Zahiragić opet jaše

Post Reply
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#2851 Re: Zahiragić opet jaše

Post by edo_79 »

Onaj mali sa Đemperom :lol: :lol:
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#2852 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Henry Chinaski »

Već milion puta je rečeno da malog očekuje blistava politička karijera uprkos njegovim intelektualnim ograničenjima ali se pojedini svaki put začude kad se desi nešto ovakvo.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#2853 Re: Zahiragić opet jaše

Post by bitanga_sa_otesa »

sudeci po inteligenciji, lako bi mogao biti skakina desna ruka :lol:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#2854 Re: Zahiragić opet jaše

Post by sheilak »

joj da je nama neko kao SNL da ismijavaju sve ove debile :D
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#2855 Re: Zahiragić opet jaše

Post by JThomas »

Henry Chinaski wrote:Već milion puta je rečeno da malog očekuje blistava politička karijera uprkos njegovim intelektualnim ograničenjima ali se pojedini svaki put začude kad se desi nešto ovakvo.
ili - zahvaljujući intelektualnim ograničenjima...
Seyfo
Posts: 4338
Joined: 23/08/2011 14:12

#2857 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Seyfo »

On bi trebao biti pocasni predsjednik ALUMNI mreze. Samo jos da skonta da nije student
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#2858 Re: Zahiragić opet jaše

Post by JThomas »

ovaj lijevo na slici je upisao kad i ja. a ja imam 8,5 godina staža sad za novu godinu + sam bio i 10 mjeseci na birou poslije diplomiranja... :mrgreen:

nikad ime da mu skontam...
pinkman
Posts: 2958
Joined: 07/09/2013 18:57

#2859 Re: Zahiragić opet jaše

Post by pinkman »

piupiu wrote:
¤ jelena ¤ wrote:Uspješan mali, nema sumLJE.
Ovo 'sumLJe' mi je gore nego kad škripi stiropor. :lol: :lol: :lol: :lol:
Mislis stiropoL :D

EDIT:
Sto se tice mladog Zahirage, ocekujem da ce ici za predsjednika Asocijacije mladih SDA za nekih desetak godina. Dok dodje u godine Salke Zildzica.
Last edited by pinkman on 30/11/2017 17:16, edited 1 time in total.
User avatar
Streptokok
Posts: 3459
Joined: 27/10/2014 08:18

#2860 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Streptokok »

Vidis kako ima znalacki pogled. Utvrdio covjek gradivo.
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#2861 Re: Zahiragić opet jaše

Post by sunceKOtepsija »

JThomas wrote:ovaj lijevo na slici je upisao kad i ja. a ja imam 8,5 godina staža sad za novu godinu + sam bio i 10 mjeseci na birou poslije diplomiranja... :mrgreen:

nikad ime da mu skontam...
Image
Image
mladi gospodin se posvetio nauci-a vi ste forumski, usudio bih se reci kolega-izabrali put robovanja novcu i sluzbe trulom i do srzi pokvarenom kapitalistickom sistemu...ne bi me cudilo i da puno bolje izgledate u odnosu na momka sa slike-umni rad cesto mnoge iscrpi do kosti, ispije zivot i zivotnu radost iz ociju onih koji krenu tim teskim-ali nadasve hvale vrijednim putem...
a sto se tice duzine/kratkoce studiranja uporedio bih to sa ljubavlju-covjek kada ljubi-ljubi cijelim bicem i zeli da sto vise vremena proveda sa predmetom svoga ljubljenja-tako je i sa skolom/faksom :thumbup: ako neko voli skolu i nauku trudice se da provodi sto vise vremena u hramovima znanja i obrazovanja, a diploma kao sredstvo za svojevrsno (oprostite mi na izrazu) prostituisanja znanja i samoubistva svog lika i djela bacanjem u ralje modernih robovlasnika mu ipak nece biti toliko zanimljiva. PUT do znanja JE CILJ A NE SREDSTVO :thumbup:
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#2862 Re: Zahiragić opet jaše

Post by JThomas »

kapa dole, po x-ti put... :thumbup:

:bih:
Seyfo
Posts: 4338
Joined: 23/08/2011 14:12

#2863 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Seyfo »

Brao tepsija, skontali smo te odavno. Nego menscini da od sve omladine u BiH jedino se za Zahiragu moze sa sigurnoscu reci da pred sobom ima blistavu buducnost! Aferim
User avatar
hrasno38
Posts: 31478
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#2864 Re: Zahiragić opet jaše

Post by hrasno38 »

