Život samaca u srednjim godinama

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
ShnjaZZZ
Posts: 820
Joined: 29/11/2022 19:46

#576 Re: Život samaca u srednjim godinama

Post by ShnjaZZZ »

Ma nervira me samo to priča o ženama 30+ i falinkama, a koja uglavnom dolazi od muškaraca 30+ koji nemaju ispravnog zuba u glavi. :D I generalno daleko više mana imaju nego te cure, em kocka em alkohol i hiljadu još nekih gluposti.
User avatar
dottore
Posts: 1349
Joined: 06/02/2008 18:18
Location: Canton SA

#577 Re: Život samaca u srednjim godinama

Post by dottore »

Takve olupine i ne traze nista

Mislim da je veci broj ovih nu-male
Kojima je naloziti vatru misaona imenica
suspect_zero
Posts: 25858
Joined: 11/10/2008 21:45

#578 Re: Život samaca u srednjim godinama

Post by suspect_zero »

Optimus09 wrote: 25/02/2024 14:43 Ima li neka koju ne interesuje sex,odnosno da navecer samo pricamo?
:lol: :lol:
suspect_zero
Posts: 25858
Joined: 11/10/2008 21:45

#579 Re: Život samaca u srednjim godinama

Post by suspect_zero »

Hakiz wrote: 25/02/2024 17:30
Isner wrote: 25/02/2024 15:09 Možda je do mene ali u današnjem vremenu mi zaista zvuci nevjerovatno da neko ne moze da se oženi/uda/pronadje_partnera.


Ima baš finih cica 30+ ...
Nema. Ako je dobacila do 30 + a sama, ima neku ozbiljnu falinku.

Vazda sam to za sebe govorila, al neće ovaj moj da sluša...e sad nek devera :oops: :mrgreen:
User avatar
n+1
Posts: 7012
Joined: 23/02/2022 09:38
Location: https://shorturl.at/bkpqD

#580 Re: Život samaca u srednjim godinama

Post by n+1 »

ShnjaZZZ wrote: 25/02/2024 22:23 A muškarac kao nema :lol: dovoljno je pročitati par upisa ovdje samaca od 30+ da shvatiš kakve su to olupine, myself included
What if I told you... svi smo olupine, bez obzira na ljubavni status.
Dzinna
Posts: 374
Joined: 02/03/2021 18:12
Location: Mars

#581 Re: Život samaca u srednjim godinama

Post by Dzinna »

Rastocene olupine
Dzinna
Posts: 374
Joined: 02/03/2021 18:12
Location: Mars

#582 Re: Život samaca u srednjim godinama

Post by Dzinna »

Žena u krevetu
Kao ti i ja
Dodir usana
Oznojena tijela
Daleko od ljubavi

Kao ti i ja
User avatar
dr_Evil
Posts: 12436
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#583 Re: Život samaca u srednjim godinama

Post by dr_Evil »

Samci bi sa nekim, ovi u braku samo cekaju kad ce ih sef poslat gdje god na teren koji dan... i tako to fercera :D

Svako misli da je onom drugom bolje.
Dzinna
Posts: 374
Joined: 02/03/2021 18:12
Location: Mars

#584 Re: Život samaca u srednjim godinama

Post by Dzinna »

Bolje sam nego u lošem drustvu :mrgreen:
Ne znam kakav mora biti da se odreknem svoje slobodice
Ne kažem da ne bih, ali ne bih za svaku budalu
User avatar
ShnjaZZZ
Posts: 820
Joined: 29/11/2022 19:46

#585 Re: Život samaca u srednjim godinama

Post by ShnjaZZZ »

n+1 wrote: 26/02/2024 12:22
ShnjaZZZ wrote: 25/02/2024 22:23 A muškarac kao nema :lol: dovoljno je pročitati par upisa ovdje samaca od 30+ da shvatiš kakve su to olupine, myself included
What if I told you... svi smo olupine, bez obzira na ljubavni status.
Ne vjerujem u to. :evil:

Poznajem mnogo muškaraca, a neki su i bliski drugovi koji su stvarno super momci, normalni, trezveni, o sebi pri sebi i sposobni. Nekima se skoro i divim (no homo :mrgreen: ) i poprilična su prilika. Bolje rečeno svi i jesi zauzeti osim jednog koji je razveden.

