Zavodenje djevojaka (van kafića, restorana, itd)

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
bersK
Posts: 2519
Joined: 11/09/2014 21:30

#1 Zavodenje djevojaka (van kafića, restorana, itd)

Post by bersK »

Na forumu ima 500 tema o zavodjenju cure u kaficu, restoranu, nargila barovima, a ja bih zelio da pitam kolege forumase koji su to vasi pikap lajnovi van tih objekata tipa na utakmicama, u gradu, na stanici, na klizanju, skijanju, na plazi, bazenu? Koji su vaši šabloni za 'upad' curama u tim prilikama? Kako izvedete tu 'ceremoniju'?

Pitanje sam postavio logicno iskusnijim forumasima, a znam da ima raje koja bi nesto ovakvo zeljela izvesti ali, ili nema muda ili ne mogu da iznadju nacin kako da izvedu :)
User avatar
Sephora
Posts: 9477
Joined: 01/07/2013 14:37

#2 Re: Zavodenje djevojaka (van kafića, restorana, itd)

Post by Sephora »

Najlakši & najbrži nacin ti je preko FB :lol:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#3 Re: Zavodenje djevojaka (van kafića, restorana, itd)

Post by supercali »

Ja ako napisem da sam pokupio sa recenicom ej djevojko jel taj kaput napravljen od lisice ili medvjeda hoces to osto reci i djevojci u teksas jakni?
User avatar
l33t
Posts: 4324
Joined: 04/09/2011 22:15
Location: Sarajevo

#5 Re: Zavodenje djevojaka (van kafića, restorana, itd)

Post by l33t »

lokalni_razdjevičar wrote:Obavezno pročitati

http://www.svastara.com/razno/kako_osvojiti_zenu.pdf
what the fuck?
gdje je ovo bilo čitav moj život?
User avatar
Truba
Posts: 81017
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#6 Re: Zavodenje djevojaka (van kafića, restorana, itd)

Post by Truba »

ko zns zna
ko ne zna ne moze naučiti

moja procjena je da zna oko 20% muskaraca koji servisiraju oko 75% zena
a za njima slini priblizno isti broj zena
User avatar
lokalni_razdjevičar
Posts: 215
Joined: 21/10/2012 18:19

#7 Re: Zavodenje djevojaka (van kafića, restorana, itd)

Post by lokalni_razdjevičar »

l33t wrote:
lokalni_razdjevičar wrote:Obavezno pročitati

http://www.svastara.com/razno/kako_osvojiti_zenu.pdf
what the fuck?
gdje je ovo bilo čitav moj život?
pročitaj i vidjećeš da je zanimljivo.
User avatar
SkyLimit
Posts: 5193
Joined: 10/10/2012 15:49

#8 Re: Zavodenje djevojaka (van kafića, restorana, itd)

Post by SkyLimit »

Može li se šta uraditi u autobusu? Pun autobus, vidiš nepoznatu atraktivnu djevojku kako sjedi, ima neko pored nje, ti stojiš...može li se išta izvući iz takve situacije?
Itsoktobealone
Posts: 2221
Joined: 25/08/2012 17:54

#9 Re: Zavodenje djevojaka (van kafića, restorana, itd)

Post by Itsoktobealone »

SkyLimit wrote:Može li se šta uraditi u autobusu? Pun autobus, vidiš nepoznatu atraktivnu djevojku kako sjedi, ima neko pored nje, ti stojiš...može li se išta izvući iz takve situacije?
Mozda drug. Al' znam ti reci da su mi svi ti neplanirani, spontani, cirkusantski pokusaji koje sam imao (iz kojih se nisam nadao ni pedalj) dali 10x bolje rezultate nego svi oni zacrtani i osmisljeni. I tako uvijek.
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#10 Re: Zavodenje djevojaka (van kafića, restorana, itd)

Post by Connaisseur Karlin »

lokalni_razdjevičar wrote:Obavezno pročitati

http://www.svastara.com/razno/kako_osvojiti_zenu.pdf
dali su savjet da muskarac obavezno mora kontorlirati vezu,drzati konce u rukama,a nema objasnjenja :lol:
User avatar
MikroBelaj
Posts: 897
Joined: 13/07/2016 15:45
Location: Jasminova Tuzla :)

#11 Re: Zavodenje djevojaka (van kafića, restorana, itd)

Post by MikroBelaj »

