X FACTOR Adria

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#3526 Re: X FACTOR Adria

Post by sunceKOtepsija »

cLo wrote:
Officer Crabtree wrote:taj video mu je u rodnom gradu u kojem godišnje nastupa barem 2-3 puta s tom pjesmom ... ako je neće tu znat, gdje će onda... plus taj sto svira mu je par puta bio sidekick na nastupima humanitarnog karaktera

nemojte tek tako nagliti sa zakljuccima :-)
Nego, ja nemam ništa protiv što se Amel kao iskusan pjevač prijavio, i da imam nešto protiv, niko me nije ni pitao smije li :D A i da me pitao, ja bih rekla : smije, naš je :D :P
Ali nije to tema, tema je da jeste poznat, ali odjednom svi kao u čudu uuuuuuuuuuu es' čuo onog Amelaaaaa kakoooo pjeevaaaaa, i zato sam napisala ovo gore na drugoj temi, Amel mi je poslužio samo kao podsjetnik na taj naš nehaj, nemar, neutralnost prema našem, ne znam kako to da nazovem, uglavnom dok drugi ne odobre da imamo - nemamo, a kad drugi prepoznaju onda bi to mi da svojatamo i tako :D Bezbrojni su takvi primjeri, da sutra taj isti truhli Amel (kažem truhli jer je čovjek pocrnio od stajanja) ode u Njemačku :D i da tamo napravi pjesmu ajn, cvaj, policaj ili tako nešto, teži neki debilizam i da bude 1.na svjetskim top listama, mi bi rekli : joj jest onaj naš Amel genijalac, jest mu dobra ona pjesma ajn,cvaj :D meni stalno na ripitu :D kad će koncert? Eto to sam htjela reći s onim postom na "popularne što ne kontamo", nije bilo direktno vezano za Amela, i zato sam pitala zašto me ovdje citira.
nije kod nas, ali bio je poznat :shock: :-) :-) :-) :-) :-)
gdje hrvatskoj srbiji tokiju :shock: :-) :-) :shock: :-) :-) :-) :-) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Mustang1
Posts: 28780
Joined: 29/12/2010 17:31

#3527 Re: X FACTOR Adria

Post by Mustang1 »

plain vanilla wrote:Super pjeva, volim pjesme koje je birao, ali prije mu se nije posrecilo da ima dobru pjesmu. Nadam se da ce sada napokon napraviti karijeru kakvu zasluzuje.

Nisam glasala, ali se ne mogu nacuditi ljudima koji komentiraju sto ljudi na to trose novac. Pa ako mozemo trositi na cigare, alkohol,mobitele, drogu :oops: ili bilo sta drugo, pa nek narod zove ako mu je ceif.
Od cigara,alkohola,mobitela,droge imas koristi (nije bitno kakve :D) a od glasanja kakve koristi ima onaj koji je glasao ? :D
howdy
Posts: 3559
Joined: 11/04/2010 09:09
Location: Fadil Novalic do mezara

#3528 Re: X FACTOR Adria

Post by howdy »

Partizzanka wrote:i sta sad da kazem
pobjedi jedini koji mene nervira do zla boga (ko i prosle godine doduse)
ne kazem da ne pjeva dobro kao ni prije ali brate mili ... ja mu na koncert ne bih otisla no way!
takmicio se protiv djece koja nemaju dana iskustva, on deset godina na sceni kako tako

eno i sam je izjavio da ne moze da vjeruje da je jos jednom pobijedio ...

nek mu je sa srecom

ove godine vala ne imadoh bas nekog pretjeranog favorita
nije valjda kice pobijedio?
User avatar
plain vanilla
Posts: 66869
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3529 Re: X FACTOR Adria

Post by plain vanilla »

Mustang1 wrote:
plain vanilla wrote:Super pjeva, volim pjesme koje je birao, ali prije mu se nije posrecilo da ima dobru pjesmu. Nadam se da ce sada napokon napraviti karijeru kakvu zasluzuje.

Nisam glasala, ali se ne mogu nacuditi ljudima koji komentiraju sto ljudi na to trose novac. Pa ako mozemo trositi na cigare, alkohol,mobitele, drogu :oops: ili bilo sta drugo, pa nek narod zove ako mu je ceif.
Od cigara,alkohola,mobitela,droge imas koristi (nije bitno kakve :D) a od glasanja kakve koristi ima onaj koji je glasao ? :D
Jest vala bas, od cigara dobijes rak, a od glasanja nista :oops:

Nepristojno je gurati nos u tudji novcanik. Ako sam zaradis svoj novac, trosi ga na sta hoces.

