ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?

Post Reply
User avatar
muha_sa
Posts: 128645
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#251 Re: ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?

Post by muha_sa »

sa Alija ne napisa naku deklaraciju Juga se nikad ne bi raspala
User avatar
BHCluster
Posts: 23408
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#252 Re: ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?

Post by BHCluster »

Image
User avatar
Sanjarko
Posts: 23274
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#253 Re: ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?

Post by Sanjarko »

muha_sa wrote:
insomnia78 wrote:Svi su isti, ko nas bre zavadi. Svi su pravili zlocine. Nama ne daju kalas...thompsona a oni prave u sred sarajva moj umeke... kme, kme
da ne ubiše svata na čaršiji nikad ni jedna granata na SA ne bi pala
Ne bi Ravno spalili, pobili itd. Hrvatski saveznici, ni Osjek, Dubrovnik... [Prije svata. Jer Srbi su to. Oni imaju Minority Report i Vremeplov i Kristalnu kuglu, pa su sve unaprijed znali sta ce bit. Da ce zbog svata zaratit sa svima. I sa Hrvatima, i Zlovencima, i Bosancima i Bosnjacima, i sa Albancima i sa Natom. Ma urota bre.]
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#254 Re: ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?

Post by exliberal-ex »

muha_sa wrote:
insomnia78 wrote:Svi su isti, ko nas bre zavadi. Svi su pravili zlocine. Nama ne daju kalas...thompsona a oni prave u sred sarajva moj umeke... kme, kme
da ne ubiše svata na čaršiji nikad ni jedna granata na SA ne bi pala
De ba Muha tu pricu vise niko neprihvata kao ozbiljnu, rat je uveliko bjesnio kad je svat ubijen...to je samo izgovor bio da se oko Sarajeva zapuca

Meni je trebalo dosta vremena da prihvatim da je Bosna uvijek bila podjeljena , samo je po velikim gradovima bilo izmjesanosti I bratstva I jedinstva...cim se odmaknes par kilometara od centra znalo se ko zivi gdje I ko je kome zijan napravio u proslim ratovima...nazalost ja sam licno bio naivan ...trebalo su mi metci oko glave zujat da skontam da sam blecak ...al nazad na temu....
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#255 Re: ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?

Post by insomnia78 »

Alija, Alija dje će ti duša
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#256 Re: ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?

Post by Connaisseur Karlin »

exliberal-ex wrote:
De ba Muha tu pricu vise niko neprihvata kao ozbiljnu, rat je uveliko bjesnio kad je svat ubijen...to je samo izgovor bio da se oko Sarajeva zapuca

Meni je trebalo dosta vremena da prihvatim da je Bosna uvijek bila podjeljena , samo je po velikim gradovima bilo izmjesanosti I bratstva I jedinstva...cim se odmaknes par kilometara od centra znalo se ko zivi gdje I ko je kome zijan napravio u proslim ratovima...nazalost ja sam licno bio naivan ...trebalo su mi metci oko glave zujat da skontam da sam blecak ...al nazad na temu....
:thumbup:
Last edited by Connaisseur Karlin on 09/06/2017 16:24, edited 2 times in total.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23274
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#257 Re: ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?

Post by Sanjarko »

insomnia78 wrote:Alija, Alija dje će ti duša
I Kiri isto tak. Sto su Jugu spasavali i Srbima i Hrvatima planove mrsili, mrski Alija i Kiro.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#258 Re: ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?

Post by Hafis »

pici wrote:za neupucene...
Image
zastava džihada

na zastavi džihada, osnovnoj verziji, je kaligrafski tekst ispisan bijelim arapskim pismom: La illahe ilallah Muhammeden resulullah. Ispod teksta obično je sablja, mada ne mora biti. Tu zastavu koriste sve džihadističke organizacije. Platno je najčešće crno, ali se koristi i zeleno te rijeđe plavo i ljubičasto. Neke džihadističke organizacije ispod teksta na zastavi imaju dvije ukrštene sablje.
Image

Zastava ISIL-a je crna sa prepoznatljivim nepravilnim bijelim krugom. I na ovoj zastavi je arapski tekst ispisan bijelom bojom: La illahe ilallah. Međutim, ispisan je stiliziranim pismom koje podsjeća na štampano, za razliku od kaligrafije (umjetnosti pisanja) na džihadističkim i zastavi Saudijske Arabije.
mada je meni ovo sve isti qurac
E sad mi je dosta jasnije :thumbup:
Uvijek se zeznem i pobrkam zastave Džihadista i ISIL-ovcevaca.
Može li i kratko pojašnjenje? Koji su općenito zajebaniji?
User avatar
Sanjarko
Posts: 23274
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#259 Re: ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?

