Zahiragić opet jaše

Post Reply
User avatar
Sara03
Posts: 3292
Joined: 22/02/2017 03:17

#2776 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Sara03 »

Zar ne vidiš da nas namjerno prca frajer. :D

To je ta kompanija. Doduše, promijenio se modus operandi, od vremena kad su ulijetali sa "hej anonimni smrduljci". Kad se sjetim. :lol:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#2777 Re: Zahiragić opet jaše

Post by nema me tamo »

Jesi li to Gay slatkice moja? :D
User avatar
Sara03
Posts: 3292
Joined: 22/02/2017 03:17

#2778 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Sara03 »

Aaa, evo ga. :lol: Ne možeš ništa ni prozboriti, odmah si peder, komunjara, ateista. Ma hajte molim vas. :oops:

Sve i da jesam, dušo draga, nije tvoje da znaš. Po stepenu vaše opsjednutosti pederima, tačno bi i vi da vam ga neko pristavi. :kiss:
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#2779 Re: Zahiragić opet jaše

Post by muha_sa »

Sara03 wrote:Aaa, evo ga. :lol: Ne možeš ništa ni prozboriti, odmah si peder, komunjara, ateista. Ma hajte molim vas. :oops:

Sve i da jesam, dušo draga, nije tvoje da znaš. Po stepenu vaše opsjednutosti pederima, tačno bi i vi da vam ga neko pristavi. :kiss:

da im pristavi šta :?
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#2780 Re: Zahiragić opet jaše

Post by nema me tamo »

Srce moje drago se uvrijedilo, a sama rece da je bila tu kad su upali ono da vrijeđaju jel tako? :D
User avatar
Sara03
Posts: 3292
Joined: 22/02/2017 03:17

#2781 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Sara03 »

muha_sa wrote:
Sara03 wrote:Aaa, evo ga. :lol: Ne možeš ništa ni prozboriti, odmah si peder, komunjara, ateista. Ma hajte molim vas. :oops:

Sve i da jesam, dušo draga, nije tvoje da znaš. Po stepenu vaše opsjednutosti pederima, tačno bi i vi da vam ga neko pristavi. :kiss:
da im pristavi šta :?
Kahvu, nego šta. :oops:
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#2782 Re: Zahiragić opet jaše

Post by muha_sa »

Sara03 wrote:
muha_sa wrote:
Sara03 wrote:Aaa, evo ga. :lol: Ne možeš ništa ni prozboriti, odmah si peder, komunjara, ateista. Ma hajte molim vas. :oops:

Sve i da jesam, dušo draga, nije tvoje da znaš. Po stepenu vaše opsjednutosti pederima, tačno bi i vi da vam ga neko pristavi. :kiss:
da im pristavi šta :?
Kahvu, nego šta. :oops:
:lol:

halali
User avatar
Sara03
Posts: 3292
Joined: 22/02/2017 03:17

#2783 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Sara03 »

nema me tamo wrote:Srce moje drago se uvrijedilo, a sama rece da je bila tu kad su upali ono da vrijeđaju jel tako? :D
:lol: Ulijetali na forum, tipovi poput tebe, malo prelistaj. Tipične glavonje, "Hej džeste amonimni smrduljci." Slaba ti "konekcija" :lol:

Meni to svakako nije uvreda. Zapravo, možda bi bolje bilo, manja vjerovatnoća da se naleti na ovakve i slične... Da ne kažem šta, bilo bi too much. :D
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#2784 Re: Zahiragić opet jaše

Post by nema me tamo »

Sara03 wrote:
nema me tamo wrote:Srce moje drago se uvrijedilo, a sama rece da je bila tu kad su upali ono da vrijeđaju jel tako? :D
:lol: Ulijetali na forum, tipovi poput tebe, malo prelistaj. Tipične glavonje, "Hej džeste amonimni smrduljci." Slaba ti "konekcija" :lol:

Meni to svakako nije uvreda. Zapravo, možda bi bolje bilo, manja vjerovatnoća da se naleti na ovakve i slične... Da ne kažem šta, bilo bi too much. :D
A zacudila bi se da sam jedini koji se vodio politikom pusti druge da zive kako hoce..

A uvijek sam bio okružen homofobima, ja konto da si ti bila u onom kaficu kad su upali vrijeđali prije par godina..
Zato sam te i pitao da li si gay.. :D
User avatar
Sara03
Posts: 3292
Joined: 22/02/2017 03:17

#2785 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Sara03 »

Ma slabo nam pratiš temu. :D

Navrati češće. :sax:
ivannn
Posts: 923
Joined: 14/06/2008 19:25

#2786 Re: Zahiragić opet jaše

Post by ivannn »

lik s bečelor diplomom pravnika (???) dobio uhljebarski posao za koji bi mnogi ubili, 18 mjeseci u kontinuitetu bio nezaposlen iako trenutno završava master/ diplomski studij?

