Pro(chelaviii)

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
iz dna duše
Posts: 1396
Joined: 24/06/2008 13:38

#26 Re: Zenska zapažanja ?!

Post by iz dna duše »

Muskarci misle da je zenama kosa toliko vazna, ako je nemaju ili imaju manje. Vjerujte da nije, muskarci sigurni u sebe, karizmatični itd... nemaju razloga da se bave time, a oni to i ne čine, nose se sa tim odlično. Nema razloga za komplekse... Naravno, ako neki muskarac ima lijepu kosu, uocit cemo i voljeti tu kosu, ali ne moze se desiti da izmedju dva muskarca, sa kosom ili bez, izaberemo onog sa kosom, ako nema i druge atribute.

A novac, pa postoje žene kojima novac svakog muskarca koji ga ima, cini da je automatski i seksi.... Ali nije to toliki procenat takvih zena, kako se cesto misli. Zene ne vole lijene muskarce i neradnike, to stoji dovoljno je da je vrijedan, da zeli da radi, da se brine o svojoj porodici, partnerki, da joj bude podrska i da joj sitnicama, malim znacima pažnje pokazuje šta mu znaci...

Znaci, ima puno vaznijih stvari koje muskarca cine muskarcem od kose na glavi, treba znati nositi, da li obrijanu glavu, da li cuperak na celu :)
Hemija već mora da stima medju dvoje ljudi koji su skupa :) :srce:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#27 Re: Ženska zapažanja ?!

Post by Ramzess Veliki »

Negdje pročitah ovo:
- Đaba ti što si ružan kad nemaš para ... evo smijem se par sati! :lol: :lol: :lol:
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#28 Re: Ženska zapažanja ?!

Post by ho oponopono »

:pisnula: i :pisnuo:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#29 Re: Ženska zapažanja ?!

Post by Ramzess Veliki »

Mirzareli wrote:Eh ovako posto sam poprilicno obosio po glavi :-) ,interesuje me sta zene misle o procelavim muskarcima koji se sisaju na kratko ili normalnu duzinu kose... Znaci ne celavci vec procelavi... Jednom sam se sisao ne celavo nestoji mi bas najbolje... :-? .Zato pitam za ove prve ... Da li zene to uopce primjecuju na muskarcu i da li tome pridaju neki znacaj ili je to nasa losa muska predrasuda koju sami sebi nabijamo :? Kako god interesuju me zenska misljenja uopceno po ovom pitanju :? :-D
J..š kosu, radi na figuri, ugledaj se na Jasona Stathama. :thumbup:
User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#30 Re: Ženska zapažanja ?!

Post by Mustang1 »

I ja celavim i sljedeci put kad se osisam bas ce se vidjeti :D Zato se necu ni sisati :lol: :lol: :lol:
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#31 Re: Ženska zapažanja ?!

Post by annoy »

Ako celavis - osisaj se na nulu. Procelava glava bas nije neki prizor. A celavce volim, i u vezi sam s jednim.
User avatar
iz dna duše
Posts: 1396
Joined: 24/06/2008 13:38

#32 Re: Ženska zapažanja ?!

Post by iz dna duše »

annoy wrote:Ako celavis - osisaj se na nulu. Procelava glava bas nije neki prizor. A celavce volim, i u vezi sam s jednim.
Ne kontaju to oni :)
prog321
Posts: 7052
Joined: 08/07/2014 21:03

#33 Re: Ženska zapažanja ?!

Post by prog321 »

Image

Celavi imaju visak testorostrona ? A to je seksi za zene.. :-D
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#34 Re: Ženska zapažanja ?!

Post by Ramzess Veliki »

prog321 wrote:Image

Celavi imaju visak testorostrona ? A to je seksi za zene.. :-D
Vidiš da se ovaj ostrigao da bi ličio na j...ča ... 8-)
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#35 Re: Ženska zapažanja ?!

Post by Ramzess Veliki »

Image
User avatar
Mirzareli
Posts: 1031
Joined: 18/03/2013 20:34

#36 Re: Ženska zapažanja ?!

Post by Mirzareli »

annoy wrote:Ako celavis - osisaj se na nulu. Procelava glava bas nije neki prizor. A celavce volim, i u vezi sam s jednim.

Otvoreno da ti kazem ne stoji mi celavo da stoji tako bih i uradio ;)... Uz to nisam bas toliko celav ko ovaj gore decko na slici haha... Radi se o visokim zaliscima i proredjenoj kosi s prijeda i sazada na centru glave :) 90 % ljudi mi kaze da mi s malo kose bolje stojim,nego sa celavom zurkom :).. I kad se shisham one krace standardne frizure tako da je i manje primjetno.. Ima likova vidim puste malo kosu duzu,a poprilicno procelavi ono bas ne stoji isto neki ofucani rockeri... :razz: ...
Last edited by Mirzareli on 12/08/2015 17:43, edited 1 time in total.
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#37 Re: Ženska zapažanja ?!

Post by ho oponopono »

...pa sta ces kad ostanes bez kose?!

Ovako timly naviknes tudje oci na to.. :gunjastajl: visoki zalisci, proredjeno sprijeda i nazad...ko da se linjas jebote, samo ti to cap cap...zzzzzzzzz :pisnula: i :pisnuo:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66221
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#38 Re: Ženska zapažanja ?!

