Za oženjene

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
accent
Posts: 309
Joined: 16/10/2007 11:08
Location: Sarajevo

#276 Re: Za oženjene

Post by accent »

pici wrote:
eminica wrote:eeee,bii sretno ozenjen ...i ispunjavai bracne obaveze... :roll: toga je sve manje i manje...kad tad pukne a idila poput ospodina duge crne kose i plavih ociju 8)
ja sam super zadovoljan kako moja draga ispunjava bracne obaveze unutar kuhinje pa spavace i na kraju dnevne sobe.Uzimam za primjer moj dnevni uradak uz kahfvicu.Moja draga je prezadovoljna kada pored sebe ima muskarcinu,nabujalih MUZEVNIH prsa,duge crne frckave kose,plavih oka i glasa Bass ko Pavaroti.Kad joj bacim idilican osmjeh ,ona tog dana pravi kljukušu,uz malo mazenja taj dan dobijem i šerpu sarme.
S dubokim štovanjem i kratkim utegnutim osmjehom pici.
****************************************************
boldirano dobijem kada opeglam ves

jednostavno pitate zenu sta vam je raditi i slusajte je
i po automatizmu prestajete biti balkanci
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#277 Re: Za oženjene

Post by zena21 »

accent.. sjedi, odmori.. popij fuka sa mnom :D

Image
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#278 Re: Za oženjene

Post by fantom slobode »

accent wrote:
****************************************************
boldirano dobijem kada opeglam ves

jednostavno pitate zenu sta vam je raditi i slusajte je
i po automatizmu prestajete biti balkanci
E hvala ti, znaci nije toliko komplikovano, treba samo slusati nju i raditi sta ona kaze. Osim sto se ovako prestaje biti balkanac, je li to i carobna formula za uspjesan brak?
vajkrem
Posts: 259
Joined: 13/06/2008 12:11
Location: Sarajevo

#279 Re: Za oženjene

Post by vajkrem »

accent wrote:
pici wrote:
eminica wrote:eeee,bii sretno ozenjen ...i ispunjavai bracne obaveze... :roll: toga je sve manje i manje...kad tad pukne a idila poput ospodina duge crne kose i plavih ociju 8)
ja sam super zadovoljan kako moja draga ispunjava bracne obaveze unutar kuhinje pa spavace i na kraju dnevne sobe.Uzimam za primjer moj dnevni uradak uz kahfvicu.Moja draga je prezadovoljna kada pored sebe ima muskarcinu,nabujalih MUZEVNIH prsa,duge crne frckave kose,plavih oka i glasa Bass ko Pavaroti.Kad joj bacim idilican osmjeh ,ona tog dana pravi kljukušu,uz malo mazenja taj dan dobijem i šerpu sarme.
S dubokim štovanjem i kratkim utegnutim osmjehom pici.
****************************************************
boldirano dobijem kada opeglam ves jednostavno pitate zenu sta vam je raditi i slusajte je
i po automatizmu prestajete biti balkanci
vajkrem
Posts: 259
Joined: 13/06/2008 12:11
Location: Sarajevo

#280 Re: Za oženjene

Post by vajkrem »

zvuci nevjerovatno.....kao iz bajke....
User avatar
accent
Posts: 309
Joined: 16/10/2007 11:08
Location: Sarajevo

#281 Re: Za oženjene

Post by accent »

fantom slobode wrote:
accent wrote:
****************************************************
boldirano dobijem kada opeglam ves

jednostavno pitate zenu sta vam je raditi i slusajte je
i po automatizmu prestajete biti balkanci
E hvala ti, znaci nije toliko komplikovano, treba samo slusati nju i raditi sta ona kaze. Osim sto se ovako prestaje biti balkanac, je li to i carobna formula za uspjesan brak?
citaj samo boldirano i eto ti formule
User avatar
accent
Posts: 309
Joined: 16/10/2007 11:08
Location: Sarajevo

#282 Re: Za oženjene

Post by accent »

zena21 wrote:accent.. sjedi, odmori.. popij fuka sa mnom :D

Image
nemogu zeno moram nabrzaka ves ispeglati dok je jeftina
User avatar
pici
Posts: 43594
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#283 Re: Za oženjene

Post by pici »

accent wrote:
fantom slobode wrote:
accent wrote:
****************************************************
boldirano dobijem kada opeglam ves

jednostavno pitate zenu sta vam je raditi i slusajte je
i po automatizmu prestajete biti balkanci
E hvala ti, znaci nije toliko komplikovano, treba samo slusati nju i raditi sta ona kaze. Osim sto se ovako prestaje biti balkanac, je li to i carobna formula za uspjesan brak?
citaj samo boldirano i eto ti formule
ja sam to probo al uvjek sam dobivao šerpu prase i rižu kuhanu s mrkvicom,al uz intezivnu šarmaciju,provodjenjem dva-tri sata ispred ogledala u kupatilu s zatezanjem obrva i cešljanjem kosice....relna radi svaki drugi dan :thumbup:
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#284 Re: Za oženjene

