Visokoobrazovane zene od 30+ godina

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#651 Re: Visokoobrazovane zene od 30+ godina

Post by Connaisseur Karlin »

kiki-miki wrote:aBd nek sve hairli prodje :)
nadma se da si i ti dobro :kiss:
User avatar
wewa
Posts: 14765
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#652 Re: Visokoobrazovane zene od 30+ godina

Post by wewa »

dale cooper wrote:Realno ako ćeš se ženiti/udavati trebaš to uraditi prije 30-te. Nakon toga postaješ sve teži (i to ne samo kilažom :mrgreen: ),
tvrđi (ne na taj način :mrgreen: ) i nespreman na kompromise. Elem, svaki ti kurac smeta. :mrgreen:
a i ako ne upali, imas vremena za popravni :D

p.s. bas komentarisem s prijateljicom kako su tvoji postovi osvjezavajuce iskreni i realni :)
User avatar
dale cooper
Posts: 28474
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#653 Re: Visokoobrazovane zene od 30+ godina

Post by dale cooper »

wewa wrote:
dale cooper wrote:Realno ako ćeš se ženiti/udavati trebaš to uraditi prije 30-te. Nakon toga postaješ sve teži (i to ne samo kilažom :mrgreen: ),
tvrđi (ne na taj način :mrgreen: ) i nespreman na kompromise. Elem, svaki ti kurac smeta. :mrgreen:
a i ako ne upali, imas vremena za popravni :D

p.s. bas komentarisem s prijateljicom kako su tvoji postovi osvjezavajuce iskreni i realni :)
Plus imaš jedno iskustvo, pa ćeš drugi puta drugačije. :D

That Dale Cooper fellow is sure one sensible guy. :suplja: :mrgreen: Hvala. :kakoste:
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#654 Re: Visokoobrazovane zene od 30+ godina

Post by ho oponopono »

... lepa, a sama kažu ne ide pod ruku...mjau, mjauuuu...ma ja, vele samo da te dotuku...:pusi2:

...bonus jebote obrazovana...a kajganu tegoba umutiti, sjebaće skupo plaćene noktiće...o razvlačenju jufke nema priče, imaš mamu ili kupi budući dragi...moje znanje kecelju ne poznaje...dođi kiti, kiti, kiti...oblačno s tugom svakog dana je prognoza... sve je tu, ali samo kita ne...:gunjastajl:
User avatar
muha_sa
Posts: 128645
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#655 Re: Visokoobrazovane zene od 30+ godina

Post by muha_sa »

ho oponopono wrote:... lepa, a sama kažu ne ide pod ruku...mjau, mjauuuu...ma ja, vele samo da te dotuku...:pusi2:

...bonus jebote obrazovana...a kajganu tegoba umutiti, sjebaće skupo plaćene noktiće...o razvlačenju jufke nema priče, imaš mamu ili kupi budući dragi...moje znanje kecelju ne poznaje...dođi kiti, kiti, kiti...oblačno s tugom svakog dana je prognoza... sve je tu, ali samo kita ne...:gunjastajl:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :kiss: :kiss:
User avatar
djevojka bez imena
Posts: 3587
Joined: 14/10/2015 05:39

#656 Re: Visokoobrazovane zene od 30+ godina

Post by djevojka bez imena »

AZ rekamira neku emisiju pa kaze-zene koje u Kini ne udju u brak do 27. zovu Sheng Nu- otpadak :? :shock:

nek nismo ni mi najgori :-)
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#657 Re: Visokoobrazovane zene od 30+ godina

Post by Ramzess Veliki »

sha_ba wrote:
Tomahawk11 wrote:Ne znam sto je negativno trend smanjenja djece.
Ionako nas ima previse na svijetu.
Bolje da se manje radja, nego da velikani smisljaju nacin kako da nas bude manje.
joj kad te sad operu, na ruke :oops: :mrgreen: bejbi hejteru :izet: :mrgreen:
Toma je u pravu.
I pozdrav svima ... :thumbup:
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#658 Re: Visokoobrazovane zene od 30+ godina

Post by sha_ba »

