zasto zene glume orgazam

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
rumenko
Posts: 1482
Joined: 24/07/2002 00:00

#151

Post by rumenko »

ina...trazi trazi pa ces naci...nismo svi isti....posto vidim da si nezadovoljna...ili ne zadovoljena....ne moze se sjediti skrstenih nogu i cekati da dodje princ sa prangijom...i prvo nogiraj tog uhljupa sto te sad prangija...
ina_d77
Posts: 16
Joined: 31/03/2005 09:12
Location: sarajevo

#152

Post by ina_d77 »

rumenko wrote:ina...trazi trazi pa ces naci...nismo svi isti....posto vidim da si nezadovoljna...ili ne zadovoljena....ne moze se sjediti skrstenih nogu i cekati da dodje princ sa prangijom...i prvo nogiraj tog uhljupa sto te sad prangija...

to sam vec davno i uradila, ne jednog u pitanju su bila dvojica,,,
rumenko
Posts: 1482
Joined: 24/07/2002 00:00

#153

Post by rumenko »

e yebi ga onda nemas srece....gdje nadje dvojica takvih uhljupa....
Ina
Posts: 176
Joined: 13/05/2002 00:00

#154

Post by Ina »

Valjda zato jer su zene "samilosna" stvorenja pa, nastoje svom junaku ugoditi po svaku cijenu makar to bilo i lazno. Fuj, grozno...ali tako je! :roll: Da bi se jaca polovica osjecala zadovoljnije, nadmocnije i praaavim muskarcem zene se tako iz osjecaja duboke milostivosti, ( i blesave ljubavi ) odluce na taj cin glume i odglume ga tako efektno da bi im svaka oskarovka pozavidjela...a kakav smjesak na kraju dobijes na licu macho men-a, pa to je cudo jedno...taj blazeni izraz na njegovom licu nadomjescuje onaj izostali aplauz koji joj po "pravu" pripada nakon tako uspjesno odigrane role. :)
rumenko
Posts: 1482
Joined: 24/07/2002 00:00

#155

Post by rumenko »

pa nisi valjda svaki put morala glumiti....ako je tako moras se preseliti...ocigledno zivis na pogresnom mjestu...
Ina
Posts: 176
Joined: 13/05/2002 00:00

#156

Post by Ina »

Moja "izjava" je bila vise generalne prirode.
Moja intima je opet nesto sasvim drugo...da ne lazem, priznajem da je bilo i tih odglumljenih u licnom repertoaru...toliko o intimi koja vise i nije intima...no, hajde vec kad vrag odnosi salu...
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#157 Re: zasto zene glume orgazam

Post by MOSALJOZE »

:zjev:
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#158 Re: zasto zene glume orgazam

Post by ho oponopono »

...toliko im je dosadno to jebuckanje...da će to radije okončati sa par... ahhh, mmmmm...ko me najbolje jebe...:pusi2:

...ovaj sav ponosan isprska ju...u toj altruističkoj prevari...jer gdje će jebote svom jebaču ispljunuti da nije bio nešto, a i ona se izvalila ko krepana krava...plus možda će da pomisli da sa njom nije nešto okej...a i laži ih uzbuđuju, po običaju...:pusi2:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#159 Re: zasto zene glume orgazam

Post by triconja »

ho oponopono wrote:...toliko im je dosadno to jebuckanje...da će to radije okončati sa par... ahhh, mmmmm...ko me najbolje jebe...:pusi2:

...ovaj sav ponosan isprska ju...u toj altruističkoj prevari...jer gdje će jebote svom jebaču ispljunuti da nije bio nešto, a i ona se izvalila ko krepana krava...plus možda će da pomisli da sa njom nije nešto okej...a i laži ih uzbuđuju, po običaju...:pusi2:


E moja ti mozes me lagati kad god hoces :lol:
User avatar
pici
Posts: 43563
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#160 Re: zasto zene glume orgazam

Post by pici »

ma bolje da se uvija i stenje ko nestHa neg da mi glumi banderu...
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18168
Joined: 11/02/2013 11:32

#161 Re: zasto zene glume orgazam

Post by Ramzess Veliki »

I ja ga često glumim kad me ženska ne zadovolji. :cry:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18168
Joined: 11/02/2013 11:32

#162 Re:

Post by Ramzess Veliki »

Ina wrote:Valjda zato jer su zene "samilosna" stvorenja pa, nastoje svom junaku ugoditi po svaku cijenu makar to bilo i lazno. Fuj, grozno...ali tako je! :roll: Da bi se jaca polovica osjecala zadovoljnije, nadmocnije i praaavim muskarcem zene se tako iz osjecaja duboke milostivosti, ( i blesave ljubavi ) odluce na taj cin glume i odglume ga tako efektno da bi im svaka oskarovka pozavidjela...a kakav smjesak na kraju dobijes na licu macho men-a, pa to je cudo jedno...taj blazeni izraz na njegovom licu nadomjescuje onaj izostali aplauz koji joj po "pravu" pripada nakon tako uspjesno odigrane role. :)
Gd je tak'e nalaziš ??? :run:
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#163 Re: zasto zene glume orgazam

Post by sadie_forever »

zato sto muskarci ne znaju da.... :D
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#164 Re: zasto zene glume orgazam

Post by ho oponopono »

...ispljuni bona...jebu...:pusi2:
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#165 Re: zasto zene glume orgazam

Post by mad_max_ba »

jok,
vi ne znate da budete jebane :D
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#166 Re: zasto zene glume orgazam

Post by Dr. Kuca »

