Zivot nakon smrti

Rasprave o filozofskim temama.

Moderator: Bloo

Post Reply
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#126 Re: Zivot nakon smrti

Post by sadie_forever »

triconja wrote:Ovih dana sam zakljucio da strah od smrti ne utice toliko na vjerovanje da postoji zivot poslije smrti kao sto utice strah da cemo biti sami na tom nekom mjestu (bez blize rodbine, prijatelja, ljubavi) i da necemo moci ponovo sresti u zagradi navedene.
:thumbup:
User avatar
MikroBelaj
Posts: 897
Joined: 13/07/2016 15:45
Location: Jasminova Tuzla :)

#127 Re: Zivot nakon smrti

Post by MikroBelaj »

Kod nas nema zivota ni prije smrti,a kamoli kasnije..
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#128 Re: Zivot nakon smrti

Post by sadie_forever »

MikroBelaj wrote:Kod nas nema zivota ni prije smrti,a kamoli kasnije..
kako kome :D l zaista kvarite temu,ma ustvari kome ja pricam kao da kod ns uopste moze nastat kvalitetna rasprave,sve je neko ismijavanje i ubjedjivanje

odite malo na strane forume
User avatar
animals
Posts: 21496
Joined: 19/04/2013 22:13

#129 Re: Zivot nakon smrti

Post by animals »

Pa majke ti..ko jos vjeruje u zivot kad umres :-)
lijepa u dusi
Posts: 2875
Joined: 02/11/2014 13:07

#130 Re: Zivot nakon smrti

Post by lijepa u dusi »

sadie_forever wrote:
MikroBelaj wrote:Kod nas nema zivota ni prije smrti,a kamoli kasnije..
kako kome :D l zaista kvarite temu,ma ustvari kome ja pricam kao da kod ns uopste moze nastat kvalitetna rasprave,sve je neko ismijavanje i ubjedjivanje

odite malo na strane forume
Vala hanuma tebi je bolje da malo sjases s tih foruma, sta ce ti svekrva i muz reci... Ne znam kako stignes sve
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#131 Re: Zivot nakon smrti

Post by triconja »

sadie_forever wrote:
MikroBelaj wrote:Kod nas nema zivota ni prije smrti,a kamoli kasnije..
kako kome :D l zaista kvarite temu,ma ustvari kome ja pricam kao da kod ns uopste moze nastat kvalitetna rasprave,sve je neko ismijavanje i ubjedjivanje

odite malo na strane forume
Strani forumi su oaza informacija, djah strucnih djah intelektualnih a bogami i kategorije "mozak na pasu" :lol: . Ovdje mozes nauciti kako ne postovati pravila u saobracaju i zakone drzave i to je to :lol: .
lijepa u dusi wrote:
sadie_forever wrote:
MikroBelaj wrote:Kod nas nema zivota ni prije smrti,a kamoli kasnije..
kako kome :D l zaista kvarite temu,ma ustvari kome ja pricam kao da kod ns uopste moze nastat kvalitetna rasprave,sve je neko ismijavanje i ubjedjivanje

odite malo na strane forume
Vala hanuma tebi je bolje da malo sjases s tih foruma, sta ce ti svekrva i muz reci... Ne znam kako stignes sve
Oj brećo :lol: :lol: :lol: :thumbup:
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#132 Re: Zivot nakon smrti

Post by sadie_forever »

lijepa u dusi wrote:
sadie_forever wrote:
MikroBelaj wrote:Kod nas nema zivota ni prije smrti,a kamoli kasnije..
kako kome :D l zaista kvarite temu,ma ustvari kome ja pricam kao da kod ns uopste moze nastat kvalitetna rasprave,sve je neko ismijavanje i ubjedjivanje

odite malo na strane forume
Vala hanuma tebi je bolje da malo sjases s tih foruma, sta ce ti svekrva i muz reci... Ne znam kako stignes sve
Pa ja pobjegla iz bosne radi takvih stavova :D
lijepa u dusi
Posts: 2875
Joined: 02/11/2014 13:07

#133 Re: Zivot nakon smrti

Post by lijepa u dusi »

sadie_forever wrote: Pa ja pobjegla iz bosne radi takvih stavova :D
Pa jadna ne bila sto svekrvu povede?! :sad:
V. St. Kinjo
Posts: 39
Joined: 25/01/2012 20:55

#134 Re: Zivot nakon smrti

Post by V. St. Kinjo »

Sve se nešto pitam,kako i zašto dežurni ćutuci na forumu potežu sudbinska pitanja poput navedenog...:

"'Život nakon smrti"

prije nego što se zapita zašto sam ja - ja, ti - ti a ono - ono..?