Image
pinkman
Posts: 2958
Joined: 07/09/2013 18:57

#2787 Re: Zahiragić opet jaše

Post by pinkman »

Nista konkretno u njegovom CV-u nisam vidio. Sve je prodavanje magle i posao gdje se puno prica, a malo radi.

Najjace sto u "drustvenim vjestinama" stoji "komunikativnost i govornistvo". Samo neka je price.. Treba onemoguciti zaposljavanje u javnom sektoru bez barem 5 godina iskustva.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55683
Joined: 15/12/2008 16:53

#2788 Re: Zahiragić opet jaše

Post by ultima_palabra »

Najzalosnije u svemu je sto se takav posao uopste percipira kao pozeljan.

Nije rjesenje ograniciti pristup uhljebskim poslovima, nego ih uciniti manje atraktivnim (manje plate, vise obaveza itd)
meteorit135531
Posts: 702
Joined: 29/05/2016 16:35

#2789 Re: Zahiragić opet jaše

Post by meteorit135531 »

ultima_palabra wrote:Najzalosnije u svemu je sto se takav posao uopste percipira kao pozeljan.

Nije rjesenje ograniciti pristup uhljebskim poslovima, nego ih uciniti manje atraktivnim (manje plate, vise obaveza itd)
Ja sam gledao onaj moratorij koji je objavljen za nivo Federacije. Ta zabrana vazi za tijela Federacije , dok Kanton i državne službe i dalje mogu neometano primati ove uhljebe.. :zzzz:

obzirom da su kantoni država za sebe, to znači da se i dalje , bez ikakvih problema primaju radnici u kantonalna preduzeca i ustanove, izmedju ostalog kao i Haris Zahiragic u ZZO KS. A FBIH financira kantone.

Ne treba ti veći dokaz koliko je BIH nelogicna država i država koja funkcionise na baterije. :oops:
A tip je uhljeb, za ovo radno mjesto bi mnogi ubili , kao što ljudi pišu , jer se u javnosti nikad neće promijeniti percepcija života jednog Bosanca.
Tržište rada u Bosni de facto ne postoji , sve je to jedna velika laž. I onda se ljudi okreću jedinom rješenju, da se nakaleme na budžet jer dok ima MMF -a, biće i plata..
A nama se možda i smiješi grčki scenario, sve do jednom.
Fol je sto se način razmišljanja prosječnog stanovnika BIH neće promijeniti ni za 300 godina.
Budžet i samo budžet , kad nema druge opcije.
Ima , ali realni sektor u Bosni je robovlasnistvo. Dok u Njemačkoj već nije, jbg.
detroit-mercy
Posts: 16088
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#2790 Re: Zahiragić opet jaše

Post by detroit-mercy »

O'zone wrote:
bersK wrote:Image

Jel iko ovo skonto? Kompjuterske vještine: Android i iOS?????? :lol: :lol: :lol:
Zna na Viber I Whatsapp a kad se zalaufa i Macbook mu nije stran....
Meni je vise ovo Windows OS i Microsoft Office :mrgreen: sta li to on radi u Windows OS, vjerovatno koristi Office (word i excel) :mrgreen:. Jedino mozda ako u slobodno vrijeme ne slaze soliter :mrgreen:.
rizibizi
Posts: 1962
Joined: 28/11/2008 15:56
Location: Zanzibar City

#2791 Re: Zahiragić opet jaše

Post by rizibizi »

¤ jelena ¤ wrote:
rizibizi wrote:
Mene je uciteljica u skoli ucila kad nesto napisem da za svaki slucaj jos jednom procitam da budem siguran da to sto sam napisao ima smisla i gramaticki je ispravno da se ne brukam.

A ovo za Kaplana, pa 90% nasih pickaliimmaterina politicara ima samo zahrdjalu bakrenu zicu u tintari pa je kod nekog malo bolje dotegnuta i on nije klempav a kod nekog je popustila pa im usi sluze umjesto klime. Dzaba njemu i sarajevski asfalt i svi talovi i divljanja kad lik nije ni za portira a ne za ministra. Zamolio bih doticnog majmuna ovako javno da objavi adresu na koju mozemo poslati godisnju zalihu banana pa da se on fino na kakvu granu popenje i da ne silazi dok ga gravitacija ne povuce jer i ta gravitacija to su cafirska posla kazu u Turskoj.

