Zasto su ljudi u Bosni ruzni?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
detroit-mercy
Posts: 16074
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#1301 Re: Zasto su ljudi u Bosni ruzni?

Post by detroit-mercy »

Jah sta se jebacica skupilo na temi :mrgreen: .
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#1302 Re: Zasto su ljudi u Bosni ruzni?

Post by vješalica »

Klitemnestraaa wrote:
Aj ne izmisljaj, kao prvo nemas pojma gdje zivim. :-) :-) Ne samo grad, vec niti drzavu. :-) U historiji mojih postova to neces pronaci jer sam pisala samo o Tr, Sa i Mo gdje sam bila zivjela i budem kad me birokratija natjera. :-)

I mani se mojih dubljih problema. :-) Ne znam sta imas protiv toga sto ljudi jednostavno uzivaju u zivotu. :-) Ispusi jedan joint, malo oladi i stipu nas na miru. :-)
Love & peace

EDIT: Nasla sam jedan primejren smajli: :lala: :lala: :lala: :lala: :lala: :lala: :lala: :lala: :lala:
Zašto bi pušila joint?
Vidim tebi nakon ovog izljeva pameti,treba,doduše ne jedan već plantaža ;)
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#1303 Re: Zasto su ljudi u Bosni ruzni?

Post by vješalica »

]
Velkoski wrote:imaju pravo na šta hoće, to je fakt.

fakt je i da neko ko promijeni 30 seksualnih partnera ima problema s psihom, ilitiga to definitivno nije neko s kim želiš biti u dužem 'romantičnom' kontaktu.

shvatit ćeš jednog dana, al' vjerovatno će biti kasno :kiss: :mrgreen:

Image
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72866
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1304 Re: Zasto su ljudi u Bosni ruzni?

Post by Velkoski »

:mrgreen:
Klitemnestraaa
Posts: 1047
Joined: 25/03/2013 22:17

#1305 Re: Zasto su ljudi u Bosni ruzni?

Post by Klitemnestraaa »

Da me ostavis na miru?
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#1306 Re: Zasto su ljudi u Bosni ruzni?

Post by animals »

A sto se ova tema ne zove ko je koliko treba pojebo, ili
guzio ..
Zoya
Posts: 23153
Joined: 09/06/2008 14:54

#1307 Re: Zasto su ljudi u Bosni ruzni?

Post by Zoya »

A pitanje je bilo "Što smo ružni" odnosno više je to bila konstatacija :D
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#1308 Re: Zasto su ljudi u Bosni ruzni?

Post by animals »

Odmah se ruzni nadju hvaliti..
Niemand
Posts: 7944
Joined: 31/03/2014 01:55

#1309 Re: Zasto su ljudi u Bosni ruzni?

Post by Niemand »

Lako je vama dvoma iz austrije i norveske pricati, otisli, samim tim niste vise ni ruzni, a mi ovdje..
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#1310 Re: Zasto su ljudi u Bosni ruzni?

Post by Muhamed Đakmić »

animals wrote:A sto se ova tema ne zove ko je koliko treba pojebo, ili
guzio ..
Haman da je tema koliko su uzjahale...
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#1311 Re: Zasto su ljudi u Bosni ruzni?

Post by animals »

Niemand wrote:Lako je vama dvoma iz austrije i norveske pricati, otisli, samim tim niste vise ni ruzni, a mi ovdje..
Ma ja..
botox, operacije..
i nista ne pomaze :D
Niemand
Posts: 7944
Joined: 31/03/2014 01:55

#1312 Re: Zasto su ljudi u Bosni ruzni?

Post by Niemand »

animals wrote:
Niemand wrote:Lako je vama dvoma iz austrije i norveske pricati, otisli, samim tim niste vise ni ruzni, a mi ovdje..
Ma ja..
botox, operacije..
i nista ne pomaze :D
Suti, ima i gore, sto mislis da ja i ovaj djakmic preko foruma komuniciramo.. nije nako. :roll:
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#1313 Re: Zasto su ljudi u Bosni ruzni?

Post by animals »

Niemand wrote:
animals wrote:
Niemand wrote:Lako je vama dvoma iz austrije i norveske pricati, otisli, samim tim niste vise ni ruzni, a mi ovdje..
Ma ja..
botox, operacije..
i nista ne pomaze :D
Suti, ima i gore, sto mislis da ja i ovaj djakmic preko foruma komuniciramo.. nije nako. :roll:
Od ljepote, misli vam stoje :D
Niemand
Posts: 7944
Joined: 31/03/2014 01:55

#1314 Re: Zasto su ljudi u Bosni ruzni?

Post by Niemand »

:lol:
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#1315 Re: Zasto su ljudi u Bosni ruzni?

Post by animals »

Ali ljudi u BIH, nisu uopce ruzni.
cista provokacija..
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#1316 Re: Zasto su ljudi u Bosni ruzni?

