Za djevojke i zene - ginekolog u Sa

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

User avatar
CherryLips
Posts: 1754
Joined: 07/10/2008 19:55

#376 Re: Za djevojke i zene - ginekolog u Sa

Post by CherryLips »

Ja sam nacula da ce ona preuzeti da sama radi tamo, tj da ce to biti njena privatna ordinacija
Italijanka
Posts: 2
Joined: 03/11/2016 22:23

#377 Re: Za djevojke i zene - ginekolog u Sa

Post by Italijanka »

Dame hvala, sve ste upravu. Radi kod dr Hadžiomerovića bila sam danas.
User avatar
ilkbahar
Posts: 1108
Joined: 19/01/2014 21:36

#378 Re: Za djevojke i zene - ginekolog u Sa

Post by ilkbahar »

Drage moje da li he i jedna isla.na besplatni.pregled.i konsultacije u Bahcheci kliniku? Sta sadrzi.pregled? Koje su im inace cijene usluga? Svaka info je dobro dosla. I ako iko zna gdje se moze najjeftinije uraditi brisevi rodnice klamidoja, ureoplazama i trihom.?
P!nk
Posts: 42
Joined: 20/07/2010 23:15

#379 Re: Za djevojke i zene - ginekolog u Sa

Post by P!nk »

Zna li ko kojim danom je dr. Spahovic na pregledima u Vojnoj bolnici?
kredenac-ac
Posts: 144
Joined: 09/10/2011 19:56

#380 Re: Za djevojke i zene - ginekolog u Sa

Post by kredenac-ac »

Nakon dugogodisnjeg obilaska svih dole navedenih iz prve ruke moja lista i opazanja:

Privatnici:
Dr Vernes Begovic - super za mlade, ZDRAVE djevojke bez vecih tegoba i problema, opusten, zna razbiti nervozu, strah itd.
Dr Jadranka Stojkanovic - veliki strucnjak, i moje iskustvo do prije par mjeseci - fantastican doktor! ali mislim da pomalo postaje zaboravna, mozda ima previse pacijenata, ne znam, ali mi u zadnje vrijeme djeluje malo pogubljeno i nemarno.
Dr Ekrem Divanovic - otici mu sa koferom zivaca i strpljenja, ali sigurni da cete dobiti konkretan, detaljan pregled, bez mnogo rijeci (osim ako ga ne pitate, onda ocekujte esej), ne gleda tudje nalaze dok sam sve ne pregleda, onda na vas nagovor moze pogledati, ali cisto informativno. Jako tezak i ters covjek, ali bas strucnjak veliki.
Dr Zulfo Godinjak - on mi je definicija "stare skole", jedini od svih od kojeg nisam nikada cula da za drugo misljenje kaze da ne valja, da nije tacno itd., samo je znao reci da se ne slaze. Za neplodnost kazu da je Bog i batina, detaljan, prica jos manje nego Divanovic, ali djeluje jako ubjedjujuce i kao da savrseno zna sta prica. Veoma detaljan pregled. Ne daje lazne nade, ali ni ne prepada bez razloga.

Dom Zdravlja Otoka:
dr Jasminka Cehajic - fantastican citolog, mag za PAPa test, jako ljubazna, prijatna, sve sto nije u njenom domenu i cega se "boji" preuzeti na sebe, fino uputi strucnjaku za taj problem.
dr Begic (cini mi se Nihad, ali nisam 100% sigurna) - jako njezan, blag i pazljiv, gleda vas kao svoje dijete.

GAK:
dr Nedzad Nakas- div dobrog srca :) djeluje sa svojim humorom kao da nije bas tipican doktor i da je neki saljivdzija, ali je strucnjak za operativne zahvate, jako pozitivan, realan i bas brine za svoje pacijente.
dr Goran Stojkanovic - najdetaljni i najduzi pregled koji sam ikada u zivotu imala, da vam milion potencijalnih dijagnoza i more nalaza da povadite, ali kada to obidjete i zavrsite, znate 100% sta vam je. Takodje dosta smiren, pazljiv i djeljuje jako brizan. Cesto se konsultuje sa majkom (cak i pred pacijentima) ukoliko nije 100% siguran sta reci pacijentici.