S druge strane kad pogledam nas samce, svaki ima neku falinku.
User avatar
billy organ
Posts: 1448
Joined: 04/07/2021 19:19

#586 Re: Život samaca u srednjim godinama

Post by billy organ »

dottore wrote: 25/02/2024 22:24 Kako dođeš u stanje olupine?
Introversija (izmedju ostalih).
User avatar
fortaleza
Posts: 5593
Joined: 05/03/2012 23:16
Location: https://www.youtube.com/watch?v=Vh4QWmx50qA

#587 Re: Život samaca u srednjim godinama

Post by fortaleza »

apsidejzi wrote: 02/11/2023 00:40 U mojim ranim 20tim, bio sam dio jedne ekipe od 7-8 muskaraca i nekoliko djevojaka. Mahalska raja. Zajedno smo izlazili, druzili se, zajebavali. Dvoje iz naseg drustva su se uzeli izmedju sebe. Danas imaju kcerku i koliko ja mogu vidjeti, poprilicno skladan brak. Ja i jos jedan drug smo se takodjer ozenili i imamo dobar brak (kad sve saberes i oduzmes). Od ostalih drugarica jedna se udala i razvela, druga se nikad nije udala. Vidjam na instagramu da non stop putuje negdje. No s njima nisam u nekom kontaktu da bih znao detalje. Preostala 4 jarana se nikada nisu ozenili. Ljetos sam ih sve sreo i ovako izgleda njihov zivot: prvi je manje vise alkoholicar (al u pozitivnom smislu :) ). Ima fin posao, voza se na biciklu, dosta trenira, naleti mu pokoja al nije nesto aktivan. No voli popit. Svaki dan popije, za moj ukus malo i previse. Ne pravi probleme al dusa mu popit. S njim je bas lijepo druziti se. Druga dvojica su ostali u nekim kasnim pubertetskim godinama. Sreo ih na starom mjestu, na jednoj livadi iza zgrade. Zapalili dzoint, imaju neku jeftinu dvolitru kraj sebe. Bile i neke cure tu. Grickaju suncokrete. Ono, klasicno gubarenje kod zgrade, samo sto su ovi u radim i srednjim 40tim. Sta ima, sta radite? E'o sovimo po malo :D Cetvrti jaran je izabrao malkice drugaciji put. Ide po plesnim skolama, ganja zene. Auto mu oprano i usisano. Mirise. Mene bude stid mog auta :D i sta mu djeca uradise. To je markirana odjeca i obuca. To se ide na ples. Izasli u grad, kaze mogu do devet a onda se trebam naci sa jednom. Rekoh, moze drug, jbg razumijem.

Tako da... imam par primjera samaca gdje je svako od njih izabrao svoj neki put. Svi su snadjeni, imaju posao, platu. Svi su se pomirili sa cinjenicom da nece imati porodicu i vjerovatno nece imati djecu. To mirenje sam vidio jos prije par godina kada su bili u kasnim tridesetim. Tacno vidis da su sa sobom popili kafu i jednostavno to prihvatili. Kao sto svi mi prihvatimo cinjenicu da cemo jednog dana umrijeti, tako su i oni prihvatili svoju situaciju. Ne bih rekao da je iko od njih tuzan ili nesretan zbog toga, ili da pati. Vise mi lici na osjecaj kad propustis neku priliku pa si svjestan toga. Evo recimo, ovaj sto voli popit je meni 2011-e govorio da kupimo bitcoine. Sve skontali gdje i kako i nismo kupili. Otisli i popili te pare. Ljetos bas pricamo o tome i smijemo se kako smo ofulali u zivotu. Eh tako se meni cini njihov pogled i na samacki zivot.
Momak, dobro pišeš. Piši i dalje.
Hakiz
Posts: 40556
Joined: 30/07/2015 20:01

