Visina

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
crnikreten
Posts: 16
Joined: 22/09/2014 15:00

#1 Visina

Post by crnikreten »

pOz ljudi,imam jedan veliki problem,koji ne smijem iznjeti pred nekim jer me strah ruganja i ostalog.Ovako malo po malo 20god dosla,nemam cure nikada nisam bio u vezi,sve zbog visine koja iznosi 168cm koja za 20god je presmjesna,dovelo je do stvaranja kompleksa,te otkrivanje jos necega,imam penis dug svega 10-tak cm.Istrazivajuci po raznim forumima kako je to zenama bitno upocetku nisam obazirao na to reko internet laz dok nisam iskusio na sebi par odjeba zbog visine i ruznoce,jer to mi je jedna cura u oci rekla ,druga kada sam joj pokazao svoju sliku na fb odmah se izmotavala i rekla nmg sutra na pice ovo ono a pristala je ja se budala ponadao.Treca isto zbog visine.Sve to nakupljalo se godinama u meni suteci pred svakim i barem jednom u mjesecu dozivjeti neugodnost zato sto si mal.Morao sam naci utjehu prvo sam je nasao u cigaretama (2kutije na dan) .Nemam para sto je dodatan minus za cure,ne vidim se nigdje u buducnosti.Jednostavno ovakav lik kao sto sam ja rodi se jednom u 1000god.Znaci ja sam dno dna sve sta se ruzno moglo naci naslo se na meni,mal sam ruzan sam nemam para te imam malog.Bolje bi bilo da se nikada nisam ni rodio.Ima par stvari sta bi me ucinilo sretim ali nemam para za to.Uvijek se nesto nadje,prije sam imao samopouzdanja ali nakon spoznaje da je visina jedna od najbtnijih stvari pala je i zadnja nada u vodu.
Ali neki ce reci pa ima i malih cura,e pa i te male su sa visokim setajuci kroz grad gledam ima hrpa cura koje su manje ali njihove bolje polovice su 180+.Nahh jednostavno mi je zivot koma.Nisam cak niti dobrog zdravlja u zadnje vrijeme.
Depresivan sam.
Pa moze li pomoc kakva od vas,ali ako mogu zene da odgovore na ovo ali iskreno,ne zelim izmotavanja tipa "ma naci ces ti nekg" vec imam li ja ikakve sanse kod cura,i kolike su te sanse.Iskreno.Lijepo molim,ne zelim da me itko stedi.
Inace sam drustveni tip,stalno sam sa ekipom to pred njima sakrivam i vesel sam,ali sve pada u vodu kada se vratim kuci ili kada sam budem negdje,stalno razmisljam o tome.
swanfilter
Posts: 7898
Joined: 06/06/2008 18:52

#2 Re: Visina

Post by swanfilter »

Buraz, komplekse ne nabijaju drugi. Ti si ih sam nabijas prihvatanjem onog sto drugi kazu kao jedinu istinu. Sto istina nije ... Ako nemas visine, velicine, ljepote, ... , imas u glavi, ulozi napor u svoj intelekt ... Haj, ne da mi se vise, al zelim reci da samokritika u tvoje slucaju samo odmaze, a ti si moras pomoci ..
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#3 Re: Visina

Post by Ramzess Veliki »

Nije sve u životu imati vezu.
Možeš postati budista, zarediti se i proputovati svijet propovijedajući posvećenost duhovnom životu.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#4 Re: Visina

Post by JThomas »

naći ćeš ti nekoga.

nije izmotavanje, nego je stvarno tako.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#5 Re: Visina

Post by JThomas »

swanfilter wrote:Buraz, komplekse ne nabijaju drugi. Ti si ih sam nabijas prihvatanjem onog sto drugi kazu kao jedinu istinu. Sto istina nije ... Ako nemas visine, velicine, ljepote, ... , imas u glavi, ulozi napor u svoj intelekt ... Haj, ne da mi se vise, al zelim reci da samokritika u tvoje slucaju samo odmaze, a ti si moras pomoci ..
ili zaradi novac, ako već gledamo plitko na stvari - to je neuporedivo efikasnije od dobrog stasa... :D
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#6 Re: Visina

Post by madner »

Ako si vjernik, onda je to tvoje breme.

