Xbox 360

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

nino90
Posts: 1352
Joined: 26/04/2007 19:36

#576 Re: Xbox 360

Post by nino90 »

ev po ebay se moze naci taj model 26 eura ali postarina na to jos 22 eura :/, puno vala
User avatar
del_boj
Posts: 165
Joined: 29/08/2011 18:13
Location: Peckham

#577 Re: Xbox 360

Post by del_boj »

Bolja opcija je ugradnja RGH čipa.
User avatar
House
Posts: 46748
Joined: 17/03/2010 15:36

#578 Re: Xbox 360

Post by House »

del_boj wrote:Bolja opcija je ugradnja RGH čipa.


Onda nema igranja Xbox LIVE
Frutek
Posts: 1525
Joined: 22/01/2005 01:39

#579 Re: Xbox 360

Post by Frutek »

Eh pošto se ne razumijem nešto posebno oko konzola, ali volio bih ponekad poigrat neku kvalitetnu igru, šta mi preporučujete da kupim? Vidim ima raznih verzija Xbox-a pa ne znam ni ja šta da gledam? Ako imate kakve preporuke što se tiče prodavnice i cijena, super ;-) Hvala gameri!
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#580 Xbox 360

Post by insomnia78 »

Snajper 2 na xbox-u, ona faza u Sarajevu :D
'ta ima "dosta" 93-e i to jos u Sa
Image
Samo dobro su "skinuli" govor, malo cudan naglasak al bolje nego u vecini filmova


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
User avatar
Stjui
Posts: 1786
Joined: 23/09/2013 13:32

#581 Re: Xbox 360

Post by Stjui »

imaću dosta slobodnog vremena na ljeto pa sam odlučio nabavit xbox da prekucam igre koje moj pc nemože ni pokrenit.inače o konzolama pojma nemam,imao nekad davno "terminator" i to je to. dok sam isčitavao temu dosta se pominjao hdmi kabal za povezivanje s tv-om(jel tako?) ,a takav ulaz sigurno nema na tv-u koji sam mislio koristit. pitanje glasi: dal se uopšte može xbox 360 skopčat sa ovakvim tv-om ,kako i na šta to liči? :)
Vertig0
Posts: 2663
Joined: 13/04/2011 23:45

#582 Re: Xbox 360

Post by Vertig0 »

Moze preko scart kabla. Cak uz nov xbox 360 i me dodje hdmi kabal ako me sjecanje dobro sluzi.
Isto kao da si prikljucio PS2 mozda...
User avatar
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#583 Re: Xbox 360

Post by Eborg »

Mozes onim trodijelnim kablom sto ide uz konzolu. Jedan kraj utaknes u Xbox 360 a drugi kraj (crveni, zuti i bijeli kablovi) u TV.
x360
Posts: 22
Joined: 02/07/2014 17:54

#584 Re: Xbox 360

Post by x360 »

Pozdrav,
Da li neko zna gdje u Sarajevu se ima kupiti ASUS DRW-24B3ST ???
User avatar
Stjui
Posts: 1786
Joined: 23/09/2013 13:32

#585 Re: Xbox 360

Post by Stjui »

Vertig0 wrote:Moze preko scart kabla. Cak uz nov xbox 360 i me dodje hdmi kabal ako me sjecanje dobro sluzi.
Isto kao da si prikljucio PS2 mozda...
Eborg wrote:Mozes onim trodijelnim kablom sto ide uz konzolu. Jedan kraj utaknes u Xbox 360 a drugi kraj (crveni, zuti i bijeli kablovi) u TV.
hvala na odgovorima :thumbup: uglavnom,skontao sam da obavezno treba tražiti konzolu s tom jasper pločom.kako to provjerit i na šta bih još trebao obratiti pažnju kod kupovine polovne konzole?
User avatar
dino1403
Posts: 183
Joined: 10/10/2013 08:13

#586 Re: Xbox 360

Post by dino1403 »

Jasper ploču imaju XBOX 360 konzole koje su izašle nakon septembra 2008. godine
Imaš još Trinity ploču koja je korištena u XBOX 360 S (Juni 2010) i Corona ploču korištenu u 360 S i 360 E (August 2011)

Da bi lakše raspoznao Jasper od Falcon ploče može ti poslužiti ova slika. U pitanju je potrošnja struje.