Izlazis iz svog skupog auta,Izvadis telefon od milju ipo,kao nesto pricas,namirisan skupim parfemom,lijepo obucen sa posebnim naglaskom na neke zestoke cipele ,..ostalo je manje bitno,95% ih je tvoje :D

Surova istina
User avatar
muha_sa
Posts: 128455
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#12 Re: Zavodenje djevojaka (van kafića, restorana, itd)

Post by muha_sa »

bersK wrote:Na forumu ima 500 tema o zavodjenju cure u kaficu, restoranu, nargila barovima, a ja bih zelio da pitam kolege forumase koji su to vasi pikap lajnovi van tih objekata tipa na utakmicama, u gradu, na stanici, na klizanju, skijanju, na plazi, bazenu? Koji su vaši šabloni za 'upad' curama u tim prilikama? Kako izvedete tu 'ceremoniju'?

Pitanje sam postavio logicno iskusnijim forumasima, a znam da ima raje koja bi nesto ovakvo zeljela izvesti ali, ili nema muda ili ne mogu da iznadju nacin kako da izvedu :)
slobodno joj pridji i reci joj ---djevojko draga, da znaš kako bi me lako pridobila ove sekunde bi mi se udvarat pocela
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#13 Re: Zavodenje djevojaka (van kafića, restorana, itd)

Post by edo_79 »

muha_sa wrote:
bersK wrote:Na forumu ima 500 tema o zavodjenju cure u kaficu, restoranu, nargila barovima, a ja bih zelio da pitam kolege forumase koji su to vasi pikap lajnovi van tih objekata tipa na utakmicama, u gradu, na stanici, na klizanju, skijanju, na plazi, bazenu? Koji su vaši šabloni za 'upad' curama u tim prilikama? Kako izvedete tu 'ceremoniju'?

Pitanje sam postavio logicno iskusnijim forumasima, a znam da ima raje koja bi nesto ovakvo zeljela izvesti ali, ili nema muda ili ne mogu da iznadju nacin kako da izvedu :)
slobodno joj pridji i reci joj ---djevojko draga, da znaš kako bi me lako pridobila ove sekunde bi mi se udvarat pocela
ili joj priđeš i ka'eš ... mala jel ti znaš da je jučer ukinuta odluka par nepar ..... hajd bona da se parimo :lol:
prog321
Posts: 7052
Joined: 08/07/2014 21:03

#14 Re: Zavodenje djevojaka (van kafića, restorana, itd)

Post by prog321 »

Stanes poredj nje. Izvadis telefon i nesto na njemackom brbljas. Ajnc, cvaj, fuks vuks, shvajne,dajne,zajne. . itd/
Onda spustis telefon i zabrinuto je pogledas. Kae's nema dobrih zena na zapadu. Dosao si ovdje da nadjes pravu zenu.
Vidjet ces kako gace padaju :-D
User avatar
Anestezija
Posts: 22549
Joined: 29/01/2010 04:59
Location: Sjever

#15 Re: Zavodenje djevojaka (van kafića, restorana, itd)

Post by Anestezija »

Reknes joj ti si prirodna ljepota moje zemlje,a ona poruzna ko čir,he he postidio si me ona kaze,a ti opet njoj zbog tebe seizmolozi vide drhtaje srca mi,ona rumena od srece ko kad Zenicanin ode na planinu,onda pred njom izvadis iphone ona ovlazi ko jutro u jesen i dalje svako normalan zna sta ide...
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#16 Re: Zavodenje djevojaka (van kafića, restorana, itd)

Post by Jimmy McNulty »

lokalni_razdjevičar wrote:Obavezno pročitati

http://www.svastara.com/razno/kako_osvojiti_zenu.pdf
Valja ovo pročitat do četvrtka, dogovorio sam neku kafu. :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65331
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#17 Re: Zavodenje djevojaka (van kafića, restorana, itd)

Post by _BataZiv_0809 »

Anestezija wrote:ona rumena od srece ko kad Zenicanin ode na planinu...
Moraju ga stavit pod auspuh golfa dvojke da dodje sebi :cry:
User avatar
Truba
Posts: 81017
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#18 Re: Zavodenje djevojaka (van kafića, restorana, itd)

Post by Truba »

ko zna ne zna zašto zna
ko ne zna ne zna zašto ne zna
nightvision
Posts: 3427
Joined: 04/02/2014 14:21

#19 Re: Zavodenje djevojaka (van kafića, restorana, itd)

Post by nightvision »