Post by Sanjarko »

Vizionar 1985 wrote:
insomnia78 wrote:Alija, Alija dje će ti duša
I Kiri isto tak. Sto su Jugu spasavali i Srbima i Hrvatima planove mrsili, mrski Alija i Kiro.
I sto je htjeo da budemo Muslimani sa malim ili velikim 'M'. Jb Bosnjake i Bosance. Da te nije Alija sad bi i dalje bila Juga, Bratstvo, Jedinstvo, Mir, Sloga, i muslimani ili Muslimani. Srpsko ili Hrvatsko cvijece po potrebi protiv ovih, onih.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23274
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#260 Re: ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?

Post by Sanjarko »

Vizionar 1985 wrote:
Vizionar 1985 wrote:
insomnia78 wrote:Alija, Alija dje će ti duša
I Kiri isto tak. Sto su Jugu spasavali i Srbima i Hrvatima planove mrsili, mrski Alija i Kiro.
I sto je htjeo da budemo Muslimani sa malim ili velikim 'M'. Jb Bosnjake i Bosance. Da te nije Alija sad bi i dalje bila Juga, Bratstvo, Jedinstvo, Mir, Sloga, i muslimani ili Muslimani. Srpsko ili Hrvatsko cvijece po potrebi protiv ovih, onih.
Da te nije Alija sad bi Hrvatsko i Srpsko cvijece tuklo mrske Zlovence i Siptare za Piran i Srce Majcice Srbije, Kosovo i Metohiju. :evil:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#261 Re: ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?

Post by insomnia78 »

Connaisseur Karlin wrote:
exliberal-ex wrote:
De ba Muha tu pricu vise niko neprihvata kao ozbiljnu, rat je uveliko bjesnio kad je svat ubijen...to je samo izgovor bio da se oko Sarajeva zapuca

Meni je trebalo dosta vremena da prihvatim da je Bosna uvijek bila podjeljena , samo je po velikim gradovima bilo izmjesanosti I bratstva I jedinstva...cim se odmaknes par kilometara od centra znalo se ko zivi gdje I ko je kome zijan napravio u proslim ratovima...nazalost ja sam licno bio naivan ...trebalo su mi metci oko glave zujat da skontam da sam blecak ...al nazad na temu....
:thumbup:
Gluposti i relativizacija. Da Bosnjaci iz ruralnih djelova nisu vjerovali u bratstvo i jedinstvo bilo bi spremni za 90-e. Onaj ko ne vjeruje u B&J i ko "zna dje je ko kome zijan napravio" ne ide na gubiliste ko ovca na klanje. Pogledaj samo desavanja u Podrinju, Prijedoru, sirom BiH koja debelo demantuju tu pricu.
Da se pitalo Bosnjake rata ne bi bilo. To je cinjenica
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#262 Re: ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?

Post by animals »

insomnia78 wrote:Alija, Alija dje će ti duša
u pakao.. zna se :mrgreen:
pitam ja vas jos jednom..
da li bi jos postojala Bi H, da granici sa Turslom jos..
na stranu sto je nad Bosnjacima pocinjen genocid..
jer Srbi su tad imali genocidnu elitu, koje se nisu odrekli ni danas..
User avatar
Sanjarko
Posts: 23274
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#263 Re: ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?

Post by Sanjarko »

animals wrote:
insomnia78 wrote:Alija, Alija dje će ti duša
u pakao.. zna se :mrgreen:
pitam ja vas jos jednom..
da li bi jos postojala Bi H, da granici sa Turslom jos..
na stranu sto je nad Bosnjacima pocinjen genocid..
jer Srbi su tad imali genocidnu elitu, koje se nisu odrekli ni danas..
Koja drzava oko Turske ne postoji a da prije nje nije nekad postojala. Ne znam ni jednu. Kurdistan neko ce rec ali Kurdistana nije bilo nikad prije Turske.
User avatar
BHCluster
Posts: 23408
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#264 Re: ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?

Post by BHCluster »

Connaisseur Karlin wrote:
exliberal-ex wrote:
De ba Muha tu pricu vise niko neprihvata kao ozbiljnu, rat je uveliko bjesnio kad je svat ubijen...to je samo izgovor bio da se oko Sarajeva zapuca

Meni je trebalo dosta vremena da prihvatim da je Bosna uvijek bila podjeljena , samo je po velikim gradovima bilo izmjesanosti I bratstva I jedinstva...cim se odmaknes par kilometara od centra znalo se ko zivi gdje I ko je kome zijan napravio u proslim ratovima...nazalost ja sam licno bio naivan ...trebalo su mi metci oko glave zujat da skontam da sam blecak ...al nazad na temu....
:thumbup:
Image
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#265 Re: ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?

