Za oženjene

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
lijepa u dusi
Posts: 2876
Joined: 02/11/2014 13:07

#326 Re: Za oženjene

Post by lijepa u dusi »

Evo moze moj muz, a i ne zna da moze... Ne usudjuje se da pita :lol:
radostan dan
Posts: 27093
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#327 Re: Za oženjene

Post by radostan dan »

Zasto se tema zove - za ozenjene-?
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#328 Re: Za oženjene

Post by muha_sa »

pratim
radostan dan
Posts: 27093
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#329 Re: Za oženjene

Post by radostan dan »

Poslao sam primjedbu mod-u...da se preimenuje.
- Za zarobljene-...
User avatar
pukepuke
Posts: 2258
Joined: 18/08/2008 16:16
Location: Sjever-jug

#330 Re: Za oženjene

Post by pukepuke »

radostan dan wrote:Poslao sam primjedbu mod-u...da se preimenuje.
- Za zarobljene-...
Izvrsno, onda će biti i tema za žene, ovako je naslovom ograničena samo na muškarce :).
radostan dan
Posts: 27093
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#331 Re: Za oženjene

Post by radostan dan »

...sa zabranom ulaska raznih nadrndanih feministkinja, u skladu sa odredbama zenevske konvencije o tretiranju predmeta navedenog u temi.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#332 Re: Za oženjene

Post by moonca »

jeste vi muski zeznuti --kada idem sa mojim u Home depot ili bilo koju musku radnju , satima nece vani , ok kazem mu sljedeci put ides sam i ode sam -- :shock: eto ga za 15 minuta

kazem , sta bi netko te zaganjao e nema ko da mi zvoca

inace , nema zelju da izlazi sam :-)
radostan dan
Posts: 27093
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#333 Re: Za oženjene

Post by radostan dan »

inace , nema zelju da izlazi sam
Sta ce kukavac, sviko...
User avatar
Truba
Posts: 81769
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#334 Re: Za oženjene

Post by Truba »

treba samo karat :thumbup:
radostan dan
Posts: 27093
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#335 Re: Za oženjene

Post by radostan dan »

Jes ti lud??? Pa nema veceg incesta, nego bubnut zenu poslije 20 godina braka...
Boze me.oprosti, pu pu.... Sram.te i stid bilo ovog naroda sto cita.
User avatar
B6Redhell
Posts: 5911
Joined: 25/12/2010 04:56

#336 Re: Za oženjene

Post by B6Redhell »

moonca wrote:jeste vi muski zeznuti --kada idem sa mojim u Home depot ili bilo koju musku radnju , satima nece vani , ok kazem mu sljedeci put ides sam i ode sam -- :shock: eto ga za 15 minuta

kazem , sta bi netko te zaganjao e nema ko da mi zvoca

inace , nema zelju da izlazi sam :-)
U hom dipou ima stvari da i zene mogu gledat. Sta ti je falilo da si gledala farbe ili stvari za kupatila. Sve ste vi iste. A trebala si napisati kad ti odes u macy's ili dillards koliko ti vremena treba da izadjes. :D :D
mali_balon
Posts: 11393
Joined: 12/09/2012 09:57

#337 Re: Za oženjene

Post by mali_balon »

jasko__ wrote:Da oživimo temu
Koliko vas može "bez problema" otići sa muškim društvom npr na utakmicu repke vani (put dva-tri dana), otici npr na vikend na pecanje na jezero..ili tako neke slične aktivnosti koje traju duže od kafe, sportskog termina ili slično..znači aktivnosti gdje vam žena može opalit pridiku da si oženjen a i dalje želiš da imaš aktivnosti kao neoženjeni :D
Ja malo koga znam da može ovo bez problema..jbg
Image
lavic
Posts: 3085
Joined: 14/04/2011 15:03

#338 Re: Za oženjene

Post by lavic »

mali_balon wrote:
jasko__ wrote:Da oživimo temu
Koliko vas može "bez problema" otići sa muškim društvom npr na utakmicu repke vani (put dva-tri dana), otici npr na vikend na pecanje na jezero..ili tako neke slične aktivnosti koje traju duže od kafe, sportskog termina ili slično..znači aktivnosti gdje vam žena može opalit pridiku da si oženjen a i dalje želiš da imaš aktivnosti kao neoženjeni :D
Ja malo koga znam da može ovo bez problema..jbg
Image
Ja to mogu, fol je da nikom u kuci nista ne fali i miran si.
Seyfo
Posts: 4338
Joined: 23/08/2011 14:12

#339 Re: Za oženjene

Post by Seyfo »

jasko__ wrote:Da oživimo temu
Koliko vas može "bez problema" otići sa muškim društvom npr na utakmicu repke vani (put dva-tri dana), otici npr na vikend na pecanje na jezero..ili tako neke slične aktivnosti koje traju duže od kafe, sportskog termina ili slično..znači aktivnosti gdje vam žena može opalit pridiku da si oženjen a i dalje želiš da imaš aktivnosti kao neoženjeni :D
Ja malo koga znam da može ovo bez problema..jbg
Dok nisam imao djecu, bez problema, ali dogovorimo unaprijed, pa obje strane planiraju takve aktivnosti. Sad kad imam-teže,ali moguće, uz dogovor unaprijed.
User avatar
petunija
Posts: 3041
Joined: 07/05/2009 09:22
Location: United States of Balcan

#340 Re: Za oženjene

Post by petunija »

Jednom šetam Ferhadijom, a lik stoji preko puta prodavnice i odjednom, ljutito krene prema radnji i drekne: "a u mp3, svi izašli samo nje nema"
Ja crkla od smijeha :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#341 Re: Za oženjene

Post by moonca »

