Pro(chelaviii)

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

rodjeni_95
Posts: 230
Joined: 12/05/2016 20:12

#126 Re: Zapažanja ?!

Post by rodjeni_95 »

Imam prijatelje koji nisu iz Bosne tj. stranci su :D cesto me zovu "bald boob" i pravo mi šega to cuti :lol: (iako nisam bas celav nego imam skroz kratku kosu ali eto :lol:
PeppermintSA
Posts: 1909
Joined: 05/08/2010 20:00

#127 Re: Zapažanja ?!

Post by PeppermintSA »

rodjeni_95 wrote:Imam prijatelje koji nisu iz Bosne tj. stranci su :D cesto me zovu "bald boob" i pravo mi šega to cuti :lol: (iako nisam bas celav nego imam skroz kratku kosu ali eto :lol:
:D
saschka
Posts: 87
Joined: 01/01/2017 14:29

#128 Re: Zapažanja ?!

Post by saschka »

Mirzareli wrote:Eh ovako posto sam poprilicno obosio po glavi :-) ,interesuje me sta zene misle o procelavim muskarcima koji se sisaju na kratko ili normalnu duzinu kose... Znaci ne celavci vec procelavi... Jednom sam se sisao ne celavo nestoji mi bas najbolje... :-? .Zato pitam za ove prve ... Da li zene to uopce primjecuju na muskarcu i da li tome pridaju neki znacaj ili je to nasa losa muska predrasuda koju sami sebi nabijamo :? Kako god interesuju me zenska misljenja uopceno po ovom pitanju :? :-D
Meni to nije bitno ako muškarac ima harizmu, ako zrači nečim, ili ima smisao za humor.....jbt proćelava glava.
Ja to ne primjećujem. Mogu samo konstatovati da je proćelav ili ćelav. I to je to.
Nayya
Posts: 89
Joined: 23/02/2017 19:24
Location: Sarajevo

#129 Re: Zapažanja ?!

Post by Nayya »

Mirzareli wrote:Eh ovako posto sam poprilicno obosio po glavi :-) ,interesuje me sta zene misle o procelavim muskarcima koji se sisaju na kratko ili normalnu duzinu kose... Znaci ne celavci vec procelavi... Jednom sam se sisao ne celavo nestoji mi bas najbolje... :-? .Zato pitam za ove prve ... Da li zene to uopce primjecuju na muskarcu i da li tome pridaju neki znacaj ili je to nasa losa muska predrasuda koju sami sebi nabijamo :? Kako god interesuju me zenska misljenja uopceno po ovom pitanju :? :-D
bolje se izbrijati na celavo nego glumiti da imas kosu tako procelav...nist gore...
User avatar
Dinostula
Posts: 3600
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#131 Re: Zapažanja ?!

Post by Dinostula »

Cim se ti pitas da li zenama smeta ovo ili ono ti si sebi nabio kompleks i tebi nema spasa. :run:
User avatar
Mirzareli
Posts: 1031
Joined: 18/03/2013 20:34

#132 Re: Zapažanja ?!

Post by Mirzareli »

Dinostula wrote:Cim se ti pitas da li zenama smeta ovo ili ono ti si sebi nabio kompleks i tebi nema spasa. :run:
Ima i toga Dinostula :lol: :lol: :lol: ...
Post Reply