Nadam se da sam nekom uspjela malo pomoci pri odluci :)
DeLegeFerenda
Posts: 6
Joined: 16/01/2017 03:24

#381 Re: Za djevojke i zene - ginekolog u Sa

Post by DeLegeFerenda »

Eh, evo i mog kratkog doprinosa na ovu temu, na osnovu dosadašnjeg iskustva. :)

Dr. Amra Hadžismailović (Clarus) - pet godina me vodi(la). U mom slučaju, pokazala se kao stručnjak. Riješila mi je problem koji me mučio pola godine i koji sam bezuspješno pokušala na KCUS riješiti. Međutim.. Sujetno ne trpi i neće ni da pogleda ili uzme u obzir nalaze drugih ginekologa; mnogo je skupa; povremeno radi nalaze nepotrebne čisto jer, eto. Ako odete na pregled ili na ultrazvuk, na cijenu tog, će vam dodati još 30 KM što popriča sa vama o temi uopće. Svaka riječ se naplaćuje (na cijenu svega drugog). A što se tiče tog razgovora, okej je poptuno, bez pretjerivanja ili uljepšavanja čut ćete kako je stanje i dobiti savjet za dalje.

Dr. Nejra Pašić - Odlična ali za zdravu ženu kojoj ne treba ništa i nije joj ništa i došla je samo to da potvrdi. Dva primjera u porodici uključujući mene, oba puta problem, oba puta dijagnoze maksimalno promašene, više puta data prilika. Prednosti: lijepa ordinacija, blag pristup.

Što se tiče državnih, još nisam kontinuirano nikom išla pa ne bih mogla izdvojiti nikog posebnog.
Što se tiče budućih doktora, na osnovu sestrinog pozitivnog iskustva i preporuke, dr. Jadranka mi je na listi, pa ćemo vidjeti.

Pozz svima!
User avatar
Nisrin
Posts: 5489
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#382 Re: Za djevojke i zene - ginekolog u Sa

Post by Nisrin »

Anja Tomic -Čiča, vrhunski citolog, radi i na Klinici ali nemoguce doci do nje...skuplja je od svih navedenih, ali kad imate problem, nije toliko ni bitno...pregled je dosta brz, naplacuje i konsultacije. cini mi se 30KM...:S


Zato priuje pregleda odmah pitam koliko ce mi sve biti hh

Spahovic kod Bristola - odlican citolog, strucnjak, ali poslije drugih ginekologa nece da pogleda :D Valjda ocekuje da mu po rodjenju odmah dodjes i nigdje drugo ne ides...kaze da je neeticno "poslije kolega" preuzeti pacijenta...:D

Hadziomerovic - ginekolog - endokrinolog, takodjer strucnjak za svoje podrucje, pristup malo drukciji, svaku pacijenticu IZVAGA i redovno napadne ako ima koju kilu viska...:)

Za drzavne ne znam...jednom sam kad je bio sistematski u firmi isla kod Jasminke Cehajic u Kumrovac, jako pristupacna, ljubazna dr, kazu vrsni citolog, ali je meni poslala pismo a se HITNO ponovo javim zbog mozaika, koji imam godinama i koji se drzi pod kontrolom...bas je napravila uzbunu...:D
User avatar
VenomousV
Posts: 13221
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#383 Re: Za djevojke i zene - ginekolog u Sa

Post by VenomousV »

Nisrin wrote:
Hadziomerovic - ginekolog - endokrinolog, takodjer strucnjak za svoje podrucje, pristup malo drukciji, svaku pacijenticu IZVAGA i redovno napadne ako ima koju kilu viska...:)
:lol: :lol: jes' jes'
prosli put me pohvalio da sam smrsala pa su mi lale iz usiju rasle :lol:
User avatar
Nisrin
Posts: 5489
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#384 Re: Za djevojke i zene - ginekolog u Sa

Post by Nisrin »

