Zavodenje djevojaka (van kafića, restorana, itd)

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

sumirprimus
Posts: 81625
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#26 Re: Zavodenje djevojaka (van kafića, restorana, itd)

Post by sumirprimus »

ove teme su navlakuse,jer ih i zene citaju,doobro pazite vi koji imate razloga za zabrinutost! :D
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#27 Re: Zavodenje djevojaka (van kafića, restorana, itd)

Post by Jimmy McNulty »

nightvision wrote:
Samprotivsviju wrote:Ma jes vraga, moras se ti oko svake normalne potruditi...mozda ali mozda koja da signal, a ovo sada prilazenje i nudjenje...da, ako pri tome dodas da izgledas ko Bred Pitt
Obidji pjeske krug oko zgrade u poderanim hlacama i staroj jakni, nece te nijedna ni pogledati, sta vise, prodje kraj tebe pravi se da te ne vidi. Poslije se zgotivi i obidji opet krug oko zgrade ali ovaj put u kakvom skupom autu, onako polako da trazis parkig. Ima odma' dvije-tri da ti se bace pod auto. :lol:
Moj haver otišao u Njemačku da radi kao njegovatelj. Za 22 god u BiH nije nikada mogo prismrdit žensku jer je em sirotinja bio em nezaposlen ko i većina omladine. Nije ga nikad umočio, gori čak i od mene bio :lol: Ljetos dođe u BiH sa nekim rent-a Mercom, glava boli. Počeo se bolje nosat, dobio koju kilu, kupio pichku ko ja maline na dnevnicu :roll: Eno već par mjeseci u vezi sa kokarom kakvu 90% smrtnika može samo sanjat :roll: odvest će je sebi u Njemačku i gotovo.

Sa druge strane ima stvarno djevojaka koje ne zanima ništa od ovoga ali one ili su uglavnom zauzete ili im ja nisam zanimljiv. :D
User avatar
l33t
Posts: 4326
Joined: 04/09/2011 22:15
Location: Sarajevo

#28 Re: Zavodenje djevojaka (van kafića, restorana, itd)

Post by l33t »

Jimmy McNulty wrote:
nightvision wrote:
Samprotivsviju wrote:Ma jes vraga, moras se ti oko svake normalne potruditi...mozda ali mozda koja da signal, a ovo sada prilazenje i nudjenje...da, ako pri tome dodas da izgledas ko Bred Pitt
Obidji pjeske krug oko zgrade u poderanim hlacama i staroj jakni, nece te nijedna ni pogledati, sta vise, prodje kraj tebe pravi se da te ne vidi. Poslije se zgotivi i obidji opet krug oko zgrade ali ovaj put u kakvom skupom autu, onako polako da trazis parkig. Ima odma' dvije-tri da ti se bace pod auto. :lol:
Moj haver otišao u Njemačku da radi kao njegovatelj. Za 22 god u BiH nije nikada mogo prismrdit žensku jer je em sirotinja bio em nezaposlen ko i većina omladine. Nije ga nikad umočio, gori čak i od mene bio :lol: Ljetos dođe u BiH sa nekim rent-a Mercom, glava boli. Počeo se bolje nosat, dobio koju kilu, kupio pichku ko ja maline na dnevnicu :roll: Eno već par mjeseci u vezi sa kokarom kakvu 90% smrtnika može samo sanjat :roll: odvest će je sebi u Njemačku i gotovo.

Sa druge strane ima stvarno djevojaka koje ne zanima ništa od ovoga ali one ili su uglavnom zauzete ili im ja nisam zanimljiv. :D
nači treba merca kupit sjooj a nikako mi ne paše merc
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#29 Re: Zavodenje djevojaka (van kafića, restorana, itd)

Post by Tomahawk11 »

Jok, trebas u Njemacku otici.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40814
Joined: 29/06/2011 23:39

#30 Re: Zavodenje djevojaka (van kafića, restorana, itd)

Post by dječak sa šibicama »

Prvo joj treba reci da je mecka rentana, ne njegova. Tu ce biti prijelomnica, je li rijec o ljubavi ili samo interesu :oops:

Sto se tice obilazenja oko zgrade, po mogucnosti natjerati terenca preko livade, to je klasicni zov alfa "moj je tata ministar/ima slasticarnu u vase strase" muzjaka, na koji vecina zenki pada i sa zadnjeg sprata zgrade.