Izgleda da nije slučajno Stanislav Jirži Lec neđe uzgred pomenuo:

"Što smo bliži Istini, sve smo dalje od stvarnosti..."

kao i što Vječnost sobom isključuje početak i kraj, što znači da je smrt relatovna kao i sve drugo jer se ionako događa - drugima.
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#135 Re: Zivot nakon smrti

Post by sadie_forever »

lijepa u dusi wrote:
sadie_forever wrote: Pa ja pobjegla iz bosne radi takvih stavova :D
Pa jadna ne bila sto svekrvu povede?! :sad:
ko je poveo otkud ti to ? :shock:
oksi
Posts: 33
Joined: 19/04/2014 06:51

#136 Re: Zivot nakon smrti

Post by oksi »

U Kuranu pise da zivot poslije smrti je takav da ga nas mozak nemoze zamisliti. Kako moze to se desiti? Pa nekad covjek sanja nesto i san izgleda toliko stvaran. U drugu ruku postoje halucinacije kao i droge koje su direktan uzrok hemikalija u mozgu. Dali postoji vjecni i nikad dosadan zivot poslije smrti saznacemo kad umremo....ili mozda necemo. Cinjenica je, medjutim, da postoje dzini ili demoni ili kako ih paranormal istrazitelji zovu duhovi/spirits. Dovoljno je da na YT potrazi se "paranormal spirits" i svaste se moze vidjeti. Skeptici se nece sloziti medjutim ja licno sam uvjeren da oni postoje. Dali je to dokaz da postoji i afterlife, kako za koga.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#137 Re: Zivot nakon smrti

Post by triconja »

oksi wrote:U Kuranu pise da zivot poslije smrti je takav da ga nas mozak nemoze zamisliti. Kako moze to se desiti? Pa nekad covjek sanja nesto i san izgleda toliko stvaran. U drugu ruku postoje halucinacije kao i droge koje su direktan uzrok hemikalija u mozgu. Dali postoji vjecni i nikad dosadan zivot poslije smrti saznacemo kad umremo....ili mozda necemo. Cinjenica je, medjutim, da postoje dzini ili demoni ili kako ih paranormal istrazitelji zovu duhovi/spirits. Dovoljno je da na YT potrazi se "paranormal spirits" i svaste se moze vidjeti. Skeptici se nece sloziti medjutim ja licno sam uvjeren da oni postoje. Dali je to dokaz da postoji i afterlife, kako za koga.
Zanimljivo je da sejtani i dzini udaraju samo u one koji u to vjeruju, nekako mi zvuci "sumljivo" i baca na vudu magiju. Ko vjeruje u to na njega ima efekat :-) .
User avatar
Smrcak15
Posts: 11137
Joined: 13/12/2015 13:23

#138 Re: Zivot nakon smrti

Post by Smrcak15 »

oksi wrote:U Kuranu pise da zivot poslije smrti je takav da ga nas mozak nemoze zamisliti. Kako moze to se desiti? Pa nekad covjek sanja nesto i san izgleda toliko stvaran. U drugu ruku postoje halucinacije kao i droge koje su direktan uzrok hemikalija u mozgu. Dali postoji vjecni i nikad dosadan zivot poslije smrti saznacemo kad umremo....ili mozda necemo. Cinjenica je, medjutim, da postoje dzini ili demoni ili kako ih paranormal istrazitelji zovu duhovi/spirits. Dovoljno je da na YT potrazi se "paranormal spirits" i svaste se moze vidjeti. Skeptici se nece sloziti medjutim ja licno sam uvjeren da oni postoje. Dali je to dokaz da postoji i afterlife, kako za koga.
Dali postoji vjecni i nikad dosadan zivot poslije smrti saznacemo kad umremo....ili mozda necemo.
zivot poslije smrti je opisan kao pravi zivot (misli se zivot u Raju) dok ovaj zivot je samo blijeda kopija sa velikim falinkama, dok tamo nema nedostataka. znaci totalno savrsenstvo od zivota.

