Zašto volim Klix? Zbog "Ignore"...

Podforum za motocikliste...
Post Reply
TouringBiker
Posts: 1271
Joined: 03/04/2013 21:52
Grijem se na: Struju

#1 Zašto volim Klix? Zbog "Ignore"...

Post by TouringBiker »

Volim, brate, Klix što su ovo 100% stavili na "Ignore": nikakve vijesti, pomena, sličice :D

http://www.sarajevo-rs.com/index.php?op ... g-sarajeva

Image
User avatar
braca
Posts: 854
Joined: 08/08/2005 14:56

#3 Re: Zašto volim Klix? Zbog "Ignore"...

Post by braca »

Ne znam ko mi je gori, četnici ili kompletan idiot kao ti.

Nadalje, ovo nisu bili četnici, nego sasvim obicni motociklisti koji su imali na sebi oznake kluba napisane cirilicom i majice sa oznakama drzave Srbije. Sad....da li se nama te oznake Srbije svidjaju ili ne svidjaju, to je druga stvar, ali ljudi NISU imali niakve cetnicke oznake.

I sta sad? Sad treba da neko tamo u Lukavici, ili Han pijesku ili na Jahorini namlati osvete radi svakoga za koga prepoznaju da dolazi iz Sarajeva? Da li to znaci da vise nikada ni jedan motocoklista iz Sarajeva nece moci proci kroz Lukavicu na putu ka Bjelasnici, ili kroz Republiku Srpsku na putu ka Bihacu?

Ti si previse glup da bi ovo shvatio.

Da, da su imali cetnicka obiljezja, trebalo im je polomiti i ruke i noge, nema sumnje u to.

No nosili su samo majice za oznakama drzave iz koje dolaze. Znaci, od sada pa nadalje i ubuduce, kada god neko vidi da neko "od naših" nosi zastavu BiH na majici ili negdje drugo, a u prolazu je kroz Lukavicu, Banja Luku, kroz Pale ili na magistarlnoj cesti Sarajevo-Bihac (kroz RS), trebaju da ga/da nas polome? Jel' to to?

Bolestan si bio, bolestan si i ostao.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#4 Re: Zašto volim Klix? Zbog "Ignore"...

Post by KatarinaKosaca »

braca wrote:Ne znam ko mi je gori, četnici ili kompletan idiot kao ti.

Nadalje, ovo nisu bili četnici, nego sasvim obicni motociklisti koji su imali na sebi oznake kluba napisane cirilicom i majice sa oznakama drzave Srbije. Sad....da li se nama te oznake Srbije svidjaju ili ne svidjaju, to je druga stvar, ali ljudi NISU imali niakve cetnicke oznake.

I sta sad? Sad treba da neko tamo u Lukavici, ili Han pijesku ili na Jahorini namlati osvete radi svakoga za koga prepoznaju da dolazi iz Sarajeva? Da li to znaci da vise nikada ni jedan motocoklista iz Sarajeva nece moci proci kroz Lukavicu na putu ka Bjelasnici, ili kroz Republiku Srpsku na putu ka Bihacu?

Ti si previse glup da bi ovo shvatio.

Da, da su imali cetnicka obiljezja, trebalo im je polomiti i ruke i noge, nema sumnje u to.

No nosili su samo majice za oznakama drzave iz koje dolaze. Znaci, od sada pa nadalje i ubuduce, kada god neko vidi da neko "od naših" nosi zastavu BiH na majici ili negdje drugo, a u prolazu je kroz Lukavicu, Banja Luku, kroz Pale ili na magistarlnoj cesti Sarajevo-Bihac (kroz RS), trebaju da ga/da nas polome? Jel' to to?

Bolestan si bio, bolestan si i ostao.
:thumbup: :thumbup:

Uglavnom takve postove pišu klinci preko okeana koje niti se dotiče, niti će proći niti moraju ponekad proći kroz Han Pijesak ili Miliće :roll:
Post Reply