#588 Re: Život samaca u srednjim godinama

Post by Hakiz »

ShnjaZZZ wrote: 25/02/2024 22:47 Ma nervira me samo to priča o ženama 30+ i falinkama, a koja uglavnom dolazi od muškaraca 30+ koji nemaju ispravnog zuba u glavi. :D I generalno daleko više mana imaju nego te cure, em kocka em alkohol i hiljadu još nekih gluposti.
Opusti se, bolan.
User avatar
Optimus09
Posts: 3083
Joined: 27/11/2017 06:48
Location: Berlin

#589 Re: Život samaca u srednjim godinama

Post by Optimus09 »

Sve je to ok dok se ne podjemo svadjati sami sa sobom,pricati je ok :lol:
Puknu ljudi kad stare sami :mrgreen:
User avatar
Ateista
Posts: 46594
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#590 Re: Život samaca u srednjim godinama

Post by Ateista »

ShnjaZZZ wrote: 26/02/2024 13:23
n+1 wrote: 26/02/2024 12:22
ShnjaZZZ wrote: 25/02/2024 22:23 A muškarac kao nema :lol: dovoljno je pročitati par upisa ovdje samaca od 30+ da shvatiš kakve su to olupine, myself included
What if I told you... svi smo olupine, bez obzira na ljubavni status.
Ne vjerujem u to. :evil:

Poznajem mnogo muškaraca, a neki su i bliski drugovi koji su stvarno super momci, normalni, trezveni, o sebi pri sebi i sposobni. Nekima se skoro i divim (no homo :mrgreen: ) i poprilična su prilika. Bolje rečeno svi i jesi zauzeti osim jednog koji je razveden.

S druge strane kad pogledam nas samce, svaki ima neku falinku.
Sta tacno znaci da je neko prilika a da neko ima falinku?
Postoje neka ocekivanja koja se namecu kao standard, ali nisu svi ljudi roboti da trebaju svi isto misliti, izgledati, da se svima isto svidja kod drugih ljudi. Mozda ti sto su prilike nekim zenama uopste nisu intetesantni jer nisu njihov tip, moze im se vise svidjeti neko sa "falinkom". :D
User avatar
Romeo 80
Posts: 4379
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#591 Re: Život samaca u srednjim godinama

Post by Romeo 80 »

Ateista wrote: 27/02/2024 08:12
ShnjaZZZ wrote: 26/02/2024 13:23
n+1 wrote: 26/02/2024 12:22

What if I told you... svi smo olupine, bez obzira na ljubavni status.
Ne vjerujem u to. :evil:

Poznajem mnogo muškaraca, a neki su i bliski drugovi koji su stvarno super momci, normalni, trezveni, o sebi pri sebi i sposobni. Nekima se skoro i divim (no homo :mrgreen: ) i poprilična su prilika. Bolje rečeno svi i jesi zauzeti osim jednog koji je razveden.

S druge strane kad pogledam nas samce, svaki ima neku falinku.
Sta tacno znaci da je neko prilika a da neko ima falinku?
Postoje neka ocekivanja koja se namecu kao standard, ali nisu svi ljudi roboti da trebaju svi isto misliti, izgledati, da se svima isto svidja kod drugih ljudi. Mozda ti sto su prilike nekim zenama uopste nisu intetesantni jer nisu njihov tip, moze im se vise svidjeti neko sa "falinkom". :D
Image

:D
User avatar
Ateista
Posts: 46594
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#592 Re: Život samaca u srednjim godinama

Post by Ateista »

Romeo 80 wrote: 27/02/2024 09:25
Ateista wrote: 27/02/2024 08:12
ShnjaZZZ wrote: 26/02/2024 13:23

Ne vjerujem u to. :evil:

Poznajem mnogo muškaraca, a neki su i bliski drugovi koji su stvarno super momci, normalni, trezveni, o sebi pri sebi i sposobni. Nekima se skoro i divim (no homo :mrgreen: ) i poprilična su prilika. Bolje rečeno svi i jesi zauzeti osim jednog koji je razveden.

