VW Servis ili majstor hitno potreban (Za Golfa 4) Sarajevo i okolina

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
ibrahimovic93
Posts: 34
Joined: 20/03/2016 03:20

#1 VW Servis ili majstor hitno potreban (Za Golfa 4) Sarajevo i okolina

Post by ibrahimovic93 »

U pitanju je Golf 4, problem je u tome sto je izgubljen kljuc i onaj vrag za gasenje alarm i otkljucavanje (Nije moje djelo nego tetke moje). Potreban mi je hitno majstor da otvori vrata i po mogucnosti druge kljuceve da napravi ili eventualno da izmjeni sve brave sa kljucem, te da se iskljuci i odstrani postojeci alarm i napravi normalno paljenje auta jer se auto ne moze upaliti dokle god je alarm i njegova elektronika pripojena sa bravom. Nalazim se na Ilidzi a u Brezi se nalazi golf gdje mi je i majstor potreban.
autoskolee
Posts: 286
Joined: 13/08/2014 23:00

#2 Re: VW Servis ili majstor hitno potreban (Za Golfa 4) Sarajevo i okolina

Post by autoskolee »

Zovi one iz hudiny lock
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#3 Re: VW Servis ili majstor hitno najjpotreban (Za Golfa 4) Sarajevo i okolina

Post by amar1994 »

plincevic wrote:Najjaci su mi ovi sto kupe auto s jednim kljucem....
:-) :lol:
User avatar
mayab
Posts: 27180
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#4 Re: VW Servis ili majstor hitno potreban (Za Golfa 4) Sarajevo i okolina

Post by mayab »

Šta, nemaš rezervni ključ? Ne mogu vjerovati da neko bude tako naivan, nemaran , sa oproštenjem -glup! :-)
User avatar
holowey
Posts: 8440
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Дишем ти за вратом...

#5 Re: VW Servis ili majstor hitno potreban (Za Golfa 4) Sarajevo i okolina

Post by holowey »

eto, desi se, kupi se auto sa samo jednim kljucem... auto dobro, steta propustiti priliku ali stari gazda kaze nema drugog kljuca... svakom normalnom bi to bilo sumnjivo pa odmah nakon kupovine mijenjaj sve brave... ne znas da li stari vlasnik hoce da iskoristi priliku prije nego prevedes auto da dodje po njega... ne znas kod koga je drugi kljuc... zato sve mijenjaj da znas na cemu si...
ibrahimovic93
Posts: 34
Joined: 20/03/2016 03:20

#6 Re: VW Servis ili majstor hitno potreban (Za Golfa 4) Sarajevo i okolina

Post by ibrahimovic93 »

Hvala ljudi na misljenjima, rijesen problem, tetka nasla svoj kljuc ....

Upravu si mayab, i meni licno je svako da kazem i lud i glup ako nemas rezervni kljuc, mislim, od kuce od katanca od ne znam ni ja sve, uvijek imam rezervni, moja tetka misli "Nikad ja ne zaboravljam gdje je" pa je mislila da nece nikad izgubiti. Ja sam njoj davno govorio i danas sam joj opet rekao da napravi rezervni za svaki slucaj, i kladim se da opet nece to uraditi nego do slijedeceg puta opet kad izgubi bit ce "Izgubila sam pomozi mi (place)" ma daj, al hajde, neki se od svojih gresaka nauce a neki nikad.
Throttle
Posts: 13011
Joined: 10/06/2016 12:35

#7 Re: VW Servis ili majstor hitno potreban (Za Golfa 4) Sarajevo i okolina

Post by Throttle »

Pa nek iskopira obicni kljuc, bez imobilajzera, da moze otkljucat auto, odslepat do servisa itd
To kosta par KM
Post Reply