ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?

PM72
Posts: 17777
Joined: 30/04/2012 16:54

#626 Re: ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?

Post by PM72 »

Last edited by PM72 on 30/06/2017 21:41, edited 1 time in total.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23274
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#627 Re: ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?

Post by Sanjarko »

Stvarno ne znam ni jedan rat. Veliki sam zaljubljenik Historije, ratova pogotovo i ne znam ni jedan da smo mi neki prvi zapoceli. Bune jesmo ali rat neki ne pamtim koji smo i kada prvi zapoceli.
PM72
Posts: 17777
Joined: 30/04/2012 16:54

#628 Re: ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?

Post by PM72 »

koji "mi"?
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#629 Re: ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?

Post by Hafis »

Od buna znam samo za Gubčevu seljačku bunu, Nevesinjskku pušku i bunu protiv dahija....a da, i Hadži-prodanovu bunu.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23274
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#630 Re: ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?

Post by Sanjarko »

wmosi wrote:
Kako, tako.
Isto kao Arnauti na Kosovu što su Srbe umirili. Isto kao što su muslimani Srbe na Ozrenu, Petrovcu, Sani, Zenici
Sta lazes. Ja sam iz Zenice komsija oko mene bruka Srba. Preko puta mene komsija Srbin, stan skoro do mene komsija Srbin, komsiji Hrvatu cak Vehabije pomagale. Kuma mi Srpkinja, manima pokojna prijateljica Srpkinja. Mamine musterije mnoge Srpkinje/Srbi, Hrvatice/Hrvati, moji poznanici i moje porodice, drugovi skolski, prijatelji itd. pogodi koje su nacionalnosti.

LAZOVE.
Last edited by Sanjarko on 30/06/2017 21:47, edited 1 time in total.
dugonja
Posts: 272
Joined: 23/06/2017 23:15

#631 Re: ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?

Post by dugonja »

wmosi wrote:
Maraschino wrote:
wmosi wrote:


Kako, tako.
Isto kao Arnauti na Kosovu što su Srbe umirili. Isto kao što su muslimani Srbe na Ozrenu, Petrovcu, Sani, Zenici
jos jedan ispran mozak.

Šta ti misliš kako bi Mađari gledali na to da je iza Turaka ostalo milion Mađara koji su u islamu i na sve načine prave opoziciju svemu što je mađarsko? Eto npr. Mađar koji danas iz pamćenja briše sve tragove i uspomene na tursku okupaciju, kako bi oni reagovali na takav slučaj?
Kako su Grci rešili pitanje turske manjine i Turci grčke manjine?
Kako su Španci rešili slučaj sa mnogo muslimana koji su ostali kao rez. okupacije Arapa (bilo je tu i Španaca muslimana, i Jevreja)?
Kako su Turci rešili pitanje Jermena?
Zašto je za čuđenje naš odnos prema nekome ko i danas predstavlja okupatora, ne mitski, iracionalno, nego baš bukvalno?
Ovo i ne moraš shvatiti kao pitanja, nego kao konstataciju, ne treba nikakav odgovor.
jebe te jedna mala "sitnica" u toj četničkoj velikosrpskoj verziji istorije a to je da je kao i kod Albanaca većina Bošnjaka vrlo brzo prešla na islam, pa je već samo 130 godina poslije pada Bosne, po turskom popisu 1604.g. 73% !!!! Bošnjaka bilo islanske religijje
tako da tvoj mozak ne.može da skonta da tu dakle nema nikakvih "nacionalnih manjina" jer je narod Bosne, Bošnjaci masovmo.prešao na islam baš kao i npr. Albanci
i jednako bi ostao tako i do danas.kao i Albanci većinski u Bosni da na nesreću Bosne turci nisu počeli masovno doseljavat pravoslavne Vlahe kao kmetove i čobane koji su se sve više razmnožavali dok su Bošnjaci kosti ostavljali na raznim ratištima tuske imperije, pa pravoslavni od 3% ućešća u stanovništvu Bosne prije turaka postadoše većinski sa 45% po odlasku turaka tj. na prvom popisu AU
i sad nekadašnja manjina od 3 % kao ti prosipa četničku propagandu o okupatoru, manjinama i sličnim sranjima iz repertoara velikosrpske četničke ideologije
Last edited by dugonja on 30/06/2017 21:51, edited 1 time in total.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#632 Re: ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?

Post by seln »

wmosi wrote:
seln wrote: Nista bez Deretica. :-)
Gade mi se obojica.
Razlika je što je Deretić dileja 'nako, a Noel radi po narudzbini.
Ma naravno, bre... sve strani placenici.
I sta oni imaju pricati tebi, svaki srbin doktorira istoriju jos kao fetus.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23274
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#633 Re: ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?