S druge strane kad pogledam nas samce, svaki ima neku falinku.
Sta tacno znaci da je neko prilika a da neko ima falinku?
Postoje neka ocekivanja koja se namecu kao standard, ali nisu svi ljudi roboti da trebaju svi isto misliti, izgledati, da se svima isto svidja kod drugih ljudi. Mozda ti sto su prilike nekim zenama uopste nisu intetesantni jer nisu njihov tip, moze im se vise svidjeti neko sa "falinkom". :D
Image

:D
:lol: :lol:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#593 Re: Život samaca u srednjim godinama

Post by Ramzess Veliki »

Hakiz wrote: 25/02/2024 17:30
Isner wrote: 25/02/2024 15:09 Možda je do mene ali u današnjem vremenu mi zaista zvuci nevjerovatno da neko ne moze da se oženi/uda/pronadje_partnera.


Ima baš finih cica 30+ ...
Nema. Ako je dobacila do 30 + a sama, ima neku ozbiljnu falinku.
... ili zna sta i kakvog trazi, a usput se ostvarila u zivotu pa je se ne moze kupiti za karamele, i vozi X5 a ti je pokusavas impresionirati sa babovim golfom. :sabur:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#594 Re: Život samaca u srednjim godinama

Post by Ramzess Veliki »

Dzinna wrote: 26/02/2024 12:52 Bolje sam nego u lošem drustvu :mrgreen:
Ne znam kakav mora biti da se odreknem svoje slobodice
Ne kažem da ne bih, ali ne bih za svaku budalu
... a sta fali budalama? :mastakazes:
User avatar
dr_Evil
Posts: 12436
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#595 Re: Život samaca u srednjim godinama

Post by dr_Evil »

Ramzess Veliki wrote: 27/02/2024 12:30
... ili zna sta i kakvog trazi, a usput se ostvarila u zivotu pa je se ne moze kupiti za karamele, i vozi X5 a ti je pokusavas impresionirati sa babovim golfom. :sabur:
Znam ih sta su se ostvarile u zivotu, voze XC-60 ganc novi, izgleda ko avion, i onda progovori...
Dzinna
Posts: 374
Joined: 02/03/2021 18:12
Location: Mars

#596 Re: Život samaca u srednjim godinama

Post by Dzinna »

Ramzess Veliki wrote: 27/02/2024 12:35
Dzinna wrote: 26/02/2024 12:52 Bolje sam nego u lošem drustvu :mrgreen:
Ne znam kakav mora biti da se odreknem svoje slobodice
Ne kažem da ne bih, ali ne bih za svaku budalu
... a sta fali budalama? :mastakazes:
Pa budale :mrgreen:
Hakiz
Posts: 40556
Joined: 30/07/2015 20:01

#597 Re: Život samaca u srednjim godinama

Post by Hakiz »

Ramzess Veliki wrote: 27/02/2024 12:30
Hakiz wrote: 25/02/2024 17:30
Isner wrote: 25/02/2024 15:09 Možda je do mene ali u današnjem vremenu mi zaista zvuci nevjerovatno da neko ne moze da se oženi/uda/pronadje_partnera.


Ima baš finih cica 30+ ...
Nema. Ako je dobacila do 30 + a sama, ima neku ozbiljnu falinku.
... ili zna sta i kakvog trazi, a usput se ostvarila u zivotu pa je se ne moze kupiti za karamele, i vozi X5 a ti je pokusavas impresionirati sa babovim golfom. :sabur:
S obzirom na to da ostvarenih muškaraca ima dovoljno za kvalitetnu ženu, ako je dobacila do 30 a sama ima neku falinku.