Post by fantom slobode »

accent wrote:
fantom slobode wrote:
accent wrote:
****************************************************
boldirano dobijem kada opeglam ves

jednostavno pitate zenu sta vam je raditi i slusajte je
i po automatizmu prestajete biti balkanci
E hvala ti, znaci nije toliko komplikovano, treba samo slusati nju i raditi sta ona kaze. Osim sto se ovako prestaje biti balkanac, je li to i carobna formula za uspjesan brak?
citaj samo boldirano i eto ti formule
znaci idealan suprug je onaj koji bez pogovora prati odluke jednog i jedinog sefa u firmi sa dva zaposlena i jedan i nekoliko mogucih maloljetnih osoba, koje su tu privremeno, dok ne odrastu...
E zato sam ja davno rekao da od tog braka nema nista, bolje je biti sa tri djevojke razlicitih zivotnih dobi, koje te primjecuju da postojis i uvazavaju tvoje misljenje, obrnuto nikada nije bio problem...A sto si stariji, izbor je veci, mislim povecava se dijapazon zivotne dobi moguce prijateljice.
Nije ni cudo, sto onda ti ozenjeni traze ljubavnice, moraju nekako da prezive taj silni totalitarizam unutar kuce.
User avatar
accent
Posts: 309
Joined: 16/10/2007 11:08
Location: Sarajevo

#285 Re: Za oženjene

Post by accent »

pa to pred ogledalom se podrazumjeva
nemozes se zapustit
nece te onda ni pogledati
a nedaj ti Boze da tuknes na znoj
spavanje ti je nabalkonu
User avatar
accent
Posts: 309
Joined: 16/10/2007 11:08
Location: Sarajevo

#286 Re: Za oženjene

Post by accent »

kod mene Bogami nije totalitarizam
nego grcka demokratija
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#287 Re: Za oženjene

Post by fantom slobode »

accent wrote:kod mene Bogami nije totalitarizam
nego grcka demokratija
mislis vladavina nad narodom...hajde neka je, ja pomislih da jeste, jer vidim da jedna jedinka ima neogranicenu vlast. Izvinjavam se, mozda je ipak demokratija, ono parlament, ona, njena mama, njena sestra, njene prijateljice...pa se na taj nacin dodje do odluke...
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#288 Re: Za oženjene

Post by zena21 »

fantom slobode wrote: znaci idealan suprug je onaj koji bez pogovora prati odluke jednog i jedinog sefa u firmi sa dva zaposlena i jedan i nekoliko mogucih maloljetnih osoba, koje su tu privremeno, dok ne odrastu...
E zato sam ja davno rekao da od tog braka nema nista, bolje je biti sa tri djevojke razlicitih zivotnih dobi, koje te primjecuju da postojis i uvazavaju tvoje misljenje, obrnuto nikada nije bio problem...A sto si stariji, izbor je veci, mislim povecava se dijapazon zivotne dobi moguce prijateljice.
Nije ni cudo, sto onda ti ozenjeni traze ljubavnice, moraju nekako da prezive taj silni totalitarizam unutar kuce.
a sto bas 3 :? valja to sve stici :D
User avatar
accent
Posts: 309
Joined: 16/10/2007 11:08
Location: Sarajevo

#289 Re: Za oženjene

Post by accent »

ne ne ne ne ne
nisi shvatio
mi odluke donosima zajedno, znaci bez mama, sestri i kolegica
to ti ide ovako
ona iznese prijedlog, pita me imam li ja ista protiv, naravno ja nemam nista protiv
jednom sam pokusao da se usprotivim i iznesem svoje misljenje i sa njene strane je usvojen embargo na ....
ispravljam se, kod nas je americka demokratija
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#290 Re: Za oženjene

Post by fantom slobode »

zena21 wrote:
fantom slobode wrote: znaci idealan suprug je onaj koji bez pogovora prati odluke jednog i jedinog sefa u firmi sa dva zaposlena i jedan i nekoliko mogucih maloljetnih osoba, koje su tu privremeno, dok ne odrastu...
E zato sam ja davno rekao da od tog braka nema nista, bolje je biti sa tri djevojke razlicitih zivotnih dobi, koje te primjecuju da postojis i uvazavaju tvoje misljenje, obrnuto nikada nije bio problem...A sto si stariji, izbor je veci, mislim povecava se dijapazon zivotne dobi moguce prijateljice.
Nije ni cudo, sto onda ti ozenjeni traze ljubavnice, moraju nekako da prezive taj silni totalitarizam unutar kuce.
a sto bas 3 :? valja to sve stici :D
sto tri...nije iz nacionalnih razloga, kako mi rekose, to je dobra kombinacija, tako se stvara taj ljubavni trokut. Kada bolje razmislim nije to lose, pazi sad ovo, ako je frajeru kojih 45, znaci jedna od 36, jedna od 28, jedna od 22, kao kod Slobe, to mu je bila predratna situacija...
User avatar
otherside
Posts: 4917
Joined: 30/10/2004 00:32
Location: sarajevo