Image
User avatar
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#587 Re: Xbox 360

Post by Eborg »

U svakom slučaju konzolu drži na prozračnom mjestu, nemoj na podu ili u kakvoj komodi. Dakle, maksimalno izbjegavaj prašinu i rast temperature i trebao bi biti siguran od bilo kakvih kvarova.
User avatar
Rampage
Posts: 3196
Joined: 07/08/2013 10:56

#588 Re: Xbox 360

Post by Rampage »

Stjui wrote:imaću dosta slobodnog vremena na ljeto pa sam odlučio nabavit xbox da prekucam igre koje moj pc nemože ni pokrenit.inače o konzolama pojma nemam,imao nekad davno "terminator" i to je to. dok sam isčitavao temu dosta se pominjao hdmi kabal za povezivanje s tv-om(jel tako?) ,a takav ulaz sigurno nema na tv-u koji sam mislio koristit. pitanje glasi: dal se uopšte može xbox 360 skopčat sa ovakvim tv-om ,kako i na šta to liči? :)
Ako već nisi kupio XBOX 360 i već sam vidio šta si na kraju dobio, ja ću ti reći da i nećeš doživjeti neko posebno iskustvo ako ćeš igrati na tom TV-u. Nažalost, mnogo igara (posebno avantura, odnosno onih igara koje traže čitanje teksta sa ekrana) je jednostavno neigrivo na CRT TV-u, zbog toga što je slika isuviše mutna....

Sreća pa se danas mogu kupiti relativno jeftini LCD televizori koji sasvim pristojno, kao output uređaji, zadovoljavaju ono što ova konzola nudi:)

Također postoje i XBOX 360 VGA kablovi koji omogućavaju priključenje konzole direktno na bilo koji monitor sa VGA izlazom a koji se mogu nabaviti za nekih 20-30 KM, čini mi se:)
User avatar
aux
Posts: 939
Joined: 25/04/2011 21:30

#589 Re: Xbox 360

Post by aux »

Imam mogucnost da zamjenim ps3 za xbox 360 koji je bez hard diska.Na ps3 me strah yloda pa pokusavam da nađem konzolu sa kojom necu razbijati glavu da li ce mi stati i da je ne mogu pokrenuti.Xbox mi je nekako lijep i zanimljiv jer nije cesto koristen kao ps pa sam se zato odlucio da ga mijenjam za xbox 360 ovaj debeli ali sam apsolutni pocetnik sto se tice xboxa.Nije mi bitno da li je cipovan ili ne samo da mi radi i da ne lupam glavu pa evo citajuci malo ovdje forum vidim da se dosta Jasper spominje pa me zanima da li on ima problesa sa rrod ili kako da prepoznam najlakse Falcon
User avatar
Boateng
Posts: 1406
Joined: 15/02/2011 00:10

#590 Re: Xbox 360

Post by Boateng »

aux wrote:Imam mogucnost da zamjenim ps3 za xbox 360 koji je bez hard diska.Na ps3 me strah yloda pa pokusavam da nađem konzolu sa kojom necu razbijati glavu da li ce mi stati i da je ne mogu pokrenuti.Xbox mi je nekako lijep i zanimljiv jer nije cesto koristen kao ps pa sam se zato odlucio da ga mijenjam za xbox 360 ovaj debeli ali sam apsolutni pocetnik sto se tice xboxa.Nije mi bitno da li je cipovan ili ne samo da mi radi i da ne lupam glavu pa evo citajuci malo ovdje forum vidim da se dosta Jasper spominje pa me zanima da li on ima problesa sa rrod ili kako da prepoznam najlakse Falcon
Image

Image

Jasper se najmanje kvari od debelih XBOX360 konzola.
User avatar
Rampage
Posts: 3196
Joined: 07/08/2013 10:56

