XIII EYOF 2017 SARAJEVO I ISTOČNO SARAJEVO

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Leverage
Posts: 9552
Joined: 27/05/2018 16:32

#176 Re: XIII EYOF 2017 SARAJEVO I ISTOČNO SARAJEVO

Post by Leverage »

_Scarlett_ wrote:Olimpijski duh se vratio u Sarajevo grandioznim otvaranjem EYOF-a


https://www.klix.ba/sport/olimpijski-du ... /190210093

:thumbup: :thumbup: :thumbup:


Vratila se sestra prije par sati, kaze da ni njoj ni djetetu odavno nije bilo ljepse :)
Haj baš fino da je njima bilo lijepo, to što su ostala djeca ostala razočarana baš nas briga.
_Scarlett_
Posts: 804
Joined: 26/05/2018 15:51

#177 Re: XIII EYOF 2017 SARAJEVO I ISTOČNO SARAJEVO

Post by _Scarlett_ »

Jok, treba svi da izvrsimo samoubistvo zbog toga :D

Inace, tipicna nasa prica: ja nisam usao i nisam se lijepo proveo, dakle ne bi trebao niko. Zasto da se iko raduje ako ja nisam mogao majku hin pokvarenu!!!!
User avatar
Maharadza
Posts: 16737
Joined: 30/01/2013 15:13

#178 Re: XIII EYOF 2017 SARAJEVO I ISTOČNO SARAJEVO

Post by Maharadza »

al-em wrote:E cuj zvizdali covjeku koji unistava drzavu i negira njeno postojanje.
Covjek prica 5 minuta i 5 puta spomene manji entitet,a drzavu nijednom
E da smo mi narod pametan taj ne bi dalje od vraca mogao.


Ispred stadiona je bilo kao na titaniku, one scene prije totalnog potonuca broda.
Aferim, sve po zaslugama! Haram mu bilo ko god podržava guranje takvih stvari "pod tepih" (čitaj privremeni ZABORAV), bez obzira na event/događaj tj. treba na svakom koraku pljuvati po dušmanima domovine! :thumbup:
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#179 Re: XIII EYOF 2017 SARAJEVO I ISTOČNO SARAJEVO

Post by KatarinaKosaca »

Cujem da je katastrofa bila organizacija. Da su neke skole dobile brojeve sjedista, a nisu mogli uci
User avatar
Leverage
Posts: 9552
Joined: 27/05/2018 16:32

#180 Re: XIII EYOF 2017 SARAJEVO I ISTOČNO SARAJEVO

Post by Leverage »

_Scarlett_ wrote:Jok, treba svi da izvrsimo samoubistvo zbog toga :D

Inace, tipicna nasa prica: ja nisam usao i nisam se lijepo proveo, dakle ne bi trebao niko. Zasto da se iko raduje ako ja nisam mogao majku hin pokvarenu!!!!
:-)

Koja zamjena teza. Zapravo je naša tipična priča "nek je meni i mom djetetu dobro, baš me briga što ostala djeca nisu mogla da prisustvuju".

Fuj.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 41415
Joined: 29/06/2011 23:39

#181 Re: XIII EYOF 2017 SARAJEVO I ISTOČNO SARAJEVO

Post by dječak sa šibicama »

Sestra garant usla preko komsije Idriza koji je puščo preko reda
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3778
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#182 Re: XIII EYOF 2017 SARAJEVO I ISTOČNO SARAJEVO

Post by DaffyDuck »

KatarinaKosaca wrote:Cujem da je katastrofa bila organizacija. Da su neke skole dobile brojeve sjedista, a nisu mogli uci
Brojevi sjedista nisu postojali, mozda broj/oznaku ulaza.
I bilo je obavjestenje da se dodje do 17:30 i da treba biti sve zatvoreno do 18.00. E pa sad ko i kad je dosao...
User avatar
Leverage
Posts: 9552
Joined: 27/05/2018 16:32

#183 Re: XIII EYOF 2017 SARAJEVO I ISTOČNO SARAJEVO

Post by Leverage »

dječak sa šibicama wrote:Sestra garant usla preko komsije Idriza koji je puščo preko reda
"Snašla se".