Da je ova drzava ko sto nije ova dvojca sda tampona bi bili u najboljem slucaju smetljari na spomenutoj deponiji pa danas slazi smece lijevo sutra prebacuj desno i tako do penzije. Jebem ti medije koji ovakvim budalama milimetar prostora daju.
Što je ne posluša, brate mili! :facepalm:
Sta reci kakvu posluku porati, posruku moslati, poruku posrati. :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid:
rizibizi
Posts: 1962
Joined: 28/11/2008 15:56
Location: Zanzibar City

#2792 Re: Zahiragić opet jaše

Post by rizibizi »

Od rada na racunaru decko zna koristiti mobitel raznihi marki. (cudi me da nije dodao Symbian ili nece da se ofira sa starim tehnologijama). Napredne vjestine novi list u wordu i prijava na fb.
hhaarree
Posts: 3972
Joined: 14/03/2013 23:04

#2793 Re: Zahiragić opet jaše

Post by hhaarree »

Kad bi on znao sta je symbian :mrgreen: nego eto naveo dva operativna sistema za koje svak cuje svakodnevno pa je sad kao mangup i doktor nauka :lol:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55683
Joined: 15/12/2008 16:53

#2794 Re: Zahiragić opet jaše

Post by ultima_palabra »

meteorit135531 wrote:
ultima_palabra wrote:Najzalosnije u svemu je sto se takav posao uopste percipira kao pozeljan.

Nije rjesenje ograniciti pristup uhljebskim poslovima, nego ih uciniti manje atraktivnim (manje plate, vise obaveza itd)
Ja sam gledao onaj moratorij koji je objavljen za nivo Federacije. Ta zabrana vazi za tijela Federacije , dok Kanton i državne službe i dalje mogu neometano primati ove uhljebe.. :zzzz:

obzirom da su kantoni država za sebe, to znači da se i dalje , bez ikakvih problema primaju radnici u kantonalna preduzeca i ustanove, izmedju ostalog kao i Haris Zahiragic u ZZO KS. A FBIH financira kantone.

Ne treba ti veći dokaz koliko je BIH nelogicna država i država koja funkcionise na baterije. :oops:
A tip je uhljeb, za ovo radno mjesto bi mnogi ubili , kao što ljudi pišu , jer se u javnosti nikad neće promijeniti percepcija života jednog Bosanca.
Tržište rada u Bosni de facto ne postoji , sve je to jedna velika laž. I onda se ljudi okreću jedinom rješenju, da se nakaleme na budžet jer dok ima MMF -a, biće i plata..
A nama se možda i smiješi grčki scenario, sve do jednom.
Fol je sto se način razmišljanja prosječnog stanovnika BIH neće promijeniti ni za 300 godina.
Budžet i samo budžet , kad nema druge opcije.
Ima , ali realni sektor u Bosni je robovlasnistvo. Dok u Njemačkoj već nije, jbg.
Ma i ta prica o robovlasnistvu je izlizana... negdje jeste negdje nije. Ali najvise je pricaju oni koji nisu ni probali. Na kraju krajeva, svugdje u svijetu je normalno da na pocetku potegnes malo vise, dok se ne izbirikas i ne steknes neke vjestine.
detroit-mercy
Posts: 16088
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#2795 Re: Zahiragić opet jaše

Post by detroit-mercy »

rizibizi wrote:Od rada na racunaru decko zna koristiti mobitel raznihi marki. (cudi me da nije dodao Symbian ili nece da se ofira sa starim tehnologijama). Napredne vjestine novi list u wordu i prijava na fb.
Jel naveo Nokiu :mrgreen: mogo je i to staviti :skoljka: .
rizibizi
Posts: 1962
Joined: 28/11/2008 15:56
Location: Zanzibar City

#2796 Re: Zahiragić opet jaše

Post by rizibizi »

Ma jok Nokia je retro ko i komunizam samo Samsung bruda moj :D
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40828
Joined: 29/06/2011 23:39

#2797 Re: Zahiragić opet jaše

Post by dječak sa šibicama »

Svi mi koji znamo da ce Zahiraga na trenutnom radnom mjestu provesti manje od 18 mjeseci

Nova grupa, Svi mi koji znamo da ce Zahiraga do 2019. biti bar zamjenik ministra, bar u kantonalnoj vladi, ako ne i ministar.
_Belaj_Bager_
Posts: 98
Joined: 31/10/2012 18:17

#2798 Re: Zahiragić opet jaše

Post by _Belaj_Bager_ »

Zahiragić ga juče popuši na sjednici senata. Pokušao je se uvuče u grupu za nauku i upravni odbor, al ne dobi dovoljan broj glasova. Haman da su i ovi njegovi skontali kakva je sirovina
User avatar
Sara03
Posts: 3292
Joined: 22/02/2017 03:17

#2799 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Sara03 »

_Belaj_Bager_ wrote:Zahiragić ga juče popuši na sjednici senata. Pokušao je se uvuče u grupu za nauku i upravni odbor, al ne dobi dovoljan broj glasova. Haman da su i ovi njegovi skontali kakva je sirovina
peder?

Ma i oni su teške ublehe, poput glavonje.
ivannn
Posts: 923
Joined: 14/06/2008 19:25

#2800 Re: Zahiragić opet jaše

Post by ivannn »

zaposlen na puno radno vrijeme, istodobno i student puno vrijeme (redovan?) i zastupa interese drugih studenata u senatu, još malo pa će biti babica na ukcsu u trećoj smjeni

da li zahiragić spava uopće?
Post Reply