Cinjenica je, medjutim, da postoje dzini ili demoni ili kako ih paranormal istrazitelji zovu duhovi/spirits.
dzini/demoni jelahko dokazati, dovoljno je otici na exoricizam pa bi vidio ima li ili nema.

a ima radjeni experimenti gdje dokazivaju Dzine, imaju cak i naucnici koji nadgledaju experimente da vide da nije nikakav madjionicarski trik ili neka varka u pitanju, taj expreiment se zove Scole experiments, ima dokumentarac o tome ovdje
User avatar
Smrcak15
Posts: 11137
Joined: 13/12/2015 13:23

#139 Re: Zivot nakon smrti

Post by Smrcak15 »

triconja wrote:
oksi wrote:U Kuranu pise da zivot poslije smrti je takav da ga nas mozak nemoze zamisliti. Kako moze to se desiti? Pa nekad covjek sanja nesto i san izgleda toliko stvaran. U drugu ruku postoje halucinacije kao i droge koje su direktan uzrok hemikalija u mozgu. Dali postoji vjecni i nikad dosadan zivot poslije smrti saznacemo kad umremo....ili mozda necemo. Cinjenica je, medjutim, da postoje dzini ili demoni ili kako ih paranormal istrazitelji zovu duhovi/spirits. Dovoljno je da na YT potrazi se "paranormal spirits" i svaste se moze vidjeti. Skeptici se nece sloziti medjutim ja licno sam uvjeren da oni postoje. Dali je to dokaz da postoji i afterlife, kako za koga.
Zanimljivo je da sejtani i dzini udaraju samo u one koji u to vjeruju, nekako mi zvuci "sumljivo" i baca na vudu magiju. Ko vjeruje u to na njega ima efekat :-) .
nije tacno, oni kad udaraju negledaju jeli vjerujes u njih ili ne, pa ako si na njihovom udaru vjerovao u njih ili ne pokazat ce se to kroz exorcizam, jave se oni pa cak preuzmu tvoje tijelo i govore kroz tvoja usta.
User avatar
Ludzak
Posts: 5373
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#140 Re: Zivot nakon smrti

Post by Ludzak »

Smrcak15 wrote:
triconja wrote:
oksi wrote:U Kuranu pise da zivot poslije smrti je takav da ga nas mozak nemoze zamisliti. Kako moze to se desiti? Pa nekad covjek sanja nesto i san izgleda toliko stvaran. U drugu ruku postoje halucinacije kao i droge koje su direktan uzrok hemikalija u mozgu. Dali postoji vjecni i nikad dosadan zivot poslije smrti saznacemo kad umremo....ili mozda necemo. Cinjenica je, medjutim, da postoje dzini ili demoni ili kako ih paranormal istrazitelji zovu duhovi/spirits. Dovoljno je da na YT potrazi se "paranormal spirits" i svaste se moze vidjeti. Skeptici se nece sloziti medjutim ja licno sam uvjeren da oni postoje. Dali je to dokaz da postoji i afterlife, kako za koga.
Zanimljivo je da sejtani i dzini udaraju samo u one koji u to vjeruju, nekako mi zvuci "sumljivo" i baca na vudu magiju. Ko vjeruje u to na njega ima efekat :-) .
nije tacno, oni kad udaraju negledaju jeli vjerujes u njih ili ne, pa ako si na njihovom udaru vjerovao u njih ili ne pokazat ce se to kroz exorcizam, jave se oni pa cak preuzmu tvoje tijelo i govore kroz tvoja usta.
Jesi li ti prisustvovao egzorcizmu ?
Kako istjerivaju popovi, kako hodže ?
Čiji egzorcizam je djelotvorniji ?
Kako to da hrišćani misle da se đavoli boje krsta, dok muslimani vjeruju da se đavoli boje učenja iz Kur'ana?
User avatar
Smrcak15
Posts: 11137
Joined: 13/12/2015 13:23

#141 Re: Zivot nakon smrti

Post by Smrcak15 »