Seyfo wrote:Brao tepsija, skontali smo te odavno. Nego menscini da od sve omladine u BiH jedino se za Zahiragu moze sa sigurnoscu reci da pred sobom ima blistavu buducnost! Aferim
Ima al u kurcu....odletit ce ko flak sa svih mogucih pozicija ako mu SDA 2018 izgubi izbore...a izgubit ce 99% :D Inace pravi borac za ravnopravnost studenata pa tako petkom za vrijeme dzume nema ispita ali nedeljom kada su mise nema reakcija i prolazi bez problema!!!! On nema karijeru on je samo trenutna zvijezda koja ce se ugasiti a da nije ni sam svjestan koliko brzo....samo valajt ce onda zivjeti sa svojim hirovima!
User avatar
piupiu
Posts: 16642
Joined: 05/01/2008 05:08

#2865 Re: Zahiragić opet jaše

Post by piupiu »

pinkman wrote:
piupiu wrote:
¤ jelena ¤ wrote:Uspješan mali, nema sumLJE.
Ovo 'sumLJe' mi je gore nego kad škripi stiropor. :lol: :lol: :lol: :lol:
Mislis stiropoL :D
SumLJam tj. ne mislim. :mrgreen: Mislim stiropor. Kao Styropor, originalni BASF-ov trejdmark za polistiren iz 1958.. :D A sad odoh u.... granap. 8-)
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 4875
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#2866 Re: Zahiragić opet jaše

Post by ¤ jelena ¤ »

piupiu wrote:
¤ jelena ¤ wrote:Uspješan mali, nema sumLJE.
Ovo 'sumLJe' mi je gore nego kad škripi stiropor. :lol: :lol: :lol: :lol:
:skoljka: :stidljiv:
User avatar
petunija
Posts: 3041
Joined: 07/05/2009 09:22
Location: United States of Balcan

#2867 Re: Zahiragić opet jaše

Post by petunija »

Dajgle moje ekipe što se skupila na ovoj edukativnoj temi :D :kiss: :kiss:
Seyfo
Posts: 4338
Joined: 23/08/2011 14:12

#2868 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Seyfo »

hrasno38 wrote:
Seyfo wrote:Brao tepsija, skontali smo te odavno. Nego menscini da od sve omladine u BiH jedino se za Zahiragu moze sa sigurnoscu reci da pred sobom ima blistavu buducnost! Aferim
Ima al u kurcu....odletit ce ko flak sa svih mogucih pozicija ako mu SDA 2018 izgubi izbore...a izgubit ce 99% :D Inace pravi borac za ravnopravnost studenata pa tako petkom za vrijeme dzume nema ispita ali nedeljom kada su mise nema reakcija i prolazi bez problema!!!! On nema karijeru on je samo trenutna zvijezda koja ce se ugasiti a da nije ni sam svjestan koliko brzo....samo valajt ce onda zivjeti sa svojim hirovima!
Prvo, SDA dobija izbore, uzeći u obzir kakvi su im oponenti, tj.ne može SDA biti toliko loša koliko su joj loši protivnici. Šta misliš, SDP-DF-Fahro da će ih srušiti ?Nema šanse. Hopefully I'm wrong...Drugo, lik je toliki režimlija da se fino uklapa u kalup onoga što aktuelna bošnjačka politika i narod traži, da za njega nema zime! Pa narod je toliko izdresiran i ubijen u pojam da sutra kad bi pobijedio bilo ko, morao bi slati pred kamere nekog ko veliča Aliju, bori se za prava onih koji idu na džumu, verbalno napada LGBT populaciju a istovremeno je izrazito intelektualno i mentalno ograničen da bi svojom retorikom bio bliži primitivnom puku.

Znači, svi poput njega se ne moraju brinuti za svoju budućnost !
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#2869 Re: Zahiragić opet jaše

Post by irac300 »