Zato ja zavrsim sa 2-3 "uboda", nece mene niko lagat. Kad me pita sta bi sta je sa mnom, moj je vazda odgovor sto se mene tice ti si jebana i dozivila si orgazam. Onda ide muzika za moje usi kako sam svinja, kako mislim samo na sebe itd.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#167 Re: zasto zene glume orgazam

Post by mO k3 »

Dr. Kuca wrote:Zato ja zavrsim sa 2-3 "uboda", nece mene niko lagat. Kad me pita sta bi sta je sa mnom, moj je vazda odgovor sto se mene tice ti si jebana i dozivila si orgazam. Onda ide muzika za moje usi kako sam svinja, kako mislim samo na sebe itd.
:-)
User avatar
pukepuke
Posts: 2258
Joined: 18/08/2008 16:16
Location: Sjever-jug

#168 Re: zasto zene glume orgazam

Post by pukepuke »

mad_max_ba wrote:jok,
vi ne znate da budete jebane :D
E moj Makso, pa kako bismo i znale, kad ti otpočetka cijelo društvo, roditelji, vjera, trune da budeš fina cura, da slušaš, da ne pređeš puno (još bolje nimalo), jer koja je prešla puno, ta je sumnjivog morala/pilećeg mozga/loša osoba/buduća loša majka/supruga, a puno je sve više od dvojice... I onda nakon takvog pritiska treba naučiti biti je*ana, tj. uživati u seksu, kao da je to lako? I onda ti još naleti 'vako neki dr. Kuća koji, umjesto da ti pomogne da se snađeš, još više odmogne...
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#169 Re: zasto zene glume orgazam

Post by mad_max_ba »

pukepuke wrote:
mad_max_ba wrote:jok,
vi ne znate da budete jebane :D
E moj Makso, pa kako bismo i znale, kad ti otpočetka cijelo društvo, roditelji, vjera, trune da budeš fina cura, da slušaš, da ne pređeš puno (još bolje nimalo), jer koja je prešla puno, ta je sumnjivog morala/pilećeg mozga/loša osoba/buduća loša majka/supruga, a puno je sve više od dvojice... I onda nakon takvog pritiska treba naučiti biti je*ana, tj. uživati u seksu, kao da je to lako? I onda ti još naleti 'vako neki dr. Kuća koji, umjesto da ti pomogne da se snađeš, još više odmogne...
slažem se
ali, ali...

Kad je već u pitanju koitus :D , zašto se ne opustite i ne uživate u tome (sad nek me neko citira i kaže kakvo je uživanje od minutu ili dvije),

Ipak je za orgazam potrebno dvoje, zar ne (opet u slučaju koitusa)...
_thedude
Posts: 219
Joined: 28/04/2014 21:05

#170 Re: zasto zene glume orgazam

Post by _thedude »

pokusati razumjeti zenu ravno ludilu.
User avatar
pukepuke
Posts: 2258
Joined: 18/08/2008 16:16
Location: Sjever-jug

#171 Re: zasto zene glume orgazam

Post by pukepuke »

mad_max_ba wrote:
pukepuke wrote:
mad_max_ba wrote:jok,
vi ne znate da budete jebane :D
E moj Makso, pa kako bismo i znale, kad ti otpočetka cijelo društvo, roditelji, vjera, trune da budeš fina cura, da slušaš, da ne pređeš puno (još bolje nimalo), jer koja je prešla puno, ta je sumnjivog morala/pilećeg mozga/loša osoba/buduća loša majka/supruga, a puno je sve više od dvojice... I onda nakon takvog pritiska treba naučiti biti je*ana, tj. uživati u seksu, kao da je to lako? I onda ti još naleti 'vako neki dr. Kuća koji, umjesto da ti pomogne da se snađeš, još više odmogne...
slažem se
ali, ali...

Kad je već u pitanju koitus :D , zašto se ne opustite i ne uživate u tome (sad nek me neko citira i kaže kakvo je uživanje od minutu ili dvije),

Ipak je za orgazam potrebno dvoje, zar ne (opet u slučaju koitusa)...
Hahaha, teško pitanje. Pa na početku karijere ima taj problem da ne poznaješ svoje tijelo, ni što voli, jer masturbacija je fuj, grijeh, muškarci su prljavi, dlakavi, prde i psuju, hoće samo jedno... Teško se osloboditi spona odgoja i vjerujem da ih se dosta žena nikad ne oslobode ili im treba puno godina.
A da nekad muškarci sebe zapitaju "što ja mogu učiniti da se moja partnerica opusti"? Možda joj je natovareno previše obveza? Jesam li joj pomogao da se opusti? Jesam li je izmasirao (uh, masaža stopala čuda čini :D)/dirao joj kosu/milovao je po njenim osjetljivim točkama/udijelio joj kompliment, navodim samo neke stvari koje pomažu opuštanju. A najbolje je njih izravno pitati zašto se ne mogu opustiti, pa onda vidjeti što se može učiniti da se to promijeni.
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#172 Re: zasto zene glume orgazam

Post by mad_max_ba »

pa i kada se pita upravo ta stega ne dozvoljava otvoren i iskren odgovor,

zar ne??
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#173 Re: zasto zene glume orgazam

Post by ho oponopono »

...prvo skinuću ti karmin onda skinuću ti garderobu...tvoja želja mi je amin...samo reci, samo traži, gdje te svrbi mi pokaži, šta želiš da ti radim, ti mi obavezno kaži...ti si meni njami, njami...:gunjastajl:
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#174 Re: zasto zene glume orgazam

Post by mad_max_ba »

ne bacit će mo grah :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
vesela_sveska
Posts: 56015
Joined: 06/01/2010 23:32
Location: na dekici za piknik

#175 Re: zasto zene glume orgazam

Post by vesela_sveska »

ma grozne su,cuj glume orgazam :lol: :lol:
Post Reply