Zlatno Vilsonovo

Očuvanje čovjekove okoline.

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
nowhere man
Posts: 152
Joined: 27/06/2006 09:13

#1 Zlatno Vilsonovo

Post by nowhere man »

Image

Image


...pred kraj radnog vremena, par slika. Napravljene su par dana prije ovog ledenog vala. Nisu cemu, ali pokazuju raskos jeseni. Vilsonovo je meni magicno. Ljetos je bilo put za mene i moje biciklo, budeci me ujutro i opustajuci poslijepodne, nakon posla.

Vidimo sad tamo nam prave ambasade i nekakve poslovne objekte... kako ce to izgledati? Hoce li nam blokirati prolaz kad se kakvom ambasadoru prohtije? Ja sam na onom prostoru zamisljao neki park, sa jezercetom, drvecem... da bude nas mali Hyde park. Super bi se uklopilo uz Ars Aevi muzej. I zna li ko sta se desava sa onim mostom sto su planirali praviti tamo?
amarce
Posts: 192
Joined: 02/09/2006 00:31

#2

Post by amarce »

đe sam ja ovdje...ja svaki dan trcim i ti me neuslika...mislim da sam zasluzio... :D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#3

Post by mIRCerka »

Zadnja info je da se odustalo od tog mosta jer je ljudima puna kapa saobracaja pod prozorom i ne zele dodatno opteretiti lijevu obalu...

a da je prelijepo , jeste...
a da li ceblokirati prolaz, ne vjerujem, jer da nije savjesnih gradjana koji redovno zovu muriju iza 5 radi prefrekventnog saobracaja kroz Vils, to bi bila samo jos jedna cesta kroz grad...e ako ne zatvore kako treba po ovim sadasnjim pravilima, nece vala ni radi ambasade...mene je samo strah da ce drvoredi nadrljati...a vadiona ce im biti truljenje (vec je par stabala posjeceno)...
:(
User avatar
repeater
Posts: 1635
Joined: 04/07/2005 04:59
Location: Yoknapatawpha County
Contact:

#4

Post by repeater »

stvarno fantasticno mjesto danima kad je zatvoreno za saobracaj. kad mozes sredinom ceste koracati kao da si u nekoj jebenoj revoluciji.
User avatar
tech10
Posts: 15316
Joined: 14/09/2005 14:04

#5

Post by tech10 »

Lijepe slike, bude nostalgiju.
amarce
Posts: 192
Joined: 02/09/2006 00:31

#6

Post by amarce »

repeater wrote:stvarno fantasticno mjesto danima kad je zatvoreno za saobracaj. kad mozes sredinom ceste koracati kao da si u nekoj jebenoj revoluciji.
vikendom(barem ujutro) dezura čika policjac na vilsu...kolikoja tamo budem(oko sat i po) uhvati oko 4-5 vozila koja vrse ocigledan prekrsaj...neka tako i treba
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#7

Post by mIRCerka »

amarce wrote:
repeater wrote:stvarno fantasticno mjesto danima kad je zatvoreno za saobracaj. kad mozes sredinom ceste koracati kao da si u nekoj jebenoj revoluciji.
vikendom(barem ujutro) dezura čika policjac na vilsu...kolikoja tamo budem(oko sat i po) uhvati oko 4-5 vozila koja vrse ocigledan prekrsaj...neka tako i treba
on mi je drag pravo...
zaustavi jedno vozilo, druga se samo kamaraju iza tog vozila i jos trube ko biva da se skloni auto, da oni prodju... :-)
User avatar
stripiii
Posts: 2216
Joined: 15/10/2006 21:44
Location: Zadnje sjediste auta

#8

Post by stripiii »

mIRCerka wrote:
amarce wrote:
repeater wrote:stvarno fantasticno mjesto danima kad je zatvoreno za saobracaj. kad mozes sredinom ceste koracati kao da si u nekoj jebenoj revoluciji.
vikendom(barem ujutro) dezura čika policjac na vilsu...kolikoja tamo budem(oko sat i po) uhvati oko 4-5 vozila koja vrse ocigledan prekrsaj...neka tako i treba
on mi je drag pravo...
zaustavi jedno vozilo, druga se samo kamaraju iza tog vozila i jos trube ko biva da se skloni auto, da oni prodju... :-)
A on laganini jednog po jednog...
Post Reply