#591 Re: Xbox 360

Post by Rampage »

aux wrote:Imam mogucnost da zamjenim ps3 za xbox 360 koji je bez hard diska.Na ps3 me strah yloda pa pokusavam da nađem konzolu sa kojom necu razbijati glavu da li ce mi stati i da je ne mogu pokrenuti.Xbox mi je nekako lijep i zanimljiv jer nije cesto koristen kao ps pa sam se zato odlucio da ga mijenjam za xbox 360 ovaj debeli ali sam apsolutni pocetnik sto se tice xboxa.Nije mi bitno da li je cipovan ili ne samo da mi radi i da ne lupam glavu pa evo citajuci malo ovdje forum vidim da se dosta Jasper spominje pa me zanima da li on ima problesa sa rrod ili kako da prepoznam najlakse Falcon
Samo da ti napomenem da postoje određene igre koje se ne mogu igrati bez HDD-a (određene fajle se moraju prvo instalirati na HDD da bi se igra mogla pokrenuti). Jedna od takvih igara je GTA... Također postoje igre koje neće biti u HD-u (ali mogu raditi) ako se tzv. "HD Content" ne instalira na hard disk (Battlefield 3 i 4, Medal of Honor (ako ne griješim))....

Osim toga, ako konzola nije Jasper, nemoj ni razmišljati o njoj..
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#592 Re: Xbox 360

Post by arnes_king »

Nedavno sam dobio Xbox 360 konzolu od prijatelja na koristenje, prije sam imao PS3 i oko tih konzola znam sve..

Htio sam da flashujem Xbox kad vidim koji god nacin da odlucim da trebam kupovati neke stvari, cak i da bih flashovao DVD treba nekih stvari koje se naruce... Nakon malo guglanja sam pronasao nacin kako se to moze odraditi i bez kupovine bilo cega, jest da se mora malo potruditi ali nije nista komplikovano, samo pratis kako na youtube lik sve izvodi i za njim :) Mora se DVD skopcat da struja dolazi sa konzole a SATA kabal na PC i treba se putem programa flashat, a tokom procedure se mora spojiti i jedan pin na DVD-u.

Tako da ako neko zeli flashovati konzolu a ne zeli da placa bilo sta evo nacina :
(Ovo je za Jasper a Lite-on DVD driveom)
https://www.youtube.com/watch?v=O-3Zwirxg2c
mizantrop
Posts: 83
Joined: 11/12/2006 09:19
Location: State of Sarajevo

#593 Re: Xbox 360

Post by mizantrop »

Kako sam prespavao dobrih... 5-6 godina sto se tice gejminga, igrajuci PES 6 8-) i jos 2-3 igre, skoro sam pa prelomio kupovinu neke konzole, da se to pokusa malo nadoknaditi. Ide prelijepo vrijeme, ubilo se za kuce.

Posto sam imao keca i dvicu, prvo sam kontao PS3, ali citajuci malo vidim da je prava peglancija sa piratima. Box je vidim po tom pitanju jednostavniji, pa zato naginjem vise tamo. Par pitanja bi imao, appreciate mnogo.

1. Imam HD ready Sony Bravia 32'', kada sam pokusao PES6 sa PC-a streamati na TV, bio je strasan ghosting. Znaci li to da cu ga imati i sa konzolom?
2. Ganjao bi konzolu sa RGH flashom... ima li RGH kakve verzije, pa da npr. ne mogu/nebi mogao igrati novije igre sa starijom verzijom. Ako ima, jel preveliki zahvat apgrejdovati?
3. Sa RGH sam oslobodjen przenja (i bez multiplayera, sto me ne tangira mnogo), kako ide proces instaliranja nove igre? Skinem .img, prebacim na USB, snimim na konzolu i to je to, ili ima nekih extracta tamo-vamo da se pogubis? Moze li se kako povezati konzola sa racunarom?
4. Kakva je dostupnost igara, najvise mislim na starije i manje poznate naslove? Citam malo xboxrepublika forum, raja kuka kako nema odakle skidati, mole za pozivnice na privatne torrente i sl.
5. Kako sa apdejtima za igru? Jel za ove starije vec dodju svi apdejti, i hocu li sta zeznuti flash ako odradim neki apdejt?
6. Na sta obratiti paznju prilikom kupovine polovne konzole?