Nedavno je umro pjevac grupe Kraljevski apartman. Odjednom svi objavljuju njihove pjesme na FB a prije toga su imali 30-tak hiljada pregleda na yt, za razliku od raznih ceca i mca koje imaju milione pregleda. Odavno je ovdje crk'o rock, i to je jos jedan razlog sto mi je drago da je Amel pobijedio.. daje bar tracak nade.
User avatar
cLo
Posts: 4550
Joined: 23/08/2011 09:19

#3530 Re: X FACTOR Adria

Post by cLo »

sunceKOtepsija wrote:
nije kod nas, ali bio je poznat :shock: :-) :-) :-) :-) :-)
gdje hrvatskoj srbiji tokiju :shock: :-) :-) :shock: :-) :-) :-) :-) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
???
šta ba ti???
gdje sam ja napisala da kod nas nije poznat?
ti se tek učiš čitat :-)

i šta me briga više, neću 2 dana o jednom te istom,
nije mi ta tema od životnog značaja, stvarno.
Last edited by cLo on 23/06/2015 09:43, edited 1 time in total.
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#3531 Re: X FACTOR Adria

Post by Partizzanka »

druze Princ - ima da odmah odredim i da bacimo kladionicu pa da vidimo jesam li i antividovita

druze Howdy - DAAAAA Kice je pobjedio :run:
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#3532 Re: X FACTOR Adria

Post by sunceKOtepsija »

RtrnOfSalisbury wrote:hocel bit kaki koncerat u gracanici u cast pobjede? neko bi moro nadmasit kakanj i 40 tisuca na stadionu.

Kosevo?
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#3533 Re: X FACTOR Adria

Post by sunceKOtepsija »

Officer Crabtree wrote:
Eto to sam htjela reći s onim postom na "popularne što ne kontamo", nije bilo direktno vezano za Amela, i zato sam pitala zašto me ovdje citira.
sad ovo bas i ne skonta, a javio sam se jer sam prepoznao zgradu iza :D

ma ovo je sve za mlađu publiku

ne treba trazit nesto puno od pjevanja tuđih pjesama na ovaj način... ima i previše muzike koju treba istražiti da bi tošili vrijeme na ovo
:thumbup:
hvale vrijedan entuzijazam

pozdrav
Officer Crabtree wrote:
hocel bit kaki koncerat u gracanici u cast pobjede? neko bi moro nadmasit kakanj i 40 tisuca na stadionu.
ma jok ako ga penzioneri na klupama ne prepoznaju pa se pozdrave, isto ko da i nije pobijedio
:lol: :thumbup: :bih: :thumbup: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#3534 Re: X FACTOR Adria

Post by sunceKOtepsija »

plain vanilla wrote:Super pjeva, volim pjesme koje je birao, ali prije mu se nije posrecilo da ima dobru pjesmu
:shock: volis lose pjesme? :shock:
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#3535 Re: X FACTOR Adria

Post by sunceKOtepsija »

plain vanilla wrote: ali nek narod zove ako mu je ceif.
narod nek cejfuje :lol:
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#3536 Re: X FACTOR Adria

Post by sunceKOtepsija »

Mustang1 wrote:
plain vanilla wrote:Super pjeva, volim pjesme koje je birao, ali prije mu se nije posrecilo da ima dobru pjesmu. Nadam se da ce sada napokon napraviti karijeru kakvu zasluzuje.

Nisam glasala, ali se ne mogu nacuditi ljudima koji komentiraju sto ljudi na to trose novac. Pa ako mozemo trositi na cigare, alkohol,mobitele, drogu :oops: ili bilo sta drugo, pa nek narod zove ako mu je ceif.
Od cigara,alkohola,mobitela,droge imas koristi (nije bitno kakve :D) a od glasanja kakve koristi ima onaj koji je glasao ? :D
unutrasnja satisfakcija? samopotvrdivanje
User avatar
plain vanilla
Posts: 66869
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3537 Re: X FACTOR Adria

Post by plain vanilla »

sunceKOtepsija wrote:
plain vanilla wrote:Super pjeva, volim pjesme koje je birao, ali prije mu se nije posrecilo da ima dobru pjesmu
:shock: volis lose pjesme? :shock:
pjesme koje je birao na takmicenju
ali nije imao dobru SVOJU pjesmu

pazi da ti oci ne ispadnu
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#3538 Re: X FACTOR Adria

Post by MedenoSrce »

plain vanilla wrote:
pazi da ti oci ne ispadnu
:mrgreen:

:kiss:
User avatar
plain vanilla
Posts: 66869
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3539 Re: X FACTOR Adria

Post by plain vanilla »

MedenoSrce wrote:
plain vanilla wrote:
pazi da ti oci ne ispadnu
:mrgreen:

:kiss:
srculence :kiss:
User avatar
SpecialOffer
Posts: 2606
Joined: 16/05/2015 12:49

#3540 Re: X FACTOR Adria

Post by SpecialOffer »

plain vanilla wrote:Super pjeva, volim pjesme koje je birao, ali prije mu se nije posrecilo da ima dobru pjesmu. Nadam se da ce sada napokon napraviti karijeru kakvu zasluzuje.