"Ko jamio jamio".
User avatar
Logovan
Posts: 94829
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#184 Re: XIII EYOF 2017 SARAJEVO I ISTOČNO SARAJEVO

Post by Logovan »

DaffyDuck wrote:
KatarinaKosaca wrote:Cujem da je katastrofa bila organizacija. Da su neke skole dobile brojeve sjedista, a nisu mogli uci
Brojevi sjedista nisu postojali, mozda broj/oznaku ulaza.
I bilo je obavjestenje da se dodje do 17:30 i da treba biti sve zatvoreno do 18.00. E pa sad ko i kad je dosao...
Ma Boga mi slabo su oni govorili da treba da se dođe do 17.30h. Majka mu stara, valjda treba sve da pljušti od informacija oko dolaska, gdje ko ulazi, ulaznica, itd.
Last edited by Logovan on 11/02/2019 00:14, edited 1 time in total.
L u c i f e r
Posts: 12327
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#185 Re: XIII EYOF 2017 SARAJEVO I ISTOČNO SARAJEVO

Post by L u c i f e r »

Maharadza wrote:
al-em wrote:E cuj zvizdali covjeku koji unistava drzavu i negira njeno postojanje.
Covjek prica 5 minuta i 5 puta spomene manji entitet,a drzavu nijednom
E da smo mi narod pametan taj ne bi dalje od vraca mogao.


Ispred stadiona je bilo kao na titaniku, one scene prije totalnog potonuca broda.
Aferim, sve po zaslugama! Haram mu bilo ko god podržava guranje takvih stvari "pod tepih" (čitaj privremeni ZABORAV), bez obzira na event/događaj tj. treba na svakom koraku pljuvati po dušmanima domovine! :thumbup:
Nekad smo se kreveljili po yutelovim koncertima, bili tolerantni i nadali se da rata nece biti.

Sa stokom samo ostro.
_Scarlett_
Posts: 804
Joined: 26/05/2018 15:51

#186 Re: XIII EYOF 2017 SARAJEVO I ISTOČNO SARAJEVO

Post by _Scarlett_ »

Leverage wrote:
dječak sa šibicama wrote:Sestra garant usla preko komsije Idriza koji je puščo preko reda
"Snašla se".

"Ko jamio jamio".
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bas o ovome pricam :lol: :lol: :lol: :lol:

Mahalske price, izmisljanja o ljudima koji uopste ne poznaju, jer eto, ako je neko uspio uci, ako je nekom bilo lijepo, onda je pokvaren, korumpirani laznjak ili siledzija :lol: :lol: :lol:

Jel vidite koliko ste jadni :lol: Crknucete nesretni pa zato zelite da svi budu nesretni s vama.

E pa nece moci, moja sestra je rekla da je vladala prepozitivna atmosfera, nasmijana djeca, roditelji. Ljudi su bili zadovoljni jednostavno, a to sto vi niste, pa ko vam je kriv :thumbup:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 41031
Joined: 21/05/2012 22:46

#187 Re: XIII EYOF 2017 SARAJEVO I ISTOČNO SARAJEVO

Post by AmiĐa_Idriz »

dječak sa šibicama wrote:Sestra garant usla preko komsije Idriza koji je puščo preko reda
Nisam vala




:mrgreen:
User avatar
Leverage
Posts: 9552
Joined: 27/05/2018 16:32

#188 Re: XIII EYOF 2017 SARAJEVO I ISTOČNO SARAJEVO

Post by Leverage »

Bože sačuvaj kakva persona.
AmiĐa_Idriz wrote:
dječak sa šibicama wrote:Sestra garant usla preko komsije Idriza koji je puščo preko reda
Nisam vala