Post by _BataZiv_0809 »

annoy wrote:Ako celavis - osisaj se na nulu. Procelava glava bas nije neki prizor. A celavce volim, i u vezi sam s jednim.
Sto mi ne odgovori na popularnim stvarima koje ne kontamo :-?
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#39 Re: Ženska zapažanja ?!

Post by annoy »

_BataZiv_0809 wrote:
annoy wrote:Ako celavis - osisaj se na nulu. Procelava glava bas nije neki prizor. A celavce volim, i u vezi sam s jednim.
Sto mi ne odgovori na popularnim stvarima koje ne kontamo :-?
Na putu sam pa tipkam na mob i muka mi je pisati nesto duze od 4-5recenica :D krenula sam nesto pisati al sjest cu radije i napisat pristojan post kad uhvatim priliku
Da ne bih dala polovican savjet :P
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66221
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#40 Re: Ženska zapažanja ?!

Post by _BataZiv_0809 »

annoy wrote:
_BataZiv_0809 wrote:
annoy wrote:Ako celavis - osisaj se na nulu. Procelava glava bas nije neki prizor. A celavce volim, i u vezi sam s jednim.
Sto mi ne odgovori na popularnim stvarima koje ne kontamo :-?
Na putu sam pa tipkam na mob i muka mi je pisati nesto duze od 4-5recenica :D krenula sam nesto pisati al sjest cu radije i napisat pristojan post kad uhvatim priliku
Da ne bih dala polovican savjet :P
Mozes na pp onda :thumbup:
User avatar
Matzan
Posts: 7008
Joined: 16/01/2015 13:25

#41 Re: Ženska zapažanja ?!

Post by Matzan »

PurpleSky wrote:Ljudi, faca je najvažnija, kod oba spola :). (barem meni) Lijepo lice, možeš biti i proćelav i ćelav. Btw kažu da ovima što su proćelavi kosa opada zbog više testosterona :D
više čega ... :?







:?











Image

:mrgreen:
Gondze
Posts: 203
Joined: 25/05/2015 23:47

#42 Re: Ženska zapažanja ?!

Post by Gondze »

Stoji kako kome. Meni se previse ne svidjau
User avatar
Boateng
Posts: 1406
Joined: 15/02/2011 00:10

#43 Re: Ženska zapažanja ?!

Post by Boateng »

Image
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#44 Re: Ženska zapažanja ?!

Post by ćiribiribela »

PurpleSky wrote:Ljudi, faca je najvažnija, kod oba spola :). (barem meni) Lijepo lice, možeš biti i proćelav i ćelav.
Aj agri. :D
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#45 Re: Ženska zapažanja ?!

Post by pirmin »

Tugo i nesreco! :D
Fuade, sestro, daj se malo saberi. :-)
Mentha_Piperita
Posts: 310
Joined: 03/08/2015 00:32

#46 Re: Ženska zapažanja ?!

Post by Mentha_Piperita »

Individualno je to, davno rekoše da se o ukusima ne raspravlja. Ako se nekoj djevojci ne sviđaju proćelavi muškarci ne znači da će drugoj to biti bitno, ne daj da ti neka nabija komplekse :wink: .
User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#47 Re: Ženska zapažanja ?!

Post by al_akhisari »

Mentha_Piperita wrote:Individualno je to, davno rekoše da se o ukusima ne raspravlja. Ako se nekoj djevojci ne sviđaju proćelavi muškarci ne znači da će drugoj to biti bitno, ne daj da ti neka nabija komplekse :wink: .
:thumbup: stav mladiću
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#48 Re: Ženska zapažanja ?!

Post by insomnia78 »

Ako si kakav slunto i k tome jos kokuz onda ti je dzaba i da imas kosu ko Fazlija

:lol:
Nikolai Stavrogin
Posts: 280
Joined: 21/08/2014 17:57

#49 Re: Ženska zapažanja ?!

Post by Nikolai Stavrogin »

Pošto se ti očigledno mnogo sikiraš oko toga dakako da će primijetiti. Pomanjkanje samopouzdanja i sve što ide sa lepinom na glavi. :-D
Ko ti god kaže da neće primijetiti laže te. Ružnim djevojkama to ne "smeta", ali jebi ga one su ružne i nemaju nekog izbora, a vjerujem da bi ti radije lijepu djevojku nego ružnu. Ako bi radije lijepu nego ružnu, onda se ošišaj skroz na nulu. Mnoge se djevojke strašno lože na ćelave muškarce. Treba ti samo malo vremena da se navikneš na novi look, ali vjeruj meni da je bolje biti ćelav nego proćelav. Kad ti kažeš da imaš lepinu na to je već piši propalo. Kad si proćelav to je uvijek minus, veliki minus, a sebe mi kad si ćelav onda je čak bi rekao ćešće plus nego minus.
P.S. Nadam se samo da se nisi nafurao na Jasona Stathama sad kad si krenuo ćelaviti? ;krtola:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#50 Re: Ženska zapažanja ?!

Post by insomnia78 »

Uvijek se mozes odluciti za francuski look
Image
Post Reply