B6Redhell wrote:
moonca wrote:jeste vi muski zeznuti --kada idem sa mojim u Home depot ili bilo koju musku radnju , satima nece vani , ok kazem mu sljedeci put ides sam i ode sam -- :shock: eto ga za 15 minuta

kazem , sta bi netko te zaganjao e nema ko da mi zvoca

inace , nema zelju da izlazi sam :-)
U hom dipou ima stvari da i zene mogu gledat. Sta ti je falilo da si gledala farbe ili stvari za kupatila. Sve ste vi iste. A trebala si napisati kad ti odes u macy's ili dillards koliko ti vremena treba da izadjes. :D :D
:sad:
wc solje -nije bas zabavno

odem ja u Saks fifth, a njega ostavim, kupim mu kafu u Starbucksu i njega zjaka okolo :mrgreen:
User avatar
B6Redhell
Posts: 5911
Joined: 25/12/2010 04:56

#342 Re: Za oženjene

Post by B6Redhell »

moonca wrote:
B6Redhell wrote: U hom dipou ima stvari da i zene mogu gledat. Sta ti je falilo da si gledala farbe ili stvari za kupatila. Sve ste vi iste. A trebala si napisati kad ti odes u macy's ili dillards koliko ti vremena treba da izadjes. :D :D
:sad:
wc solje -nije bas zabavno

odem ja u Saks fifth, a njega ostavim, kupim mu kafu u Starbucksu i njega zjaka okolo :mrgreen:
to je super, ja bih volio da moja hoce tako. Da sam umijesto tvog ja bih sijeo I u posmatranje, jes da ima svakavih ali zna I glava zaboljeti. nagledati se dok ti obavis kupovinu ili dok se ti "nagledas' u saks fifthu :wink:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#343 Re: Za oženjene

Post by moonca »

B6Redhell wrote:
moonca wrote:
B6Redhell wrote: U hom dipou ima stvari da i zene mogu gledat. Sta ti je falilo da si gledala farbe ili stvari za kupatila. Sve ste vi iste. A trebala si napisati kad ti odes u macy's ili dillards koliko ti vremena treba da izadjes. :D :D
:sad:
wc solje -nije bas zabavno

odem ja u Saks fifth, a njega ostavim, kupim mu kafu u Starbucksu i njega zjaka okolo :mrgreen:
to je super, ja bih volio da moja hoce tako. Da sam umijesto tvog ja bih sijeo I u posmatranje, jes da ima svakavih ali zna I glava zaboljeti. nagledati se dok ti obavis kupovinu ili dok se ti "nagledas' u saks fifthu :wink:
:lol:

posmatra on i kada sam ja prisutna -- komentarisemo zajedno :-)
Nepass
Posts: 1903
Joined: 11/09/2015 16:44

#344 Re: Za oženjene

Post by Nepass »

Jbt zivot meni zena ne smije ulaziti u radnje kad hodamo. Eventualno nekad zamoli da pogleda torbe u onoj radnji kraj mcd.
Jos da zivot trosim cekajuci nju da razgleda odjecu.
Odes sama ili sa drugaricama pa vasdan sopingujte
User avatar
B6Redhell
Posts: 5911
Joined: 25/12/2010 04:56

#345 Re: Za oženjene

Post by B6Redhell »

moonca wrote:
B6Redhell wrote: to je super, ja bih volio da moja hoce tako. Da sam umijesto tvog ja bih sijeo I u posmatranje, jes da ima svakavih ali zna I glava zaboljeti. nagledati se dok ti obavis kupovinu ili dok se ti "nagledas' u saks fifthu :wink:
:lol:

posmatra on i kada sam ja prisutna -- komentarisemo zajedno :-)
I mi znamo ponekad zajedno komentarisati. Ali sam skonto da mi se kasnije u perpirci "obije o glavu" pa izbijegavam zajednicka komentarisanja u sto se tiče ženskih oblina :D :D mada je ona nekad raspolozena za to ali bolje prešutjeti.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#346 Re: Za oženjene

Post by moonca »

:-)

---zene ,zene --kako izadji na kraj sa njima

:-D neka si prestao komentarisati , neka se sada pita - sta mislis :D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#347 Re: Za oženjene

Post by moonca »

Nepass wrote:Jbt zivot meni zena ne smije ulaziti u radnje kad hodamo. Eventualno nekad zamoli da pogleda torbe u onoj radnji kraj mcd.
Jos da zivot trosim cekajuci nju da razgleda odjecu.
Odes sama ili sa drugaricama pa vasdan sopingujte
:? bolje ti da je kontrolises , inace odose pare na tasnje bez tvoje kontrole

cuj zamoli -- :shock:
User avatar
MisterNo1
Posts: 882
Joined: 23/01/2014 10:22

#348 Re: Za oženjene

Post by MisterNo1 »

gde smeju otići pare na torbe i slično mimo plana!? :shock:

zna se bruda, torba se kupuje jednom u dve godine, zimska jakna jednom u pet godina,
a nakit (prsten, ogrlica ili narukvica svejedno) jednom u deset godina.
Nepass
Posts: 1903
Joined: 11/09/2015 16:44

#349 Re: Za oženjene

Post by Nepass »

Nek trosi samo mene nek ne pegla :)
User avatar
perfekcionista1
Posts: 1823
Joined: 10/06/2014 12:51

#350 Re: Za oženjene

Post by perfekcionista1 »

Lijepo je imati i manje slobodnog vremena ako imas hairli zenu/muza s kojom ti je zabavnije i ljepse nego i sa jednim jaranom. Postena, fina zena je blago koje se tesko nalazi. To ces osjetiti kad budes u problemu a ona bude tu prva da te utjesi.
Post Reply