zašto je muškarcima sex najbitiniji u vezi????

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply

Da li biste bili u vezi (braku) bez redovnog i dobrog seksa?

Da (zensko sam)
5
5%
Da (musko sam)
14
14%
Ne (zensko sam)
29
29%
Ne (musko sam)
45
45%
Samo cetvrtkom (boli te piiiiip sta sam :D)
6
6%
 
Total votes: 99

nocna_ptica24
Posts: 217
Joined: 07/02/2007 01:53

#1 zašto je muškarcima sex najbitiniji u vezi????

Post by nocna_ptica24 »

oduvijek sam stavljala neke čiste i razumne osjecaja na prvo mjesto ali sam se uvjerilaa kroz život i kroz priče svojih prijateljica,žena ,mama,da muškarcima je osnova veze sex!!!!
meni je to pomalo nenandertalski i životinjski jer pokazuje kako je evolucija mlao odmakla kad se ne mogu kontorlisati nagoni..i sve onda gubi smisao i veza dvoje ljudi postaje fiziološka potreba za parenjem....fuj!!!
šta vi mislite o tome???
User avatar
karanana
Posts: 47134
Joined: 26/02/2004 00:00

#2

Post by karanana »

Zar i zenama sex nije najbitniji? Sex je sigurno preko 50% veze.

Auuu ti imas negativno misljenje o sexu, nije mi jasno zasto fuj. Naravno da smo i mi dio zivotinjskog svijeta, i moja mogucnost da razmisljam i da tipkam ovo sto ti sada tipkam nema nikakve veze sa tim zivotinjskim nagonima koji su ostali i koji ce nadam se ostati u covjeku zauvijek, jer kad ih nestane - nestace i covjeka.

Da citiram Williama Shakespeara: You and me babe, we ain't nothing but mammels, so lets do it like they do it on Discovery channel.
sabanss
Posts: 4544
Joined: 13/08/2006 11:20

#3

Post by sabanss »

Jes' vala bas, fuj :lol:

Ja pomislim na sex bar 10-tak puta u minuti, jesam li zivotinja? 8-)

I BTW otkud ti da je sex prljav?
cinderella
Posts: 203
Joined: 09/04/2007 12:17
Location: SARAJEVO

#4 Re: zašto je muškarcima sex najbitiniji u vezi????

Post by cinderella »

nocna_ptica24 wrote:oduvijek sam stavljala neke čiste i razumne osjecaja na prvo mjesto ali sam se uvjerilaa kroz život i kroz priče svojih prijateljica,žena ,mama,da muškarcima je osnova veze sex!!!!
meni je to pomalo nenandertalski i životinjski jer pokazuje kako je evolucija mlao odmakla kad se ne mogu kontorlisati nagoni..i sve onda gubi smisao i veza dvoje ljudi postaje fiziološka potreba za parenjem....fuj!!!
šta vi mislite o tome???
mislim da si u pravu!!! ženama su na prvom jestu osjećaji,a tek potom ostale fizičke potrebe! kada će muškarci više shvatiti da mi više uživamo u romantičnim riječima,poljupcima,maženju,a ne u samom "tom" činu???
njima jednostavno treba nacrtati neke stvari...
forUMASH
Posts: 2180
Joined: 24/01/2006 04:12
Location: Razjedinjene Drzave BIH

#5

Post by forUMASH »

....neophodan jeste al' nije najbitniji.....
User avatar
van Basten
Posts: 7516
Joined: 21/09/2006 02:59

#6

Post by van Basten »

Sex u vezi je neophodan... koliko je kome bitan individualno je, ali sigurno je da će deprivacija istog dovesti do neželjenih posljedica po vezu. Pa neka smo stotinu puta životinje :D
sabanss
Posts: 4544
Joined: 13/08/2006 11:20

#7

Post by sabanss »

van Basten wrote:Sex u vezi je neophodan... koliko je kome bitan individualno je, ali sigurno je da će deprivacija istog dovesti do neželjenih posljedica po vezu. Pa neka smo stotinu puta životinje :D
Veza bez sexa ne moze potrajati dugo, uvjerio se vise puta.

Meni je samo vecera uz svjece romanticna, ali ne zbog svijeca, vec zbog hrane :lol:
nocna_ptica24
Posts: 217
Joined: 07/02/2007 01:53

#8

Post by nocna_ptica24 »

ccc.tipični muškrci nem ogu da vjerujmem..hahaha
nisam rekla da je prljavo a fuj mi je to što su nagoni prije razuma...a ženam je bitnija pradigra nego sex ...80% žena nikad ne dožvi orgazam tokom sexa već u predigri.. a osjećaji za žene koje ja poznajem ,a ima ih mnogo... su bitniji od sexa i sve kažu da bi mogle bez exa i da im je on dosadio to je samo obična gimnastika kja pređe u dosadu koliko god se trudili da osvježimo...vjerujte...sex je nebitan ženama...kad su u pitanju pravi osjećaji i ljubav...ja sam bila zaljubljena u momka 3 godine i mi smo se savršeno slagali i voljeli .. i bez sexa
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#9 Re: zašto je muškarcima sex najbitiniji u vezi????

