Zasto su ljudi u Bosni ruzni?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
U-zap
Posts: 563
Joined: 12/08/2012 12:10

#1 Zasto su ljudi u Bosni ruzni?

Post by U-zap »

Dugo vremena zivim vani u razniim zemljama i primijetio sam da su ljudi vani dosta ljepsi, generalno govoreci. Da li je to zbog boljeg zivotnog standarda ili jednostavno do gena ?
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2 Re: Zasto su ljudi u Bosni ruzni?

Post by insomnia78 »

Hahaha, dje su ljepsi?
Vecina vise pazi na sebe, treninzi i to, mozda njegovaniji, dotjeraniji, uredniji, i to je do standarda, al ljepsi i nisu nesto posebno
shandrprcSA
Posts: 9789
Joined: 23/02/2013 08:16

#3 Re: Zasto su ljudi u Bosni ruzni?

Post by shandrprcSA »

mozda je do tvog ogledala
SSemir
Posts: 4560
Joined: 26/02/2009 08:42

#4 Re: Zasto su ljudi u Bosni ruzni?

Post by SSemir »

ne znam vala za tebe sto si ruzan, al ja sam lijep
M76
Posts: 32
Joined: 15/01/2010 18:05

#5 Re: Zasto su ljudi u Bosni ruzni?

Post by M76 »

U-zap wrote:Dugo vremena zivim vani u razniim zemljama i primijetio sam da su ljudi vani dosta ljepsi, generalno govoreci. Da li je to zbog boljeg zivotnog standarda ili jednostavno do gena ?
Pretpostavljam da si se i ti proljepšao. Jebi ga, živiš dugo vani.
User avatar
shibonja
Posts: 1724
Joined: 29/05/2006 08:37
Location: Cogito, ergo sum

#6 Re: Zasto su ljudi u Bosni ruzni?

Post by shibonja »

Haj to,ja sisam travu godinama,al kod komsije uvijek zelenija hebo mamu svoju :bih:
neki
Posts: 6633
Joined: 17/02/2005 07:57

#7 Re: Zasto su ljudi u Bosni ruzni?

Post by neki »

M76 wrote:
U-zap wrote:Dugo vremena zivim vani u razniim zemljama i primijetio sam da su ljudi vani dosta ljepsi, generalno govoreci. Da li je to zbog boljeg zivotnog standarda ili jednostavno do gena ?
Pretpostavljam da si se i ti proljepšao. Jebi ga, živiš dugo vani.
mozda se proljepsao ali na inteligenciju odlazak nije uticao...
DijasporceMomce
Posts: 24
Joined: 07/01/2015 17:07

#8 Re: Zasto su ljudi u Bosni ruzni?

Post by DijasporceMomce »


Zato sto prosjecnom bosnji ovako izgleda dan nakon posla
User avatar
aveos
Posts: 1662
Joined: 28/02/2012 08:42

#9 Re: Zasto su ljudi u Bosni ruzni?

Post by aveos »

Nas narod je bas ok,također gdje prevladava ova mediteranska klima,Italija Spanija...a ovi ostali svabe, skandinavci i britanci,fuj,cast izuzetcima
User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#10 Re: Zasto su ljudi u Bosni ruzni?

Post by al_akhisari »

...čovjek zaista može naučiti mnogo toga i od životinja...recimo, od psa možemo naučiti da stvarima u životu priđemo na način da im priđemo, osmotrimo, onjušimo i ukoliko je besmisleno, lagahno podignemo jednu nogu, pomokrimo se i nastavimo dalje...bez namjere da vrijeđam, ali ovo je baš takva situacija...pogledah, pročitah/ "onjuših" i... :-)
User avatar
drndalo
Posts: 22740
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#11 Re: Zasto su ljudi u Bosni ruzni?

Post by drndalo »

Prije ce biti da je prilagodio ukus tamosnjim gurbetima, pa se tjesi da su tamo ljepsi...
User avatar
SmokingMan
Posts: 18507
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#12 Re: Zasto su ljudi u Bosni ruzni?

Post by SmokingMan »

Najgluplja tema ikada postavljena... :D
User avatar
gnjev
Posts: 3357
Joined: 02/04/2013 11:56
Location: Sarajevo
Contact:

#13 Re: Zasto su ljudi u Bosni ruzni?

Post by gnjev »

Al nemaju veci....
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#14 Re: Zasto su ljudi u Bosni ruzni?

Post by P308 »

SmokingMan wrote:Najgluplja tema ikada postavljena... :D
:thumbup:
User avatar
Truba
Posts: 81192
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#15 Re: Zasto su ljudi u Bosni ruzni?

Post by Truba »

meni nema ljepsih ljudi od dinarida kad su ono bas normalni
User avatar
karanana
Posts: 47134
Joined: 26/02/2004 00:00

#16 Re: Zasto su ljudi u Bosni ruzni?

Post by karanana »

tema pravo glupa sto jes jes.

dobri pichichi ovdje. na primjer shvabice 0 bodova, engleskinje 0 bodova, govorim procentualno po broju stanovnika.
muskarci su ovdje malo glavatiji, nosatiji...ali ne mozemo ni to generalizirati jer ima zgodnih frajera ovdje.....
da skratim...mozda u tvom selu i okruzenju je tako....ali bas bas nemas argumente za ovo i glupa ti je tema.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65592
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#17 Re: Zasto su ljudi u Bosni ruzni?

