Vratite nam "Novu TV" a "Hayat" dajte ma

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

User avatar
Brando
Posts: 481
Joined: 13/10/2003 00:00
Location: VP

#51

Post by Brando »

APELUJEM DA SE UKINE I PINKBH, posto seljaci nece da prenose calcio ne vidim vise razloga za egzistiranje ove Image jos jedne u nizu od seljackih televizija [/img]
User avatar
Brando
Posts: 481
Joined: 13/10/2003 00:00
Location: VP

#52

Post by Brando »

kazu cigani u kablovskoj dobit cete dostojno zamjenu u jednom kvalitetnom stranom programu sa prevodom :? kad ono kanal romantica sa raznim hose andresima, armandima, jose antonijima, marijama clarama...Image

i sad posto umjesto nove imam rai uno ako vrate novu naravno ukinut ce rai uno ali ce zato ostati KVALITETNI STRANI PROGRAM SA PREVODOM :x :x :x :x
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#53

Post by mIRCerka »

Stitch__ wrote:uhjoj kad smo kod "idealnih" koka, jestel primjetili da se prijavljuju samo cure ihz textilne, frizerske, ugostiteljske i slicnih zanata :D seljanka do seljanke, a uvijek pobijedi najruznija :D
Idealna djevojka nije uvijek NAJLJEPSA Stitch....
Idealna djevojka je ona koja radi 8 sati dnevno, donosi platu kuci, stize oprati ves i sudje, stize pospremiti svinjac koji muski ostave za sobom, a sve to uz osmjeh na licu i pjesmu na usnama "Zivio nam muzu dragi, gospodaru familije" :D:D:D

ne znam dokle su stigli sa prepucavanjem, mislim da je glupo gasiti bilo cije kanale....
neko voli Hajatovce, neko najslabiju kariku, neko red carpet....
konacno imamo svasta za sve ukuse....
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#54

Post by mIRCerka »

Brando wrote:kazu cigani u kablovskoj dobit cete dostojno zamjenu u jednom kvalitetnom stranom programu sa prevodom :? kad ono kanal romantica sa raznim hose andresima, armandima, jose antonijima, marijama clarama...Image

i sad posto umjesto nove imam rai uno ako vrate novu naravno ukinut ce rai uno ali ce zato ostati KVALITETNI STRANI PROGRAM SA PREVODOM :x :x :x :x
Oh, madre dios, blago tebi :lol:
glasam da pobacamo TV prijemnike kroz prozor i gotova prica....
User avatar
Brando
Posts: 481
Joined: 13/10/2003 00:00
Location: VP

#55

Post by Brando »

jest blago meni, ali jos nema prevoda pa ne mogu da uzivam u potpunosti :lol: :lol: :lol:

p.s.
apelujem jos jednom
UKINITE PINKBH OSEVAPIT CETE SE :D :D
MRAVOJED
Posts: 5224
Joined: 03/12/2003 00:00
Location: temple of vtec

#56

Post by MRAVOJED »

joooj nova tv.....smeće smećarsko......šta je mravojede, kad si ti napravio tv emisiju?...pa nisam nikada...šta ima veze :D
na novoj mogu samo moniku kravić gledati u :shock: oči :D :D :D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#57

Post by mIRCerka »

sve su nam stanice shit....ili je na svim stanicama neki super film U ISTO VRIJEME ili ubi program u mozak...
User avatar
Truba
Posts: 82324
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#58

Post by Truba »

mene je najviše pogodilo ukidanje 24satnog TCM-a prošle godine
a onda sam nabavio tonu divxa tako da više i ne gledam TV 8)
The_Fluid
Posts: 5591
Joined: 02/08/2002 00:00
Location: Earth

#59

Post by The_Fluid »

komi wrote:mene je najviše pogodilo ukidanje 24satnog TCM-a prošle godine
a onda sam nabavio tonu divxa tako da više i ne gledam TV 8)
zar je ukinut?!?! fercera fercera
ma_bezze
Posts: 1
Joined: 03/05/2005 23:31
Location: g s

#60

Post by ma_bezze »

slazem se sa svima ovdje sto podrzavaju da se treba vratiti NOVA TV pogotovo.a moze i hajat,pricaju da nigdje nema tih kanala u bosni a evo recimo ELOB operater ima te kanale pa kako to onda,samo onda bezveze uzimaju pare od ljudi i naplacuju neke pretplate a programska lista bezveze skroz,a kada bi im veci dio ljudi ukino tu kablovsku i iskljucio je onda bi se oni potrudili da vrate te kanale
bihsex
Posts: 45
Joined: 08/08/2004 12:29
Location: Norveška
Contact:

#61

Post by bihsex »

JA GLEDAM NTV-HAYAT PREKO SATELITA I ZAUVJEK CU GLEDATI NTV-HAYAT
User avatar
flora.sa
Posts: 3954
Joined: 07/05/2005 23:44
Location: sarajevo-x.com

#62 Re: Vratite nam "Novu TV" a "Hayat" dajt

Post by flora.sa »

Haris033 wrote:Ne znam koliko ste upuceni u gasenje NOVE TV kod svih kablovskih operatera na području Kantona Sarajevo???