Jedini drugi razlog zašto je sama je da joj je to izbor. Ne treba joj prikolica da je usporava i vuče unazad. Nađe nekoga za povremena druženja, neki komad mesa koji će je zadovoljiti, biti joj pratilac na domjencima, popunjavati joj vrijeme kada ona poželi i kada obavi svoj posao za taj dan, neka ide gdje hoće i ostavi je da se bavi ozbiljnim stvarima.

Takvih žena naravno da ima. Samo, kako su po svijetu raspoređene, koliko ih je zapalo u našim krajevima je za diskusiju.
snijeg_led
Posts: 6755
Joined: 08/12/2019 21:35

#598 Re: Život samaca u srednjim godinama

Post by snijeg_led »

Najbolje je rekla jedna moja jaranica za ovo. Udala joj se sestra, obrazovana, na polozaju za momka s kojim je bila 3 godina.
Nije prosla godina, razveli se. Ja je pitam sta je bilo. Kaze on nastavio ziviti po starom, samo sto su mu raja sad dolazila kuci, sjedila, pila i mezila, umjesto u kafani.

Kaze nije se udala da njemu mezetluke sprema svako vece :lol:

(sifra; suho meso :wink: )
Hakiz
Posts: 40556
Joined: 30/07/2015 20:01

#599 Re: Život samaca u srednjim godinama

Post by Hakiz »

snijeg_led wrote: 27/02/2024 19:09 Najbolje je rekla jedna moja jaranica za ovo. Udala joj se sestra, obrazovana, na polozaju za momka s kojim je bila 3 godina.
Nije prosla godina, razveli se. Ja je pitam sta je bilo. Kaze on nastavio ziviti po starom, samo sto su mu raja sad dolazila kuci, sjedila, pila i mezila, umjesto u kafani.

Kaze nije se udala da njemu mezetluke sprema svako vece :lol:

(sifra; suho meso :wink: )
Sva drama u žensko-muškim odnosima nastaje zbog toga što on očekuje da se ona neće promijeniti, a ona očekuje da on hoće.

Žao mi je, draga, nisam materijal koji ćeš ti oblikovati po svojoj volji.

Jok, neću odrasti :lol:
Hakiz
Posts: 40556
Joined: 30/07/2015 20:01

#600 Re: Život samaca u srednjim godinama

Post by Hakiz »

Ateista wrote: 27/02/2024 08:12
ShnjaZZZ wrote: 26/02/2024 13:23
n+1 wrote: 26/02/2024 12:22

What if I told you... svi smo olupine, bez obzira na ljubavni status.
Ne vjerujem u to. :evil:

Poznajem mnogo muškaraca, a neki su i bliski drugovi koji su stvarno super momci, normalni, trezveni, o sebi pri sebi i sposobni. Nekima se skoro i divim (no homo :mrgreen: ) i poprilična su prilika. Bolje rečeno svi i jesi zauzeti osim jednog koji je razveden.

S druge strane kad pogledam nas samce, svaki ima neku falinku.
Sta tacno znaci da je neko prilika a da neko ima falinku?
Postoje neka ocekivanja koja se namecu kao standard, ali nisu svi ljudi roboti da trebaju svi isto misliti, izgledati, da se svima isto svidja kod drugih ljudi. Mozda ti sto su prilike nekim zenama uopste nisu intetesantni jer nisu njihov tip, moze im se vise svidjeti neko sa "falinkom". :D
Falinka bi bila neka karakterna osobina ili mentalno stanje koja tu osobu čini "nemogućom" za zajednički život, teška bolest itd.

Jedno je kada si već sa nekim pa se ta osoba razboli, ali malo ko će ući u novu vezu sa teško bolesnom osobom, fizički ili mentalno bolesnom.
Post Reply