Post by debela »

nocna_ptica24 wrote:oduvijek sam stavljala neke čiste i razumne osjecaja na prvo mjesto ali sam se uvjerilaa kroz život i kroz priče svojih prijateljica,žena ,mama,da muškarcima je osnova veze sex!!!!
meni je to pomalo nenandertalski i životinjski jer pokazuje kako je evolucija mlao odmakla kad se ne mogu kontorlisati nagoni..i sve onda gubi smisao i veza dvoje ljudi postaje fiziološka potreba za parenjem....fuj!!!
šta vi mislite o tome???
vidi, da se nagoni ne mogu kontrolisati svaki dan na ulici bi prolazila pored ljudi koji se seksaju.
da je seks koji ljudi upraznjavaju cista potreba za parenjem onda bi se i ljudi seksali tek par puta godisnje.
da je seks osnova pokazuje ti cinjenica da te neko seksualno privuce te sa njim ulazis u vezu jer pricati lijepo mozes sa puno ljudi, zar ne, ali i dalje nisi sa njima u vezi.

ako i kad promijenis svoj stav o seksu i druge stvari ce se lijepo sloziti.
nocna_ptica24
Posts: 217
Joined: 07/02/2007 01:53

#10

Post by nocna_ptica24 »

nikad nisam ulazila u vezu sa nekim ko me seksualno privuče a nije to samo moje mišljenje već i svih koje poznajem...nisam mislila na takvu pretjeranost koa sexanje na uici ..pretjeruješ ili ne znaš šta želim da kažem...ssexualna privčlačnost je nebitna u odnosu da imaš sa nekim fino porazgovarati i da će te taj neko razumjeti
ALEMKING
Posts: 7
Joined: 23/04/2007 13:14
Location: sarajevo

#11 Re: zašto je muškarcima sex najbitiniji u vezi????

Post by ALEMKING »

debela wrote:
nocna_ptica24 wrote:oduvijek sam stavljala neke čiste i razumne osjecaja na prvo mjesto ali sam se uvjerilaa kroz život i kroz priče svojih prijateljica,žena ,mama,da muškarcima je osnova veze sex!!!!
meni je to pomalo nenandertalski i životinjski jer pokazuje kako je evolucija mlao odmakla kad se ne mogu kontorlisati nagoni..i sve onda gubi smisao i veza dvoje ljudi postaje fiziološka potreba za parenjem....fuj!!!
šta vi mislite o tome???
vidi, da se nagoni ne mogu kontrolisati svaki dan na ulici bi prolazila pored ljudi koji se seksaju.
da je seks koji ljudi upraznjavaju cista potreba za parenjem onda bi se i ljudi seksali tek par puta godisnje.
da je seks osnova pokazuje ti cinjenica da te neko seksualno privuce te sa njim ulazis u vezu jer pricati lijepo mozes sa puno ljudi, zar ne, ali i dalje nisi sa njima u vezi.

ako i kad promijenis svoj stav o seksu i druge stvari ce se lijepo sloziti.
čao, sex je 80% svake dobre veze, da nije tako zašto bi se tako često mijenjali partneri, dođe do zasičenja i dosade ako nema sexa. Ja u svaku vezu ulazim sa namjerom da odvučem žensku u krevet i to mi obavezno uspjeva, a zašto, zato što idjevojke ulaze sa tom idejom u kontakt.
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#12

Post by debela »

nocna_ptica24 wrote:nikad nisam ulazila u vezu sa nekim ko me seksualno privuče a nije to samo moje mišljenje već i svih koje poznajem...nisam mislila na takvu pretjeranost koa sexanje na uici ..pretjeruješ ili ne znaš šta želim da kažem...ssexualna privčlačnost je nebitna u odnosu da imaš sa nekim fino porazgovarati i da će te taj neko razumjeti
:D :D nisi ni svjesna svoje nesvijesti ali jebat ga. valjda ti se nekada ukaze.
User avatar
krava
Posts: 914
Joined: 14/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#13

Post by krava »

nocna_ptica24 wrote:80% žena nikad ne dožvi orgazam tokom sexa već u predigri
odakle ti ovaj podatak? :-)
User avatar
tech10
Posts: 15316
Joined: 14/09/2005 14:04

#14

Post by tech10 »

ZATO! :D
nocna_ptica24
Posts: 217
Joined: 07/02/2007 01:53

#15

Post by nocna_ptica24 »

podatak je relavantan i frišak....taze:)
u šta se svijet pretvori ccccc...samk svijta nam se bliži hahaha.
gdje su osjećaji gdje su ???...
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#16 Re: zašto je muškarcima sex najbitiniji u vezi????