Sa ostalim sam manje-vise upoznat, ganjat cu iskljucivo slim verziju sa 250GB, ima na piku kod dva prodavaca polovna za nekih 400KM, obojica su pozdani i daju garanciju 3 mjeseca.
User avatar
Rampage
Posts: 3196
Joined: 07/08/2013 10:56

#594 Re: Xbox 360

Post by Rampage »

Evo ja ću dati sebi za pravo da ti pokušam odgovoriti na pitanja:)

Btw, ja koji sam odavno ušao u treću deceniju igranja video igara :D a čije gejming iskustvo se zasniva uglavnom na konzoloma ću ti reći da je RGH XBOX 360 najjednostavnija do sada napravljena konzola za igranje "onih" igara.

Nažalost, u zadnje vrijeme se pojavilo nekoliko igara (Battlefield 3 i 4, Medal of Honor, GTA, COD Ghost...) čije je prebacanje na konzolu malo složenije i malo manje user friendly ali nikako toliko složeno da se ne bi navedene igre mogle igrati:)

1. HD Sony Bravia 32" ne bi smio praviti bilo kakvih problema s XBOX 360 konzolom, sve bi moralo raditi savršeno.

2. Obzirom da kažeš da ćeš kupiti konzolu od ljudi koji se bave ozbiljno tim poslom, onda bi ta tvoja buduća konzola morala biti up to date što se tiče Dashboard update-a a koji određuje da li možeš igrati najnovije igre ili ne. Taj update i nije toliko čest, ja mislim da sam ga ja morao uraditi do sada nekih 2 puta u par zadnjih godina. Nije komplikovan za uraditi, i ti to možeš odraditi sam (uz odgovarajuća uputstva do kojih nije teško doći, a i ja sam tu da pomognem - Bože zdravlja:)).

Znači, konzola koju ćeš kupiti (pod pretpostavkom da je urađen zadnji update) će moći pokretati SVE igre koje su izašle otkako postoji XBOX 360 pa do današnjeg dana:)

3. Najbolji dio što se tiče RGH konzole - nema apsolutno nikakve potrebe za prženjem igara (iako RGH konzola može pokretati i igre s CD-a, ako je urađen flash drive-a) što na kraju štedi mnogo novca i živaca (da li će se igra spržiti kako treba, nećel' se spržiti i sl:)).

Igre se jednostavno pripremaju za korištenje - nakon što "nabaviš" image igre, pokreneš neki od mase programa za extract igara, u tom programu otvoriš imidž igre i onda ekstraktuješ igru u folder po želji. Sačekaš da se proces završi (dužina trajanja procesa zavisi od snage tvog računara kao i od veličine same igre - neke igre nakon što se ekstraktuju zauzimaju 1 GB ili čak manje a neke i po 6 - 7 GB) i onda jednostavno kopiraš (copy - paste) folder s ekstraktovanom igrom na hard disk na XBOX-u. Čitav proces je zaista jednostavan, nema šanse da nešto zezneš:)

Samo da napomenem da prije prebacanja ekstraktovane igre na konzolu iz foldera koji si dobio trebaš izbrisati folder koji nosi naziv "$System update" (ovo je ujedno odgovor na tvoje peto pitanje:)).

Što se tiče igara koje su malo komplikovanije za prebacanje a koje sam spomenuo na početku posta, tu je proces malo drugačiji. To su igre koje dolaze na dva diska od kojih se jedan disk priprema na gore navedeni način. Nakon ekstraktovanja drugog imidža dobija se folder pod nazivom Content a koji se uz pomoć odgovarajućeg alata prebaca na konzolu (znači ne upotrebom copy paste).

XBLA igre se skidaju spremne za upotrebu - samo ih kopiraš na HDD na konzoli, bez ikakve prethodne pripreme.

4. Što se tiče dostupnosti igara - na samom TPB imaš toliko igara da si miran slijedećih 5 - 6 godina, vjeruj mi:)

Što se tiče starijih igara, postoje određene stranice na kojima se može naći sve, ja lično do sada nisam još naišao na igru koja nije bila dostupna, bez obzira koliko stara bila:)

5. Odgovrio pod 3:)

6. Verzija koju si spomenuo u nastavku će biti odlična, jedino moraš bježati od konzole koja nema HDD a zbog čega se na njoj ne mogu igrati igre koje traže instaliranje određenog sadržaja na samo hard disk konzole (riječ je o ovim za prebacanje komplikovanim igrama).