Nisam glasala, ali se ne mogu nacuditi ljudima koji komentiraju sto ljudi na to trose novac. Pa ako mozemo trositi na cigare, alkohol,mobitele, drogu :oops: ili bilo sta drugo, pa nek narod zove ako mu je ceif.
Tuzlanko volim te :srce: :srce: :srce:
dragan.s
Posts: 2042
Joined: 04/07/2009 00:34

#3541 Re: X FACTOR Adria

Post by dragan.s »

RtrnOfSalisbury wrote:hocel bit kaki koncerat u gracanici u cast pobjede? neko bi moro nadmasit kakanj i 40 tisuca na stadionu.
Hoće ako Haris Berković pobjedi na Grandu.
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#3542 Re: X FACTOR Adria

Post by sunceKOtepsija »

plain vanilla wrote:
sunceKOtepsija wrote:
plain vanilla wrote:Super pjeva, volim pjesme koje je birao, ali prije mu se nije posrecilo da ima dobru pjesmu
:shock: volis lose pjesme? :shock:
pjesme koje je birao na takmicenju
ali nije imao dobru SVOJU pjesmu

pazi da ti oci ne ispadnu
s objasnjenjem je jasno :roll:
dragan.s
Posts: 2042
Joined: 04/07/2009 00:34

#3543 Re: X FACTOR Adria

Post by dragan.s »

plain vanilla wrote: Nedavno je umro pjevac grupe Kraljevski apartman. Odjednom svi objavljuju njihove pjesme na FB a prije toga su imali 30-tak hiljada pregleda na yt, za razliku od raznih ceca i mca koje imaju milione pregleda. Odavno je ovdje crk'o rock, i to je jos jedan razlog sto mi je drago da je Amel pobijedio.. daje bar tracak nade.
I meni je drago što je Amel pobijedio, ali se bojim da to neće pomoći pop-rock-u u ovoj državi i regiji. Pobijedio je i lani Mirza na Grandu sa ogromnom podrškom iz BiH i Srbije pa šta je bilo? Ništa, sem što je Mirza počeo i narodnjake pjevati.
Kriza te vrste muzike je puno dublja i neće ju izvući pobjeda nekog pojedinca, ma kako talentovan bio.
User avatar
MTV
Posts: 14397
Joined: 21/08/2013 19:39

#3544 Re: X FACTOR Adria

Post by MTV »

RTL nije zaboravio spomet da je 2 puta pobijedio:
X Factor Adria Pobjeda prilog Sve u 6 RTL 22.06.2015
http://www.dailymotion.com/video/x2v31x ... 06-2015_tv

X Factor Adria Pobjeda prilog RTL Danas 22.06.2015.
http://www.dailymotion.com/video/x2v31x ... 06-2015_tv

Najjaci dio veceri mi je kad Rozga zgrabi mikrofon Antoniji:
Image
Rozga: Mogu li jos nesto rec?
Antonija: E ne može, nemamo vremena.
Rozga: Ma moooožee nek ceka produkcija. :lol: :lol: :lol:

I jos jaci selfie :gunjastajl:
Image
(Dara Bubamara jase binu) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
zippoo87
Posts: 15893
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#3545 Re: X FACTOR Adria

Post by zippoo87 »

u svakom Amelovom nastupu se vidjelo da je profesionalac i da odlicno radi taj posao
makedonac je isto imao odlican glas a publika je na kraju odlucila pobjednika...tako da nije ni bitno ko bolje pjeva
procita ovdje svasta o Amelu...
uglavnom,uzivo sam ga slusao vise puta i odlicno pjeva...vecinom je to unplugged a i tada ga je odlicno slusati
vecinom radi svirke...koncerta skoro da nije ni imao (solistickih)
ja se nadam da ce mu sada ovi iz jacih produkcija naci i napraviti neku pjesmu koja ce ga izdvojiti i izreklamirati globalno...

inace,Amel kao osoba je prilicno aljkav i neozbiljan i to je jedan od razloga sto nije napravio vise do sada,iako je pjevacina ...i kada ima para,shebe ih na gluposti i tako to...bas je neozbiljan :D
User avatar
plain vanilla
Posts: 66869
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3546 Re: X FACTOR Adria

