Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1226 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Tomahawk11 »

Toffee karamela wrote:
Tomahawk11 wrote:
Ne treba.
Jedno je da se ljuti, drugo da i silu primjenjuje.
Zar i agresivno durenje nije neka vrsta sile, pritiska?

I gdje je zapravo nestala unutrašnja kočnica koja bi trebala da ga spriječi bar da pokazuje tu ljutnju naprema van? To mene zanima.
Zavisi dokle ide. Agresivno durenje? Sta, galami? Vrijedja?

Evo annoy je donekle objasnila. Neki su kurvari, nema tu vise kocnice. Od cvijeta do cvijeta.
Drugi imaju porodicnih problema, zena udarila ban, snalaze se. E sad, tu je agresivnost proporcionalna duzini suse. Kod takvih je vjerovanto 0/100 i onda...belaj. Njega i one koje bi htjele negativno mirisu, jednostavno zraci ocajem. Al nema pomoci, upao je u zivo blato i ne vadi ga nista.
Uglavnom, nemoj traziti stid, sram, granicu kod takvih. To su ostavili iza sebe.
User avatar
Toffee karamela
Posts: 2669
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#1227 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Toffee karamela »

Ali ima tu još jedan faktor, ovo što čitavo vrijeme potenciram, ljutnja dolazi na kraju.

Oni se ko nešta čude, čude se što se žensko nađe iznenađeno njhovom neželjenom pažnjom. :zjev:

Ja sve više vjerujem da ovo društvo gubi te neke prešutne spone ponašanja, djelovanja jednih na druge, nazovite to kako hoćete koje su nekada bile garant bar da se gura prema naprijed. Odnosi su se poremetili, svako pretpostavlja da je onom drugom nešto drugo u glavi i da bi trebalo biti ono što on/ona hoće. Prvenstveno mislim na odnos među spolovima.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1228 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Tomahawk11 »

Toffee karamela wrote:Ali ima tu još jedan faktor, ovo što čitavo vrijeme potenciram, ljutnja dolazi na kraju.

Oni se ko nešta čude, čude se što se žensko nađe iznenađeno njhovom neželjenom pažnjom. :zjev:

Ja sve više vjerujem da ovo društvo gubi te neke prešutne spone ponašanja, djelovanja jednih na druge, nazovite to kako hoćete koje su nekada bile garant bar da se gura prema naprijed. Odnosi su se poremetili, svako pretpostavlja da je onom drugom nešto drugo u glavi i da bi trebalo biti ono što on/ona hoće. Prvenstveno mislim na odnos među spolovima.
Vani je jos gore. Sto ono kazu, ne zna se ko koga :izet:
Ali dobro, prica je konkretno kod nas.
Zene su jos uvijek poprilicno rezervisane, bar javno, puno teze je prici, probiti prvi led i tako to.
Sad ako neko cesto pokusava, mozda je navikao da mu prolazi. Mozda je potrefio (ili zna da ocijeni) gdje ima prolaz. Onda kad naleti na pogresan teren, ne prihvata to. Ko si ti, da odbijes njega? Pih :roll:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72882
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1229 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Velkoski »

mensčini da ona nama poručuje da je dobra i da ima puno ponuda, hehe
User avatar
Toffee karamela
Posts: 2669
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#1230 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Toffee karamela »

Velkoski wrote:mensčini da ona nama poručuje da je dobra i da ima puno ponuda, hehe
Bravo Veljoski, u sridu ko uvik :lol:

Još samo da uspiješ pronaći gdje ja to pišem o sebi, krunišemo te odma za klix cara :thumbup:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72882
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1231 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Velkoski »

ma za drugaricu, tako je obično na klixu

why be a king, when you can be a god... :mrgreen:

8-)
Samprotivsviju
Posts: 6411
Joined: 03/12/2011 13:10

#1232 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Samprotivsviju »

Toffee karamela wrote:
jao_situacije wrote:
Toffee karamela wrote:Evo ja ću na ovoj temi pitati za razjašnjenje jedne pošasti oko koje se već dugo ibretim, mada bih mogla pitati sve pa ko se nađe pametniji :D

Naime, već dugi niz godina primjećujem jako veliki broj jedne podvrste oženjenih muškaraca, sa sve regularnom burmom na prstu i slikama familije u šlajpeku kako se otvoreno udvara ženskim individuama, raznih statusa i formata ali s jednom zanimljivom zakačkom - naime kraljevi se ozbiljno naljute kad Him hintaš da ti smeta njihov bračni status :shock: kao oni to nonšalantno sve, ko Antonio Banderas tek prispio u Olivud, ni trenutka pomisli da bi ženama moglo zasmetat što su oženjeni....Nakon odbijenice ide frktanje i komentari u stilu š'a je ba š'a glumiš ili malo urbanija varijanta moje je da probam tvoje da odbiješ :izet:

Znam šta će većina sad napisat - žene (neke!) su same krive, sad sve gledaju kroz isti vizir, promijenio se vakat...