Nego, procitah jednu mudrost na tviteru, kaze ostvaren i sretan muskarac ne prica kako su sve zene sponzoruse... ali i na tom tviteru svasta znaju blebnut.
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#31 Re: Zavodenje djevojaka (van kafića, restorana, itd)

Post by Jimmy McNulty »

dječak sa šibicama wrote:Prvo joj treba reci da je mecka rentana, ne njegova. Tu ce biti prijelomnica, je li rijec o ljubavi ili samo interesu :oops:
Mislim da je riječ o ljubavi pošto je u međuvremenu kupio XC90
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40814
Joined: 29/06/2011 23:39

#32 Re: Zavodenje djevojaka (van kafića, restorana, itd)

Post by dječak sa šibicama »

Jimmy McNulty wrote:
dječak sa šibicama wrote:Prvo joj treba reci da je mecka rentana, ne njegova. Tu ce biti prijelomnica, je li rijec o ljubavi ili samo interesu :oops:
Mislim da je riječ o ljubavi pošto je u međuvremenu kupio XC90
Dze se upisuje za tu Njemacku? :D
User avatar
Russki
Posts: 19647
Joined: 28/05/2012 15:38
Location: Mentmore Towers

#33 Re: Zavodenje djevojaka (van kafića, restorana, itd)

Post by Russki »

kazes joj da imas kisobran i da ti ne treba
User avatar
Truba
Posts: 81760
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#34 Re: Zavodenje djevojaka (van kafića, restorana, itd)

Post by Truba »

Image
nightvision
Posts: 3427
Joined: 04/02/2014 14:21

#35 Re: Zavodenje djevojaka (van kafića, restorana, itd)

Post by nightvision »

dječak sa šibicama wrote:Nego, procitah jednu mudrost na tviteru, kaze ostvaren i sretan muskarac ne prica kako su sve zene sponzoruse... ali i na tom tviteru svasta znaju blebnut.
Tegobe su kad dodje do toga da na twiteru citas mudrosti.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#36 Re: RE: Re: Zavodenje djevojaka (van kafića, restorana, itd)

Post by insomnia78 »

Black swan wrote:Image
[emoji1]
User avatar
hrle1976
Posts: 4899
Joined: 20/12/2011 01:36
Location: Praha, Czech Republic

#38 Re: Zavodenje djevojaka (van kafića, restorana, itd)

Post by hrle1976 »

Pokazes debljinu novcanika i krenes ici svojim putem. Svakoj guzica zine kad vidi da si pun ko brod.
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#39 Re: Zavodenje djevojaka (van kafića, restorana, itd)

Post by mad_max_ba »

hrle1976 wrote:Pokazes debljinu novcanika i krenes ici svojim putem. Svakoj guzica zine kad vidi da si pun ko brod.
đe su pare hrle
:D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#40 Re: Zavodenje djevojaka (van kafića, restorana, itd)

Post by Tomahawk11 »

Ejs, jarane, pa nije to fazon....zavedi je zato sto si frajer, :izet: novcanik 8-)
User avatar
zforumas
Posts: 8619
Joined: 25/10/2016 20:35

#41 Re: Zavodenje djevojaka (van kafića, restorana, itd)

Post by zforumas »

mad_max_ba wrote:
hrle1976 wrote:Pokazes debljinu novcanika i krenes ici svojim putem. Svakoj guzica zine kad vidi da si pun ko brod.
đe su pare hrle
:D
nas cetvorica pare nismo dobili, do tad mani se price o novcaniku
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#42 Re: Zavodenje djevojaka (van kafića, restorana, itd)