Ludzak wrote: Jesi li ti prisustvovao egzorcizmu ?
Kako istjerivaju popovi, kako hodže ?
Čiji egzorcizam je djelotvorniji ?
Kako to da hrišćani misle da se đavoli boje krsta, dok muslimani vjeruju da se đavoli boje učenja iz Kur'ana?
Jesi li ti prisustvovao egzorcizmu ?
ne samo da sam uzivo gledao, nego sam radio drugima, a i meni je nekad davno radjeno, tako da sam iskusan koliko toliko po tpom pitanju ali nisam profesionalni exorcista, znam samo neka pravila exorcima pa na osnovu tih pravila odradio nekoliko seansi.
Kako istjerivaju popovi, kako hodže ?
hodze kako koji, onaj koji radi ispravno on tjera na silu, to jeste przenjem dzina kroz recijatiju Kurana
ako hodza ne radi kako treba , onda ih tjera kao da hoces da otjera vodu vodom, ili veci belaj uradis ili ublazi simptome.

popovi tjeraju dzine/demone na necin nedozvoljen nacin gdje sebe guraju u vatru dzehenemsku dok dzin kad vidi takve stvari moe da izadje sam , jer pop vec jednom nogom u dzehennemu zbog silnog shirka tokom seanse.
Čiji egzorcizam je djelotvorniji ?
onoga koji radi po Kuranu ispravno, jer tu nema nagode ili ce biti spaljeni Kuranskom recitacijom ili ce silom izaci.
Kako to da hrišćani misle da se đavoli boje krsta, dok muslimani vjeruju da se đavoli boje učenja iz Kur'ana?
nevjerujem da se bojim krsta, a moze da igra na varku.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#142 Re: Zivot nakon smrti

Post by triconja »

Smrcak15 wrote:
Ludzak wrote: Jesi li ti prisustvovao egzorcizmu ?
Kako istjerivaju popovi, kako hodže ?
Čiji egzorcizam je djelotvorniji ?
Kako to da hrišćani misle da se đavoli boje krsta, dok muslimani vjeruju da se đavoli boje učenja iz Kur'ana?
Jesi li ti prisustvovao egzorcizmu ?
ne samo da sam uzivo gledao, nego sam radio drugima, a i meni je nekad davno radjeno, tako da sam iskusan koliko toliko po tpom pitanju ali nisam profesionalni exorcista, znam samo neka pravila exorcima pa na osnovu tih pravila odradio nekoliko seansi.
Kako istjerivaju popovi, kako hodže ?
hodze kako koji, onaj koji radi ispravno on tjera na silu, to jeste przenjem dzina kroz recijatiju Kurana
ako hodza ne radi kako treba , onda ih tjera kao da hoces da otjera vodu vodom, ili veci belaj uradis ili ublazi simptome.

popovi tjeraju dzine/demone na necin nedozvoljen nacin gdje sebe guraju u vatru dzehenemsku dok dzin kad vidi takve stvari moe da izadje sam , jer pop vec jednom nogom u dzehennemu zbog silnog shirka tokom seanse.
Čiji egzorcizam je djelotvorniji ?
onoga koji radi po Kuranu ispravno, jer tu nema nagode ili ce biti spaljeni Kuranskom recitacijom ili ce silom izaci.
Kako to da hrišćani misle da se đavoli boje krsta, dok muslimani vjeruju da se đavoli boje učenja iz Kur'ana?
nevjerujem da se bojim krsta, a moze da igra na varku.
:pisnuo:
User avatar
Mišo_Kovač
Posts: 2708
Joined: 22/06/2011 11:00
Location: Sarajevo

#143 Re: Zivot nakon smrti

Post by Mišo_Kovač »

Ja tačno ne mogu vjerovati da postoji osoba, starija od cca 10 godina, koja živi i vjeruje u sve ovo što i Smrčak. Totalno mi je nejasno. Jebote letimo na Mars, nanoroboti vrše operacije na nivou ćelije, a ovaj vjeruje u istjerivanje demona i prakticira isto... Totalna pomrčina razuma :-)
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#144 Re: Zivot nakon smrti

Post by HAVANA »