Post by plain vanilla »

dragan.s wrote:
plain vanilla wrote: Nedavno je umro pjevac grupe Kraljevski apartman. Odjednom svi objavljuju njihove pjesme na FB a prije toga su imali 30-tak hiljada pregleda na yt, za razliku od raznih ceca i mca koje imaju milione pregleda. Odavno je ovdje crk'o rock, i to je jos jedan razlog sto mi je drago da je Amel pobijedio.. daje bar tracak nade.
I meni je drago što je Amel pobijedio, ali se bojim da to neće pomoći pop-rock-u u ovoj državi i regiji. Pobijedio je i lani Mirza na Grandu sa ogromnom podrškom iz BiH i Srbije pa šta je bilo? Ništa, sem što je Mirza počeo i narodnjake pjevati.
Kriza te vrste muzike je puno dublja i neće ju izvući pobjeda nekog pojedinca, ma kako talentovan bio.
Kad ti rece pop-rock, tacno me uhvati tuga. Sad se ovi turbofolkeri, odnosno njihove pjesme zovu pop muzikom :-) To valjda najbolje i opisuje kakvo nam je stanje na muz. sceni.

Ne kazem ja da ce Amel spasiti rock scenu, ali eto, kako rekoh, tracak nade bar.
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#3547 Re: X FACTOR Adria

Post by KPNCTNJAH »

Stari roker :mrgreen:



Snimio i on filmic s TRinom Katanic :oops:
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4194
Joined: 25/08/2013 13:31

#3548 Re: X FACTOR Adria

Post by JanuaryJones »

zippoo87 wrote:u svakom Amelovom nastupu se vidjelo da je profesionalac i da odlicno radi taj posao
makedonac je isto imao odlican glas a publika je na kraju odlucila pobjednika...tako da nije ni bitno ko bolje pjeva
procita ovdje svasta o Amelu...
uglavnom,uzivo sam ga slusao vise puta i odlicno pjeva...vecinom je to unplugged a i tada ga je odlicno slusati
vecinom radi svirke...koncerta skoro da nije ni imao (solistickih)
ja se nadam da ce mu sada ovi iz jacih produkcija naci i napraviti neku pjesmu koja ce ga izdvojiti i izreklamirati globalno...

inace,Amel kao osoba je prilicno aljkav i neozbiljan i to je jedan od razloga sto nije napravio vise do sada,iako je pjevacina ...i kada ima para,shebe ih na gluposti i tako to...bas je neozbiljan :D
Nisu li svi rokeri manje više takvi? Kreni od medjunarodnih pjevačkih veličina koji su bar jednom u životu bili u psihičkoj ili materijalnoj krizi do lokalnih probisvjeta i drogerčića.
UvaljanaPucna
Posts: 43
Joined: 21/06/2015 18:05

#3549 Re: X FACTOR Adria

Post by UvaljanaPucna »

Partizzanka wrote:i sta sad da kazem
pobjedi jedini koji mene nervira do zla boga (ko i prosle godine doduse)
ne kazem da ne pjeva dobro kao ni prije ali brate mili ... ja mu na koncert ne bih otisla no way!
takmicio se protiv djece koja nemaju dana iskustva, on deset godina na sceni kako tako

eno i sam je izjavio da ne moze da vjeruje da je jos jednom pobijedio ...

nek mu je sa srecom

ove godine vala ne imadoh bas nekog pretjeranog favorita
Nisam isčitavala sve,a ovo mi se svidjelo pa reko' da kvotujem i da dodam jos koju svoju :D .

To sto je on pobijedio mi je najveca glupost,prvo pjeva godinama,a prijavio se da se takmici sa djecom, koja napokon trebaju da imaju svojih 5 minuta i onda im on neki matorac ( sto defakto naspram njih jest) oduzme mjesto (nekome).
Jarane on je svoju sansu imao prije 10 godina,hoce li to on svaki put prijavljivat u neko amatersko takmičenje i pobjeđivat jer je vokalno sposobinji,iskusniji od drugih ucesnika???? Pa nije on amater odavno,mogao je doci i Sasa Kovacevic da pjeva,tj da se takmici,pjevao jest u sou :)

Ali skidam kapu za marketinski potez - svaka cast ,ovaj mu je potez bolji nego Severnin :-) :D

A da mu bude sa srecom pa da uspije,pa da i nas i sebe rijesi muke i hodnje po 'vakim takmičenjima,mislim ide u godine valja drzat tempo sa djecurlijom :skoljka:
I da znam da 35 godina nije puno i ja skoro pa imam toliko,ali prosjek godina je duplo manji,pa zato spominjem matorac i tako to :zoka:
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#3550 Re: X FACTOR Adria

Post by sizifinho »

hmm kad se maid prijavi, kad se mirza prijavi, kad se nikola prijavi to je ok, ali amel omg dozla Boga kako

to sto maid, mirza ili nikola nisu pobijedili u svojim emisijama ih ne cini nista mabje iskusnim, a ako sam dobro shvatio vas glavni problem je sto se iskusni amel takmici s amaterima. Ali prosle godine iskusni maid nije bio problrm haha
Post Reply