Post by insomnia78 »

Kako glupo pitanje :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Sanjarko
Posts: 23274
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#266 Re: ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?

Post by Sanjarko »

insomnia78 wrote:Kako glupo pitanje :lol: :lol: :lol: :lol:
Pa jest. :lol: :kiss: Pita cova zakaj Bosnu ne vole. :shock:
User avatar
Sanjarko
Posts: 23274
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#267 Re: ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?

Post by Sanjarko »

Vizionar 1985 wrote:
insomnia78 wrote:Kako glupo pitanje :lol: :lol: :lol: :lol:
Pa jest. :lol: :kiss: Pita cova zakaj Bosnu ne vole. :shock:
Bolje bi bilo pitanjce na skali od 0-10 koliko Bosnu ne volite ili volite.
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#268 Re: ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?

Post by animals »

A zasto Bosanci ne vole Hercegovinu..
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#269 Re: ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?

Post by insomnia78 »

Oj evo ga. Citira tebe pa onda jos sebe sedamdeset i tri puta
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#270 Re: ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?

Post by exliberal-ex »

insomnia78 wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
exliberal-ex wrote:
De ba Muha tu pricu vise niko neprihvata kao ozbiljnu, rat je uveliko bjesnio kad je svat ubijen...to je samo izgovor bio da se oko Sarajeva zapuca

Meni je trebalo dosta vremena da prihvatim da je Bosna uvijek bila podjeljena , samo je po velikim gradovima bilo izmjesanosti I bratstva I jedinstva...cim se odmaknes par kilometara od centra znalo se ko zivi gdje I ko je kome zijan napravio u proslim ratovima...nazalost ja sam licno bio naivan ...trebalo su mi metci oko glave zujat da skontam da sam blecak ...al nazad na temu....
:thumbup:
Gluposti i relativizacija. Da Bosnjaci iz ruralnih djelova nisu vjerovali u bratstvo i jedinstvo bilo bi spremni za 90-e. Onaj ko ne vjeruje u B&J i ko "zna dje je ko kome zijan napravio" ne ide na gubiliste ko ovca na klanje. Pogledaj samo desavanja u Podrinju, Prijedoru, sirom BiH koja debelo demantuju tu pricu.
Da se pitalo Bosnjake rata ne bi bilo. To je cinjenica
Jah u p*** materinu....ubilo se od kulture,multietnicnosti i vjere u zajednicku drzavu...a kad je doslo do glasanja mi zelimo drzavu gdje cemo mi biti gazde...ono demokratski jedan covjek jedan glas :wink:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#271 Re: ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?

Post by insomnia78 »

I onda ovi poklase sve sto im pade pod noz radi straha od preglasavanja. Spremise se preko noci kad vidjose rezzultate izbora :lol:
Ustani Alija da ja legnem
User avatar
Sanjarko
Posts: 23274
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#272 Re: ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?

Post by Sanjarko »

Vizionar 1985 wrote:
Vizionar 1985 wrote:
insomnia78 wrote:Kako glupo pitanje :lol: :lol: :lol: :lol:
Pa jest. :lol: :kiss: Pita cova zakaj Bosnu ne vole. :shock:
Bolje bi bilo pitanjce na skali od 0-10 koliko Bosnu ne volite ili volite.
I ne samo o Bosni. Mescini da Zlovence, Srbe, Hrvate, Siptare, Bugare, Rome, Jevreje... plaho vole ili ne vole.

Kaze moj stari jednom da ostanu jedini, sami da bi se medzusobno poklali. :evil:
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#273 Re: ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?

Post by animals »

insomnia78 wrote:Oj evo ga. Citira tebe pa onda jos sebe sedamdeset i tri puta
p
i jos te cmace :D
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#274 Re: ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?

Post by dezurni_ucenik »

insomnia78 wrote:I onda ovi poklase sve sto im pade pod noz radi straha od preglasavanja. Spremise se preko noci kad vidjose rezzultate izbora :lol:
Ustani Alija da ja legnem


Ma nece oni bre da genocidisu ceo srpski narod , alijini dzihad ratnici sa jataganima u zubima


User avatar
Sanjarko
Posts: 23274
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#275 Re: ZastO Hrvati I Srbi ne vole BiH?

Post by Sanjarko »

animals wrote:A zasto Bosanci ne vole Hercegovinu..
Zato sto je Madzarska titula i rijec sto znaci Vojvodina i sto je nametnuta od AU 1908 u naziv nase domovine. Izbacit cemo i to Ako Bog Htjedne, Da jednog dana.
Post Reply