Smrcak15 wrote:
Ludzak wrote: Jesi li ti prisustvovao egzorcizmu ?
Kako istjerivaju popovi, kako hodže ?
Čiji egzorcizam je djelotvorniji ?
Kako to da hrišćani misle da se đavoli boje krsta, dok muslimani vjeruju da se đavoli boje učenja iz Kur'ana?
Jesi li ti prisustvovao egzorcizmu ?


onoga koji radi po Kuranu ispravno, jer tu nema nagode ili ce biti spaljeni Kuranskom recitacijom ili ce silom izaci.
:
Recitacija je njima najgora. :lol: Profesoreee,hocu li monolog i recitaciju?
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 4869
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#145 Re: Zivot nakon smrti

Post by ¤ jelena ¤ »

Kasmo kod popova i išćerivanja đavola...znam da ima onaj jedan što lopatom po guzici liječi narkomaniju. :facepalm:

Ima i snimak na yt, ali... :cry: :run:
User avatar
dr.gog
Posts: 4943
Joined: 09/09/2007 12:52
Location: S@nitet-X
Grijem se na: briketi kanabisa
Horoskop: Vodolija

#146 Re: Zivot nakon smrti

Post by dr.gog »

Molimo trolove da presele na ahiret :D :D
Nocty
Posts: 1058
Joined: 12/01/2010 05:50

#147 Re: Zivot nakon smrti

Post by Nocty »

¤ jelena ¤ wrote:Kasmo kod popova i išćerivanja đavola...znam da ima onaj jedan što lopatom po guzici liječi narkomaniju. :facepalm:

Ima i snimak na yt, ali... :cry: :run:
Da,stari klip.I šamaranje isto ne samo lopatanje.Mora se s nečim udarat :lol:
Nocty
Posts: 1058
Joined: 12/01/2010 05:50

#148 Re: Zivot nakon smrti

Post by Nocty »

Mišo_Kovač wrote:Ja tačno ne mogu vjerovati da postoji osoba, starija od cca 10 godina, koja živi i vjeruje u sve ovo što i Smrčak. Totalno mi je nejasno. Jebote letimo na Mars, nanoroboti vrše operacije na nivou ćelije, a ovaj vjeruje u istjerivanje demona i prakticira isto... Totalna pomrčina razuma :-)
Da smo mi nekad imali pisce ko Judeja ili persija i naše bi sad možda "likove" i druge nadprirodne i prirodne junake slavili i oko njih pravili rituale simbolizirali razne zemaljske i kosmičke stvari i tako to..Al ne Kelt hoce da se sve upamti jer knjige gore...a imam osjećaj da ih je u našem području spaljeno dobar dio u mračnom dobu i kasnije.

Kako to da baš to područije odakle potiče Abrahamska religija stalno ratuje? Al ajd da je kod njih ostalo...(to su asshole Rimljani i bearded asshole Greeks te giant jerks Turci donijeli...ko djikani se navukli )dok u njihovim knjigama nudi se mir i razne priče i prepisi iz starijih priča i da ne govorim kakve još priče.( Na koje su se svi maltene navukli)A mir se postiče čime?
Jeste,dobrim odnosima.A kako postići dobre odnose?
Pa prvo od sebe i sekretiranja (zatim zdodnovatotvog) sopstvenog DMT-A.Unošenja DMT biljki pripremljene na specijalan način i aktivno svjesno sanjanje.Vježbanje pineala,ko i svako drugo treniranje.Sad su druga vremena ali vrijeme nas adaptira a ne mi vrijeme.Ja sam siguran da je tvoj dmt povezan sa dušom.Nešto kao njeno gorivo.Nešto božije što i nije i jest tvoje.O tome govori slika da Vincija Sistine chapel.Povezati mozak s dušom u hipofizu gdje se to dvoje susreću.Koliko ćeš da se nakupiš tog goriva i kako (da ne poludiš i skačeš po drveću) je do osobe predpostavljam.Nešto kao ok kad sam spreman uzmem svoje stvari i odoh...ili šta je najbitnije i poenta, je biti spreman.Pa kad dodje neko ili crni mantil po tebe a tebe nema ,ti se kod šefike sakrio u podrumu jel. :lol:
Znači imaš dovoljno kapitala da biraš gdje ćeš da se seliš a ne da nemaš pojma šta se dešava pa te samo orao zgrabi kasnije ko zeca.Kad možeš da biraš gdje da se seliš postoji druga planeta za tebe i tvoju familiju u odredjenom razvoju vaše duše.Astralni svijet je uvijek budan i u njegovim beskrajnim koridorima vrebaju čudne i razne energije i bića.Organska i inorganska.
Nocty
Posts: 1058
Joined: 12/01/2010 05:50