Seyfo wrote:
hrasno38 wrote:
Seyfo wrote:Brao tepsija, skontali smo te odavno. Nego menscini da od sve omladine u BiH jedino se za Zahiragu moze sa sigurnoscu reci da pred sobom ima blistavu buducnost! Aferim
Ima al u kurcu....odletit ce ko flak sa svih mogucih pozicija ako mu SDA 2018 izgubi izbore...a izgubit ce 99% :D Inace pravi borac za ravnopravnost studenata pa tako petkom za vrijeme dzume nema ispita ali nedeljom kada su mise nema reakcija i prolazi bez problema!!!! On nema karijeru on je samo trenutna zvijezda koja ce se ugasiti a da nije ni sam svjestan koliko brzo....samo valajt ce onda zivjeti sa svojim hirovima!
Prvo, SDA dobija izbore, uzeći u obzir kakvi su im oponenti, tj.ne može SDA biti toliko loša koliko su joj loši protivnici. Šta misliš, SDP-DF-Fahro da će ih srušiti ?Nema šanse. Hopefully I'm wrong...Drugo, lik je toliki režimlija da se fino uklapa u kalup onoga što aktuelna bošnjačka politika i narod traži, da za njega nema zime! Pa narod je toliko izdresiran i ubijen u pojam da sutra kad bi pobijedio bilo ko, morao bi slati pred kamere nekog ko veliča Aliju, bori se za prava onih koji idu na džumu, verbalno napada LGBT populaciju a istovremeno je izrazito intelektualno i mentalno ograničen da bi svojom retorikom bio bliži primitivnom puku.

Znači, svi poput njega se ne moraju brinuti za svoju budućnost !
Potpis! Samo naivne osobe još mogu vjerovati da će SDA pasti. Neće nikad, dovoljno je malo zaoštravanja retorike (a toga nam ne fali) da se ovce homogeniziraju i ta-daaa - eto novog četverogodišnjeg mandata.
rizibizi
Posts: 1962
Joined: 28/11/2008 15:56
Location: Zanzibar City

#2870 Re: Zahiragić opet jaše

Post by rizibizi »

Da je srece ova pojava bi u najboljem slucaju bio Hamo s recepcije, ovako mali slino ima svojih (za sad) 115-116 strana na eminentnom mahalskom forumu.
User avatar
hrasno38
Posts: 31478
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#2871 Re: Zahiragić opet jaše

Post by hrasno38 »

Seyfo wrote:
hrasno38 wrote:
Seyfo wrote:Brao tepsija, skontali smo te odavno. Nego menscini da od sve omladine u BiH jedino se za Zahiragu moze sa sigurnoscu reci da pred sobom ima blistavu buducnost! Aferim
Ima al u kurcu....odletit ce ko flak sa svih mogucih pozicija ako mu SDA 2018 izgubi izbore...a izgubit ce 99% :D Inace pravi borac za ravnopravnost studenata pa tako petkom za vrijeme dzume nema ispita ali nedeljom kada su mise nema reakcija i prolazi bez problema!!!! On nema karijeru on je samo trenutna zvijezda koja ce se ugasiti a da nije ni sam svjestan koliko brzo....samo valajt ce onda zivjeti sa svojim hirovima!
Prvo, SDA dobija izbore, uzeći u obzir kakvi su im oponenti, tj.ne može SDA biti toliko loša koliko su joj loši protivnici. Šta misliš, SDP-DF-Fahro da će ih srušiti ?Nema šanse. Hopefully I'm wrong...Drugo, lik je toliki režimlija da se fino uklapa u kalup onoga što aktuelna bošnjačka politika i narod traži, da za njega nema zime! Pa narod je toliko izdresiran i ubijen u pojam da sutra kad bi pobijedio bilo ko, morao bi slati pred kamere nekog ko veliča Aliju, bori se za prava onih koji idu na džumu, verbalno napada LGBT populaciju a istovremeno je izrazito intelektualno i mentalno ograničen da bi svojom retorikom bio bliži primitivnom puku.

Znači, svi poput njega se ne moraju brinuti za svoju budućnost !
O tom po tom!
damirm
Posts: 542
Joined: 07/03/2007 10:19

#2872 Re: Zahiragić opet jaše

Post by damirm »

Kako neko ko nije dovoljno inteligentan da zavrsi fakultet u roku moze bit predstavnik studenata?
:bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
Seyfo
Posts: 4338
Joined: 23/08/2011 14:12

#2873 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Seyfo »

To je kad neko toliko zrači harizmom direktora i/ili predsjednika da se samo od sebe nameće da bude direktor/predsjednik. Ili što narod voli reći "jednom direktor-uvijek direktor". Poslije ćemo vidjeti čega.
Last edited by Seyfo on 01/12/2017 13:36, edited 1 time in total.
macchiato
Posts: 613
Joined: 31/05/2013 21:39

#2874 Re: Zahiragić opet jaše

Post by macchiato »

"u švicarskoj napravili najduži tunel ispod mora". cit. haris zahiragić.



švicarska. tunel. more. predstavnik studenata :-)
User avatar
Logovan
Posts: 94404
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2875 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Logovan »

macchiato wrote:"u švicarskoj napravili najduži tunel ispod mora". cit. haris zahiragić.



švicarska. tunel. more. predstavnik studenata :-)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Post Reply