:mrgreen:
:lol:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#189 Re: XIII EYOF 2017 SARAJEVO I ISTOČNO SARAJEVO

Post by Banksy »

Daš glasove Dodiku, umjesto "svojima", pa mu obezbjediš većinu i daš sve poluge da zakoči državu kad mu se ćefne, a onda ga izviždiš... :mrgreen:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#190 Re: XIII EYOF 2017 SARAJEVO I ISTOČNO SARAJEVO

Post by It_is_a_Leclerc »

Jao, to zviždanje je uvjerljivo najnebitnija stvar. Jest neprilično, ali to se dešava gotovo redovno.

Pa ima li neko na ovoj temi da ne zna kako je zaglušujuće izviždan potpredsjednik Brazila na otvaranju Olimpijskih igara u Riu? Čovjek se doslovno umalo rasplakao ko malo dijete.

Za one sa nešto slabijom memorijom, evo da spomenemo i praktično tjeranje sa pozornice Ive Sanadera na otvaranju Svjetskog prvenstva u rukometu u Splitu kad se onom predsjedniku IHF-a skandiralo "Mustafa, Mustafa",a Sanaderu divljački zviždalo.

To je najmanji problem.

Problem je već sad trapava organizacija koja i ne može biti drugačija kada iza nje stoje SDA ljudi, fitkivne agencije, TV Hayat i ostali "halal privrednici". Dovoljno je zaviriti na društvene mreže gdje se EYOF prati i reklamira lošije nego pojedine ćevabdžinice. Ceremonija od očaja do sjaja, ku klux klan izvodi Odu radosti :roll: , prvo napravili pozivnice, pa rekli ljudima "Dođite i bez njih"...

Sretan sam što je hiljadu i nešto mladih ljudi došlo u BiH i što će odnijeti nadam se fine utiske iz Sarajeva i Istočnog Sarajeva. I navijam da ovo bude samo porođajna muka dobro organizovane manifestacije...
User avatar
thekupus
Posts: 6862
Joined: 25/06/2011 22:38

#191 Re: XIII EYOF 2017 SARAJEVO I ISTOČNO SARAJEVO

Post by thekupus »

Jedina loša stvar oko otvaranja je to sa pozivnicama. Vjerujem da su prvo planirali kontrolisati broj ljudi na stadionu koristeći te pozivnice, ali nisu ih uspjeli podijeliti kako treba, i tu su baš zeznuli. Ostalo mi je sve super, i ta Pontanima u bijelom, iako su se sigurno smrzli. Vrhunac je bio paljenje plamena i vatromet odmah nakon, koji je bio fantastičan. Ali i sve ostalo je izgledalo dobro organizovano, isplanirano, i bilo je dostojno otvaranja jednog velikog festivala.
isx
Posts: 3602
Joined: 24/05/2014 19:12

#192 Re: XIII EYOF 2017 SARAJEVO I ISTOČNO SARAJEVO

Post by isx »

sime_cipol wrote:Odlično, svi su me pozitivno iznenadili. Pa i BHRT :D
Katastrofa od voditelja na televiziji koliko su bili iritantni i preklapali se sa voditeljima programa na stadionu. Zbog Šehićke i klauna Spahe 80% programa se nije čulo.
User avatar
drag_gost
Posts: 5619
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#193 Re: XIII EYOF 2017 SARAJEVO I ISTOČNO SARAJEVO

Post by drag_gost »

Odlicno je izgledalo na TV-u, bravo Sarajevo! Bravo Bosno i Hercegovino!!!
User avatar
SmokingMan
Posts: 18951
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#194 Re: XIII EYOF 2017 SARAJEVO I ISTOČNO SARAJEVO

Post by SmokingMan »

Dosadno mii wrote:
SmokingMan wrote:Evo raspored takmičenja i satnice....

https://eyof2019.net/ba/result.php
Jel trebaju karte?
Mislim da je ulaz free,mada nije ni problem uzeti karte,ako se budu prodavale.
User avatar
Magarece_godine
Posts: 2569
Joined: 07/05/2009 19:51