Post by Sanjarko »

PM72 wrote:koji "mi"?
Cuj koji mi. :roll:
User avatar
Sanjarko
Posts: 23274
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#634 Re: ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?

Post by Sanjarko »

wmosi wrote:
Kako bre strah? Ti bi da plasis mecku resetom? Ja sam samo realan i pokusavam da shvatim stvari.
Od starih dusmana nema novih prijatelja.
Meni su muslimani lokalci sa slovom "u" pradedu u jamu bacili, jednog dedu ovoga rata zarobili i mucil(istina, nisu ga ubili), po pricanju agi porez placali u mjestu tom i tom..jel treba da ih volim? Bili su neprijatelji kad su se zvali nekako (u 19 vijeku), pa kad su bili opet neki 41, pa kad su bili sa velikim M, pa sad kad su Bosnjaci. Jedino je vjera uvjek bila ista, znaci tu lezi problem.
Pa i meni su cetnici pola familije ubili u Rogatici, ni kosti im se nisu nasle. Cetnici koji su bili Srbi, Srpska vojska i vojnici me kao dijete skoro dva puta ubili i porodicu moju u prethodnom ratu, pa opet ne mrzim Srbe, Hrvati me izgladnjivali kao i Srbi sa okupacijom i pljackom humanitarnih konvoja pa opet ne mrzim Hrvate ni Srbe a sa takvim kao sto si ti i sa cetnicima i slicnima cu se se borit kad god to bude trebala, ne gledat preko nisana, nego direkt. Doc cu vam i u jazbine da vas sredim. Kad bude doslo do toga. ;-)
PM72
Posts: 17777
Joined: 30/04/2012 16:54

#635 Re: ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?

Post by PM72 »

Sve si dobro napisao sem zadnje dvije rečenice.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#636 Re: ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?

Post by Maraschino »

User avatar
Sanjarko
Posts: 23274
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#637 Re: ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?

Post by Sanjarko »

PM72 wrote:Sve si dobro napisao sem zadnje dvije rečenice.
Mislis da ne bi. Ne znas me.
PM72
Posts: 17777
Joined: 30/04/2012 16:54

#638 Re: ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?

Post by PM72 »

Mani se toga.Dobro i zanimljivo pišeš ali ŠBBKBB je šuplja.Vjeruj mi.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23274
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#639 Re: ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?

Post by Sanjarko »

PM72 wrote:Mani se toga.Dobro i zanimljivo pišeš ali ŠBBKBB je šuplja.Vjeruj mi.
Pa kazem ti, ne znas me. Ali ne brini doce nesto po nas sve drugo.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#640 Re: ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?

Post by mO k3 »

Vizionar 1985 wrote:
wmosi wrote:
Kako, tako.
Isto kao Arnauti na Kosovu što su Srbe umirili. Isto kao što su muslimani Srbe na Ozrenu, Petrovcu, Sani, Zenici
Sta lazes. Ja sam iz Zenice komsija oko mene bruka Srba. Preko puta mene komsija Srbin, stan skoro do mene komsija Srbin, komsiji Hrvatu cak Vehabije pomagale. Kuma mi Srpkinja, manima pokojna prijateljica Srpkinja. Mamine musterije mnoge Srpkinje/Srbi, Hrvatice/Hrvati, moji poznanici i moje porodice, drugovi skolski, prijatelji itd. pogodi koje su nacionalnosti.

LAZOVE.
STa lažeš ... čuj u Zenici Srba i Hrvata :mrgreen:
To su alijni Srbi i nelegitimni Hrvati :)
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#641 Re: ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?

Post by mO k3 »

Sta reče @ Karlin ona voli Bosnu :mrgreen: ... svi vi volite Bosnu samo nećete da priznate
Znas kako kažu i tako je
" jebes zemlju koje Bosne nema " :bih:
User avatar
Novi_Nick
Posts: 2888
Joined: 24/08/2003 00:00

#642 Re: ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?

Post by Novi_Nick »

saale wrote:ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?
Ko ti je to rekao da Srbi i Hrvati ne vole BIH? vole oni Bosnu i Hercegovinu ali kao hrvatsku i srpsku Bosnu i Hercegovinu bez Bosanaca u njoj.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23274
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#643 Re: ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?

Post by Sanjarko »

mO k3 wrote:
Vizionar 1985 wrote:
wmosi wrote:
Kako, tako.
Isto kao Arnauti na Kosovu što su Srbe umirili. Isto kao što su muslimani Srbe na Ozrenu, Petrovcu, Sani, Zenici
Sta lazes. Ja sam iz Zenice komsija oko mene bruka Srba. Preko puta mene komsija Srbin, stan skoro do mene komsija Srbin, komsiji Hrvatu cak Vehabije pomagale. Kuma mi Srpkinja, manima pokojna prijateljica Srpkinja. Mamine musterije mnoge Srpkinje/Srbi, Hrvatice/Hrvati, moji poznanici i moje porodice, drugovi skolski, prijatelji itd. pogodi koje su nacionalnosti.