Post by mIRCerka »

nocna_ptica24 wrote:!
meni je to pomalo nenandertalski i životinjski jer pokazuje kako je evolucija mlao odmakla kad se ne mogu kontorlisati nagoni..
jest, ona je zivotinja prava smrdljiva, a ona se opire rukama, nogama i uzdasima..

Nisu svi isti. Nekim muskarcima je samo sex bitan, bilo veze ili ne, isto tako i nekim zenama.
A 80% zena da dozivi orgazam za vrijeme predigre... Iz kojeg zavoda je taj podatak? Ja znam minimalno 5.000 sexualno aktivnih zena u Sarajevu, nesto se ne sjecam da je ijedna bila anketirana.
User avatar
krava
Posts: 914
Joined: 14/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#17

Post by krava »

joj bezvezne teme :?
User avatar
karanana
Posts: 47134
Joined: 26/02/2004 00:00

#18

Post by karanana »

krava wrote:
nocna_ptica24 wrote:80% žena nikad ne dožvi orgazam tokom sexa već u predigri
odakle ti ovaj podatak? :-)
Nijedna od tih 80% ocigledno nije imala srece da mene upozna.
User avatar
krava
Posts: 914
Joined: 14/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#19

Post by krava »

evo nesto razmisljam.....tokom predigre...?

znaci on je dotakne, a ona.....gotova? :-)
Como_Sarajevo
Posts: 624
Joined: 20/01/2004 00:00

#20 Re: zašto je muškarcima sex najbitiniji u vezi????

Post by Como_Sarajevo »

nocna_ptica24 wrote:oduvijek sam stavljala neke čiste i razumne osjecaja na prvo mjesto ali sam se uvjerilaa kroz život i kroz priče svojih prijateljica,žena ,mama,da muškarcima je osnova veze sex!!!!
meni je to pomalo nenandertalski i životinjski jer pokazuje kako je evolucija mlao odmakla kad se ne mogu kontorlisati nagoni..i sve onda gubi smisao i veza dvoje ljudi postaje fiziološka potreba za parenjem....fuj!!!
šta vi mislite o tome???
Balkane,balkane,balkane moj................ :-)
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#21

Post by mIRCerka »

krava wrote:joj bezvezne teme :?
mozda nekome pomazemo oko istrazivanja za neki rad, a nismo toga ni svjesni...nemoj tako...
:roll: :-D
forUMASH
Posts: 2180
Joined: 24/01/2006 04:12
Location: Razjedinjene Drzave BIH

#22

Post by forUMASH »

nocna_ptica24 wrote:podatak je relavantan i frišak....taze:)
u šta se svijet pretvori ccccc...samk svijta nam se bliži hahaha.
gdje su osjećaji gdje su ???...
.....mozda smo mi neandertalci al' onda 80% zena laze i glumi vaginalni orgazam...... :D

......eto sta se desi kad je razum ispred osjecaja......sram i stid da vas bude..... :D
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#23

Post by prleitihi »

ptico..kad probaš..drugu ćeš priču pričati.. :D
ALEMKING
Posts: 7
Joined: 23/04/2007 13:14
Location: sarajevo

#24 Re: zašto je muškarcima sex najbitiniji u vezi????

Post by ALEMKING »

mIRCerka wrote:
nocna_ptica24 wrote:!
meni je to pomalo nenandertalski i životinjski jer pokazuje kako je evolucija mlao odmakla kad se ne mogu kontorlisati nagoni..
jest, ona je zivotinja prava smrdljiva, a ona se opire rukama, nogama i uzdasima..

Nisu svi isti. Nekim muskarcima je samo sex bitan, bilo veze ili ne, isto tako i nekim zenama.
A 80% zena da dozivi orgazam za vrijeme predigre... Iz kojeg zavoda je taj podatak? Ja znam minimalno 5.000 sexualno aktivnih zena u Sarajevu, nesto se ne sjecam da je ijedna bila anketirana.
JA NE ZNAM TOLIKO, ALI ZNAM DOSTA, DA LI SI TI DOŽIVILA ORGAZAM PRI PREDIGRI, PA NORMALNO JE DA JE ČEŠČE U PREDIGRI I PRI NADRAŽIVANJU, DALI RUČNO ILI ORALNO NEGO SAMIM ČINOM SEXA, ALI JE IPAK BOLJI OSJEČAJ KADA TE ZALIJU SOKOVI U ČINU SEXA, DOK SI NA VRHUNCU, VJERUJ I MUŠKARCI SE BOLJE OSJEČAJU, A NE LAŽNO STENJANJEI NE ZNAM TI ŠTA. JA CIJENIM ISKRENOST.
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#25

Post by shin »

De banujte ovog levata, C.lock na svakom postu. Kad nauci koristiti forum nek se vrati.
Last edited by shin on 24/04/2007 13:42, edited 1 time in total.
Post Reply