Ali zar ljudima nije u tikvi preostao ni najmanji trag svijesti da još živimo u zapadnjačkom tipu društva gdje je žena jedna...mislim može ih on imati i 3 ali ako se prethodno dogovore sve sučeljene strane...ali ne možeš lijetati ko leptirić naokolo i ljutiti se ejjjj što neko prođe pored tebe ko kraj turskog groblja zbog gore iznesenih razloga :run:

Ima ih svih starosnih dobi, iz svih socijalnih slojeva, svakakvih backgrounda...
šta je ovdje pitanje :mrgreen:
Evo siže podebljan :lol: Što se ljute? :lol:
Samprotivsviju
Posts: 6411
Joined: 03/12/2011 13:10

#1233 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Samprotivsviju »

Toffee karamela wrote:
jao_situacije wrote:
Toffee karamela wrote:Evo ja ću na ovoj temi pitati za razjašnjenje jedne pošasti oko koje se već dugo ibretim, mada bih mogla pitati sve pa ko se nađe pametniji :D

Naime, već dugi niz godina primjećujem jako veliki broj jedne podvrste oženjenih muškaraca, sa sve regularnom burmom na prstu i slikama familije u šlajpeku kako se otvoreno udvara ženskim individuama, raznih statusa i formata ali s jednom zanimljivom zakačkom - naime kraljevi se ozbiljno naljute kad Him hintaš da ti smeta njihov bračni status :shock: kao oni to nonšalantno sve, ko Antonio Banderas tek prispio u Olivud, ni trenutka pomisli da bi ženama moglo zasmetat što su oženjeni....Nakon odbijenice ide frktanje i komentari u stilu š'a je ba š'a glumiš ili malo urbanija varijanta moje je da probam tvoje da odbiješ :izet:

Znam šta će većina sad napisat - žene (neke!) su same krive, sad sve gledaju kroz isti vizir, promijenio se vakat...

Ali zar ljudima nije u tikvi preostao ni najmanji trag svijesti da još živimo u zapadnjačkom tipu društva gdje je žena jedna...mislim može ih on imati i 3 ali ako se prethodno dogovore sve sučeljene strane...ali ne možeš lijetati ko leptirić naokolo i ljutiti se ejjjj što neko prođe pored tebe ko kraj turskog groblja zbog gore iznesenih razloga :run:

Ima ih svih starosnih dobi, iz svih socijalnih slojeva, svakakvih backgrounda...
šta je ovdje pitanje :mrgreen:
Evo siže podebljan :lol: Što se ljute? :lol:
Samprotivsviju
Posts: 6411
Joined: 03/12/2011 13:10

#1234 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Samprotivsviju »

Toffee karamela wrote:Evo ja ću na ovoj temi pitati za razjašnjenje jedne pošasti oko koje se već dugo ibretim, mada bih mogla pitati sve pa ko se nađe pametniji :D

Naime, već dugi niz godina primjećujem jako veliki broj jedne podvrste oženjenih muškaraca, sa sve regularnom burmom na prstu i slikama familije u šlajpeku kako se otvoreno udvara ženskim individuama, raznih statusa i formata ali s jednom zanimljivom zakačkom - naime kraljevi se ozbiljno naljute kad Him hintaš da ti smeta njihov bračni status :shock: kao oni to nonšalantno sve, ko Antonio Banderas tek prispio u Olivud, ni trenutka pomisli da bi ženama moglo zasmetat što su oženjeni....Nakon odbijenice ide frktanje i komentari u stilu š'a je ba š'a glumiš ili malo urbanija varijanta moje je da probam tvoje da odbiješ :izet:

Znam šta će većina sad napisat - žene (neke!) su same krive, sad sve gledaju kroz isti vizir, promijenio se vakat...

Ali zar ljudima nije u tikvi preostao ni najmanji trag svijesti da još živimo u zapadnjačkom tipu društva gdje je žena jedna...mislim može ih on imati i 3 ali ako se prethodno dogovore sve sučeljene strane...ali ne možeš lijetati ko leptirić naokolo i ljutiti se ejjjj što neko prođe pored tebe ko kraj turskog groblja zbog gore iznesenih razloga :run:

Ima ih svih starosnih dobi, iz svih socijalnih slojeva, svakakvih backgrounda...
Ljute se jer ih vracas u stvarnost i budis griznju savjesti u njima

Imam par takvih kolega, sto je najgore sve relativno novopecene mladozenje :)
User avatar
Toffee karamela
Posts: 2669
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#1235 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Toffee karamela »

Samprotivsviju wrote: Ljute se jer ih vracas u stvarnost i budis griznju savjesti u njima

Imam par takvih kolega, sto je najgore sve relativno novopecene mladozenje :)
Pa što me ovoliko puta bezze citira... :-D Ama ne budim im ja grižnju savjesti, to je psihološko-društveni fenomen kojem se ne mogu načuditi...