Ako nisi, genetika je stvarno okrutna.
texiller
Posts: 57
Joined: 27/05/2014 13:21

#7 Re: Visina

Post by texiller »

jarane nije tvoj problem to što si visok 168 , što si ružan i što ti je mala kita... tvoj problem je nešto drugo i imam osjećaj da ovo nisi realno ti nego neko u tvom okruženju koga iz nekog razloga ne podnosiš ili si jednostavno zao pa mu želiš nauditi... ako mesiju, agueru, slivi, al paćinu, tom kruzu, dustinu hofmanu, putinu i milionima drugih nije problem to što su visoki 168 i što su po svim standardima ljepote ružni onda ne bi trebao biti nikome... ako jeste onda si okružen pogrešnim ljudima i živiš lošim životnim predrasudama.... a to što nemaš para to je nešto drugo nema ih 80% ljudi u ovoj državi... i btw velika većina cura je tu negdje s visinom odnosno niža od toga a tvoja visina je tu negdje malo ali vrlo malo ispod prosjeka... u biti sve je u tvom stavu... imaš ljude koji su visoki 2 metra ali su u raji najmanji a ima ljudi koji su visoki metar i po ali niko od njih nije veći....
User avatar
_Gea_
Posts: 161
Joined: 30/05/2011 13:19

#8 Re: Visina

Post by _Gea_ »

Ne vjerujem da iko postoji da ne moze naci nikoga za sebe. Osim ako imas neke nerealne kriterije.
A kao drugo, jako te je ruzno cuti da govoris sam za.sebe "mal sam, ruzan sam, glup sam, siromasan sam". Vjeruj mi, od svega sto si napisao najodbojnija mi je tvoja prica.
Imam prijatelja jos nizeg od tebe, al on uvijek vadi iz rukava nove zajebancije na racun svoje visine, umiremo mu od smijeha. I svima je jednostavno simpatican bas takav. Drugacijeg ga ne mogu zamisliti i drugaciji mi ne bi valjao.
Kad naucis da se nosis sa svojim nedostacima, prihvatice ih i drugi.
User avatar
p206
Posts: 7949
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Medžika Džonsona br. 72

#9 Re: Visina

Post by p206 »

_Gea_ wrote:Ne vjerujem da iko postoji da ne moze naci nikoga za sebe. Osim ako imas neke nerealne kriterije.
A kao drugo, jako te je ruzno cuti da govoris sam za.sebe "mal sam, ruzan sam, glup sam, siromasan sam". Vjeruj mi, od svega sto si napisao najodbojnija mi je tvoja prica.
Imam prijatelja jos nizeg od tebe, al on uvijek vadi iz rukava nove zajebancije na racun svoje visine, umiremo mu od smijeha. I svima je jednostavno simpatican bas takav. Drugacijeg ga ne mogu zamisliti i drugaciji mi ne bi valjao.
Kad naucis da se nosis sa svojim nedostacima, prihvatice ih i drugi.
jedno je imati takvog prijatelja, a drugo momka... svi znamo da smo drugačiji kad smo sami sa momkom/djevojkom, nego pred društvom
to što taj momak simpatičan, ne znači da će ga neka djevojka zavoljeti zbog toga
User avatar
_Gea_
Posts: 161
Joined: 30/05/2011 13:19

#10 Re: Visina

Post by _Gea_ »

I stvarno ne vidim u cemu je problem sa 168cm. Ja kontam sad ces reci 145 :roll:
Ja sam isla na takav fakultet gdje smo vecinom djevojke bile. Sa svojih 177 sam bila visocija i od ono malo muskih kolega... sve i jedan bio manji od mene.
Nizih muskaraca koliko hoces, i to bas te tvoje visine..
User avatar
_Gea_
Posts: 161
Joined: 30/05/2011 13:19

#11 Re: Visina

Post by _Gea_ »

p206 wrote:
_Gea_ wrote:Ne vjerujem da iko postoji da ne moze naci nikoga za sebe. Osim ako imas neke nerealne kriterije.
A kao drugo, jako te je ruzno cuti da govoris sam za.sebe "mal sam, ruzan sam, glup sam, siromasan sam". Vjeruj mi, od svega sto si napisao najodbojnija mi je tvoja prica.
Imam prijatelja jos nizeg od tebe, al on uvijek vadi iz rukava nove zajebancije na racun svoje visine, umiremo mu od smijeha. I svima je jednostavno simpatican bas takav. Drugacijeg ga ne mogu zamisliti i drugaciji mi ne bi valjao.
Kad naucis da se nosis sa svojim nedostacima, prihvatice ih i drugi.
jedno je imati takvog prijatelja, a drugo momka... svi znamo da smo drugačiji kad smo sami sa momkom/djevojkom, nego pred društvom
to što taj momak simpatičan, ne znači da će ga neka djevojka zavoljeti zbog toga
Pa meni je prijatelj, ali ima djevojku...
Ispade visina hendikep pravi..
Edin25
Posts: 418
Joined: 01/06/2012 07:57