Post by _BataZiv_0809 »

Tema je ozbiljan favorit za najgluplju temu decenije.
User avatar
irac300
Posts: 9026
Joined: 18/07/2009 18:36

#18 Re: Zasto su ljudi u Bosni ruzni?

Post by irac300 »

Nešto mi smrdi na ujkana s kamenjara. :D
User avatar
amiliana
Posts: 6523
Joined: 09/04/2013 13:44

#19 Re: Zasto su ljudi u Bosni ruzni?

Post by amiliana »

Samo frajeri na zapadu valjaju 8-)
User avatar
m.m
Posts: 40
Joined: 24/07/2013 09:12

#20 Re: Zasto su ljudi u Bosni ruzni?

Post by m.m »

Baš tema nije glupa. I mene to interesuje. Fakat, ja sam iz Bosne i ružan sam, kao i 90% stanovništva. Ja mislim da je to zato što nismo čistokrvni. Nema ko nije bio na ovim prostorima, nastali smo od hiljadu "ukrštavanja". Isto kao i psi lutalice. Hajd priznajte sebi da je istina sve ovo što sam napisao :bih:
zrakomlat
Posts: 10235
Joined: 23/09/2012 17:22

#21 Re: Zasto su ljudi u Bosni ruzni?

Post by zrakomlat »

irac300 wrote:Nešto mi smrdi na ujkana s kamenjara. :D
Nije ti asocijacija valjda "U" i "zap" :D
User avatar
m.m
Posts: 40
Joined: 24/07/2013 09:12

#22 Re: Zasto su ljudi u Bosni ruzni?

Post by m.m »

_BataZiv_0809 wrote:Tema je ozbiljan favorit za najgluplju temu decenije.
A zašto? Pregledaj malo klix nightlife pa se vrati na temu :wink:
User avatar
irac300
Posts: 9026
Joined: 18/07/2009 18:36

#23 Re: Zasto su ljudi u Bosni ruzni?

Post by irac300 »

m.m wrote:Baš tema nije glupa. I mene to interesuje. Fakat, ja sam iz Bosne i ružan sam, kao i 90% stanovništva. Ja mislim da je to zato što nismo čistokrvni. Nema ko nije bio na ovim prostorima, nastali smo od hiljadu "ukrštavanja". Isto kao i psi lutalice. Hajd priznajte sebi da je istina sve ovo što sam napisao :bih:
Malo si se zajeb'o, što više svježih gena daje ljepše ljude. Kad pogledaš Engleze koji se još od Vilijama Osvajača iz 1066. godine taslače samo između sebe, nema ružnije nacije i gorih zuba. Ne znam kakvu ljudi ljepotu očekuju, ali naš svijet sa Balkana uopšteno, pa tako i Bosne je mnogo ljepši od ovih iz zapadne Evrope, pogotovu germanskih zemalja.
User avatar
karanana
Posts: 47134
Joined: 26/02/2004 00:00

#24 Re: Zasto su ljudi u Bosni ruzni?

Post by karanana »

irac300 wrote:
m.m wrote:Baš tema nije glupa. I mene to interesuje. Fakat, ja sam iz Bosne i ružan sam, kao i 90% stanovništva. Ja mislim da je to zato što nismo čistokrvni. Nema ko nije bio na ovim prostorima, nastali smo od hiljadu "ukrštavanja". Isto kao i psi lutalice. Hajd priznajte sebi da je istina sve ovo što sam napisao :bih:
Malo si se zajeb'o, što više svježih gena daje ljepše ljude. Kad pogledaš Engleze koji se još od Vilijama Osvajača iz 1066. godine taslače samo između sebe, nema ružnije nacije i gorih zuba. Ne znam kakvu ljudi ljepotu očekuju, ali naš svijet sa Balkana uopšteno, pa tako i Bosne je mnogo ljepši od ovih iz zapadne Evrope, pogotovu germanskih zemalja.
tacno. nema ljepsih ljudi od mjesanaca. ne hvalim nas, ali ko sto kazes nek pogleda engleze pa i shvabe pa nek se javi.
User avatar
m.m
Posts: 40
Joined: 24/07/2013 09:12

#25 Re: Zasto su ljudi u Bosni ruzni?

Post by m.m »

irac300 wrote:
m.m wrote:Baš tema nije glupa. I mene to interesuje. Fakat, ja sam iz Bosne i ružan sam, kao i 90% stanovništva. Ja mislim da je to zato što nismo čistokrvni. Nema ko nije bio na ovim prostorima, nastali smo od hiljadu "ukrštavanja". Isto kao i psi lutalice. Hajd priznajte sebi da je istina sve ovo što sam napisao :bih:
Malo si se zajeb'o, što više svježih gena daje ljepše ljude. Kad pogledaš Engleze koji se još od Vilijama Osvajača iz 1066. godine taslače samo između sebe, nema ružnije nacije i gorih zuba. Ne znam kakvu ljudi ljepotu očekuju, ali naš svijet sa Balkana uopšteno, pa tako i Bosne je mnogo ljepši od ovih iz zapadne Evrope, pogotovu germanskih zemalja.
Ne bih rekao da sam se zajebao. Neki mali mix je ok i da, daje ljepše ljude. Ali u pm, kod nas ko se sve nije handrio da bi mi nastali na kraju? Ima izuzetaka naravno, ali većina su grobovi. :zjev:
Post Reply