zasto ste izostavili???

Tuzla, Bijeljina, Brčko, Gradačac, Živinice, Srebrenik, Lukavac, sve do Gračanice, Kladnja i Zvornika...
gavrilo
Posts: 5381
Joined: 15/10/2004 18:37
Location: Zürich

#26

Post by gavrilo »

Gnjuscic wrote:Moze Lopare. Moze. Ali, molim da se ne zaboravi Mackovac. Bez Mackowca ne mogu ni Lopare. Ili zajedno, ili nikako !!! 8)
mackovac pripada opstini lopare... zao mi je
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#27

Post by spreca »

Alfons Kauders wrote:
spreca wrote:
The_Fluid wrote:Lopare, Teocak, Celic i jos neka mjesta, cini mi se da su premalena da bi bila na ovoj listi, ako se pogleda po broju stanovnika


A gdje Kalesija
ma dje su mi vukovije ?! :x



tamo gdje su i bile krenes sprecom nizvodno od canica pa prodes kadrice-jeginov lug pa usput negdi bacis udicu zapalis cigaretu malo odahnes pa put podnoge i pred sledecom pauzom ti se pokazu i vukovije pa onda biras hoces donje ili gornje vukovije.
Šandor
Posts: 2383
Joined: 13/04/2005 20:26
Location: Negdje izmedju

#28

Post by Šandor »

Gavro, nemoj lagat. Možda čitava opština zajedno ima 20,000 stanovnika. Ali sam grad je prema popisu iz 1991. godine imao znatno manje od 10,000. Možda vas se sad natumbalo duplo? Al ne vjerujem. Većina Srba skupila se u Banja Luku, Bijeljinu Doboj, Prijedor..... Broj Srba u Bijeljini povećan je 3-4 puta. Slično je i u Doboju.A Lopare su selo obično. Isto ko Žepa, Prnjavor, Čitluk, Kalesija.
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#29

Post by Officer Crabtree »

I ja sam molio da se stavi samo Gračanica a ne Gračanica kod Doboja. Dobio sam odgovor da ima još tih Gračanica, valjda kod Bugojnog. Ali ti nemaju Amela Ćurića i 50.000 stanovnika. Eh...
Hegemonija metropolisa, braćo i sestre...
User avatar
Bosanac_21
Posts: 1313
Joined: 07/05/2005 04:56
Location: Bosanski Novi

#30

Post by Bosanac_21 »

Da ne otvaram posebnu temu jer se osjecam ugrozenim :D

Bosanska krajina
Zanimljivosti, dešavanja i kulturno-politički život u Bihaću, Buzimu, Cazinu, V. Kladuši, Bos. Petrovcu, Sanskom Mostu, Bos. Krupi.

Naime izostavljen je i Bosanski Novi u Krajiskoj kategoriji. :?
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#31

Post by Alfons Kauders »

spreca wrote:
Alfons Kauders wrote:
spreca wrote:

A gdje Kalesija
ma dje su mi vukovije ?! :x



tamo gdje su i bile krenes sprecom nizvodno od canica pa prodes kadrice-jeginov lug pa usput negdi bacis udicu zapalis cigaretu malo odahnes pa put podnoge i pred sledecom pauzom ti se pokazu i vukovije pa onda biras hoces donje ili gornje vukovije.
zajebani su oni... ja cuo da za pola suhog sira cojka izbodu... a fin kraj pravo...
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#32

Post by Alfons Kauders »

Officer Crabtree wrote:I ja sam molio da se stavi samo Gračanica a ne Gračanica kod Doboja. Dobio sam odgovor da ima još tih Gračanica, valjda kod Bugojnog. Ali ti nemaju Amela Ćurića i 50.000 stanovnika. Eh...
Hegemonija metropolisa, braćo i sestre...
a da stave "gracanica u kojoj svi puse travu"... to bi razjasnilo sve... pravi rnr gradic... :D :D
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#33

Post by spreca »

Alfons Kauders wrote:
spreca wrote:
Alfons Kauders wrote: ma dje su mi vukovije ?! :x



tamo gdje su i bile krenes sprecom nizvodno od canica pa prodes kadrice-jeginov lug pa usput negdi bacis udicu zapalis cigaretu malo odahnes pa put podnoge i pred sledecom pauzom ti se pokazu i vukovije pa onda biras hoces donje ili gornje vukovije.
zajebani su oni... ja cuo da za pola suhog sira cojka izbodu... a fin kraj pravo...


Ma nekad su to bili mozda najveci cakijasi ali sada je to sasvim druga raja
jer kultura ti je ko epidemija pa ne bira "zrtvu"
gavrilo
Posts: 5381
Joined: 15/10/2004 18:37
Location: Zürich

#34

Post by gavrilo »

Šandor wrote:Gavro, nemoj lagat. Možda čitava opština zajedno ima 20,000 stanovnika. Ali sam grad je prema popisu iz 1991. godine imao znatno manje od 10,000. Možda vas se sad natumbalo duplo? Al ne vjerujem. Većina Srba skupila se u Banja Luku, Bijeljinu Doboj, Prijedor..... Broj Srba u Bijeljini povećan je 3-4 puta. Slično je i u Doboju.A Lopare su selo obično. Isto ko Žepa, Prnjavor, Čitluk, Kalesija.
gavrilo wrote:fluid lopare su opstina sa preko 20 000 stanovnika. ne vidim jos uvjek razlog izostavljanja.
sandore... sta sam slagao? pa ne tvrdim da mjesto lopare ima toliko stanovnika, ali opstina da
Post Reply