Ramzess Veliki wrote: Toma je u pravu.
I pozdrav svima ... :thumbup:
ooo evo rame :thumbup: :bih: :bih:
User avatar
MisterNo1
Posts: 882
Joined: 23/01/2014 10:22

#659 Re: Visokoobrazovane zene od 30+ godina

Post by MisterNo1 »

Ramzess Veliki wrote:
sha_ba wrote:
Tomahawk11 wrote:Ne znam sto je negativno trend smanjenja djece.
Ionako nas ima previse na svijetu.
Bolje da se manje radja, nego da velikani smisljaju nacin kako da nas bude manje.
joj kad te sad operu, na ruke :oops: :mrgreen: bejbi hejteru :izet: :mrgreen:
Toma je u pravu.
I pozdrav svima ... :thumbup:
Nije u pravu! Prirodna selekcija je jedina OK!
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#660 Re: Visokoobrazovane zene od 30+ godina

Post by Tomahawk11 »

Sta podrazumjevas pod prirodnom selekcijom?
I prije nego odgovoris, samo mi reci, jesmo li umna, interligentna bica ili smo pak samo jedna od zivotinja na svijetu?
User avatar
MisterNo1
Posts: 882
Joined: 23/01/2014 10:22

#661 Re: Visokoobrazovane zene od 30+ godina

Post by MisterNo1 »

...nije mi drago što ovo kažem ali moram, životinje smo u ljudskom obliku.

A pod prirodnom selekcijom podrazumevam sve ono što donosi svakodnevni život i življenje, makar to podrazumevalo ratove i pokušaje istrebljenja.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#662 Re: Visokoobrazovane zene od 30+ godina

Post by Tomahawk11 »

Kako su ratovi prirodna selekcija?
samo pozitiva
Posts: 1018
Joined: 27/01/2016 10:58
Location: Tapatalk

#663 Re: Visokoobrazovane zene od 30+ godina

Post by samo pozitiva »

ja cu biti zadovoljan ako ima neka i sa SSS :skoljka:
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#664 Re: Visokoobrazovane zene od 30+ godina

Post by ho oponopono »

...ionako škola nije mjerilo da će ti biti dobra supruga, majka, kuharica, spremačica, jebačica i šta sve ne...niti je osnov za zdrav odnos bilo da je veza/brak...:pusi2:

...najgore su ove nakurčene mjau mačkozile, sa umišljajem da ih diploma čini superiornijim, a kuhanje, čišćenje inferiornijim, jer eto ono je nešto postiglo aman...njen stajling ne dao Bog da usisa ili skuha čorbu...:pusi2:

...ako jadna ne znaš kuhati, pospremati zarad sebe bona, bez obzira da li ćeš ikada reći matičaru da/ ne...svoju diplomu okači o rep istom onom mačoru kojeg maziš umjesto kite svaku noć...:pusi2:
User avatar
MisterNo1
Posts: 882
Joined: 23/01/2014 10:22

#665 Re: Visokoobrazovane zene od 30+ godina

Post by MisterNo1 »

Tomahawk11 wrote:Kako su ratovi prirodna selekcija?
Znaš li za ovo:
Znamo da su pčele najhumanija biča na Zemlji, međutim to ih ne sprećava da se međusobno ubijaju. Ovu pojavu lako je uočiti – pčele prvo izbacuju trutove iz košnica, kako bi potrošnju hrane svele na minimum, a ukoliko se bespašan period nastavi i dalje, iz ćelija izbacuju i vlastite larve. Takođe je poznato da pčelinja društva između sebe vode ratove pa i istrebljiju do poslednje pčele.
...a sada da se vratimo temi. Dajte mi jednu obrazovanu, visoko ili nisko svejedno je.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#666 Re: Visokoobrazovane zene od 30+ godina

Post by Tomahawk11 »

Cuj pcele to rade, pa je prirodan proces....ne provaljuj se :-)

kiki-miki, ok, u pravu si :thumbup:
Nije tema.
zenit dozic
Posts: 2411
Joined: 07/09/2014 11:48

#667 Re: Visokoobrazovane zene od 30+ godina

Post by zenit dozic »