MikroBelaj wrote:Izlazis iz svog skupog auta,Izvadis telefon od milju ipo,kao nesto pricas,namirisan skupim parfemom,lijepo obucen sa posebnim naglaskom na neke zestoke cipele ,..ostalo je manje bitno,95% ih je tvoje :D

Surova istina
U tom slucaju njih 95% samo prilazi i nudi se, a za onih 5% se ti moras potruditi. Tako da je prolaz blizu 100%. Ono nesto sitno sto iz nepoznatog razloga ne mozes safatati je u rangu statisticke greske.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40170
Joined: 29/06/2011 23:39

#20 Re: Zavodenje djevojaka (van kafića, restorana, itd)

Post by dječak sa šibicama »

Ne lazem vas nista ako kazem da mi je bar 3 ili 4 ljepotice, ali bas ljepotice, reklo da im nije jasno zasto im se muskarci plase prici....

Naravno, sve i jedna je 99% muskaraca nasla neku manu :D

E sad, ako znas u toj igri plesati, na konju si.
User avatar
zavezata-vreca
Posts: 890
Joined: 04/02/2016 00:17

#21 Re: Zavodenje djevojaka (van kafića, restorana, itd)

Post by zavezata-vreca »

Ji bi guzio nesto pomasno.
Samprotivsviju
Posts: 6406
Joined: 03/12/2011 13:10

#22 Re: Zavodenje djevojaka (van kafića, restorana, itd)

Post by Samprotivsviju »

nightvision wrote:
MikroBelaj wrote:Izlazis iz svog skupog auta,Izvadis telefon od milju ipo,kao nesto pricas,namirisan skupim parfemom,lijepo obucen sa posebnim naglaskom na neke zestoke cipele ,..ostalo je manje bitno,95% ih je tvoje :D

Surova istina
U tom slucaju njih 95% samo prilazi i nudi se, a za onih 5% se ti moras potruditi. Tako da je prolaz blizu 100%. Ono nesto sitno sto iz nepoznatog razloga ne mozes safatati je u rangu statisticke greske.
Ma jes vraga, moras se ti oko svake normalne potruditi...mozda ali mozda koja da signal, a ovo sada prilazenje i nudjenje...da, ako pri tome dodas da izgledas ko Bred Pitt
User avatar
MikroBelaj
Posts: 897
Joined: 13/07/2016 15:45
Location: Jasminova Tuzla :)

#23 Re: Zavodenje djevojaka (van kafića, restorana, itd)

Post by MikroBelaj »

Samprotivsviju wrote:
nightvision wrote:
MikroBelaj wrote:Izlazis iz svog skupog auta,Izvadis telefon od milju ipo,kao nesto pricas,namirisan skupim parfemom,lijepo obucen sa posebnim naglaskom na neke zestoke cipele ,..ostalo je manje bitno,95% ih je tvoje :D

Surova istina
U tom slucaju njih 95% samo prilazi i nudi se, a za onih 5% se ti moras potruditi. Tako da je prolaz blizu 100%. Ono nesto sitno sto iz nepoznatog razloga ne mozes safatati je u rangu statisticke greske.
Ma jes vraga, moras se ti oko svake normalne potruditi...mozda ali mozda koja da signal, a ovo sada prilazenje i nudjenje...da, ako pri tome dodas da izgledas ko Bred Pitt

Ocigledno nisi izasao iz skupocjenog auta sa skupim mobitelom lijepo obucen !!





Salim se, ne zamjeri :D
nightvision
Posts: 3427
Joined: 04/02/2014 14:21

#24 Re: Zavodenje djevojaka (van kafića, restorana, itd)

Post by nightvision »

Samprotivsviju wrote:Ma jes vraga, moras se ti oko svake normalne potruditi...mozda ali mozda koja da signal, a ovo sada prilazenje i nudjenje...da, ako pri tome dodas da izgledas ko Bred Pitt
Obidji pjeske krug oko zgrade u poderanim hlacama i staroj jakni, nece te nijedna ni pogledati, sta vise, prodje kraj tebe pravi se da te ne vidi. Poslije se zgotivi i obidji opet krug oko zgrade ali ovaj put u kakvom skupom autu, onako polako da trazis parkig. Ima odma' dvije-tri da ti se bace pod auto. :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#25 Re: Zavodenje djevojaka (van kafića, restorana, itd)

Post by Tomahawk11 »

Zavisi oko koje zgrade obilazis.
Post Reply