VJENCANJE

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

BIHBOSNJAK
Posts: 121
Joined: 28/01/2007 10:35

#51

Post by BIHBOSNJAK »

a kako bi onda trebalo izgledati vjencanje? :? :music2:
User avatar
bug
Posts: 15805
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: the place 2b

#52

Post by bug »

on, ona, svjedoci :D i avionske karte :D
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#53

Post by debela »

bug wrote:on, ona, svjedoci :D i avionske karte :D
@bihbosnjak, ako vjencanja vec mora biti onda ovako.
BIHBOSNJAK
Posts: 121
Joined: 28/01/2007 10:35

#54

Post by BIHBOSNJAK »

zasto ako "vjencanja vec mora biti"ne mora ali,mislim valjda je to normalno,nemoj mi reci da bas nikad nisi sanjala o vjencanju,ja mislim da svi jesmo bar jednom
BIHBOSNJAK
Posts: 121
Joined: 28/01/2007 10:35

#55

Post by BIHBOSNJAK »

...i ako ne tvrdim da je pompezno vjencanje garancija za uspjesan brak.Moji roditelji su se vjencali kod maticara,a mama je otisla kupit sundjere za pranje sudja dok je cekala,romanticno nema sta :D i evo ih nakon toliko godina zajedno i sretni.Ali nije u tom fazon ,,nisam ni neki debil sto zeli da se hvali,jednostavno imam zelju da svima to bude jedan nezaboravan dernek...kad bude :music2:
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#56

Post by debela »

BIHBOSNJAK wrote:zasto ako "vjencanja vec mora biti"ne mora ali,mislim valjda je to normalno,nemoj mi reci da bas nikad nisi sanjala o vjencanju,ja mislim da svi jesmo bar jednom
nisam sanjala o vjencanju ali sam ga probala zamisliti. u kojoj god varijanti da je bilo mene je stomak zabolio :roll:
ja sam zagovornik nevjencanog braka :)
BIHBOSNJAK
Posts: 121
Joined: 28/01/2007 10:35

#57

Post by BIHBOSNJAK »

to da mladenkini roditelji ne idu to mi je fakat odvratan obicaj :oops:
Tandzika
Posts: 248
Joined: 25/06/2003 00:00

#58

Post by Tandzika »

BIHBOSNJAK wrote:to da mladenkini roditelji ne idu to mi je fakat odvratan obicaj :oops:
Ma gdje ne idu mladini roditelji?
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#59

Post by Svemirski_Jebach »

ja kada sam svojoj hanumi rek'o da kod nas postoji ruzan obicaj da mladenkini roditelji ne idu gotovo me je htjela streljat - ma ja samo citam vijesti reko. :D :D

a fakat glup obicaj...

a meni licno nije toliko vazno vjencanje al ovoj mojoj uf...al da bude skromno, ugodno, sa ukusom, bez truba i narodnjaka i na finom i mirnom mjestu.
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#60

Post by pitt »

uzi krug prijatelja i porodica.......a lokacija i ostalo nek bude do nje :D Sto se meen tice, Pjescana plaza u zabiti je sasvim dosta :D
zmijaIzmaj
Posts: 2574
Joined: 12/08/2006 13:28

#61

Post by zmijaIzmaj »

ja zamisljam da plesemo :-) ko pravi profesionalni plesaci :D :D da se pripijem uz njega, grevito i on uz mene i da se osjecam velicanstveno, i da sam 100 % sigurna da je to to
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#62

Post by pitt »

Argentinski tango gujo? :D
zmijaIzmaj
Posts: 2574
Joined: 12/08/2006 13:28

#63

Post by zmijaIzmaj »

mlada i zelena wrote:
zmijaIzmaj wrote:ja zamisljam da plesemo :-) ko pravi profesionalni plesaci :D :D da se pripijem uz njega, grevito i on uz mene i da se osjecam velicanstveno, i da sam 100 % sigurna da je to to
zmijo, zar ti nisi vec prosla vjencanje? :-) pojma nemam zasto al' sam mislila da si vec i mama :-D
@tandzika- roditelji mlade ostanu kucu dok roditelji mladozenje budu na svadbi sa porodicom i prijateljima- glup obicaj do bola, al' ko kaze da se moramo pridrzavati bas svih obicaja :D
ijaooo, tako blago djelujem, majcinski a ? :D :D imam malu bebicu, ali nemam vjencanje :( :D :D salim se :D
zmijaIzmaj
Posts: 2574
Joined: 12/08/2006 13:28

#64

Post by zmijaIzmaj »

pitt wrote:Argentinski tango gujo? :D
:D moze... i passo doble i slowfox :D za kraj :D
User avatar
Tesssa
Posts: 3753
Joined: 29/11/2006 15:33
Location: nja nja :)
Contact:

#65

Post by Tesssa »

debela wrote:
BIHBOSNJAK wrote:zasto ako "vjencanja vec mora biti"ne mora ali,mislim valjda je to normalno,nemoj mi reci da bas nikad nisi sanjala o vjencanju,ja mislim da svi jesmo bar jednom
nisam sanjala o vjencanju ali sam ga probala zamisliti. u kojoj god varijanti da je bilo mene je stomak zabolio :roll:
ja sam zagovornik nevjencanog braka :)
potpisujem!
sabanss
Posts: 4696
Joined: 13/08/2006 11:20

#66

Post by sabanss »

BIHBOSNJAK wrote:to da mladenkini roditelji ne idu to mi je fakat odvratan obicaj :oops:
Mozda i nije... Taman cu se punice zazeliti u zivotu da mi i ona treba na vjencanju :lol:
User avatar
Bonnie-Clydova mala
Posts: 706
Joined: 26/01/2007 09:06
Location: Texas

#67

Post by Bonnie-Clydova mala »

Ma nema vise obicaja, sve sto smislis je obicaj. Ja sam bila na vjencanju koje je bilo organizovano u Golf klubu na Betaniji.

Sve je bio nekako kompromis svih zelja i obicaja i svi na jednom mjestu, lijep dan, lijepi mladenci i gosti, dobra organizacija i extra sviraci.
Sarafcina
Posts: 2258
Joined: 19/09/2005 00:59

#68

Post by Sarafcina »

kum+kuma (moze i sa ulice)...potpis... nevjesta mi + ja => daleki istok ili nesto slicno .. razglednicom se javim da sam se ozenio :D
a ono dernek i to.. ako se nevjesti zajebaje ... eto joj :).. ja samo potpisujem i odlazim :D
BIHBOSNJAK
Posts: 121
Joined: 28/01/2007 10:35

#69

Post by BIHBOSNJAK »

Meni je svedski sto malo kritican na dernecima,uvjek oni sramezljivi ostanu gladni,ja nisam medju njima,uvjek se zavratim bar 3 puta :D :D
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#70

Post by Svemirski_Jebach »

Sarafcina wrote:kum+kuma (moze i sa ulice)...potpis... nevjesta mi + ja => daleki istok ili nesto slicno .. razglednicom se javim da sam se ozenio :D
a ono dernek i to.. ako se nevjesti zajebaje ... eto joj :).. ja samo potpisujem i odlazim :D
jest da tako moze... :D vidjecemo te jos malo kad bude ono sve kako je mlada htjela :D :D
rikardoreis
Posts: 1957
Joined: 03/08/2006 00:01
Location: ulica san martin, buenos aires

#71

Post by rikardoreis »

bug wrote:on, ona, svjedoci :D i avionske karte :D

tako je, majstore...i po mogucnosti da nisu povratne :)
amrino
Posts: 2502
Joined: 17/11/2006 08:59
Location: amrinoland

#72

Post by amrino »

jel to neko stvarno treba organizovati vjencanje ili je samo supljiranje?
ako nekome treba nek se javi na pp- da mu dam br. od pravo dobre agencije za organizovanje svega i svacega- super su...
Sarafcina
Posts: 2258
Joined: 19/09/2005 00:59

#73

Post by Sarafcina »

Svemirski_Jebach wrote:
Sarafcina wrote:kum+kuma (moze i sa ulice)...potpis... nevjesta mi + ja => daleki istok ili nesto slicno .. razglednicom se javim da sam se ozenio :D
a ono dernek i to.. ako se nevjesti zajebaje ... eto joj :).. ja samo potpisujem i odlazim :D
jest da tako moze... :D vidjecemo te jos malo kad bude ono sve kako je mlada htjela :D :D

ziv bio pa vidio :)
sve dosadasnje .. su ili lagale ili pricale da bi i one tako :D
vidjecemo za buduce :D
javim ti ;)
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#74

Post by Svemirski_Jebach »

jarane zato su i bivse...sadasnja ce biti ona koja bude htjela drugacije, a ti popustis :D :D
Sarafcina
Posts: 2258
Joined: 19/09/2005 00:59

#75

Post by Sarafcina »

Svemirski_Jebach wrote:jarane zato su i bivse...sadasnja ce biti ona koja bude htjela drugacije, a ti popustis :D :D
jezik pregrizo ;)
prst slomio :P

bivse su bivse :D ... jer su im se druge stvari... previse razilazile :D
a za tu neku imaginarnu Sarafinu :D ili Maticu .. stagod .. ja nisam izricit da nece biti svadbe :D.. samo mene nece biti tu...
eto vam slavite :D moram ja nesto vidjeti na netu ;) :D :)


ma kad ljudi mogu birati zenu da ... bi gledali iste filmove... sto ja ne bih mogao za ... istu viziju svadbe :D
Post Reply