VenomousV wrote:
Nisrin wrote:
Hadziomerovic - ginekolog - endokrinolog, takodjer strucnjak za svoje podrucje, pristup malo drukciji, svaku pacijenticu IZVAGA i redovno napadne ako ima koju kilu viska...:)
:lol: :lol: jes' jes'
prosli put me pohvalio da sam smrsala pa su mi lale iz usiju rasle :lol:

hej, pa ziva i ti :D:D:D ja mu ne smijem otici hahaha idem ja Anji ipak, ona nema vagu hah
saga
Posts: 1174
Joined: 14/05/2007 22:23

#385 Re: Za djevojke i zene - ginekolog u Sa

Post by saga »

Dok nisam dobila vagu, ja se godinama vagala samo kod Hadziomerovica :lol:
Inace, njega mi je preporucio Spahovic kad nije mogao skontati/rjesiti moj problem...stoga :thumbup: za Hadziomerovica
FrozenCastle
Posts: 734
Joined: 01/09/2007 15:39

#386 Re: Za djevojke i zene - ginekolog u Sa

Post by FrozenCastle »

kredenac-ac wrote:Nakon dugogodisnjeg obilaska svih dole navedenih iz prve ruke moja lista i opazanja:

Privatnici:

Dr Zulfo Godinjak - on mi je definicija "stare skole", jedini od svih od kojeg nisam nikada cula da za drugo misljenje kaze da ne valja, da nije tacno itd., samo je znao reci da se ne slaze. Za neplodnost kazu da je Bog i batina, detaljan, prica jos manje nego Divanovic, ali djeluje jako ubjedjujuce i kao da savrseno zna sta prica. Veoma detaljan pregled. Ne daje lazne nade, ali ni ne prepada bez razloga.
Gdje mu je ordinacija, kako se zove? Kontakt?
-----------------

A što se tiče Hadžiomerovića, on je otišao u penziju, prodao je ordinaciju doktorici Šaković.

I znate li da je dr. Mašić još u Vojnoj?
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50413
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#387 Re: Za djevojke i zene - ginekolog u Sa

Post by Bloo »

Ja sam nedavno išla u ordinaciju Kozarić u Radićevoj i zadovoljna sam.

Anja Tomic -Čiča, kod nje sam išla pretprošle godine, prvi i zadnji put. Mala mračna ordinacija bez prozora u Pruščakovoj. Neuredna ordinacija u kojoj je sve nagurano i neuredno. Ultrazvuk mi je uradila njena kolegica, bez mantila, već u običnoj odjeći (nisam sigurna da li je stavila i rukavice, i jakni jer ju je muž čekao u čekaonici da idu - usput mi dala mišljenje da su mi jajnici ok i da nemam ciste i da je sve čisto. Imam policistične.
Otišla istraumirana
User avatar
VenomousV
Posts: 13221
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#388 Re: Za djevojke i zene - ginekolog u Sa

Post by VenomousV »

FrozenCastle wrote:
A što se tiče Hadžiomerovića, on je otišao u penziju, prodao je ordinaciju doktorici Šaković.

I znate li da je dr. Mašić još u Vojnoj?

Noooooooooooo
Vidjela sam posljednji put kad sam isla da se ordinacija sad zove Maya al' mi nista nije spominjao...

Sad mi treba preporuka za ginekologa
User avatar
wewa
Posts: 14765
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#389 Re: Za djevojke i zene - ginekolog u Sa

Post by wewa »

ja se kanim otici Kozaricu, dosad sam cula samo dobre utiske...
User avatar
Nisrin
Posts: 5489
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#390 Re: Za djevojke i zene - ginekolog u Sa

Post by Nisrin »

Bloo wrote:Ja sam nedavno išla u ordinaciju Kozarić u Radićevoj i zadovoljna sam.