Ne što se udvaraju, nego što nastupaju s pozicije da je to teška normala, ko odnijet bolesnom na Koševo sok i narandže
Samprotivsviju
Posts: 6411
Joined: 03/12/2011 13:10

#1236 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Samprotivsviju »

Toffee karamela wrote:
Samprotivsviju wrote: Ljute se jer ih vracas u stvarnost i budis griznju savjesti u njima

Imam par takvih kolega, sto je najgore sve relativno novopecene mladozenje :)
Pa što me ovoliko puta bezze citira... :-D Ama ne budim im ja grižnju savjesti, to je psihološko-društveni fenomen kojem se ne mogu načuditi...

Ne što se udvaraju, nego što nastupaju s pozicije da je to teška normala, ko odnijet bolesnom na Koševo sok i narandže
Ma poludio server :D

Pa naravo, pokusavaju to relativizirati..jer ako njemu koji je u braku to ok, sto tebi nebi bilo
User avatar
alijagoro
Posts: 3333
Joined: 06/03/2008 18:02

#1237 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by alijagoro »

Velkoski wrote:šta 'š se ljutiti, nije dala jedna, dat će druga :mrgreen: a kući čeka kvota 1.05 ako sve propadne :mrgreen:
Zenama tesko padne da su samo jos jedna u nizu.
UvijekVijeran
Posts: 24
Joined: 16/05/2017 19:35

#1238 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by UvijekVijeran »

Zasto lazete kada je ocigledno da to nije istina?
User avatar
diablobih
Posts: 8257
Joined: 28/12/2015 02:17

#1239 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by diablobih »

Zato sto se drzimo one, lazi dok ne prodje.
User avatar
pukepuke
Posts: 2258
Joined: 18/08/2008 16:16
Location: Sjever-jug

#1240 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by pukepuke »

Je li vam se kad dogodio seks sa balvanom, ženom koja samo leži i ništa ne radi? Postoje li takve žene ili je to urbana legenda? Ako jeste, kako je to izgledalo, kako vam je bilo? Je li počelo obećavajuće, ne znam, vatrenim ljubljenjem, a završilo razočaravajuće?
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72882
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1241 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Velkoski »

nevin sam

što se da zaključit' iz broja postova, hehe
Samprotivsviju
Posts: 6411
Joined: 03/12/2011 13:10

#1242 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Samprotivsviju »

pukepuke wrote:Je li vam se kad dogodio seks sa balvanom, ženom koja samo leži i ništa ne radi? Postoje li takve žene ili je to urbana legenda? Ako jeste, kako je to izgledalo, kako vam je bilo? Je li počelo obećavajuće, ne znam, vatrenim ljubljenjem, a završilo razočaravajuće?
Zena balvan nikad ne krene vatreno, kako krene tako i zavrsi :D
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#1243 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by supercali »

pukepuke wrote:Je li vam se kad dogodio seks sa balvanom, ženom koja samo leži i ništa ne radi? Postoje li takve žene ili je to urbana legenda? Ako jeste, kako je to izgledalo, kako vam je bilo? Je li počelo obećavajuće, ne znam, vatrenim ljubljenjem, a završilo razočaravajuće?
Naravno da postoji ja to zovem mrtvacki sex
Ona legne a ti respo hoblaj
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1244 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Tomahawk11 »

kiki-miki wrote:Zasto pustate brade? Skrivate nesto ili ko fol moderni?
a) mrsko mi se brijati :mrgreen:
b) izgledam starije (bez brade kazu isto dijete :oops: )

Ne skrivam nista.
Nisam nikad pratio modu ni u cemu, nosim ono sto mi se svidja.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#1245 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by supercali »

kiki-miki wrote:Zasto pustate brade? Skrivate nesto ili ko fol moderni?
Meni slabo raste pa onda pustim neki period jer mi se mrsko brijati pa onda opalim do koze i tako u krug
User avatar
jao_situacije
Posts: 17947
Joined: 29/03/2014 19:20

#1246 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by jao_situacije »

mrsko mi se brijati
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1247 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Tomahawk11 »

Ispadosmo svi lendohani :lol: :lol:
User avatar
jao_situacije
Posts: 17947
Joined: 29/03/2014 19:20

#1248 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by jao_situacije »

pa realno, većini i jest mrsko
kad mi je stari govorio mrsko mi se brijati i da je to smor nisam mu vjerovao
User avatar
klixoris
Posts: 6329
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#1249 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by klixoris »

kiki-miki wrote:Eh sad znate kako je zenama kad moraju srediti noge :oops:
Imate lasersku depilaciju :mrgreen: Cak je i meni palo bilo na pamet da odem na lasersku, ali bradu da mi sredi umjesto nogu, toliko mi je mrsko da se brijem :mrgreen:
Fino "laserizira" sve okolo osim "brad'ce" i onda samo bradicu odrzavam, a ostalo k'o macja guza :mrgreen: Mada mi je i bradicu mrsko odrzavati...
Last edited by klixoris on 24/05/2017 14:40, edited 1 time in total.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1250 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Tomahawk11 »

Ih....pa kad bi vam noge bile ko kod nas brada....bilo bi i vama mrsko :mrgreen:
Post Reply