#149 Re: Zivot nakon smrti

Post by Nocty »

Ludzak wrote: Kako to da hrišćani misle da se đavoli boje krsta, dok muslimani vjeruju da se đavoli boje učenja iz Kur'ana?
U slučaju da te naHpadne neka strana pojava stari Wizardi preporučuju pjevanje.Ili mantranje.Iz onog što te čini happy.Pošto je sustav takav ko u pčele(ljiljan) ide se na masovno a to je Isus ili prelijepi neizmjenjivi nama najmiliji Kur'an ( koje znamo da kur potiče iz Sumera i da je povezana sa kukuruzom tj pupoljkom zatim iz engleskog je primila u cure (izliječiti).Eh takvo najmilije razmišljanje treba narodu i to ih čini veselim i pjesme i mantre koje nauče su njihovo oružje što i nije loše za početak.Samo je bitno ne upast u Hive (pčelinjak)Al bojim se malo je prekasno za zemljane.Dogma vlada vladajućim svjetskim državama.Sve je svedeno na običnu kupovinu i blabež.

U mexicu ako te napadne nepoznati duh moraš samo pjevat ono što te mescalito naučio glasno! Stari Tolteci se nisu zajebavali prije Azteka eksperimentirali sa svime i sobom i svačim pa sad ispaštaju zbog svoje naivnošću i kurioziteta(duga priča) Mescalito je kaktus koji kad si u njegovom prirodnom prostoru i kad si sam pojeo peyote može da priča s tobom i da te nauči razne pjesme.Dakle on "Mescalito" je samo još jedna od "božijih" manifestacija i izvor na koji "svijest" može da prodre kao gajseri u Islandu koju su tu ili Havaji i druga mjesta kroz koje zemlja diše.Al ne vidim nešto ljude da imaju slike Mescalita na zidu već il je Isus na krstini razapet na sred zida il neka slika kabe il dzamije il neke žene koja uči rukama...
User avatar
tranquil
Posts: 6638
Joined: 11/08/2007 00:55
Location: Mare Tranquillitatis

#150 Re: Zivot nakon smrti

Post by tranquil »

Smrcak15 wrote:
Ludzak wrote:Jesi li ti prisustvovao egzorcizmu ?
ne samo da sam uzivo gledao, nego sam radio drugima, a i meni je nekad davno radjeno, tako da sam iskusan koliko toliko po tpom pitanju ali nisam profesionalni exorcista, znam samo neka pravila exorcima pa na osnovu tih pravila odradio nekoliko seansi.
Pozdrav Smrcak15,

iako se ne slažem po dosta pitanja s tobom, doživljavam te kao iskrenog čovjeka koji vjeruje u sve što piše na forumu. Zato si pobudio moju znatiželju o ovome što si naveo, jer ovaj put nije stvar vjerovanja nego lično doživljeno iskustvo, i to prilično nesvakidašnje. Naročito me zanima ovaj dio koji se odnosi na egzorcizam rađen na tebi, jer si to doživio i "iznutra". Da li možeš, naravno ukoliko je moguće, podijeliti to iskustvo s nama?

Sam obred me ne zanima toliko, nego me zanima kakvo je bilo iskustvo da u tijelu imaš "podstanara", po čemu ste ti ili neko od tebi bliskih ljudi zaključili da ti je potreban egzorcizam, kako si doživljavao prisustvo loše sile u sebi, i kakva je razlika nastala izlaskom tog bića? Ovo pod uslovom naravno da se to desilo u dobi u kojoj se sjećaš, a ne kada si bio beba.

Da odmah kažem da ne pokušavam da se zezam s tobom (i pozivam i druge da to ne rade), vjerujem ljudima kada kažu da su nešto doživjeli, samo se interpretacija doživljenog može razlikovati, ali me baš zanima taj dio.

Hvala.
Post Reply