Mislim da je prava bruka i sramota ugasiti najbolju i najkvaltetniju televiziju sa ovih prostora.
Obrazlozenje RAK-a (regulacione agencije za komunikacije) je da NOVA TV "nema" autorska prava za prikazivanje svog programa, a zalbu za gasenje je podnijela meza plus na celu sa HAYATom da ugase istu iz razloga sto je kao, eto, NOVA TV pocela prikazivati popularno seriju „Kucanice“ prije njih i da im time oduzimaju gledaoce.

Smijesno!!!

Da bi apsurd bio veci, sada je NTV HAYAT (sa Elvirom Svrakicem na celu i lobijem njegovog oca - SDA) objavio rat kablovskim operaterima u Sarajevu tako sto ne smiju prikazivati njihov program do daljnjeg.

Ne znam odakle ovakva medijska hajka HAYAT/MAHALSKE TV na NOVU TV, kada se ova ista televizija normalno prikazuje i na isti nacin kod svih kablovskih operatera na podrucju bivse nam drzave.

Sada nam ostaje da na silu gledamo „Idealne djevojke“, „ASTRA SHOW“, „Dzanu i Faruka“ i koje/kakve druge emisije mahalskog tipa, a zauzvrat izgubit cemo 24 sata kvalitetnog programa na kojeg se 90% populacije stanovnistva grada Sarajeva itekako NAVIKLA!!!

Predlazem da se napravi kakva peticija ili anketa za vracanje NOVE TV jer je to jedina televizija koja nam, gledajuci njihov program, nudi bas pravi odmor i zabavu, a to je ono sto nam treba u ovim gadnim vremenima...

Pozdrav!
Pa sada raja,
Zna li iko od vas je li se prikazuju te Kućanice na Mreži, ili se ne prikazuju?
:?
The_Fluid
Posts: 5591
Joined: 02/08/2002 00:00
Location: Earth

#63 Re: Vratite nam "Novu TV" a "Hayat" dajt

Post by The_Fluid »

flora.sa wrote:
Haris033 wrote:Ne znam koliko ste upuceni u gasenje NOVE TV kod svih kablovskih operatera na području Kantona Sarajevo???

Mislim da je prava bruka i sramota ugasiti najbolju i najkvaltetniju televiziju sa ovih prostora.
Obrazlozenje RAK-a (regulacione agencije za komunikacije) je da NOVA TV "nema" autorska prava za prikazivanje svog programa, a zalbu za gasenje je podnijela meza plus na celu sa HAYATom da ugase istu iz razloga sto je kao, eto, NOVA TV pocela prikazivati popularno seriju „Kucanice“ prije njih i da im time oduzimaju gledaoce.

Smijesno!!!

Da bi apsurd bio veci, sada je NTV HAYAT (sa Elvirom Svrakicem na celu i lobijem njegovog oca - SDA) objavio rat kablovskim operaterima u Sarajevu tako sto ne smiju prikazivati njihov program do daljnjeg.

Ne znam odakle ovakva medijska hajka HAYAT/MAHALSKE TV na NOVU TV, kada se ova ista televizija normalno prikazuje i na isti nacin kod svih kablovskih operatera na podrucju bivse nam drzave.

Sada nam ostaje da na silu gledamo „Idealne djevojke“, „ASTRA SHOW“, „Dzanu i Faruka“ i koje/kakve druge emisije mahalskog tipa, a zauzvrat izgubit cemo 24 sata kvalitetnog programa na kojeg se 90% populacije stanovnistva grada Sarajeva itekako NAVIKLA!!!

Predlazem da se napravi kakva peticija ili anketa za vracanje NOVE TV jer je to jedina televizija koja nam, gledajuci njihov program, nudi bas pravi odmor i zabavu, a to je ono sto nam treba u ovim gadnim vremenima...

Pozdrav!
Pa sada raja,
Zna li iko od vas je li se prikazuju te Kućanice na Mreži, ili se ne prikazuju?
:?
prikazivat će se (od sepetembra), a na NOVA TV se prikazuju mjesec ili dva.
User avatar
flora.sa
Posts: 3954
Joined: 07/05/2005 23:44
Location: sarajevo-x.com

#64

Post by flora.sa »

hvala na odgovoru.
:)
The_Fluid
Posts: 5591
Joined: 02/08/2002 00:00
Location: Earth

#65

Post by The_Fluid »

i tako se vratila NovaTV, samo cetvrtkom, u terminu kada su Kucanice slike nema, dok ostali kablovski kanali rade.


Je li ovo ustupak Hayatu, jedan sat sedmicno, do septembra, dok slika Kucanica ne ukaze se na istoj televiziji, bez prekida???
Post Reply