Anja Tomic -Čiča, kod nje sam išla pretprošle godine, prvi i zadnji put. Mala mračna ordinacija bez prozora u Pruščakovoj. Neuredna ordinacija u kojoj je sve nagurano i neuredno. Ultrazvuk mi je uradila njena kolegica, bez mantila, već u običnoj odjeći (nisam sigurna da li je stavila i rukavice, i jakni jer ju je muž čekao u čekaonici da idu - usput mi dala mišljenje da su mi jajnici ok i da nemam ciste i da je sve čisto. Imam policistične.
Otišla istraumirana

U ordinaciju se stvarno ne ulaze..zena je skuplja od prosjeka...Ta sto radi UZ, radi u Skerlicevoj...pa dodje kod Anje poslijepodne...strucnjak za UZ jeste, mene nikad nije bas tako brzo smlatila. a kao da jeste bila u obicnoj odjeci XD

Kod Anje iskljucivo idem jer je vrhunski citolog, a to mi je najbitnije zbog mozaika i kolposkopije..inace nemam vise ideju gdje otici!
Pregled je sada 1x godisnje, platim 180KM, ali izadjem mirne glave!
Kolegica mi preporucuje Nidzaru Abadzic kod Hotela Evrope...pa mozda da cu preci i kod nje..Anja je malo neozbiljna oko papa testa, moze poslati mailom nalaz, ali ne...:S tako da mi cesto ostane kod nje!
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50413
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#391 Re: Za djevojke i zene - ginekolog u Sa

Post by Bloo »

Nisrin wrote:
Bloo wrote:Ja sam nedavno išla u ordinaciju Kozarić u Radićevoj i zadovoljna sam.

Anja Tomic -Čiča, kod nje sam išla pretprošle godine, prvi i zadnji put. Mala mračna ordinacija bez prozora u Pruščakovoj. Neuredna ordinacija u kojoj je sve nagurano i neuredno. Ultrazvuk mi je uradila njena kolegica, bez mantila, već u običnoj odjeći (nisam sigurna da li je stavila i rukavice, i jakni jer ju je muž čekao u čekaonici da idu - usput mi dala mišljenje da su mi jajnici ok i da nemam ciste i da je sve čisto. Imam policistične.
Otišla istraumirana

U ordinaciju se stvarno ne ulaze..zena je skuplja od prosjeka...Ta sto radi UZ, radi u Skerlicevoj...pa dodje kod Anje poslijepodne...strucnjak za UZ jeste, mene nikad nije bas tako brzo smlatila. a kao da jeste bila u obicnoj odjeci XD

Kod Anje iskljucivo idem jer je vrhunski citolog, a to mi je najbitnije zbog mozaika i kolposkopije..inace nemam vise ideju gdje otici!
Pregled je sada 1x godisnje, platim 180KM, ali izadjem mirne glave!
Kolegica mi preporucuje Nidzaru Abadzic kod Hotela Evrope...pa mozda da cu preci i kod nje..Anja je malo neozbiljna oko papa testa, moze poslati mailom nalaz, ali ne...:S tako da mi cesto ostane kod nje!
Ja sam je ganjala telefonom 2 sedmice da mi barem usmeno ka#e da je PAPA ok... :|
FrozenCastle
Posts: 734
Joined: 01/09/2007 15:39

#392 Re: Za djevojke i zene - ginekolog u Sa

Post by FrozenCastle »

VenomousV wrote:
FrozenCastle wrote:
A što se tiče Hadžiomerovića, on je otišao u penziju, prodao je ordinaciju doktorici Šaković.

I znate li da je dr. Mašić još u Vojnoj?

Noooooooooooo
Vidjela sam posljednji put kad sam isla da se ordinacija sad zove Maya al' mi nista nije spominjao...

Sad mi treba preporuka za ginekologa
I ja tražim preporuku. Kad prečešljaš ove postove, ovaj dr. Mašić mi se najviše ističe u dobrom svjetlu. Zvala danas Vojnu, kaže ne radi više tu već privatno. Zovem privatno, mjesec dana se na termin čeka. Ili je otimačina za terminima ili voli čovjek polako. :D
User avatar
azurna_obala
Posts: 5597
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#393 Re: Za djevojke i zene - ginekolog u Sa

Post by azurna_obala »

Dr. Mašića možete naći u policijskoj ambulanti kod Centralne banke, tu radi, s tim da plaćate pregled, ako niste uposlenik nijednog policijskog tijela.
FrozenCastle
Posts: 734
Joined: 01/09/2007 15:39

