Windows 7 blue screen POMOC

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
dci 1.9
Posts: 85
Joined: 22/06/2013 15:27

#1 Windows 7 blue screen POMOC

Post by dci 1.9 »

Lijep pozdrav raja. Imam problem sa svojim laptopom, neki dan ga upalim i malo se duze zadrzao na ucitavanju windowsa, dodje do log in-a ulogujem se kad blue screen. Restartuje se sam i ponudi da se pokrene u safe modu, a u njemu radi bez problema. I kad god koristim komp stalno moram safe mode jer uvijek izbaci blue scr. Sta mi je ciniti ? :? :? :? :?
User avatar
aditon
Posts: 4498
Joined: 09/11/2015 19:40
Location: Somewhere in between

#3 Re: Windows 7 blue screen POMOC

Post by aditon »

dci 1.9 wrote:Lijep pozdrav raja. Imam problem sa svojim laptopom, neki dan ga upalim i malo se duze zadrzao na ucitavanju windowsa, dodje do log in-a ulogujem se kad blue screen. Restartuje se sam i ponudi da se pokrene u safe modu, a u njemu radi bez problema. I kad god koristim komp stalno moram safe mode jer uvijek izbaci blue scr. Sta mi je ciniti ? :? :? :? :?
to je problem koji se mnogima dešavo na win 7. Imao sam iste probleme dok sam bio na sedmici, međutim meni nakon restrta se normalno sistem podizao. I da formatiraš kompjuter vjerovatno bi ti se problem ponovo javio.(inače osim ovog problma, win 7 mi je odlični radio i bio sam zadovoljan dok se desetka nije pojavila) Predlažem da ako već nisi, dok je još uvijek besplatno, nadogradiš windows na win10. Moja iskustva s win 10 su da, bolji i stabilniji win do sada nije napravljen.
nedims
Posts: 662
Joined: 17/02/2007 12:54
Location: sarajevo

#4 Re: Windows 7 blue screen POMOC

Post by nedims »

dci 1.9 wrote:Lijep pozdrav raja. Imam problem sa svojim laptopom, neki dan ga upalim i malo se duze zadrzao na ucitavanju windowsa, dodje do log in-a ulogujem se kad blue screen. Restartuje se sam i ponudi da se pokrene u safe modu, a u njemu radi bez problema. I kad god koristim komp stalno moram safe mode jer uvijek izbaci blue scr. Sta mi je ciniti ? :? :? :? :?
Najbolje bi bilo da nam ovde napises koju poruku salje blue scr. Onda bi ti mogli pomoci. Mozda se sudaraju dva softvera ...jer u safe modu sistem radi bez tih softvera. Kao naprimjer ...aktivno ti rade dva antivirusa i sl.
A...prijedlog kolege da predjes na Wiin.10 je sigurno najbolji prijedlog...
Post Reply