zasto USK ima najvise razvoda u Federaciji?

Zanimljivosti, dešavanja i kulturno-politički život u Bihaću, Buzimu, Cazinu, V. Kladuši, Bos. Petrovcu, Sanskom Mostu, Bos. Krupi...

Moderator: Chloe

User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#26

Post by Bumbar »

pitt wrote: a sta ako uziva (on) u tome? :D
onda je divna situacija za oboje hahaha..
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#27

Post by pitt »

Bumbar wrote:
pitt wrote: a sta ako uziva (on) u tome? :D
onda je divna situacija za oboje hahaha..
aha....bumo vidjeli :D:D
User avatar
mrki62
Posts: 492
Joined: 23/12/2006 21:44
Location: sLOVEnija

#28

Post by mrki62 »

Pa tamo je najveći stepen demokratije - koju svako na svoj način tumači :-) :lol:
Arijanac
Posts: 71
Joined: 25/11/2006 12:59
Location: sarajevo
Contact:

#29

Post by Arijanac »

...vjerovatno niko nece da popusti i eto ti razvoda...usput od kud vam ta informacija,mozda i nije tacna,u svakom slucaju razvod je losa stvar,bez obzira u kom je kantonu :?
medda
Posts: 476
Joined: 29/09/2006 09:35

#30

Post by medda »

A mere bit bidne da je krajina najblize zapadu pa sve prvo tamo dodje.
:D :D :D :D
Bechir
Posts: 97
Joined: 30/12/2006 12:46
Location: Svizzera

#31

Post by Bechir »

A odakle je ta statistika Allaha ti? :-)
User avatar
elektropotrosac
Posts: 271
Joined: 28/04/2004 16:15

#32

Post by elektropotrosac »

statistika je iz neke informativne emisije na teveu, nemoj me pitati koje, bilo je to prije vise mjeseci. uglavnom u usk je bilo negdje oko 25 razvoda a po ostalim kantonima oko 10-15 razvoda, ne sjecam se za koji period.

e sad sto je zedo kanton u takvom stanju pa i razvod ti je haman ista katastrofa ko i siromastvo, jer obicno ko nema zene nema ni raznih ostalih stvari i obratno.
barcode
Posts: 13
Joined: 19/12/2006 13:32

#33

Post by barcode »

Sto te statistike i mediji lazu. Ne znaju oni da su cure iz ostalih bh-kantona ludile za Mujom Hrnjicom. :D :D :D
ziggy
Posts: 295
Joined: 21/06/2005 15:03

#34

Post by ziggy »

USK Kanton ima najemancipovanije zene koje ne trpe niciju gnjavazu.Hoce-neces,znas gdje su vrata!Ha ja!
User avatar
amalka
Posts: 1649
Joined: 11/04/2006 13:31
Location: U komsiluku

#35

Post by amalka »

barcode wrote:Sto te statistike i mediji lazu. Ne znaju oni da su cure iz ostalih bh-kantona ludile za Mujom Hrnjicom. :D :D :D
Za Mujom i Halilom :D :D :D
tatoo
Posts: 548
Joined: 05/01/2006 10:12

#36

Post by tatoo »

ziggy wrote:USK Kanton ima najemancipovanije zene koje ne trpe niciju gnjavazu.Hoce-neces,znas gdje su vrata!Ha ja!
Ne lupaj, ziv bio. Cuj emancipacija u Cazinu, Kladusi. Pa i Bihac jedva moj Ziggy.
User avatar
mrki62
Posts: 492
Joined: 23/12/2006 21:44
Location: sLOVEnija

#37

Post by mrki62 »

tatoo wrote:
ziggy wrote:USK Kanton ima najemancipovanije zene koje ne trpe niciju gnjavazu.Hoce-neces,znas gdje su vrata!Ha ja!
Ne lupaj, ziv bio. Cuj emancipacija u Cazinu, Kladusi. Pa i Bihac jedva moj Ziggy.
Ma tamo je na snazi feminizam ccccccccccccc :-)
sklonost
Posts: 36
Joined: 17/06/2005 23:36
Location: Sarajevo

#38

Post by sklonost »

Ma i odje moram da upadnem ko zmaj i da velim koju, eto kada zene biraju biraju najcesce krajisnika zasto ? Zato sto svaka malo voli da ima nekoga opasnog pored sebe i kasnije kada dobije po zubima od tog opasnog onda joj ispocetka nije bas svejedno ali sa vremenom se navikne.

