Xperia Z pomoć oko kvara

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
primitivno
Posts: 11
Joined: 15/02/2013 22:11

#1 Xperia Z pomoć oko kvara

Post by primitivno »

Zanima me da li je neko od forumaša na xperia z imao problem sličan ovom mom koji cu napisati:

naime mobitel mi je upao u vodu i od tad mi je ekran pravo taman vidi se malo tek kad s drugim mobitelom blicem posvjetlim..
mogu se javiti pricati i sve ostalo normalno.. Malo sam guglo i naso da mu je otislo pozadinsko svjetlo..
Ako mi neko može preporučiti majstora ili neko od vas to može popraviti nek mi ostavi broj ili neki kontakt i kaze cijenu popravke.. bio bih Vam jako zahvalan. :)
User avatar
konektovan
Posts: 40550
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#2 Re: Xperia Z pomoć oko kvara

Post by konektovan »

primitivno wrote:Zanima me da li je neko od forumaša na xperia z imao problem sličan ovom mom koji cu napisati:

naime mobitel mi je upao u vodu i od tad mi je ekran pravo taman vidi se malo tek kad s drugim mobitelom blicem posvjetlim..
mogu se javiti pricati i sve ostalo normalno.. Malo sam guglo i naso da mu je otislo pozadinsko svjetlo..
Ako mi neko može preporučiti majstora ili neko od vas to može popraviti nek mi ostavi broj ili neki kontakt i kaze cijenu popravke.. bio bih Vam jako zahvalan. :)
Pokusaj u mobil shopu na ciglanama i u hustelu ako si iz Sarajeva. Ja sam s tom kantom od telefona, imao srecu da cesto posjecujem majstore, i ta dva servisa su uspjeli rijesiti neke od problema. Popravke kanturine nísu nimalo jeftíne. :wink:
EUROBIH
Posts: 1032
Joined: 03/09/2009 18:57

#3 Re: Xperia Z pomoć oko kvara

Post by EUROBIH »

moraš zamijeniti komplet lcd+touch...gledaj da bude sa lajsnom, da se ne lijepi.....
Post Reply