Vjerovatno će ti sve ovo djelovati pomalo konfuzno, ali nije, vjeruj mi:)

Neću te sada zamarati konkretnim nazivima alata koje sam spomenuo, nakon što nabaviš konzolu pitaj sve što te interesuje, slobodno:)
mizantrop
Posts: 83
Joined: 11/12/2006 09:19
Location: State of Sarajevo

#595 Re: Xbox 360

Post by mizantrop »

Bravo majstore, ovo se zove iscrpan odgovor. :sax:

Jos par sitnica, ako nije frka :)

- mogu li kako provjeriti koja je verzija dashboarda? Kontam da npr. tamo probam neku specificnu (najnoviju) igru, ili da ga prethodno pitam ''moze li ta i ta igra?''... Ali eto kazes da se to moze jednostavno odraditi i u privatnoj reziji, pa je mozda suvisno pitanje
- pored USB-a, moze li se kako kablom povezati konzola i PC?
- Xbox Backup Creator je valjda dobar za extractove (evo ovdje objasnjeno, ima i kada je igra sa dva .img-a)
- moze (na PM) par linkova gdje se mogu nabaviti starije i manje poznate igre?

To je to, za vikend cu se ponoviti onda, pa se citamo na ovoj temi. Malo sam browsao naslove, i ima jedno ~100 :-) za koje mislim da se moraju odigrati. :D

Hvala jos jednom. :thumbup:
User avatar
Rampage
Posts: 3196
Joined: 07/08/2013 10:56

#596 Re: Xbox 360

Post by Rampage »

Ako se dobro sjećam, zadnja igra koja je tražila novi dashboard je bila Metal Gear Solid Ground Zeroes i tražila je dash 2.0.16747.0

S tim da trebaš imati na umu da se pojave neki update-i koji nemaju mnogo veze sa samim igranjem video igara, tako da nisu vrijedni spomena za RGH konzolu. Da ne bih ovako lupao, večeras ću ti javiti, dok pogledam na svojoj konzoli, koja je kod mene verzija:). Ako i na tvojoj budućoj konzoli bude takva verzija (ili veća) - onda možeš igrati svaku igru koja je ikada izašla za XBOX 360:)

Kao što rekoh - ako imaš elementarno znanje engleskog jezika i imalo "smisla" za klikanje na kompu :D , onda sam siguran da nećeš imati nikakvog problema da sve sam sebi odradiš:)

Konzola i računar se mogu povezati (zbog prebacanja igara) ali ja lično više volim prebacanje direktno s kompjutera na eksterni HDD s kojeg igram igre na konzoli.

Što se tiče programa za ekstraktovanje igara, ja lično koristim XBOX Image Browser, ali i taj koji si ti naveo je odličan, koristio sam i njega više puta. Ne znam da li sam ti maloprije spomenuo da igru možeš također ekstraktovati i sa fizičkog medija, odnosno diska, na isti način kao i digitalni imidž igre?

Btw, postoji još jedan način pripreme igara za igranje, tzv. "ISO to GOD, gdje umjesto gore navedene raspakovane igre dobiješ tzv. "GOD kontejner" ali ja lično više volim način koji sam detaljno opisao:)

Opet ponavljam - nemoj se odmah u startu previše opterečavati sa svim mogućnostima koje nudi RGH konzola (a nudi ih zaista mnogo, vidjet ćeš i sam - od "velikih" igara, arkadnih (XBLA) i Indie igara, emulatora za N64, PS1, Nintendo itd.:)), polako će sve doći na svoje mjesto:)

Sve što te bude zanimalo - slobodno pitaj, sve možemo riješiti:) Uglavnom, onda kada budeš imao konzolu ispred sebe, onda ćeš znati šta te konkretno zanima:)

Živio, tu smo da se pomažemo:) :thumbup:
User avatar
Rampage
Posts: 3196
Joined: 07/08/2013 10:56

#597 Re: Xbox 360

Post by Rampage »

PS. - Zaboravih napomenuti da RGH konzola nudi opciju igranja online, ali ne kroz zvanični MS XBOX Live servis već kroz takozvani LiNK.