Post by Muhamed Đakmić »

animals wrote:Ali ljudi u BIH, nisu uopce ruzni.
cista provokacija..
Govori u svoje ime, mene odmilja zovu Medo, ali ne tepaju mi kad to govore...
prog321
Posts: 7052
Joined: 08/07/2014 21:03

#1317 Re: Zasto su ljudi u Bosni ruzni?

Post by prog321 »

em sto.sam.ruzan em se.ne.kupam svakog mjeseca.
:-D
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#1318 Re: Zasto su ljudi u Bosni ruzni?

Post by animals »

Muhamed Đakmić wrote:
animals wrote:Ali ljudi u BIH, nisu uopce ruzni.
cista provokacija..
Govori u svoje ime, mene odmilja zovu Medo, ali ne tepaju mi kad to govore...
Mede uopce nisu ruzne..
inace ih ne bi djeca koristila kao zastitnike.. :D
User avatar
R A V E N
Posts: 640
Joined: 05/06/2008 01:21

#1319 Re: Zasto su ljudi u Bosni ruzni?

Post by R A V E N »

javascript { query;

boolean}
Last edited by R A V E N on 11/09/2019 19:07, edited 3 times in total.
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#1320 Re: Zasto su ljudi u Bosni ruzni?

Post by pirmin »

Zasto su ljudi u Bosni duzni?
User avatar
R A V E N
Posts: 640
Joined: 05/06/2008 01:21

#1321 Re: Zasto su ljudi u Bosni ruzni?

Post by R A V E N »

query {BASE64;}
Last edited by R A V E N on 11/09/2019 19:12, edited 1 time in total.
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#1322 Re: Zasto su ljudi u Bosni ruzni?

Post by kiligonzales »

vješalica wrote:
Klitemnestraaa wrote:
Aj ne izmisljaj, kao prvo nemas pojma gdje zivim. :-) :-) Ne samo grad, vec niti drzavu. :-) U historiji mojih postova to neces pronaci jer sam pisala samo o Tr, Sa i Mo gdje sam bila zivjela i budem kad me birokratija natjera. :-)

I mani se mojih dubljih problema. :-) Ne znam sta imas protiv toga sto ljudi jednostavno uzivaju u zivotu. :-) Ispusi jedan joint, malo oladi i stipu nas na miru. :-)
Love & peace

EDIT: Nasla sam jedan primejren smajli: :lala: :lala: :lala: :lala: :lala: :lala: :lala: :lala: :lala:
Zašto bi pušila joint?
Vidim tebi nakon ovog izljeva pameti,treba,doduše ne jedan već plantaža ;)
Pade mi dobar fazon napamet, a glasi... Ostavio mi dedo dva jutra marihuane, dodji jedno jutro da mi popusis... :lol:
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#1323 Re: Zasto su ljudi u Bosni ruzni?

Post by kiligonzales »

R A V E N wrote:
Klitemnestraaa wrote:Ne znam sta imas protiv toga sto ljudi jednostavno uzivaju u zivotu. :-) Ispusi jedan joint, malo oladi i stipu nas na miru. :-)
Ja mislim da je tvoj način života nezdrav, ali ne namjeravam te razuvjeravati ni dobrim riječima ni prisilom, jer bi te to, iz mog iskustva s takvim ljudima, vjerovatno još više radikaliziralo da nastaviš lošim putem. Isto kao što i ne dopuštam da me "moja domovina" prisiljava da tebi i ostalim ljevičarima plaćam liječenje kada npr. pod utjecajem joint-a padnu s mosta, pa se ozlijede. Niti očekujem da meni ni ti niti bilo ko plaća pod prisilom.

Zato sam izabrao da radim na crnom tržištu, gdje možda zarađujem manje, ali gdje sam minimizirao otimanje moga novca "u ime društva".

Iza ovoga napisanog ja stojim pod svojim pravim imenom i prezimenom Mirza Beglerović.

https://www.libertarianism.org/
Mnogo toga je nezdravo, ljudi ne biraju sta jedu, jedu cak i previse, pa umiru od kardio-vaskularnih bolesti, pretilosti i ko zna cega vec, cemu je hrana uzrok, batalite hranu... :lol:

Ne upoznah nikoga ko pade s mosta zbog jointa, al zbog pipe i na glavu iako nisu hodali po necemu visokom, da se razumijemo ne smatram ga necim zdravim, ali volio bi da travu legalizuju i neke druge stvari, da vidim kako bi se na forumu ovdje promjenila retorika raji. :D
Klitemnestraaa
Posts: 1047
Joined: 25/03/2013 22:17

#1324 Re: Zasto su ljudi u Bosni ruzni?