#12 Re: Visina

Post by Edin25 »

Ramzess Veliki wrote:Nije sve u životu imati vezu.
Možeš postati budista, zarediti se i proputovati svijet propovijedajući posvećenost duhovnom životu.
Ma daj ba kakav budista u 20-toj.
Pa njega sad dere test, u njegovim godinama se misli donjom a ne gornjom glavom.
Bogami, ti ko da tamo nisi bio :D
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#13 Re: Visina

Post by madner »

Garant neki klosarsko umjetnicki fakultet, cim nije bilo krsnih gorstaka. :D
arslanbey
Posts: 1387
Joined: 12/04/2014 23:51

#14 Re: Visina

Post by arslanbey »

Sve je u ponasanju,moj rodjak je oko 170 cm, a djevojka mu cista 10-ka po izgledu,pozelio bi je svaki lik od 180 cm+ :thumbup:


nije bogatas,ali ima super pricu,i nije mu ni na kraj pameti njegova visina
User avatar
parappa
Posts: 3311
Joined: 02/09/2014 21:43
Grijem se na: struju
Vozim: Lotus Esprit TurboSE

#15 Re: Visina

Post by parappa »

_Gea_ wrote:I stvarno ne vidim u cemu je problem sa 168cm. Ja kontam sad ces reci 145 :roll:
Ja sam isla na takav fakultet gdje smo vecinom djevojke bile. Sa svojih 177 sam bila visocija i od ono malo muskih kolega... sve i jedan bio manji od mene.
Nizih muskaraca koliko hoces, i to bas te tvoje visine..
i ja kontam 168 i nije tako malo...

Tom Cruise doguro do 172 ali tek nakon sto su ga protezali (lomili mu doktori noge itd). Prije je i on bio 167 ili 168.
http://www.celebheights.com/s/Tom-Cruise-3.html

A penis od 10cm isto tako nije mali... kad se nadigne imas mozda 16-17 cm sto je sasvim ok :run:
User avatar
parappa
Posts: 3311
Joined: 02/09/2014 21:43
Grijem se na: struju
Vozim: Lotus Esprit TurboSE

#16 Re: Visina

Post by parappa »

a mozes kupiti i cipele koje ti daju jos 7cm na visini
http://www.bertulli-shoes.co.uk/#

manje pusi... to skodi rastu ako nisi znao... a sa 20 se jos pomalo raste
User avatar
_Gea_
Posts: 161
Joined: 30/05/2011 13:19

#17 Re: Visina

Post by _Gea_ »

parappa wrote:
_Gea_ wrote:I stvarno ne vidim u cemu je problem sa 168cm. Ja kontam sad ces reci 145 :roll:
Ja sam isla na takav fakultet gdje smo vecinom djevojke bile. Sa svojih 177 sam bila visocija i od ono malo muskih kolega... sve i jedan bio manji od mene.
Nizih muskaraca koliko hoces, i to bas te tvoje visine..
i ja kontam 168 i nije tako malo...

Tom Cruise doguro do 172 ali tek nakon sto su ga protezali (lomili mu doktori noge itd). Prije je i on bio 167 ili 168.
http://www.celebheights.com/s/Tom-Cruise-3.html
I opet je pokupio nicole kidman koja mislim i 180 da ima 8-)
User avatar
Stoner
Posts: 1537
Joined: 16/05/2010 17:00
Location: Sarajevo

#18 Re: Visina

Post by Stoner »

Pa zasto razbijas glavu i kmecis. Uradi nesto, skontaj kako da rijesis problem. Pogledaj kako su se ovi deckici snasli:

Image

Image

Image :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jokericious
Posts: 2788
Joined: 10/06/2010 11:34

#19 Re: Visina

Post by Jokericious »

Odgovori od zena ce biti glupo moralisanje. Ima cura za tebe, ali nijedna nece reci da bi ona bila sa nekim tvoje visine. Normalno da Messiju visina nije problem. :D

Curama ovdje ti je i 180 malo. Moj savjet ti je da odes u Aziju i bices blizu prosjeka i sa visinom i sa duzinom. :D
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#20 Re: Visina

Post by ladyblue18 »

Jarane tebi je visina najmanji problem, koliko si se ti opteretio drugim stvarima i samo sebe ubijas u pojam.
Ako nista uvijek ce se naci bar jedna djevojka kojoj visina ne predstavlja nista bitno u zivotu.