Naravno, nije ni blizu popularan kao Live, ali u svaka doba dana i noći možeš odigrati partiju najpopularnijih igara (CoD, Borderlands, Diablo, Red Dead Redemption)
mizantrop
Posts: 83
Joined: 11/12/2006 09:19
Location: State of Sarajevo

#598 Re: Xbox 360

Post by mizantrop »

Ma nisam bas toliki duduk, regulisat cemo taj dashboard nekako ako bude potrebe :)

''Konzola i računar se mogu povezati (zbog prebacanja igara) ali ja lično više volim prebacanje direktno s kompjutera na eksterni HDD s kojeg igram igre na konzoli.''
Pa kad povezes (ethernet?) konzolu i racunar, zar to nije spajanje sa HDD-om? Ne kontam razliku eksternog diska i onog u samoj konzoli, zar nije isti princip, nebitno gdje prebacivao folder sa igrom?

Nisi spomenuo extract sa fizickog medija, super, znaci ako nema igre na netu, traziti je ''dodirljivu''.

A koliko bude raje na tom LiNKu? Mozda bi opalio koju fuce ili Forze, nebi COD da me deru :izet:
User avatar
Rampage
Posts: 3196
Joined: 07/08/2013 10:56

#599 Re: Xbox 360

Post by Rampage »

Kod mene je Jasper konzola s HDD-om od 20 GB, tako da za igranje igara koristim eksterni HDD od 500 GB i zbog toga jednostavno taj HDD priključim direktno na računar (preko USB-a, naravno:)) i jednostavnom opcijom copy - paste prebacam igre.

To znači da princip nije isti - ako uzemš konzolu s originalnim XBOX HDD-om od 250 GB, onda ćeš morati koristiti neki USB ili eksterni HDD preko kojeg ćeš prebacati igre s kompjutera na XBOX. Uglavnom, nije ni to komplikovano:)

Drugi način prebacanja igara je direktno spajanje konzole i računara crossover kablom koji također nije komplikovan, ali je meni lično nepraktičan, obzirom da mi kompjuter na koji skidam igre s neta nije u istoj prostoriji s konzolom:) Uglavnom, imam tutorijale i za taj način prebacanja:)

Prednost originalnog XBOX HDD-a se najviše ogleda u činjenici da instaliranje onog "Content" foldera kod igara koje su malo složenije za instaliranje ne može biti urađeno na eksterni HDD - može se uraditi samo i isključivo na posebno pripremljeni USB stik ili originalni XBOX hard disk. Ista je situacija i sa tzv. DLC-ovima igara. DLC je ustvari ekspanzija ili dodatni sadržaj igre koji se posebno izdaje i kupuje (npr. dodatne mape na Call of Duty).

Što se tiče LiNK-a, ja ga nisam odavno koristio (doduše ne igram ni single player igre u zadnje vrijeme, nema se vremena:)) ali dok sam igrao bilo je po par stotina ljudi koji su uglavnom igrali trenutno popularne igre. Za razliku od Live-a, ne mogu se igrati sve igre, mogu se igrati samo one koje imaju System Link opciju:) Spisak podržanih igara je lako naći:)

Ja sam, doduše, najviše igrao Red Dead Redemption s par ljudi koje poznajem u stvarnom životu:) Uglavnom, možeš naći na forumu portala čiji link sam ti poslao u privatnoj poruci uvijek ljude koji su zainteresovani i za igranje nekih igara koje nisu toliko popularne kao, npr., Call of Duty:)
mizantrop
Posts: 83
Joined: 11/12/2006 09:19
Location: State of Sarajevo

#600 Re: Xbox 360

Post by mizantrop »

Hvala, sada mi je jasnije. :) USB u kombinaciji sa XBOX HDD-om i nema puno price.

Vidio sam koje igre mogu preko System Link-a, nema fudbala nikako. :skoljka: Ali ima zanimljivih naslova, mada mi je multiplayer u drugom planu, ali eto nek se nadje i ta opcija. :)

Btw. one dvije konzole sto sam mislio, obje prodate. Ponudjena mi je nova za 500 KM, a to mi je puno za konzolu ciji je zivotni vijek pri kraju. I ove od 400 KM sam mislio spustati na bar 350 KM.
Sada sam u potrazi za konzolom, ima ih na piku jos par sa garancijom, cemo da vidimo.
Post Reply