LAZOVE.
STa lažeš ... čuj u Zenici Srba i Hrvata :mrgreen:
To su alijni Srbi i nelegitimni Hrvati :)
Da znaju drugi i Srbi i Hrvati da su ovo podle lazi, sa kojima se huskaju na neki novi rat i opravdavanje tog rata. Ali ako hoce neko vjerovat ovome i ginut za ove lazi slobodno. Ja ne lazem, a ko hoce nek misli da lazem i da je ovo laz.
User avatar
Sara03
Posts: 3292
Joined: 22/02/2017 03:17

#644 Re: ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?

Post by Sara03 »

I MoKe voli Bosnu, samo što joj ne priznaje nacionalne simbole, oličenje državnosti i suvereniteta, nešto poput pojedinih Srba i Hrvata, protiv kojih se tako zdušno bori.

:bih:

"Jebeš zemlju koju niko ne jebe ni 2%"
User avatar
Sanjarko
Posts: 23274
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#645 Re: ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?

Post by Sanjarko »

Vizionar 1985 wrote:
mO k3 wrote:
Vizionar 1985 wrote:
Sta lazes. Ja sam iz Zenice komsija oko mene bruka Srba. Preko puta mene komsija Srbin, stan skoro do mene komsija Srbin, komsiji Hrvatu cak Vehabije pomagale. Kuma mi Srpkinja, manima pokojna prijateljica Srpkinja. Mamine musterije mnoge Srpkinje/Srbi, Hrvatice/Hrvati, moji poznanici i moje porodice, drugovi skolski, prijatelji itd. pogodi koje su nacionalnosti.

LAZOVE.
STa lažeš ... čuj u Zenici Srba i Hrvata :mrgreen:
To su alijni Srbi i nelegitimni Hrvati :)
Da znaju drugi i Srbi i Hrvati da su ovo podle lazi, sa kojima se huskaju na neki novi rat i opravdavanje tog rata. Ali ako hoce neko vjerovat ovome i ginut za ove lazi slobodno. Ja ne lazem, a ko hoce nek misli da lazem i da je ovo laz.
Ja kako znam nismo nikoga umirivali masovnim umoravanjem. Ne kazem da nije bilo zlocinaca i iz naseg naroda, ali da smo nekoga umirivali masovnim umoravanjem je LAZ.
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#646 Re: ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?

Post by pirmin »

User avatar
Sara03
Posts: 3292
Joined: 22/02/2017 03:17

#647 Re: ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?

Post by Sara03 »

Novi_Nick wrote:
saale wrote:ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?
Ko ti je to rekao da Srbi i Hrvati ne vole BIH? vole oni Bosnu i Hercegovinu ali kao hrvatsku i srpsku Bosnu i Hercegovinu bez Bosanaca u njoj.
Ko su ti Bosanci?

Prema posljednjem popisu Bosanci su gotovo pa neegzistentna kategorija.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#648 Re: ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?

Post by mO k3 »

Sara03 wrote:I MoKe voli Bosnu, samo što joj ne priznaje nacionalne simbole, oličenje državnosti i suvereniteta, nešto poput pojedinih Srba i Hrvata, protiv kojih se tako zdušno bori.

:bih:

"Jebeš zemlju koju niko ne jebe ni 2%"
Eki sarice , sve ja priznajem :bih:
To 2% je tvoje mišljenje , ali ovu zemlju priznaje par
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#649 Re: ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?

Post by mO k3 »

Ovu zemlju sarice zvana Bosna i Hercegovina priznaje barem 55% ostali , htjeli ne htjeli ;)
Da ti postavim link sa himnom bih ??? :bih:
User avatar
Sara03
Posts: 3292
Joined: 22/02/2017 03:17

#650 Re: ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?

Post by Sara03 »

mO k3 wrote:
Sara03 wrote:I MoKe voli Bosnu, samo što joj ne priznaje nacionalne simbole, oličenje državnosti i suvereniteta, nešto poput pojedinih Srba i Hrvata, protiv kojih se tako zdušno bori.

:bih:

"Jebeš zemlju koju niko ne jebe ni 2%"
Eki sarice , sve ja priznajem :bih:
To 2% je tvoje mišljenje , ali ovu zemlju priznaje par

Kako možeš voljeti državu, kad joj ne priznaješ nacionalni suverenitet, konstantno vršeći negiranje i degradaciju službene zastave, grba i himne?

:bih:

Možeš postavljati linkova koliko ti je volja, meni ne smeta, jer si ti svakako već nebrojeno puta mašio suštinu.

:bih:
Post Reply