I prijateljski savjet, najgore sto mozes uraditi za sebe je slusati ovakve savjete djece koji su o zenama samo citali i slusali prenosenje frustracija sa koljena na koljeno.
Jokericious wrote:Odgovori od zena ce biti glupo moralisanje. Ima cura za tebe, ali nijedna nece reci da bi ona bila sa nekim tvoje visine. Normalno da Messiju visina nije problem. :D

Curama ovdje ti je i 180 malo. Moj savjet ti je da odes u Aziju i bices blizu prosjeka i sa visinom i sa duzinom. :D
Jokericious
Posts: 2788
Joined: 10/06/2010 11:34

#21 Re: Visina

Post by Jokericious »

Evo ovakve gluposti ne slusaj. Ocekivan odgovor. :lol:
User avatar
Dosadno mii
Posts: 2535
Joined: 16/06/2014 20:33

#22 Re: Visina

Post by Dosadno mii »

Znam lika, viši je od tebe možda 2-3 cm, nije lijep, nos mu je velik, nije čak ni dobra osoba (po mom nekom kriteriju, ismijava druge i sl.neg. osobine), al' ima preslatku i prepametnu curu, koju je uz sve to ubijedio da je on premija za nju.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#23 Re: Visina

Post by JThomas »

jedini realan savjet je da dođeš do novca i društvenog položaja, što više to bolje. pa evo i same kažu da tom cruiseu i messiju ne smeta što su mali. hoće jezik pravo :D
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#24 Re: Visina

Post by kritichar »

crnikreten wrote:pOz ljudi,imam jedan veliki problem,koji ne smijem iznjeti pred nekim jer me strah ruganja i ostalog.Ovako malo po malo 20god dosla,nemam cure nikada nisam bio u vezi,sve zbog visine koja iznosi 168cm koja za 20god je presmjesna,dovelo je do stvaranja kompleksa,te otkrivanje jos necega,imam penis dug svega 10-tak cm.Istrazivajuci po raznim forumima kako je to zenama bitno upocetku nisam obazirao na to reko internet laz dok nisam iskusio na sebi par odjeba zbog visine i ruznoce,jer to mi je jedna cura u oci rekla ,druga kada sam joj pokazao svoju sliku na fb odmah se izmotavala i rekla nmg sutra na pice ovo ono a pristala je ja se budala ponadao.Treca isto zbog visine.Sve to nakupljalo se godinama u meni suteci pred svakim i barem jednom u mjesecu dozivjeti neugodnost zato sto si mal.Morao sam naci utjehu prvo sam je nasao u cigaretama (2kutije na dan) .Nemam para sto je dodatan minus za cure,ne vidim se nigdje u buducnosti.Jednostavno ovakav lik kao sto sam ja rodi se jednom u 1000god.Znaci ja sam dno dna sve sta se ruzno moglo naci naslo se na meni,mal sam ruzan sam nemam para te imam malog.Bolje bi bilo da se nikada nisam ni rodio.Ima par stvari sta bi me ucinilo sretim ali nemam para za to.Uvijek se nesto nadje,prije sam imao samopouzdanja ali nakon spoznaje da je visina jedna od najbtnijih stvari pala je i zadnja nada u vodu.
Ali neki ce reci pa ima i malih cura,e pa i te male su sa visokim setajuci kroz grad gledam ima hrpa cura koje su manje ali njihove bolje polovice su 180+.Nahh jednostavno mi je zivot koma.Nisam cak niti dobrog zdravlja u zadnje vrijeme.
Depresivan sam.
Pa moze li pomoc kakva od vas,ali ako mogu zene da odgovore na ovo ali iskreno,ne zelim izmotavanja tipa "ma naci ces ti nekg" vec imam li ja ikakve sanse kod cura,i kolike su te sanse.Iskreno.Lijepo molim,ne zelim da me itko stedi.
Inace sam drustveni tip,stalno sam sa ekipom to pred njima sakrivam i vesel sam,ali sve pada u vodu kada se vratim kuci ili kada sam budem negdje,stalno razmisljam o tome.
mokhac
Posts: 433
Joined: 02/06/2012 21:15

#25 Re: Visina

Post by mokhac »

Visociji si cent od Maradone, a sa Messijem si tu negdje. Napoleon je bio 168 cm, Staljin 165. Njima to nije bio problem. Eto ti uzora, pri tome ne mislim na to da igras lopte il ratujes...
P.S.
Muskarci rastu do oko 26. godine, onaj golman Begovic je porastao 2 cm u zadnjih godinu i po, pa ti vidi... dva po dva...
Post Reply