#195 Re: XIII EYOF 2017 SARAJEVO I ISTOČNO SARAJEVO

Post by Magarece_godine »

Ne udjoh sa klincem nakon mnogo pokusaja ..On razocaran jer nece vidjeti "Grudvog”...Vidim na istoku suvenire prodaju...haj reko barem to... Mala lutkica maskote, kineskog kvaliteta 20 maraka!? Ono, wtf. Dje je logika? Zar im nije bolje prodati za manju cijenu vise....Helem razocaramo se i kuci...Mozda odemo na hokej...ali mozda...
User avatar
korijal
Posts: 74
Joined: 12/11/2010 10:49

#196 Re: XIII EYOF 2017 SARAJEVO I ISTOČNO SARAJEVO

Post by korijal »

Jel zna neko da li se kupuju ulaznice za hokej i ako da, gdje? Hvala.
User avatar
Logovan
Posts: 94829
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#197 Re: XIII EYOF 2017 SARAJEVO I ISTOČNO SARAJEVO

Post by Logovan »

Magarece_godine wrote:Ne udjoh sa klincem nakon mnogo pokusaja ..On razocaran jer nece vidjeti "Grudvog”...Vidim na istoku suvenire prodaju...haj reko barem to... Mala lutkica maskote, kineskog kvaliteta 20 maraka!? Ono, wtf. Dje je logika? Zar im nije bolje prodati za manju cijenu vise....Helem razocaramo se i kuci...Mozda odemo na hokej...ali mozda...
Čuj 20 KM. :roll: :lol:
made_in_sarajevo
Posts: 5610
Joined: 06/05/2013 23:05

#198 Re: XIII EYOF 2017 SARAJEVO I ISTOČNO SARAJEVO

Post by made_in_sarajevo »

mogli su maskota prodati lopatom, kamionima da su imali pameti. sto se tice same ceremonije fakat nema se nikakve zamjerke. napokon se i kod nas uveli svjetlosni efekti, natpisi po onom krugu i slicno, vatromet vrhunski i napokon nije standardno isti za rodjendan,novu godinu, bajram, bozic, nego je neki novi vatromet prikazan. samo organizacija ulaska, smjestaja gledalaca je 0. ljudi jednostavno ne znaju to raditi ali niko ne popusta i da kaze ja ovo ne znam i necu da radim. securitas se opet pokazuje kao 0 od agencije i da uopste nemaju kapaciteta i mozga organizovati bilo sta osim mozda koride jer bi tu sigurno na svom bili.

sto se tice karti ne bi me cudilo da su nasi zavrnuli finu svotu para pa prikazali eto kao karte. trebali su odma reci moze se uci samo sa kartama i cao, poslali smo samo osnovnim i srednjim skolama i moze uci 3000 na istok bez karti, pa ko prvi dodje nek udje.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 8609
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#199 Re: XIII EYOF 2017 SARAJEVO I ISTOČNO SARAJEVO

Post by Pitar sa Kariba »

Poslani su upitnici (odobrenje roditelja) svim skolama u Sarajevu jos prije N.G. Naravno, povrat upitnika je bio mizeran, nikome se nije islo. Zato su i pozivali da se moze i bez pozivnica prisustvovati otvaranju jer su se prepali da nece biti raje. Jbg odjednom ispade da bi svi isli i zbrka.
Labirint
Posts: 2052
Joined: 24/06/2013 14:37

#200 Re: XIII EYOF 2017 SARAJEVO I ISTOČNO SARAJEVO

Post by Labirint »

SmokingMan wrote:
Labirint wrote:Svrakiceva zena je polozila sto jes jes :thumbup: :mrgreen:
Nisam mahalac,slabo poznajem tuđe žene,jeko ona? :D
http://zurnal.info/novost/21821/posao-d ... mpanji-sda
Post Reply