#394 Re: Za djevojke i zene - ginekolog u Sa

Post by FrozenCastle »

azurna_obala wrote:Dr. Mašića možete naći u policijskoj ambulanti kod Centralne banke, tu radi, s tim da plaćate pregled, ako niste uposlenik nijednog policijskog tijela.
Samo da ti se zahvalim informaciji. :kiselavoda: Doktor je stvarno super kao što su pisali ovdje.
User avatar
azurna_obala
Posts: 5597
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#395 Re: Za djevojke i zene - ginekolog u Sa

Post by azurna_obala »

FrozenCastle wrote:
azurna_obala wrote:Dr. Mašića možete naći u policijskoj ambulanti kod Centralne banke, tu radi, s tim da plaćate pregled, ako niste uposlenik nijednog policijskog tijela.
Samo da ti se zahvalim informaciji. :kiselavoda: Doktor je stvarno super kao što su pisali ovdje.
Nema na čemu!
kredenac-ac
Posts: 144
Joined: 09/10/2011 19:56

#396 Re: Za djevojke i zene - ginekolog u Sa

Post by kredenac-ac »

FrozenCastle wrote:
kredenac-ac wrote:Nakon dugogodisnjeg obilaska svih dole navedenih iz prve ruke moja lista i opazanja:

Privatnici:

Dr Zulfo Godinjak - on mi je definicija "stare skole", jedini od svih od kojeg nisam nikada cula da za drugo misljenje kaze da ne valja, da nije tacno itd., samo je znao reci da se ne slaze. Za neplodnost kazu da je Bog i batina, detaljan, prica jos manje nego Divanovic, ali djeluje jako ubjedjujuce i kao da savrseno zna sta prica. Veoma detaljan pregled. Ne daje lazne nade, ali ni ne prepada bez razloga.
Gdje mu je ordinacija, kako se zove? Kontakt?
-----------------

A što se tiče Hadžiomerovića, on je otišao u penziju, prodao je ordinaciju doktorici Šaković.

I znate li da je dr. Mašić još u Vojnoj?

Izvini, tek vidim post. Dr Zulfo Godinjak hotel terme na Ilidzi (ne bazen terme vec hotel pored hotela hercegovina i blizu one fontane prema aleji) nazovi ih za bolje pojasnjenje

+38733772002
Maybach
Posts: 465
Joined: 24/07/2008 15:31

#397 Re: Za djevojke i zene - ginekolog u Sa

Post by Maybach »

Ima li neko preporuciti gdje uraditi biopsiju grlica,kod kojeg doktora?I inace kod koga se sve u gradu moze raditi kolposkopija,a da zna sta radi?Idem kod Anje na kolposkopiju,papu radim na drugo mjestu,ali primjetim kod Anje da nekad kao da je ljuta sto kod nje ne radim i papu.Sad ako i biopsiju negdje drugo odradim,ne zelim da imam neugodne preglede radi toga :(.
Becky7
Posts: 853
Joined: 25/11/2017 16:31

#398 Re: Za djevojke i zene - ginekolog u Sa

Post by Becky7 »

Koliko kosta pregled i UZ kod Dr. Jadranke i koji joj je broj telefona nisam je mogla dobiti na onaj navedeni na internetu
LikeLike
Posts: 1932
Joined: 10/09/2013 15:59

#399 Re: Za djevojke i zene - ginekolog u Sa

Post by LikeLike »

Becky7 wrote:Koliko kosta pregled i UZ kod Dr. Jadranke i koji joj je broj telefona nisam je mogla dobiti na onaj navedeni na internetu
061101858

Na taj broj je uvijek dobijem.
papirica
Posts: 5
Joined: 30/08/2018 11:05

#400 Re: Za djevojke i zene - ginekolog u Sa

Post by papirica »

Moze li preporuka za gonekologa u Sarajevu? Trudna sam prvi put i citala sam da Mehmedbasic, Divanovic i Kozaric nisu losi, pa svaki savjet bi dobro dosao...
Post Reply