Post by Klitemnestraaa »

kiligonzales wrote:
R A V E N wrote:
Klitemnestraaa wrote:Ne znam sta imas protiv toga sto ljudi jednostavno uzivaju u zivotu. :-) Ispusi jedan joint, malo oladi i stipu nas na miru. :-)
Ja mislim da je tvoj način života nezdrav, ali ne namjeravam te razuvjeravati ni dobrim riječima ni prisilom, jer bi te to, iz mog iskustva s takvim ljudima, vjerovatno još više radikaliziralo da nastaviš lošim putem. Isto kao što i ne dopuštam da me "moja domovina" prisiljava da tebi i ostalim ljevičarima plaćam liječenje kada npr. pod utjecajem joint-a padnu s mosta, pa se ozlijede. Niti očekujem da meni ni ti niti bilo ko plaća pod prisilom.

Zato sam izabrao da radim na crnom tržištu, gdje možda zarađujem manje, ali gdje sam minimizirao otimanje moga novca "u ime društva".

Iza ovoga napisanog ja stojim pod svojim pravim imenom i prezimenom Mirza Beglerović.

https://www.libertarianism.org/
Mnogo toga je nezdravo, ljudi ne biraju sta jedu, jedu cak i previse, pa umiru od kardio-vaskularnih bolesti, pretilosti i ko zna cega vec, cemu je hrana uzrok, batalite hranu... :lol:

Ne upoznah nikoga ko pade s mosta zbog jointa, al zbog pipe i na glavu iako nisu hodali po necemu visokom, da se razumijemo ne smatram ga necim zdravim, ali volio bi da travu legalizuju i neke druge stvari, da vidim kako bi se na forumu ovdje promjenila retorika raji. :D

+1

Ako kazem nekome "ajde idi i pasi slamu" sta je sleng fraza za "odjebi" je li to znaci da sam ja krava i pasem travu? Ili pak samo sleng? :-)

Ajde dezurni duzebriznici, a ne smeta vam sto na svakoj mogucoj javnoj povrsini cigaretinama trovani smo svi? Neki dan gledam ide lik s cigarom u jednoj ruci i djetetom na prsima u drugoj ruci. :-) Ali ne, to je normala. :-)

Pa da spomenem evo recimo Amsterdam, jest to vama olicenje bluda i razvrata jer su legalizirali sve sto se legalizirati moze, ali ja tamo redovno vidim ljude da koriste bicikla mjesto auta, znaci na stotine bicikala ispred velikih firmi, vidim ljude idu trcati pa i bakice od 50 godina, pusenje je u normalnim kaficima zabranjeno, vidim da ima jako velik izbor BIO hrane u najobicnijim prodavnicama, u odnosu na BiH mnoogoooo zdraviji nacin zivota vidim u prosjeku, pa se pitam je li stvarno legalizacija toliko zlo ili je pak sveukupan lifestyle?
Hakiz
Posts: 40528
Joined: 30/07/2015 20:01

#1325 Re: Zasto su ljudi u Bosni ruzni?

Post by Hakiz »

Klitemnestraaa wrote:
kiligonzales wrote:
Mnogo toga je nezdravo, ljudi ne biraju sta jedu, jedu cak i previse, pa umiru od kardio-vaskularnih bolesti, pretilosti i ko zna cega vec, cemu je hrana uzrok, batalite hranu... :lol:

Ne upoznah nikoga ko pade s mosta zbog jointa, al zbog pipe i na glavu iako nisu hodali po necemu visokom, da se razumijemo ne smatram ga necim zdravim, ali volio bi da travu legalizuju i neke druge stvari, da vidim kako bi se na forumu ovdje promjenila retorika raji. :D

+1

Ako kazem nekome "ajde idi i pasi slamu" sta je sleng fraza za "odjebi" je li to znaci da sam ja krava i pasem travu? Ili pak samo sleng? :-)

Ajde dezurni duzebriznici, a ne smeta vam sto na svakoj mogucoj javnoj povrsini cigaretinama trovani smo svi? Neki dan gledam ide lik s cigarom u jednoj ruci i djetetom na prsima u drugoj ruci. :-) Ali ne, to je normala. :-)

Pa da spomenem evo recimo Amsterdam, jest to vama olicenje bluda i razvrata jer su legalizirali sve sto se legalizirati moze, ali ja tamo redovno vidim ljude da koriste bicikla mjesto auta, znaci na stotine bicikala ispred velikih firmi, vidim ljude idu trcati pa i bakice od 50 godina, pusenje je u normalnim kaficima zabranjeno, vidim da ima jako velik izbor BIO hrane u najobicnijim prodavnicama, u odnosu na BiH mnoogoooo zdraviji nacin zivota vidim u prosjeku, pa se pitam je li stvarno legalizacija toliko zlo ili je pak sveukupan lifestyle?
A, svako ima svoj pogled koji je uslovljen raznim uticajima.

Pa tako se desi da dođe zima u Sarajevu, zagađenje zraka ode nekontrolisano, ljudi počnu kukati kako je zrak zagađen i psovati sve što je tako i onda od muke zapale cigaretu. A ako mu kažeš da je to licemjerno, hoće da te ubije.

Svako vidi mane i ono šta mu se ne sviđa kod drugog, nikada kod sebe. Kako i bi kada je savršen(a).
Post Reply