Post by Tomahawk11 »

Dobro ste....ja zaboravih....Bata kaze na ivici je da kontaktira hrmpalije u Pragu....mada ja nisam za to....medju ljudima se sve moze rijesiti :)
User avatar
zforumas
Posts: 8619
Joined: 25/10/2016 20:35

#43 Re: Zavodenje djevojaka (van kafića, restorana, itd)

Post by zforumas »

Tomahawk11 wrote:Dobro ste....ja zaboravih....Bata kaze na ivici je da kontaktira hrmpalije u Pragu....mada ja nisam za to....medju ljudima se sve moze rijesiti :)
Sta ce hrmpalije....ima i nas, nismo ni mi mali :brusli:
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#44 Re: Zavodenje djevojaka (van kafića, restorana, itd)

Post by mad_max_ba »

ljudi smo ba, dogovorit će mo se
nismo wanabe česi :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#45 Re: Zavodenje djevojaka (van kafića, restorana, itd)

Post by Tomahawk11 »

Nista.
Mjesto: Podace.
Vrijeme: nekad u julu.
Tu je isplata ;-)
User avatar
hrle1976
Posts: 4899
Joined: 20/12/2011 01:36
Location: Praha, Czech Republic

#46 Re: Zavodenje djevojaka (van kafića, restorana, itd)

Post by hrle1976 »

Tomahawk11 wrote:Ejs, jarane, pa nije to fazon....zavedi je zato sto si frajer, :izet: novcanik 8-)
Fazon je u tome sto se zene na taj tip zavodjena u danasnjici pale kao taj isti frajer na pink boje jaknu.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#47 Re: Zavodenje djevojaka (van kafića, restorana, itd)

Post by Tomahawk11 »

hrle1976 wrote:
Tomahawk11 wrote:Ejs, jarane, pa nije to fazon....zavedi je zato sto si frajer, :izet: novcanik 8-)
Fazon je u tome sto se zene na taj tip zavodjena u danasnjici pale kao taj isti frajer na pink boje jaknu.
Morebit....u vrijeme momkovanja, ja sam tako....drugacije niti sam umio niti je bilo mogucnosti....
User avatar
hrle1976
Posts: 4899
Joined: 20/12/2011 01:36
Location: Praha, Czech Republic

#48 Re: Zavodenje djevojaka (van kafića, restorana, itd)

Post by hrle1976 »

Vecina z na hoce da sjedi kuci idu u soping sa prijateljicama i da dotok para samo sica a ti rintaci. Imam izuzetaka i od drzave do drzave ali odgovorno tvrdim u svakoj drzavi 2/3 zasigurno je vako osim drzava poput Sudiske i sl. njima tamo vazi tapija.
User avatar
zforumas
Posts: 8619
Joined: 25/10/2016 20:35

#49 Re: Zavodenje djevojaka (van kafića, restorana, itd)

Post by zforumas »

hrle1976 wrote:Koliko vam para treba htjeo bi vas necim prozvati ali ipak necu? Sad vam mogu dati vama cetvorici bata tomahawk, zforum i mad max po 50.000€ halaliti i nebi osjetio. Samo se vi kurcite.
User avatar
hrle1976
Posts: 4899
Joined: 20/12/2011 01:36
Location: Praha, Czech Republic

#50 Re: Zavodenje djevojaka (van kafića, restorana, itd)

Post by hrle1976 »

zforumas wrote:
hrle1976 wrote:Koliko vam para treba htjeo bi vas necim prozvati ali ipak necu? Sad vam mogu dati vama cetvorici bata tomahawk, zforum i mad max po 50.000€ halaliti i nebi osjetio. Samo se vi kurcite.
I dalje vazi. Jaro moja skola je bila svoje cuvaj a i tudje isto :D
Post Reply