#291 Re: Za oženjene

Post by otherside »

pici wrote:ovako,ja sam sretno ozenjen,djece imam pojma nema,jer sam sijo i dje treba i dje ne treba , imam trenutkan jednu zakonitu zenmsku i zadovoljan sam pravo.U drugom mementu imam dvije do tri švace mjesecno,sa rotirajucim intervalima oko praznika i prve subote u mjesecu.Jake sam gradje tako da mogu i njiha par izdurat u jedared sex cinu.Uzimam vitamine B za jacanje kostiju imam crnu dugu kosu,plave oke i dubok muzevan glas.Koristim biceve za brijanje brade,prsa i nogu.Jedina boljka je S1 prsljen koji povremeno zenmske masiraju sportskim uljem iz Hemala(mala rekljamica)......praktikujem poslije sex-a drzanje za rukice,ceskanje ledja i igranje saha.
S dubokim naklonom pici.
pici, eto me na sah :D
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#292 Re: Za oženjene

Post by fantom slobode »

accent wrote:ne ne ne ne ne
nisi shvatio
mi odluke donosima zajedno, znaci bez mama, sestri i kolegica
to ti ide ovako
ona iznese prijedlog, pita me imam li ja ista protiv, naravno ja nemam nista protiv
jednom sam pokusao da se usprotivim i iznesem svoje misljenje i sa njene strane je usvojen embargo na ....
ispravljam se, kod nas je americka demokratija
to je odlicno, prava americka diplomatija, izvinjavam se demokratija...Znaci, bitno je ne biti protiv, lijepo je sto te pita...Divna je, zadrzi je obavezno...
User avatar
madner
Posts: 56763
Joined: 09/08/2004 16:35

#293 Re: Za oženjene

Post by madner »

Mislim da je fantom ozenjen i ima jedno 2 kcerke. Ovdje samo vadi informacije i vidi kako je njemu odlicno. :D

Sto se mene tice: Bolje grob nego rob :D
Last edited by madner on 03/09/2008 15:22, edited 1 time in total.
User avatar
accent
Posts: 309
Joined: 16/10/2007 11:08
Location: Sarajevo

#294 Re: Za oženjene

Post by accent »

ja sam presretan sa svojim brakom i suprugom
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#295 Re: Za oženjene

Post by fantom slobode »

Bond_JaneBond wrote:Fantom, zasto taj ton, mozda je accent najvjerovatnije i jest sretan sa svojom suprugom...Mozda zena iznosi prijedloge po njegovom ceifu ili mu non-stop ugadja na razne nacine..ne znas dok ne probas.
Al' bih vas zamolila, bete i madnera, da ne probate za nekih 15 godina, ne bih da citam vase jadikovke na forumu :mrgreen: :-)
Moja ti, kupim savjete, citam iskustva, posto sam Balkanac (Hercegovac), da vidim kako se to jos moze i sta je tu problem i mana odredjenog nacina. Izvinjavam se ako je ton grub, sta cu kada sam konkretan i otvoren u odgovoru.
Da bi mi se slika upotpunila, accent-e imas li djece?
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#296 Re: Za oženjene

Post by fantom slobode »

madner wrote:Mislim da je fantom ozenjen i ima jedno 2 kcerke. Ovdje samo vadi informacije i vidi kako je njemu odlicno. :D

Sto se mene tice: Bolje grob nego rob :D
da imam dvije kcerke i zenu, kao da gledam da bi me vremenom pogodio kakav makar srcani udar...Dragi Allah dz.sj. pazi na mene i ne da me losim ljudima...
User avatar
accent
Posts: 309
Joined: 16/10/2007 11:08
Location: Sarajevo

#297 Re: Za oženjene

Post by accent »

nazalost nemam jos potomaka
bit ce akobogda
User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#298 Re: Za oženjene

Post by Bumbar »

fantom slobode wrote: Moja ti, kupim savjete, citam iskustva, posto sam Balkanac (Hercegovac), da vidim kako se to jos moze i sta je tu problem i mana odredjenog nacina. Izvinjavam se ako je ton grub, sta cu kada sam konkretan i otvoren u odgovoru.
Da bi mi se slika upotpunila, accent-e imas li djece?

kako ono herke...stave lovu na stol i kazu...pipni ako smijes??? :D :D :lol: :lol: :lol:
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#299 Re: Za oženjene

Post by fantom slobode »

Bumbar wrote:

kako ono herke...stave lovu na stol i kazu...pipni ako smijes??? :D :D :lol: :lol: :lol:
ne znam, mater mi to nije radila, valjda zato sto je otac Hercegovac, nekako su komplementarniji. Ustvari, po mom misljenju herka je odlican izbor, naravno, ako ikada budem pomislio da bi trebao da ucinim pogresan korak u zivotu. Evo skupljam informacije, od ovih iskusnijih, da vidim sta me to moze ocekivati, pa me zainteresova ovaj accentov model, prednosti i mane. Picijev mi je jasan, on nadje ljubavnicu da lakse izdura u zivotu.
User avatar
madner
Posts: 56763
Joined: 09/08/2004 16:35

#300 Re: Za oženjene

Post by madner »

Pa nemoj se ni udat dok ne nadjes nekog ko ima slicna misljenja. Onda se haman i ne moras mijenjat. :wink:
Post Reply