zasto zene glume orgazam

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#201 Re: zasto zene glume orgazam

Post by mad_max_ba »

ako je tako
onda ipak postoji mogućnost simuliranja. :D
User avatar
anchor85
Posts: 4201
Joined: 23/01/2014 13:47

#202 Re: zasto zene glume orgazam

Post by anchor85 »

Ista boja kao i prije zahvata.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#203 Re: zasto zene glume orgazam

Post by HAVANA »

mad_max_ba wrote:eto vidiš
nemre ni tako.... ustvari

koje boje bude tečnost obzirom da nema spermija???
Teget plava.
User avatar
ing-ecc
Posts: 18120
Joined: 31/03/2013 09:58

#204 Re: zasto zene glume orgazam

Post by ing-ecc »

Ja nisam nikad dozivio da zene glume orgazam :sretan: uvijek je to stvarni i istinski vrhunac :D e samo sto onda moram jebacku ppdlogu promjeniti :-) al nije to nikakva steta 8-)
User avatar
vesela_sveska
Posts: 56015
Joined: 06/01/2010 23:32
Location: na dekici za piknik

#205 Re: zasto zene glume orgazam

Post by vesela_sveska »

ing-ecc wrote:Ja nisam nikad dozivio da zene glume orgazam :sretan: uvijek je to stvarni i istinski vrhunac :D e samo sto onda moram jebacku ppdlogu promjeniti :-) al nije to nikakva steta 8-)
ko zna,zna ;-) ;-) :izet:
Zamisljena2
Posts: 4
Joined: 16/08/2017 17:55

#206 Re: zasto zene glume orgazam

Post by Zamisljena2 »

Jednom sam cula misao da glume zene koje mijenjaju puno muskarce hmmmmm. Ja nikad nisam odglumila, jednostavno nisam ni dosla u situaciju da bi to trebala. U biti i ne znam u kojoj situaciji bi se trebalo glumiti.
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#207 Re: zasto zene glume orgazam

Post by Euridika »

Ni meni nije nikad bilo jasno to oko glumljenja. Ako ponekad i ne doživiš orgazam - pa šta, nije seks samo orgazam. Barem ne bi trebao biti. Ali, ako se to često ponavlja, onda treba sebe preispitati šta nije u redu, jer teško da je ta "greška" do partnera. Uostalom, ne treba očekivati da je za orgazam (jedino) zaslužno partnerovo umijeće, vala treba svaka žena i da se sama potrudi, istraži svoje tijelo, skonta šta joj i kako prija i sl. Što bi Muha rekao, ne zna se namjestiti. :D
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#208 Re: zasto zene glume orgazam

Post by sheilak »

ho oponopono wrote:...toliko im je dosadno to jebuckanje...da će to radije okončati sa par... ahhh, mmmmm...ko me najbolje jebe...:pusi2:

...ovaj sav ponosan isprska ju...u toj altruističkoj prevari...jer gdje će jebote svom jebaču ispljunuti da nije bio nešto, a i ona se izvalila ko krepana krava...plus možda će da pomisli da sa njom nije nešto okej...a i laži ih uzbuđuju, po običaju...:pusi2:
hahahahaha :thumbup: :D
User avatar
Dinostula
Posts: 3594
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#209 Re: zasto zene glume orgazam

Post by Dinostula »

Euridika wrote:Ni meni nije nikad bilo jasno to oko glumljenja. Ako ponekad i ne doživiš orgazam - pa šta, nije seks samo orgazam. Barem ne bi trebao biti. Ali, ako se to često ponavlja, onda treba sebe preispitati šta nije u redu, jer teško da je ta "greška" do partnera. Uostalom, ne treba očekivati da je za orgazam (jedino) zaslužno partnerovo umijeće, vala treba svaka žena i da se sama potrudi, istraži svoje tijelo, skonta šta joj i kako prija i sl. Što bi Muha rekao, ne zna se namjestiti. :D
Greska je u tome sto se vecina muskih posvete samom sebi u krevetu umejsto zeni.Ako se posvetis zeni na pravi nacin pa ima da dobije orgazam sve da je od kamena.Ljubi i mazi sat i po ako ne dodje do kraja ubij me na licu mjesta. :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#210 Re: zasto zene glume orgazam

Post by moonca »

:pisnula: :stidljiv:
User avatar
kokuz_sa
Posts: 8487
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#211 Re: zasto zene glume orgazam

Post by kokuz_sa »

Dinostula wrote:
Euridika wrote:Ni meni nije nikad bilo jasno to oko glumljenja. Ako ponekad i ne doživiš orgazam - pa šta, nije seks samo orgazam. Barem ne bi trebao biti. Ali, ako se to često ponavlja, onda treba sebe preispitati šta nije u redu, jer teško da je ta "greška" do partnera. Uostalom, ne treba očekivati da je za orgazam (jedino) zaslužno partnerovo umijeće, vala treba svaka žena i da se sama potrudi, istraži svoje tijelo, skonta šta joj i kako prija i sl. Što bi Muha rekao, ne zna se namjestiti. :D
Greska je u tome sto se vecina muskih posvete samom sebi u krevetu umejsto zeni.Ako se posvetis zeni na pravi nacin pa ima da dobije orgazam sve da je od kamena.Ljubi i mazi sat i po ako ne dodje do kraja ubij me na licu mjesta. :lol:
Ma zensko je ti bolan..
Ne bi me iznenadilo da nakon 30min kaze meni dosadilo deder ga metni..
Ili bi bila ostrija pa zagalamila "hos ti jebat ili zagledat"

Ne znaju one ni same sta bi
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#212 Re: zasto zene glume orgazam

Post by Dr. Kuca »

Moje ne glume. FIno kaze opet nisam svrsila.
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#213 Re: zasto zene glume orgazam

Post by zoomba »

One sto znaju ne moraju da glume :D
User avatar
Bluemore
Posts: 4332
Joined: 18/06/2010 21:18

#214 Re: zasto zene glume orgazam

Post by Bluemore »

Iz dosade :kiss:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18165
Joined: 11/02/2013 11:32

#215 Re: zasto zene glume orgazam

Post by Ramzess Veliki »

Dinostula wrote:
Euridika wrote:Ni meni nije nikad bilo jasno to oko glumljenja. Ako ponekad i ne doživiš orgazam - pa šta, nije seks samo orgazam. Barem ne bi trebao biti. Ali, ako se to često ponavlja, onda treba sebe preispitati šta nije u redu, jer teško da je ta "greška" do partnera. Uostalom, ne treba očekivati da je za orgazam (jedino) zaslužno partnerovo umijeće, vala treba svaka žena i da se sama potrudi, istraži svoje tijelo, skonta šta joj i kako prija i sl. Što bi Muha rekao, ne zna se namjestiti. :D
Greska je u tome sto se vecina muskih posvete samom sebi u krevetu umejsto zeni.Ako se posvetis zeni na pravi nacin pa ima da dobije orgazam sve da je od kamena.Ljubi i mazi sat i po ako ne dodje do kraja ubij me na licu mjesta. :lol:
Ma nidje veze.
Ako nije oprala zavjese mozes ti pumpat' tri sata, ona samo okrene glavu i gleda ih ... :shock:
Post Reply