Zasto je Mostar najljepsi grad ?

Zanimljivosti i zbivanja u Mostaru, Čapljini, Ljubuškom, Stocu, Trebinju, Bileći, Gacku i drugim mjestima u regionu.
Post Reply
User avatar
blue_sky
Posts: 49306
Joined: 01/06/2009 15:51
Location: Mostar nije skutorija

#151 Re: Zasto je Mostar najljepsi grad ?

Post by blue_sky »

Svaka ti cast,iskreno. Ovakvo razmisljanje meni kao tvojoj sugradjanki daje nadu u bolju buducnost :thumbup:
crysis
Posts: 1336
Joined: 05/10/2009 16:47
Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.

#152 Re: Zasto je Mostar najljepsi grad ?

Post by crysis »

vidi moras prvo zacepiti usi i neslusati seljake,jer trenutno u mostaru ima jedno pet posto, mozda i manje mostaraca.
hodam najnormalnije po citavom gradu (nevolim da govorim ova i ona strana),za mene je mostar bio i ostao jedan i nikakvi primitivci to nece promijeniti.
vuk1975
Posts: 62
Joined: 09/04/2009 06:48

#153 Re: Zasto je Mostar najljepsi grad ?

Post by vuk1975 »

jedna dama je napisala o mostaru i neretvi na ovom forumu ,svidja mi se neretva tako je plava,no comment na ovo,za ovog gospodina gore MOSTARCA :thumbup: respekt treba nam vise takvih kao sto ste vi a manje onih koji se dive mostaru a ni boje neretve neznaju :mrgreen:
mariola
Posts: 5
Joined: 10/11/2009 17:54

#154 Re: Zasto je Mostar najljepsi grad ?

Post by mariola »

Pošto se po kozna koji put sutra bira gradonačelnik, evo mišljenje predsjednika gradskog vijeća od sutrašnjem odabiru i trenutnom stanju u Mostaru.
http://hercegovina.info/vijesti/hercego ... #news_view
Da nije žalosno bilo bi smješno :mrgreen:
Post Reply