E sada dalje sam ja sam se obrazovao pa necu da moja djeca gledaju dok ja umlacivam svoju zenu i dok u vidno alkoholiziranom stanju maltretiram i ukucane i komsiluk jer se derem toliko da oni ne mogu spavati, ja sam se izdigao iznad tih sranja i govnarija, ostao mi je onaj moj ludi temperament ali kada se nesto posvadjam sa nekim bliskim ja jednostavno odem malo ispusem se i vratim se sa osmjehom. Imam djevojku sarajku i sa njom sam 3 godine a znamo se ukupno 8 godina i u tom vremenu niti jednom na nju nisam digao glas a kamoli ruku i rekao sam joj ako to ikada uradim da cu je automatski ostaviti jer ja je vise nikada necu moci zasluziti.

Jebiga uvijek postoje dvije strane medalje i zato nemojmo sa odredjenim brojem gnjili jabuka da trujemo sve ostale, a jos nesto zene tucu kako je navedeno i sarajelije i zenicani i doktori i fizicki radnici i inzenjeri tako da tu nema nikakvog posebnog sloja ili sorte.
Arijanac
Posts: 71
Joined: 25/11/2006 12:59
Location: sarajevo
Contact:

#39

Post by Arijanac »

jesi se ti ozenio?nek je sa srecom,sa tom sarajkom,kako se navikla na krajinu
Maska
Posts: 13
Joined: 11/01/2007 22:51

#40

Post by Maska »

editovano by moderator
User avatar
amalka
Posts: 1649
Joined: 11/04/2006 13:31
Location: U komsiluku

#41

Post by amalka »

Ljudi, nemojte sad generalizirati :D :D :D Cast izuzecima, svaka individua za sebe :D :D

Ne bih se bas slozila sa Vama, situacija u USK-u je dosta kompleksnija (slozenija) u odnosu na ono sto Vi vidite. USK je jedan od najkriticnijih kantona u USK, pocev od politike, zdravstva, skolstva, pa da ne idem dalje.

A zasto je bas najvise razvoda, ma to ptice znaju :D

I da, ne mogu se samo zene kriviti :x :x :x
BIHBOSNJAK
Posts: 121
Joined: 28/01/2007 10:35

#42

Post by BIHBOSNJAK »

...kraiskinje su super zgodne 8-)
barcode
Posts: 13
Joined: 19/12/2006 13:32

#43

Post by barcode »

sklonost wrote:
Jebiga uvijek postoje dvije strane medalje i zato nemojmo sa odredjenim brojem gnjili jabuka da trujemo sve ostale, a jos nesto zene tucu kako je navedeno i sarajelije i zenicani i doktori i fizicki radnici i inzenjeri tako da tu nema nikakvog posebnog sloja ili sorte.
Potpisujem! U svakom zitu ima kukolja i nije potrebno da od drugih uzimamo gnjile price s pijace o nekvim mitovima sto su sebi u glavi stvorili pojedinci.
sklonost wrote:
A sada za kraj za par rijeci o nasim krajiskim zenama koje su dosle ovdje, eto fokusirat cu se na svoj grad. Vecina ih je ko fol face a dobar te dio vecine su drolje, cas pojedinim, ali kako su se jeftino prodale i karale po svacijim stanovima i autima i onda na kraju dodju kuci i tamo ko fol traze od nas neku sansu. Iskreno govoreci moje cazinjanke koje su dosle ovdje u sarajevo, koje su daleko od kuce i koje jednostavno glume kao ono ko si ti nikada te nisam vidjela a zivi 3 ili 4 kuce do mene, su jednom rijecju drolje i da citiram jednog covjeka iz filma Od sumraka do zore :"If you can find chepest pussy in town, fuck it". Eto to je meni najbolji komentar za te pojedine djevojke i jednostavno me vise niti interesiraju.
Imam prijatelje iz Sarajeva, Tuzle i Zenice. Kad sjedim s njima i pricamo o curama, svaki od njih govori isto kao i ti za djevojke iz svojih krajeva. Ja sam isto imao losa iskustva sa nasim curama, ali Boze moj, treca pa sreca. :D Trebas malo proci. Nisu sve imale mogucnosti da studiraju. :D
ja kazem da su cazinke umisljene. Tuzlak mi govori da su cazinke dobre a tuzlanke umisljene. Sarajlija govori kako su tuzlanke i cazinke dobre a srajke umisljene.
Svako voli zabranjeno voce, a ne zna da u njegovoj basti raste najljepsi jasmin.
barcode
Posts: 13
Joined: 19/12/2006 13:32