Connaisseur Karlin wrote:
dale cooper wrote:Karlinice eto te postala si nova vanilla. :D
aaaaa da ona njena tema , pa bila je dobra ideja :-D

pa vidi, vazno se upoznati,pa vidjeti kako dalje,zasto ne :kiss:

treba samo biti oprezan, narocito nama zenama je to na prvom mjestu :-D
Zar nije tebi na prvom mjestu da je neobrezan :?
Ili mjenjas stavove svako malo kao vecina zena :mrgreen:
User avatar
Mis mekinjas
Posts: 42259
Joined: 01/07/2009 22:33
Location: U svemiru ili u Krležinim romanima

#668 Re: Visokoobrazovane zene od 30+ godina

Post by Mis mekinjas »

ho oponopono wrote:...ionako škola nije mjerilo da će ti biti dobra supruga, majka, kuharica, spremačica, jebačica i šta sve ne...niti je osnov za zdrav odnos bilo da je veza/brak...:pusi2:

...najgore su ove nakurčene mjau mačkozile, sa umišljajem da ih diploma čini superiornijim, a kuhanje, čišćenje inferiornijim, jer eto ono je nešto postiglo aman...njen stajling ne dao Bog da usisa ili skuha čorbu...:pusi2:

...ako jadna ne znaš kuhati, pospremati zarad sebe bona, bez obzira da li ćeš ikada reći matičaru da/ ne...svoju diplomu okači o rep istom onom mačoru kojeg maziš umjesto kite svaku noć...:pusi2:
Jebes i musko koje sebi ne zna napraviti rucak. Zarad sebe. :mrgreen:
samo pozitiva
Posts: 1018
Joined: 27/01/2016 10:58
Location: Tapatalk

#669 Re: Visokoobrazovane zene od 30+ godina

Post by samo pozitiva »

Mis mekinjas wrote: Jebes i musko koje sebi ne zna napraviti rucak. Zarad sebe. :mrgreen:
posebno musaku :D
User avatar
zforumas
Posts: 8619
Joined: 25/10/2016 20:35

#670 Re: Visokoobrazovane zene od 30+ godina

Post by zforumas »

kiki-miki wrote:Evo snijeg prolijeće.

Puni smo mi predrasuda i strahova nažalost.
Samo rijetki znaju šta hoće.

Kod nas ti je ono - kako ona može biti lijepa i zgodna, imati diplomu, posao, zna kuhati, a biti neudata.

Očito joj nešto s glavom nije u redu.
Kod nas ljudi opceniti zabijaju nos tamo gdje mu nije mjesto i ne libe se narusiti neciju privatnost. Pored pitanja o udaji/zenidbi u istom rangu je i pitanje o djeci...tipa sta cekate :shock:
Tako sam prije 2 godine, pred 15-ak clanova porodice rekao da moja supruga voli da ju pospricam...svi su zanijemili. I nikad vise nisu postavili to pitanje :-)
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#671 Re: Visokoobrazovane zene od 30+ godina

Post by ho oponopono »

Mis mekinjas wrote:
ho oponopono wrote:...ionako škola nije mjerilo da će ti biti dobra supruga, majka, kuharica, spremačica, jebačica i šta sve ne...niti je osnov za zdrav odnos bilo da je veza/brak...:pusi2:

...najgore su ove nakurčene mjau mačkozile, sa umišljajem da ih diploma čini superiornijim, a kuhanje, čišćenje inferiornijim, jer eto ono je nešto postiglo aman...njen stajling ne dao Bog da usisa ili skuha čorbu...:pusi2:

...ako jadna ne znaš kuhati, pospremati zarad sebe bona, bez obzira da li ćeš ikada reći matičaru da/ ne...svoju diplomu okači o rep istom onom mačoru kojeg maziš umjesto kite svaku noć...:pusi2:
Jebes i musko koje sebi ne zna napraviti rucak. Zarad sebe. :mrgreen:
...kad je frajer u pitanju... eh, ženo draga sve ide bolje kad ti radiš za oboje... :pisnula: i :pisnuo:

...a mamica je kriva za sve...te kuha, pere, čisti... jer jebiga mami nije problem...i još pobogu carskim rezom rodila cara sina...ponos i diku svoju...:pusi2:
User avatar
MisterNo1
Posts: 882
Joined: 23/01/2014 10:22

