i navali na nju. molim pomoč za naslov.
davordule
Posts: 9
Joined: 16/05/2014 19:20

#747 Re: Zna li neko naziv filma???

Post by davordule »

Imam još jedan. isto davno gledano. horor čini mi se. uglavnom tip ima neki uređaj kameru ili tako nešto . uglavnom kad stisne dugme na tom uređaju zaustavi se sve oko njega . nemože se ženska pomjerit. tako nešto. sječam se da je jednom na njemu to uptrebljeno. mislim da je to neki stariji horor . molim pompć za naslov. Ma znam da nije lako.
film je prikazan oko 1995g na tv. sjecam se scene taj tip koji je koristio taj uređaj ( kameru) da lezi na krevetu i nemože nista jer ga je sredila neka zena s istim tim uređajem (kamerom) s kojim je on radio . jedva se nekako pokrene i dođe do tog uređaja i po stepenicama pobjegne.
Last edited by davordule on 22/05/2014 13:02, edited 1 time in total.
User avatar
anaksunamun
Posts: 105
Joined: 16/04/2012 00:03
Location: privremena

#748 Re: Zna li neko naziv filma???

Post by anaksunamun »

davordule wrote:Imam još jedan. isto davno gledano. horor čini mi se. uglavnom tip ima neki uređaj kameru ili tako nešto . uglavnom kad stisne dugme na tom uređaju zaustavi se sve oko njega . nemože se ženska pomjerit. tako nešto. sječam se da je jednom na njemu to uptrebljeno. mislim da je to neki stariji horor . molim pompć za naslov.
Ima komedija upravo s takvim sadržajem zove se "Klik" (http://www.imdb.com/title/tt0389860/), ali ti kažeš da je horor u pitanju?
1 x 2
Posts: 549
Joined: 25/04/2014 09:03
Location: huhuhuuhuhuhu

#749 Re: Zna li neko naziv filma???

Post by 1 x 2 »

da li neko zna....
film se nekada davno emitovao na kantonalnoj televiziji SA.

u srednjem vijeku u divljini Laponije (Finske) se pojavilo neko divlje pleme koje uništava sve pred sobom.
i sad su se ovi neki iz drugog plemena skrili u nekoj pećini pred njima, al ovi agresori uhvate jednog dječaka iz proganjanog plemena i spengaju ga i uzmu kao vodiča da ih vodi do ovih što su se skrili u pećine.
radnja filma se dešava po dubokom snijegu.....
fenomenalan i inspirativan film....al džaba kad ne znam kako se zove a par puta sam se satro živ pokušavajući izguglati neku informaciju o njemu.
User avatar
nKrkan
Posts: 4984
Joined: 28/06/2013 23:11
Location: Tuzinje

#750 Re: Zna li neko naziv filma???

Post by nKrkan »

Kroz maglu se sjećam nekog filma a volio bi ga ponovo pogledat

Uglavnom se radi o nekoj bandi srpsko-njemačka čini mi se , opet nisam siguran i u jednoj od svojih akcija postavili su neku bombu nekom liku al slučajno naleti neki glupan iz njihove bande i kad bomba expolodira on ostade gluh.Poslije se zakuha ubistva... ako neko zna neka kaže :-D
Post Reply