#44

Post by barcode »

amalka wrote:
barcode wrote:Sto te statistike i mediji lazu. Ne znaju oni da su cure iz ostalih bh-kantona ludile za Mujom Hrnjicom. :D :D :D
Za Mujom i Halilom :D :D :D
a ti za mnom :lol:

Koji je od njih dvojice ljepsi bio? :D
User avatar
amalka
Posts: 1649
Joined: 11/04/2006 13:31
Location: U komsiluku

#45

Post by amalka »

barcode wrote:
amalka wrote:
barcode wrote:Sto te statistike i mediji lazu. Ne znaju oni da su cure iz ostalih bh-kantona ludile za Mujom Hrnjicom. :D :D :D
Za Mujom i Halilom :D :D :D
a ti za mnom :lol:

Koji je od njih dvojice ljepsi bio? :D
Bio je jos jedan, njihov stricevic :D :D :D :D
Vasa Kisa
Posts: 203
Joined: 25/03/2004 13:05
Location: Mostar

#46 Re: zasto USK ima najvise razvoda u Federaciji?

Post by Vasa Kisa »

elektropotrosac wrote:zasto US kanton prema statistici ima najvecu stopu razvoda u federaciji, i to ubjedljvo najvecu? koje je objasnjenje za ovu neobicnu pojavu?
pa jesi gledao prije par godina Pozitivnu Geografiju kad je Nisvet bio u nakvom selu u Krajini kad mu nakav djuturum prizna da je izgubio ženu na kocki??? :D
I još kaže da je to uobičajena praksa tu u tome kraju, kad zaglavish svu lovu i kuchu fino stavi zhenu na son...zamisli, ona jadna taman japrak smotala, cheka muzha da dodje, nije od juche bio, gladan, nikakav, kad ono upada drugi pajdos i govori, "ajmo mlada, prenesi taj japrak kod mene kuchi", tj. "mlada ovo je odsad moja kucha a ti moja zhena..."

dobro da znam kad mi opet nestane žetona u Colloseumu :)...

i ne razvodili se... :D
BIHBOSNJAK
Posts: 121
Joined: 28/01/2007 10:35

#47

Post by BIHBOSNJAK »

:D :D :D :thumbup:
BIHBOSNJAK
Posts: 121
Joined: 28/01/2007 10:35

#48

Post by BIHBOSNJAK »

A sada za kraj za par rijeci o nasim krajiskim zenama koje su dosle ovdje, eto fokusirat cu se na svoj grad. Vecina ih je ko fol face a dobar te dio vecine su drolje, cas pojedinim, ali kako su se jeftino prodale i karale po svacijim stanovima i autima i onda na kraju dodju kuci i tamo ko fol traze od nas neku sansu. Iskreno govoreci moje cazinjanke koje su dosle ovdje u sarajevo, koje su daleko od kuce i koje jednostavno glume kao ono ko si ti nikada te nisam vidjela a zivi 3 ili 4 kuce do mene, su jednom rijecju drolje i da citiram jednog covjeka iz filma Od sumraka do zore :"If you can find chepest pussy in town, fuck it". Eto to je meni najbolji komentar za te

pojedine djevojke i jednostavno me vise niti interesiraju.[/quote]



Mislim da nije bas dzentlmenski ovako govoriti o bilo kojoim djevojkama,bile one iz krajine,Sarajeva,Tuzle...svi ce mo mi sutra imati djecu na studiju :? :music2:
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#49

Post by _BosanaC »

I ovdje ce za generalizaciju poceti banane padati :oops:

Pametnog je dovoljno jednom opomenuti...
BIHBOSNJAK
Posts: 121
Joined: 28/01/2007 10:35

#50

Post by BIHBOSNJAK »

ja mislim da je maska ljubomorna :D
Post Reply