Zasto na Mars mira u uniformama?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
stubrijez
Posts: 1070
Joined: 09/11/2012 11:12

#1 Zasto na Mars mira u uniformama?

Post by stubrijez »

Dakle, smatram da je uniforma na Marsu mira u bilo kakvom scenariju totalno neadekvatna. Mogao bih donekle da shvatim nas starije ali Iz godine u godinu sve vise mladih ljudi je na Marsu mira obuceno u kojekakve uniforme ko da idu u proboj a ne u kolonu zalosti i sjecanja na stradale...
User avatar
orinoco
Posts: 1687
Joined: 14/01/2017 17:46

#2 Re: Zasto na Mars mira u uniformama?

Post by orinoco »

stubrijez wrote:Dakle, smatram da je uniforma na Marsu mira u bilo kakvom scenariju totalno neadekvatna. Mogao bih donekle da shvatim nas starije ali Iz godine u godinu sve vise mladih ljudi je na Marsu mira obuceno u kojekakve uniforme ko da idu u proboj a ne u kolonu zalosti i sjecanja na stradale...
Je li na Marš išla ona garda iz Goražda, oni neki čuvari nečega?
User avatar
stubrijez
Posts: 1070
Joined: 09/11/2012 11:12

#3 Re: Zasto na Mars mira u uniformama?

Post by stubrijez »

orinoco wrote:
stubrijez wrote:Dakle, smatram da je uniforma na Marsu mira u bilo kakvom scenariju totalno neadekvatna. Mogao bih donekle da shvatim nas starije ali Iz godine u godinu sve vise mladih ljudi je na Marsu mira obuceno u kojekakve uniforme ko da idu u proboj a ne u kolonu zalosti i sjecanja na stradale...
Je li na Marš išla ona garda iz Goražda, oni neki čuvari nečega?
Vjerovatno,kod njih su cini mi se crne uniforme i beretke... haj to manje vise nego klinci su mi cudni to poistovjecivanje ne znam s cim. Jednostavno mi nije lijepo vidjeti uniformisane osobe na tom mjestu, nije prilika...
User avatar
TDK-90
Posts: 1211
Joined: 26/02/2012 12:15

#4 Re: Zasto na Mars mira u uniformama?

Post by TDK-90 »

Ma izgubili smo mjeru u svemun ne drzimo do sebe nemamo nikakav nivo kulture. Cesto ces vidjeti na sahranama\ dzennazama ljude u trenerkama i nekim dronjcima tj radnoj poluradnoj odjeci.
Locked