#672 Re: Visokoobrazovane zene od 30+ godina

Post by MisterNo1 »

...ja rado uđem u kuhinju pogotovo ako u njoj neko već ima, ali brzo shvatim da mi tu mesto nije. Ne znam ja taj posao. Žene iznad 30 se mnogo bolje snalaze sa oklagijom i kutljačom u rukama.
Last edited by MisterNo1 on 07/02/2017 12:48, edited 1 time in total.
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#673 Re: Visokoobrazovane zene od 30+ godina

Post by mad_max_ba »

zforumas wrote:
kiki-miki wrote:Evo snijeg prolijeće.

Puni smo mi predrasuda i strahova nažalost.
Samo rijetki znaju šta hoće.

Kod nas ti je ono - kako ona može biti lijepa i zgodna, imati diplomu, posao, zna kuhati, a biti neudata.

Očito joj nešto s glavom nije u redu.
Kod nas ljudi opceniti zabijaju nos tamo gdje mu nije mjesto i ne libe se narusiti neciju privatnost. Pored pitanja o udaji/zenidbi u istom rangu je i pitanje o djeci...tipa sta cekate :shock:
Tako sam prije 2 godine, pred 15-ak clanova porodice rekao da moja supruga voli da ju pospricam...svi su zanijemili. I nikad vise nisu postavili to pitanje :-)
Kad nemaš niti jedno:
Šta čekate?
Kad imate jedno:
Radite li šta na tom pitanju proširivanja famAlije?
Kad imate dvoje (istog spola):
Vala sad još jedna djevojčica/čuna i eto
Kad imate troje:
Jel to rukometni tim pravite
...........

I glavno pitanje raskopa, koje je mene do ludila dovodilo, ni kako je hanuma, niti kako je beba već "Šta je rodila", ja sam nakon trećeg takvog pitanja mrtav hladan krenuo navoditi kućanske aparate, Frižider, Televizor..................
Ti me više ništa u životu nisu pitali.....
laly
Posts: 275
Joined: 16/01/2012 14:41

#674 Re: Visokoobrazovane zene od 30+ godina

Post by laly »

mad_max_ba wrote:
zforumas wrote:
kiki-miki wrote:Evo snijeg prolijeće.

Puni smo mi predrasuda i strahova nažalost.
Samo rijetki znaju šta hoće.

Kod nas ti je ono - kako ona može biti lijepa i zgodna, imati diplomu, posao, zna kuhati, a biti neudata.

Očito joj nešto s glavom nije u redu.
Kod nas ljudi opceniti zabijaju nos tamo gdje mu nije mjesto i ne libe se narusiti neciju privatnost. Pored pitanja o udaji/zenidbi u istom rangu je i pitanje o djeci...tipa sta cekate :shock:
Tako sam prije 2 godine, pred 15-ak clanova porodice rekao da moja supruga voli da ju pospricam...svi su zanijemili. I nikad vise nisu postavili to pitanje :-)
Kad nemaš niti jedno:
Šta čekate?
Kad imate jedno:
Radite li šta na tom pitanju proširivanja famAlije?
Kad imate dvoje (istog spola):
Vala sad još jedna djevojčica/čuna i eto
Kad imate troje:
Jel to rukometni tim pravite
...........

I glavno pitanje raskopa, koje je mene do ludila dovodilo, ni kako je hanuma, niti kako je beba već "Šta je rodila", ja sam nakon trećeg takvog pitanja mrtav hladan krenuo navoditi kućanske aparate, Frižider, Televizor..................
Ti me više ništa u životu nisu pitali.....
To su pitanja koja bas covjeka izbace iz takta..Na takva pitanja nikako ne mogu da ostanem hladna uvijek se maksimalno iznerviram a voljela bih da mogu smisliti neki odgovor da im više ne pada na pamet ispitivati....Kad je zena trudna a neki pitaju znas li sta je? Od toga se jezim..
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#675 Re: Visokoobrazovane zene od 30+ godina

Post by sha_ba »

pa fino kazes gremlin, cuj sta je :mrgreen:
Post Reply